Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Víc nepovím,,,, :lol: :lol: Jak dlouho to bude trvat? Vždyt Honzo nic dlouho neudržíš.. :lol:

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od George »

A hned je jasno. Jen ještě u kterýho Hradce. :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jiří Lefner píše:Víc nepovím,,,, :lol: :lol: Jak dlouho to bude trvat? Vždyt Honzo nic dlouho neudržíš.. :lol:
No vono, s vykecaným cílem by jaksi Rallye pozbývala smyslu.

Georgi. HK ;)
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

to je v poho, stačí místo startu

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

V neděli ,pokud bude hezky jedu do toho Hodonína se Simkou a udělám pár fotek . Jsem již domluveny s majitelem.. ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak koukej postavit čumáky vedle sebe :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Tak koukej postavit čumáky vedle sebe :lol:
Ahoj kluci! :grin: Pokud jede Jirka do tý hospody se Simkou v lokále, :roll: tak to ho bude muset majitel pustit se Simkou dovnitř! :lol: Chtělo by to obeslat CNN, Novu a Blesk! :lol: :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Přes Hodonín jsem jel minulý víkend, ale neměl jsem mnoho času. Přesto jsem koukal okolo, esï tu prdel, vystrčenou ze střechy, nezahlídnu :lol:
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

kdyby někdo chtěl nějaké suvenýry v sobotu vzít sebou na výlet, dejte vědět včas

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:kdyby někdo chtěl nějaké suvenýry v sobotu vzít sebou na výlet, dejte vědět včas
Pokud bude hezky tak pojedu. Potřebuji 2kusy podložek ;)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak ted jsem přijel z Hodonína a bylo to tam v té hospodě super!! Hezky mě přivítali a udělal jsem tam hodně fotek tak jak budou tak je pošlu zase Michalovi ,ktery je pošle sem.. ;)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,hod sem prosím ty fotky z toho Hodonína. Diky ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko, je to v pičičandičkách ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Francouzský národní 2012: http://www.simcaworld.net/rsw2012/

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

to není francouzský národní, ten bude až 2013, toto setkání lidí z fora simcaworld.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:to není francouzský národní, ten bude až 2013, toto setkání lidí z fora simcaworld.
Ahoj kluci. :grin: Simcaworld jsou Belgičani v čele s André Goyensem a mají vždy v dubnu sraz ve Francii, letos to měli v Poissy. :roll: Jak vyplývá z programu, jedná se o takový "chlastací" výlet. :shock: Něco jako náš výlet do Strážnice s plánovanou návštěvou vinného sklípku, ale posléze z toho byl jen malý pivní dýchánek. :lol: Mě to nevadilo, ale Belgičani, ač také pivaři, berou Beajolais hodně vážně! :twisted:
ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Přišla mi pozvánka na tradiční lednové setkání Club Simca France, které proběhne v sobotu 28.ledna 2012 na zámku Chateau de Villiers v Poissy. Při té příležitosti jsem koukal na termín http://www.retromobile.fr/ a ta se konná 1 - 5.února 2012. Tak nevím, jedno z toho asi vynechám, nebudu tam někde "zabíjet" zbytečně 3 dny :?

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

já ještě uvidím, pokud budou prodejci na retro, možná bych jel na oboje, je to ještě daleko

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem, ted jsem přijel domu z jednání kvuli podzimního srazu a je vše domluvené. Samozřejmě termín je domluven začátkem září takže termin srazu je od 31.8-2.9 .2012 v centrumu ČESKÁ KANADA. Začátkem roku domluvím se starostou Slavonic náměstí apod..... ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ahoj všem, ted jsem přijel domu z jednání kvuli podzimního srazu a je vše domluvené. Samozřejmě termín je domluven začátkem září takže termin srazu je od 31.8-2.9 .2012 v centrumu ČESKÁ KANADA. Začátkem roku domluvím se starostou Slavonic náměstí apod..... ;)
Ahoj Jirko. :grin: Právě jsem si to našel na Google Maps, ty Slavonice. A kde a jak se jmenuje ten kemp? Asi, jak píšeš Česká Kanada, ale kde to je? :roll: dík Ivan
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »


Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tam je moc pěkně, už teď se těším.

Jinak jarní sraz bude zde:
http://www.casvet.cz/cs/uvodni-stranka

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Tam je moc pěkně, už teď se těším.

Jinak jarní sraz bude zde:
http://www.casvet.cz/cs/uvodni-stranka
Ahoj kluci. :grin: Oboje chválím, vypadá to na obou místech moc slibně! :o Už aby bylo jaro, moc se těšíme, až se uvidíme s lidmi, s nimiž je nám dobře! :lol: Podle nabídky a zkušeností s těmi horšími, nebudu jmenovat, a s těmi naopak dobrými( Běšiny a Strážnice), se zdá, že všechny špatné kempy jsme už viděli, :mrgreen: a teď už nás čekají jen ty pěkné a s ochotným personálem! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

No nevim, esi by nebylo lepší, se místo zevlování po náměstí nepodívat raději sem http://www.jhmd.cz/index.htm Do Slavonic mužeme jet zřeba na čumendu v neděli na výlet
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,ale zlatý hřeb celého srazu je vystavit naše Simky na určitém náměstí kde uděláme prezentaci našeho klubu. ;)

Odpovědět