Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Hezký fotky, díky. Akorát koukám, že Gomola má asi nějakej komplex, Simku nemůže cejtit, ale vytuněnej žigulík, nebo Rapid (byť cabrio) na 17" kolech, mu nevadí. Asi mu stará zdrhla s někým, kdo měl Simku :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

;) díky za fotky

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Díky za fotky Tagorarichardovi! Ani jsem Tě nepotkal, škoda! :roll: Naši Simku jsi nenašel, ale Vedette Chambord ano! Paráda, budila velkou pozornost a údiv! :lol: Já neudělal ani fotku, byl jsem z toho na větvi, fakt! :mrgreen: Michaltalbot to trefil s tím Gomolou na hlavičku! Asi to tak nějak bude! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od tagorarichard »

no měl jsem z toho takovej divnej pocit, občas sem si připadal jak někde na parkovišti před supermakertem.
A to jsem se tam styděl jet s Tagorou, aby mě nevyhodili.. :evil:
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Že já tam nejel z SXem...! A taky na 17kách, muhehe :twisted:

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od tagorarichard »

já se tam nakonec vetřel _XM :mrgreen:
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Další Simca akce

Příspěvek od PeS »

Týýý jo, pěkný!:-) toho Mercedesa chcuk! ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Nechceš radši Intendante? Klidně Ti předělám panty dveří na střechu :twisted: :lol:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Další Simca akce

Příspěvek od PeS »

:lol: no to by vypadalo :lol: 300SL je taky super, ale já myslel toho úplně starýho v tom krásně omšelym původnim stavu ;) A ten Intendatne... no neřikej dvakrát to auto je fakt tak krásný, tak neobvyklý, tak neokoukaný (300SL má každej jouda, že...) že bych ho bral hned! Kdybych měl ty prachy, měl ho kam dát a hlavně kdybych němel už rozdělanejch asi 15 aut najednou... :roll: Už teď mám práce tak na 3 životy dopředu:-) Ale je fakt, že pick-upa ještě žádnýho nemám a ještě k tomu je to Simca... hmm... jednou budu určitě brečet, že neni moje...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Simca Aronde Intendante nemám a chci ho! :o Ale nemám ho kam dát a na renovaci nemám čas ani peníze! :mrgreen: Mít místo, měl bych v tuto dobu Simku Vedette Chambord, nemám a mít nebudu, ale co k tomu dodat? ;) Ívo, nemůžeš mít všechno, máš tři slušný Simky, tak drž hubu! :mrgreen: Jinak je naprosto neuvěřitelný, jak je ta Simka po 53 letech nesežraná korozí, jako to obvykle u aut mnohem mladších bývá! :o Ale pokud se dobře pamatuju, byla tato Simka určena pro Slovensko, ne? :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Nechceš radši Intendante? Klidně Ti předělám panty dveří na střechu :twisted: :lol:
Ahoj! :grin: Asi jsem si popletl topic, ale to na věci nic nemění :lol: ,že?
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

No, Gomola už to tolik neřeší. Ono se to ani nedá, to by muselo stát u brány 5 maníků, jako technická přejímka a tohle by fakt nešlo. Dokonce Honzovi napsali nejdřív na katričku Mercedes :lol: NEvšimli si, že ta odtahovka něco přivezla a mysleli, že přijel tim :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Resumé ze Slavkova je pro mne toto: Moc pěkná akce, neřeším počet a stav všech Škodovek, jak jinak v zemi jejich původu, že? Ani Tatry a další značky. Ford T, nádherný Ameriky, spoustu aut, která mne nezajímají, dost Fiatů atd. Ou Kej, nic není problém, pár Simek taky nebylo jen tak k přehlédnutí, ale ta Simca Vedette Chambord, s tou tam Čenda udělal díru do světa! Na tohle auto ti pseudo znalci veteránů koukali "jako vrána na Sultána!" Škoda, že neměl velkej znak klubu s sebou, to by byla lepší prezentace , než ta nudlička v Auto7, si myslím já! Ale i to je dobrý, hledal jsem to asi tak dlouho, jako Jirka Lefner! :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem, na stránkách Eurooldtimersu jsou fotky ze Slavkova a je tam 3krát vyfocena Vedetta a Bu Elysee. Je to nádhera . Navrhoval bych příště ,abychom my členové klubu nebyli rozprášeni po celém place ale byli pohromadě a měli Simcy vedle sebe s vlajkou Simca klubu a to by byla repré jako prase!! Když si vzpomenu jak jsme s Michalem jeli na veter.akci se 4 Mureny tak to byla bomba. Lidi si více všimnou a je to zajímavější.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirka: s tím souhlasím. Proto jsem taky na začátku sezony navrhoval vyrazit někam společně a přijet na místo v koloně. Akcí je každý víkend dost a dost, ale já jsem teď jaksi mimo hru :( no snad bude Murena co nejdřív hotová...

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jirka: s tím souhlasím. Proto jsem taky na začátku sezony navrhoval vyrazit někam společně a přijet na místo v koloně. Akcí je každý víkend dost a dost, ale já jsem teď jaksi mimo hru :( no snad bude Murena co nejdřív hotová...
No právě a to mě mrzí, ře nejsme schopni se domluvit a jet spolu všichni a mít auta vedle sebe a reprezentovat klub SIMCA a zadarmo.... A potom mě štve,že se zde z fora dozvídám ,že tam byli ostatní jako richardtagora ,kterého jsem také chtěl vidět....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko, ale on to tady někde Richard psal, že se tam staví ;) A jinak neboj, není všem dnům konec ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak co, jak jste dopadli na Alfavarii, George, vyhrál jsi to zase? :twisted:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Tak co, jak jste dopadli na Alfavarii, George, vyhrál jsi to zase? :twisted:
Ahoj! :grin: Asi George slaví a je v deliriu a nebere PC! :lol: Jinak mu to určitě přeju! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Dopadli jsme dobře. George nevyhrál, bo to má zakázaný. Pár fotek dodám příležitostně

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

A co Ty Michale, kolikátý místo letos? ;)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

v jízdě zručnosti s jedenáctkou třetí, ve šroubování svíček na čas druhej, v jízdě Focusem, vzhledem k trestným bodům jsem za vyjetí z trati jsem, i přes výborný čas, měl smůlu. Celkově letos bída, jednatřicátej.
Asi si budu spravit chuť na rallye, bo jsem letos nic nevyhrál :twisted: :twisted: :twisted: a to bych porušil desetiletou tradici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nebo vyhraju o víkendu na Kachli :roll: , troskou :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak to běž leštit trosku, rallye bude náročná :twisted: :twisted: :twisted: Ale jinak gratuluju i k 31.místu, vždyť tam startuje snad přes 100 aut a je to hodně náročná soutěž!

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

31 ve svý kategorii :oops: , je teda bída. Zvlášť oproti loňskýmu 17. Ale stejně mne nejvíce těšilo vítězství s Tagorou nad tebou s Murenou tenkrát na tý malý štěrkový zručnosti :lol: :lol: :lol: ;)

Obrázek

Ale bylo to bezva. Uvažuju :roll: , že bych jel Georgovu soutěž, pokud budu stáhat s barákem :roll:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jo? Tak já Ti tu Murenu někdy půjčím, aby sis zkusil nacouvat na prkno, z toho auta není vidět šikmo dozadu vůbec nic, navíc má zadní náprava o 10cm širší rozchod než přední, takže se strašně špatně orientuješ kde to kolo máš a celý auto je do mrkve, takže někdy i já parkuju mezi dvě čáry na dvakrát. Myslím si, že to mám rovně, vylezu a ono je to na šikmo :?

Odpovědět