Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

a ještě dlouho nebude

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Já myslel, esi nechcete před renovací vyméct pavouky z výfuku...
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

dyť to nejede

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Máš šest neděl :P
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Já asi nemám nic na práci :evil: :evil: :x , neprpuď ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Nebreč a makej ;)
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

makám, ale tam kde jsou z toho nějaký tintili a ne tam, kam je třeba je hrnout bagrem :cry:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

No teď jsem si shrnul rozpočet na Simcu a neni to veselý čtení. V podstatě už měla bejt hotová, což, pokud se týká peněz, už se podařilo, ale furt ňák nevidim, že by tu bylo něco k ježdění. Budu rád, když s ní pojedu Belgii. No a Murenka přešla z režimu "stand by" do "sleep" (čti hníp). Myslim, že i ten Most prospinká. Ale Michale, kdyby ses do ní přece jen chtěl pustit, tak nema problema. ;)
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Koukám na ní denně, ale musím dodělat byt, pak Rancho, prodat nebo dodělat Talboty a jestli se mi povede to, co mám v plánu, tak během zimy vyměním domek za statek (modří vědí :lol: ).

Ale láká mne to :shock:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Už aby byli klucí k ruce, co? Mně teda ten muj prcek leze do dílny furt, ale to mi spíš jednu ruku ubírá, než aby obě přiložil. :)
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Blíží se další sraz, tentokrát ve Vrchlabí. V pátek proběhne turnaj ve volejbale a nohejbale (nebo volejbalu a nohejbalu :? )

Rezervace ubytování
Martina Bačinská
Holiday Park Liščí farma
Reservations departement
Tel: +420/499 421 473
Mob.: +420/731 529 266
info@liscifarma.cz
www.liscifarma.cz


Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :D Píšu tuto zprávu o tom, že se o víkendu konal závod veteránů, nejaká Veterán Rallye. Nic zajímavého, jen že to vyhrála Paní Petra Míšková z Horšovského Týna a to s vozem Simca 5 r.v.1937!!!! :o Šokující je, že o ní nikdo z nás neví! :mrgreen: Fotky lze najít na adrese kutnohorsky.denik.cz/veteran_rallye . Závod se jel doufázově na stálost výkonu, čili v sobotu první kolo a v neděli druhé a ta paní to dokázala oboje stejně pomalu, no! :lol: Ale simčička vypadá krásně, že? :lol: Michale, dej to do časopisu a foto si stáhni, ne? :lol: Já jsem to neviděl, neb jsem byl v zemi Moravské! :lol: Čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Bylo to v Kutné Hoře! I.K.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Ivane, časopis nebude, na jaro jsem to ještě po nocích dal dohromady a George to pak zařídil s tiskem, ale přes léto jsem rád, že se vyspím, takže prostě zůstaneme u jednoho vydání ročně :?

Jinak mi už dobře hrabe, dneska v noci se mi zdálo, že jsem s Murenou závodil s Burákem ve 1200 S a s Čendou v jeho Mureně po nějakých úzkých štěrkovitých uličkách a kruháčích. Nejdřív jsem byl první, pak jsem do nějaký zatáčky vjel moc rychle, tak jsem to pustil jako do jiný uličky a než jsem se otočil, tak mi kluci ujeli, pak jsem je zase doletěl na nějakým kruháči a pak jsem je začal předjíždět na nějaký rovince před zatáčkou, jako že je dám na brzdy, jako teď v neděli Lorenzo dal Rossiho :lol: jenže v tom se mi začal zdát jinej sen :twisted: ale pamatuju si ten krásnej řev motorů :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

:lol: :lol: :lol: Za chvíli se ti bude zdát o uplně jiným řevu :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, časopis nebude, na jaro jsem to ještě po nocích dal dohromady a George to pak zařídil s tiskem, ale přes léto jsem rád, že se vyspím, takže prostě zůstaneme u jednoho vydání ročně :?

Jinak mi už dobře hrabe, dneska v noci se mi zdálo, že jsem s Murenou závodil s Burákem ve 1200 S a s Čendou v jeho Mureně po nějakých úzkých štěrkovitých uličkách a kruháčích. Nejdřív jsem byl první, pak jsem do nějaký zatáčky vjel moc rychle, tak jsem to pustil jako do jiný uličky a než jsem se otočil, tak mi kluci ujeli, pak jsem je zase doletěl na nějakým kruháči a pak jsem je začal předjíždět na nějaký rovince před zatáčkou, jako že je dám na brzdy, jako teď v neděli Lorenzo dal Rossiho :lol: jenže v tom se mi začal zdát jinej sen :twisted: ale pamatuju si ten krásnej řev motorů :P
Ahoj všichni a Michale tuplem! :D Jasně, chápu a dík vám oběma za jarní číslo, i tak to byl výkon!! :o Chtělo by to ale trochu větší rozsah a to za větší cenu, samozřejmě, materiálu jistě bude dost! Otázka je, zda budeš schopen a ochoten to ve spolupráci s Georgem opět dokázat :roll: Už se těším!! :) Ještě jednou díky a také se těším na to, jak si spolu pokecáme u piva! :lol: A ne že přijedeš, vyhraješ, sebereš pohár a šampáňo a zase zmizíš, jak pára nad hrncem! :o To Ti asi u lišek neprojde, máme-li to opravdu prodiskutovat!? :lol: Čau všichni a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

No jo no... :oops: vím, že toho chlastání se mnou moc neužijete, uznávám. Když já pak nesnáším to, jak je člověku druhej den blbě :roll: navíc vždycky zas něco mám - třeba teď po Rallye jsme ještě večer byli ohlášený k Marušky rodičům na grilování a na přespání. Na Liščí farmu pojedem asi dvěma Murenama + naši s 1308ičkou, ale ubytování jsem nerezervoval, protože počítám s odpoledním odjezdem. Na jednu stranu bych chtěl zůstat a zakalit s váma, jenže na druhou stranu tím pádem přijdu i o neděli, kterou bych mohl využít jinak, než se probírat z vopice a čekat do odpoledne až ze mě vyprchají promile... a taky chápu, že Maruška asi taky nebude nadšená z toho, že bychom tam měli přespávat - co si pamatuju, tak vloni na tom pokoji byla dost zima a žádný nastydnutí riskovat nehodláme!
A taky ta cesta - nevím kolik je to km, ale určitě je to na 2 hodiny :( takže i kdyby jsme vyjeli v neděli v 9:00 ráno, tak stejně jsme doma v 11h + než uklidím auto, přendám věci a doma vykrámuju, tak je prostě celý dopoledne v pr... teda v háji.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

nemusíš se opít a cesta trvá mě hodinu a půl, takže tobě Murenou v ne v poledne hodinu ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Čenda »

Jo a nikdo tě nenutí, abys pil do němoty. S tačí si dát jedno,dvě pivka a pokecat
s přáteli. :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Mě s Murenou by to možná hodinu trvalo, ale pojede taky Maruška svojí Murenou ;)

No ještě uvidíme... nechám to koňovi, když tam bude volný ubytování a nebude zima, tak tam přespíme, když ne, tak ne :)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

A hlava bolí, když se pít neumí :lol: Já vim, mi se to mluví, když nejedu, no. Ale řicházíš tak defacto o půlku srazu a člověk nežije jen prací a tim, co musí udělat, ný?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :D Myslím, že už těch výmluv bylo dost, Michale!! :o Prostě přijeďte na sraz a dáme si pivko a pokecáme! :lol: Kdo mluví o mrtvici, neumí pít? , nebo co? :lol: Prostě ven Marušku do fára a nenuť ji řídit v neděli a nervovat se, nervuj se Ty! :lol: A dáme řečo Automedonu! Zatím Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

:roll: Marušku nikdo nenutí, naopak, ona se chce projet Murenkou, kdyby bylo na mě, tak jedu na motorce :twisted: jak jsem řekl, když tam bude rozumný ubytování, tak jsem pro, ale mrznout nikde nebudu, na to jsem už moc starej a pohodlnej. Uvidíme.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše::roll: Marušku nikdo nenutí, naopak, ona se chce projet Murenkou, kdyby bylo na mě, tak jedu na motorce :twisted: jak jsem řekl, když tam bude rozumný ubytování, tak jsem pro, ale mrznout nikde nebudu, na to jsem už moc starej a pohodlnej. Uvidíme.
Ahoj Michale! :D 4.září mrznout?? :lol: A starej?? :lol: A pohodlnej?? :lol: To nemyslíš vážně, nebo snad jo?? :lol:
Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Odpovědět