Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tak dáme "rychlovýlet" :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jako, že bys to udělal stejně?

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,musíš přijet aspon ráno,v poledne už to skomírá a jak napsal Bu ve 14hod je konec ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak fajn, tím pádem bych byl na Slavkově do oběda a pak se přesunul na Mělník, to půjde. Super!

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Pokud bude čína, přidal bych se. Ikdyž bude opruz na tebe furt čekat :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Na dálnici to jsi hrdina co :lol: ale zase jelikož Ty budeš muset 3x cestou stavět u benzinky, tak ve finále pojedeme stejně :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

:lol: :lol: to víš, dálniční expres :mrgreen:
ale zatím stále není hotov. Jakmile bude, musíme udělat okno a leštění :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

A hlavně nevím jestli ta almara bude hned ready ke konstantní jízdě 200+, takže klasickej přesun s průměrem 160km/h bude bohatě stačit ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Sakra, teď přemýšlím, aby nám ale Pomáhači a Chrániči na základě tohoto vlákna preventivně nezabavili auta :shock: to víš, domlouváme si tady přece nelegální tajný závod... :roll:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Já nepojedu nelegální závod. Závod musí mít někde start. To my nemáme. Já tě náhodou potkám před campem :mrgreen: . A po skoro tříměsíčním absťáku nevím nevím, zda mi noha neztěžkne :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

:lol: tak to abych dal dohromady tu poloosu, abych se nemusel bát rychlostí blížícím se 230km/h :twisted: abych zase někomu nenakonzervoval předek :lol: :lol: :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

:mrgreen: Jo ty nepojedeš MB, ale Matrou? tak to alespoň porovnáme :twisted: :twisted: .
Tipuju, že na počátku ti to pojede líp, při 180 kolem tebe prolítnu a..........už se nezastavím :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Do Brna pojedu samozřejmě Matrou a napadá mě, že Ty bys měl vzít taky nějakou Simku nebo Talbota. Si představ, že se někdo zeptá: "Kdo to je? Jo prezident Simca klubu, a čím přijel? Mercedesem?! Aha..."

Tuhle sobotu jedeme s Maruškou oběma Murenama do Kolína, snad nebude moc vedro - http://www.vcckolin.cz/

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale ,ale pokud pojedeš s MB do Slavkova tak Tě dovnitř nepustí a budeš parkovat venku. Opravdu bude lepší jet se Simkou nebo Talbotem A Ty jako
president -bez diskuse :twisted: :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Mercedesa potřebuju prodat. Což znamená ukázat ho na srazu.
Jinak bych nejel, bo mám mraky práce a čas se krátí. Do měsíce musí být barák hotovej

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jirko, nemyslim, když tam pustí Tatru 700 a podobný. Ale uznávám Gomola je idiot, i když na MB trpí
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

číny se dělaly od roku 81 8-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michale, máš SZ a nezdržujte mě! :twisted:

Gomola je ten co vydává Motor Journal, nebo Oldtimer TipPro?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Michale, máš SZ a nezdržujte mě! :twisted:

Gomola je ten co vydává Motor Journal, nebo Oldtimer TipPro?
Ahoj všichni! :grin: Gomola nevydává Motor Journal, to vím jistě! :lol: Michale V. odepiš mi na mail, dík! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Ivane, jestli myslíš Tvůj dotaz ohledně časopisu, tak bych Ti odpověděl, ale zatím není co, resp. musel bych odpovědět něco jako - stoupni si do fronty... a to bych si nedovolil ;) Takže vyďeržaj pionier a neboj, časopis bude ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jo a jestli je Gomola ten, co vydává Oldtimer TipPro, tedy ten, co uveřejnil článek o veteránských SPZ, kde použil fotku Tagory k dementnímu komentáři o nezajímavých autech, protože je to jeden z těch omezenců, kteří uznávají akorát tak předválky a na milost berou pouze anglické sportovní vozy z 50. a 60.let, případně Jawy všeho druhu, tak toho rád potkám a zeptám se ho na to rád osobně. A Oldtimer si od té doby zásadně nekupuju :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Fuj to jsem se zase vytočil, jak jsem si na to vzpomněl. Nemít Tagoru na chalupě ve stodole, tak jsem na ten Slavkov just jel s ní :twisted:

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jo a jestli je Gomola ten, co vydává Oldtimer TipPro, tedy ten, co uveřejnil článek o veteránských SPZ, kde použil fotku Tagory k dementnímu komentáři o nezajímavých autech, protože je to jeden z těch omezenců, kteří uznávají akorát tak předválky a na milost berou pouze anglické sportovní vozy z 50. a 60.let, případně Jawy všeho druhu, tak toho rád potkám a zeptám se ho na to rád osobně. A Oldtimer si od té doby zásadně nekupuju :evil:
Cože ? To je debil :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

No, je to asi tak 2 roky zpět. Nějaký rádobyodborník p.Pollak napsal do Oldtimeru článek o veteránských značkách a jako odstrašující příklad toho, na čem všem jsou veteránský značky, tam dal forku Michalový Tagory a napsal k tomu, že na tak obyčejná a nezajímavá auta veteránské značky vůbec nepatří. Evidentně neví nic o Tagoře, počtu vyrobených kusů, její nadčasovosti a hlavně konkrétně u Michalovýho kusu, kterej měl v tý době najeto 18.000km, o její vzácnosti právě vzhledem k naprosto původnímu stavu a zachovalosti. Tak jsem jim napsal do redakce a p.Gomola odepsal něco, že p.Pollak je odborník a že mu to pošlou, ať se mi kdyžtak ozve sám, samozřejmě nikdo se neozval. Takže přesně jak píšeš Jirko a platí to na oba, jak na Gomolu, tak na Pollaka :evil:

J.R.
Příspěvky: 24
Registrován: 14 kvě 2010 01:15
Bydliště: Praha

Re: Další Simca akce

Příspěvek od J.R. »

Jojo,Gomola je vydavatel tipro oldtimeru a na ten článek stou tagorou si vzpomínám,mám ho doma,tak ho kdyžtak ofotím a vložím.Právě to mě zarazilo,jak do ní šil.

Odpovědět