Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michal: kdybys potřeboval poslat nějakou fotku z rajčete v orig.rozlišení, tak napiš.

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Amelie »

Michaltalbot píše:Když si vzpomenu co já se jako malej najezdil na čundry, spali jsme pod širákem, pod skálou, pod celtou... dneska už si radši zaplatím hotel. Když pominu pohodlí a ranní sprchu, soukromí a v dnešní době bohužel i možnost okradení, tak je prostě jednodušší sebou plácnout na hotelu do čistý postele, než muset stavět stan a pak ho zase skládat, nedej bože aby zmoknul a pak zasmrádnul, to přenechám mladším 8-)

souhlasím bohužel..! a to jsem taky spala pod skálou, pod širákem, pod stanem... nejhorší to bylo v autobuse cestou do Paříže, měla jsem nohy až za krkem, nebylo kam složit hlavu, fakt síla, jsem vyléčená a ještě že jezdíme všude autem..
jedinou alternativou je koupě karavanu... hihi

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

No za kombika super, za Murenou by to vypadalo divně :lol:

Obrázek
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Michal: kdybys potřeboval poslat nějakou fotku z rajčete v orig.rozlišení, tak napiš.
Jojo, něco pošli. Ve velikosti na homepage a něco do reportáží ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Čekám až se někde objeví pěkná Tagora 2,3 DT, koupím jí a dám na ní tažný (mám na chalupě dvě :) ), protože chci mít možnost jezdit s platem, no a od toho k obytňáku už není tak daleko :twisted: mohlo by to bejt docela zábavný, ale max. po ČR, někam po Evropě bych se s tím vláčet nechtěl.

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Na tuto sobotu jsem byl pozván Renault clubem Praha na sraz ,abych dojel Murenou tak tam zajedu,abych reprezentoval náš klub Simca.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Kde to mají? :twisted:

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Kde to mají? :twisted:
Já tam jedu s Murenou s logem Simca klub . Já jsem v Renaut clubu 2roky byl ale už tam nejsem ale děcka mě pozvali a chtějí mě vidět tak tam jedu. Jinak je to u Přelouče . Chceš tam jet také??

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Zeptám se Marušky jestli by jela taky, že bysme byli aspoň 3 ;)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Zeptám se Marušky jestli by jela taky, že bysme byli aspoň 3 ;)
Jo,zeptej a dej mi vědět . Chci tam jet v pátek odpoledne do soboty ,jestli mi to práce dovolí ;)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem ,tak jsem už dojel dom z Renault srazu kde jsem byl pozvám s Murenou Pavlem Vyplerem,který Tě Michale P , pozdravuje a bude chtít poradit s testací 1000. Velmi mě potěšilo,že dost lidí ,kteří mě neznají tak měli poznámky typu...jé Simca klub a samozřejmě byly časté diskuse o Simkách a byl jsem potěšen,že Renoltáci mají uctu a obdiv k Simkám . Jinak Michale mám Tě pozdravovat od dalších 3 lidí,kteří Tě znají ale na jména jsem zapoměl. Jsi propálený :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

A budou nějaký fotky Jirko? ;) Byly to zánovní kusy nebo tam taky byly třeba R20, R30, R25 V6, R11 apod.?

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:A budou nějaký fotky Jirko? ;) Byly to zánovní kusy nebo tam taky byly třeba R20, R30, R25 V6, R11 apod.?
Michale,nějaké fotky mám . Musím říct Marušce at to sem hodí. Byla tam R 25 V6 v origo stavu 18tis najeto ! To svět jen tak nevidí.. potom R8,15,17, 4CV ,Gordini...
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 13 čer 2010 18:02, celkem upraveno 2 x.

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj,zde jsou fotky ,které jsou ze stránek Renault clubu...http://kremlacek.rajce.net/Prelouc_2010 ... z_RC_PRAHA

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Zvažuju :roll: , že bych se mohl na Ofestu taky objevit. Když ve 12h zapíchnu MB sraz, ve 14h jsem ve Slavkově :roll: :roll:

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Zvažuju :roll: , že bych se mohl na Ofestu taky objevit. Když ve 12h zapíchnu MB sraz, ve 14h jsem ve Slavkově :roll: :roll:
Michale,
určitě přijed !! At nás tam je z klubu co nejvíc ;) A Ty by jsi tam vubec neměl chybět...

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Ale vzhledem k úmyslu prodat Mercedesa a času pojedu s ním ;)

...bude-li hotov :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

ve dvě už tam nebudeš moc platnej. Jinan na rovinu, aby pak nebyly uas nějaký rozpory. JEdu tam za sebe, resp za veteran klub vysočina a už v pátek, takže žádnou společnou výstavku neplánuju. Ono se tam na to ani defacto nehraje
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

:twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já chtěl jet původně taky v pátek, ale bude hromadná rodinná oslava a abych tam přijel v deset večer, když už budou všichni na plech, to nemá cenu, takže v sobotu ráno si přivstanu ;) Mercedesí sraz letos padá, protože SL ještě určitě nebude v kupě :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jirko, jedu tam 5 sezonu takhle a nebudu na tom nic měnit :evil: Řikám to předem, aby nebyly pak nějaký nepřijemnosti. Samolepku na autě mám, tak o nic nejde.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ted se dívám,že moje Murena s logem Simca klub je na polských stránkách. Je jich tam více ;) http://www.fzur.pl/album_cat.php?cat_id=42

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko, ta Tvoje Murena je stejně fakt krásná, to se hodně povedlo... Jinak s tím Slavkovem, to bude ještě zajímavý. Teoreticky je možný, že se Mercedes stihne opravit a protože Maruška se na jízdu v něm na Mercedes sraz těší už od momentu, kdy objevila inzerát na tohle auto, tak nevím jestli budu mít to srdce jí to odepřít kvůli tomu, že já pojedu na Slavkov. A abysme jeli každej jinam, to nechci. Ještě to nechávám otevřený, podle toho jestli se to auto fakt stihne nebo ne. Jedině jet v pátek pozdě večer do Slavkova a v sobotu po obědě zpět do Prahy a honem na Mělník, to by byla jediná možná varianta, protože na Mercedes srazu to stejně ožije až odpoledne, zatímco na Slavkově bude živo už od rána, ne?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Právě, Slavkov končí ve 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Paráda, díky za info, přesně tohle jsem potřeboval "slyšet" ;)

Odpovědět