Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Jirko, v sobotu je 1.máj - lásky čas ;) doporučuju se vyprdnout na Pardubice a vzít drahou polovičku někam na výlet a následně jí políbit pod rozkvetlou třešní - jak káže tradice. Tahle drobná pozornost může mít příjemné následky, mj. třeba ve formě většího pochopení pro naše koníčky ;)
Ahoj! :grin: Tak, tak, Michal má pravdu, pusa pod rozkvetlou jabloní, nebo třešní dělá zázraky, hlavně, když je člověk mladej! :mrgreen: Ale přej, bude Ti přáno, dej, bude Ti dáno! :grin: A funguje to, to mi věřte, mám v tom letitou praxi! :lol:
ahoj Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:
Michaltalbot píše:Jirko, v sobotu je 1.máj - lásky čas ;) doporučuju se vyprdnout na Pardubice a vzít drahou polovičku někam na výlet a následně jí políbit pod rozkvetlou třešní - jak káže tradice. Tahle drobná pozornost může mít příjemné následky, mj. třeba ve formě většího pochopení pro naše koníčky ;)
Ahoj! :grin: Tak, tak, Michal má pravdu, pusa pod rozkvetlou jabloní, nebo třešní dělá zázraky, hlavně, když je člověk mladej! :mrgreen: Ale přej, bude Ti přáno, dej, bude Ti dáno! :grin: A funguje to, to mi věřte, mám v tom letitou praxi! :lol:
ahoj Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Takže v sobotu se Simkou pod rozkvetlou třešní.. :lol: :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Co si dát malou anketku při čekán na Belgii?

- Jaká Simca akce se Vám líbila nejvíce, případně proč?

Pro mne to byl s těch desítek akcí asi loňský St.Jean, který jsem si s přáteli maximálně užil. O chloupek před cestou do Tarragoni
Přílohy
DSCF4023.jpg
DSCF4023.jpg (63.62 KiB) Zobrazeno 5090 x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Náš první společnej Automedon, jak všechny Simky jezdily po okruhu v Le Bourget, jak jsme pašovali Jardu do F1 a jak Ivan po dvou hodinách bloudění vytáhl mapu, jak jsme poprvý viděli Poissy, atd.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Děda se klaněl naší Simce, celej klub nám tleskal za účast a vše šlapalo skvěle

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Čenda »

Moje nejlepší cesta, byla asi první na sraz do Francie do Anse.
Bylo to pro mne uplně něco nového a jiného co jsem ještě nezažil.
Ale Cesta do St. Jean, byla také parádní včetně dobré party. 8-) 8-)
Přílohy
P1010112.JPG
P1010112.JPG (151.13 KiB) Zobrazeno 5066 x
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj ,dnes jsem byl na veteranské akci v Telči a bylo tam spousta veteranu a ani jedna Simca, Já tam byl s Murenou . A koho jsem tam potkal. Byl tam Koudy z Fiat klubu. Tak jsme si povídali o Simkách a o spanilé jízdě v Táboře ,kterou excelentně zajistil! Super chlapík ;)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Jak psal George, jela se dnes veteránská soutěž Kokořínskem. Protože pořadatele znám, tak, ikdyž jsem Georgovu zprávu četl ve chvíli, kdy všichni poslouchali rozpravu, o půl hodiny později jsem s Tagorkou držel v ruce itinerář a kilometry, potřebné k otestování, točil příjemným prostředím Kokořínska při orientačce a bavil se výbornou soutěží.
Odpoledne jsem navštívil Fišerovu Tagoru a trochu ji prohlédl a udělal pár detailních fotek.
Pak už jen autíčko umyl, opravil pant dveří, zkontroloval povinnou výbavu. Nakonec jsem rád, že jedu tímhle autem. je ÚŽASNÝ :P :P :P

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Páteční setkání bude u Karla (restaurace K.A.R.E.L., Hrušovanské náměstí, Praha). Klasicky od 17h.

V campu je sraz ťuningářů

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak to abych dal na Tagoru zase ty Brocky :twisted: :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tak jsme se s Čendou stali členy ClubVedetteFrance 8-)

Ale z francouzského klubu mi neodpověděli nic :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

A co Škoda klub, už jsi členem? :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Příští víkend chceme jet s Maruškou na tuhle akci do Mělníka:
http://lvovsky.cz/veteranclub/setkani.asp

Pavel Kraus jede s Murenou taky.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Já jedu konečně na vodu :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Bu: jezdí Ti Coupé? Nechceš jet taky? :) http://www.csccmelnik.cz/

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Rád bych, ale za květen jsem nebyl ani jeden víkend doma a tam to vypadá jak po náletu. Ještě jsem nedodělal po malování jeden pokoj (už 6 týdnů) takže musim taky dom. Krom toho, teď čumim na hotelu v Bělehradě (kupodivu tu maj free wifi) a domu se dostanu snad ve středu večer a kupé furt ta spojka neni uplně ok. Takže tle příště. Rozhodně by to bylo zajímavý, ale fakt to nejde
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Příští víkend chceme jet s Maruškou na tuhle akci do Mělníka:
http://lvovsky.cz/veteranclub/setkani.asp

Pavel Kraus jede s Murenou taky.
že bych jel taky?? ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko pojeď taky ;) vypadá to, že budeme z Prahy vyrážet cca v 8:00, tak by sis musel trochu přivstat, ale zase když pojedeme v koloně 4 Mureny + 1 Lotus Esprit, tak to už bude celkem paráda :P a na Mělníku 4 Mureny vedle sebe - to je pěkná představa :)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale tak jsem tam poslal přihlášku . V sobotu rano si někde v Praze dáme sraz . Ještě si zavoláme. Jo a vyčetl jsem,že vozy nad 1980 se nesmějí zučastnit žádných soutěží . Ahoj

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak my na sprinty stejně prdíme, takže to omezení nám nevadí ;) Sejít se můžeme v 8:00 u mě (Kloboučnická 4, Praha 4). Pro Tebe je to prakticky při cestě, jestliže pojedeš po D1, a aspoň už Prahou budeme projíždět v minikoloně :) Jirko, to bude paráda!!!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak jsme zpátky z Mělníka, bylo to nádherný! Ráno jsme se přesně podle plánu sešli u nás před barákem a takovou parádu ještě Kloboučnická nezažila ;) taky si to tam někteří lidé i fotili :grin: Pěkně v klídku jsme projeli Prahou a cca v 9:00 byli na Mělníku. Už tam bylo několik Porsche, BMW, Datsunů a Fordů a tak jsme postavili Mureny pěkně doprostředka, kde bylo úplně volno - jak moc dobrá pozice to byla se však ukázalo až o něco později. Během dopoledne se totiž zaplnil celý plac a Mureny byly doslova středem pozornosti. Celkem tam bylo asi 100 aut, Jaguary, Ferrari, Lotus Esprit, Triumphy, Fiaty, Opely, atd. všechno "sporťáky" a celou dobu bylo na co koukat. Počasí vyšlo parádně, z repráků se linuly písničky z 70 a 80.let a pořád přijížděly další a další skvosty. Kolem druhé hodiny se vyráželo v koloně směrem k uzavřenému úseku silnice na Českou Lípu, kde se jely sprinty na 1/4 míle, ale my jsme se shodli, že tam můžeme klidně chybět a vyrazili jsme zpět k domovu. Škoda, že před námi nejelo auto, které by naší kolonu natáčelo, už jen ten pohled do zrcátka na 3 Mureny za sebou byl božský...
Díky Jirko a Pavle, že jste jeli taky, myslím, že jedna nebo dvě Mureny by se tam neztratily, ale takhle, když jsme tam byli nepřehlédnutelní, to byla prostě nádhera! Fotky jsou tady: http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Melnik_10/
A pár fotek pro ilustraci:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Saaarkyš :shock:
Obrázek

J.R.
Příspěvky: 24
Registrován: 14 kvě 2010 01:15
Bydliště: Praha

Re: Další Simca akce

Příspěvek od J.R. »

Hm,fakt pěkný,ač nejsem moc na sportáky,jsem spíše na limuzíny,ale ty 4 mureny jsou takhle fakt pěkný.ato chceš tu jednu dát pryč?dyt je to věčná škoda.Koukám,že tam vtom Jaguáru měl něco vmotoru,že tam všichni tak zírali?Víš co tam bylo?

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj ,jak už psal Michal ,nemělo to chybu a lidi naše Mureny obdivovali a dobře jsme reprezentovali Simca klub. Tato akce byla super a někteří nechápali co jsou to za auta.

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Amelie »

J.R. píše:Hm,fakt pěkný,ač nejsem moc na sportáky,jsem spíše na limuzíny,ale ty 4 mureny jsou takhle fakt pěkný.ato chceš tu jednu dát pryč?dyt je to věčná škoda.Koukám,že tam vtom Jaguáru měl něco vmotoru,že tam všichni tak zírali?Víš co tam bylo?
no já s ní totiž vůbec nejezdím a jen mi stojí v garáži a auta mám celkem 3 a to je na mě moc ;-)
ikdyž dnes jak jsem s ní jela, byla jsem nadšená, Míša jí opravdu poladil neskutečně, to i já jako LAIK musím přiznat že krásně jezdí a řadí jak po másle, supr brzdí, perfektně sedí a jen si dokonale pluje po silnici,dokonce jsem se přistihla že jsem měla z jízdy radost :-)) a naše kolona od Nuslí až do Mělníka a zpátky byla také moc pěkná, fakt supr !

Natálka byla taky v pohodě, byl to její první auto sraz v ČR, jinak samozřejmě byla ostřílená z Belgie :-) ale tohle byla nádhera, v Mělníku bylo tak krásně a taková pohoda, dobrá nálada a supr atmosféra, oběd byl taky výbornej a mám i spálený záda, takže bomba :-)

Krásný víkend všem !

Odpovědět