Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Hoší klídek, hlavně klídek. Samozřejmě jízda v koloně. Neni to uplně prdel, jak se muže zdát. 80kou jet v koloně zvládnem já, ty, čenda, pája, klocák a MichalP, nikdo víc, myslim. Jako vloni v třebáni jsem jel fakt 60. A vzadu nestíhali. Nevysvětlíš Ivanovi, aby se držel auta před sebou, když jede rychleji, než on. Nevysvětlíš Jardovi Werthaimů. aby zastavil kžřižovatku, navysvětlíš, že když jse zavřená křižovatka, stejně půlka lidí zastaví na stopce. Stejně jako mi děsí Jirkova šnečí jízda, bo on nepochopí, že při 100km/h se Simca fakt ještě nekurví :lol: :lol: :lol:
Taky představa tvého hyperakčního srazu mne děsí. Já jsem pro program, i pro jízdu zručnosti, ale jet 60km přes celou prahu na motokáry? To fakt ne. Musíš si uvědomit, že spoustalidí s rodinou prostě na sraz jedou jen pod podmínkou, tu rodinu vzít ssebou. Já osobně jse pro dopo program, oběd odpo bez prostojů, ale pak si do té hospody sednout a o těch autech kecat. Ale je to tak, jak to říkáš, musíme proto ten kompromis udělat
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

Michale : promiň, ale fakt si to všechno přeči ještě jednou :!:
Většina příspěvků v téhle větvi se po srazu přiklonila k tomu, že "chceme" změnu a většina lidí se chce i aktivně podílet :!: Ikdyž možná tvůj nápad jet "spanilku" přes Václavák a nábřeží není díky množství semaforů úplně reálný :o
Prostě ty příspěvky jsou o tom, že "přlžímě ruku k dílu" A jeslti to chápu jinak, tak mi to prosím Tě vysvětli :shock:
Čtu si moje příspěky pořád dokola nechápu jak si přišel na to, že Tě chci nasrat , naopak tvoje příspěvky jsou dost "konfrontační" :!:
Sám si šáhni so svědomí, co si napsal a co si tim chtěl říct . . .
A cose týče "kritizování a čecháčkovství", tak jsem to myslel jen ve vztahu k tomuhle srazu - a promiň, když čtu tvoje příspevky, tak si za tim stojim pořád! Co si pro tenhle sraz udělal, že máš právo kritizovaat a ostatním nadávat do "zahnípanců" když 100%ně nesouhlasí s tvýmy nápady ?
K tomu co bylo dřív (nejsem oprávněn to hodnotit, nebyl jsem v Simca clubu).
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od tagorarichard »

já se teda taky přidám,i kdzž minulý sraz sem nepřijel vůbec a tento zase jen jakoby na návštěvu (nevím jestli je lepší přijet olezlou 1510 nebo raději jiným autem a jen se koukat ). Michalův ukazkovej návrh v mělníku není špatný a třeba zůstanou přes noc i ostatní, jen takové detaily jako burza ND- myslím že nikdo nevydrží čekat až do neděle a stejně si to lidi rozeberou už hned po příjezdu.
A pokud jde o pomoc s organizací tak se taky hlásím už snad toho času bych měl mít víc poslední dobou toho bylo na mně trochu moc. Ještě k tý spanilý jízdě- mohla být kratší a vést opravdu trochu civilizací a na Pomezní boudy jet třeba v rámci Výletu či podobně.
a myslím že ten nápad tady už zazněl udělat Jarní srazi tak nějak honosnější a tz podzimní jakoby "akčnější" nebo jak to říct. Mi osobně se třeba různé orientáky nebo jízdy zručnosti líbí ( jestli to není ale tím že soutěže elegance se mně zatím nějak netýkají )
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od tagorarichard »

Ale jestli se nepletu spanilka přes václavák se už přece jela, a celkem se to dalo zvládnout sice nebyl čas koukat po pamětihodnostech ale to myslím nebylo ůčelem,ale hlavně tam byli lidi kteří se na ty auta koukalí,
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Ten nápad rozdělit dva srazy na akčnější sraz klubu a na výstavní národní sraz Simek je již dva roky starý. Jen je třeba na to víc lidí. Já jsem za tuto diskuzi hodně moc rád. V podnikání, když je určitý problém, je nejlepší udělat krátký brainstorming (v překladu něco jako "diskuzní bouře), všechno "nasypat" na hromadu, ono ty "horké" nápady zapadnou, vytřídíme nejlepší myšlenky a dáme se do toho :P

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Amelie »

Přesně, nápadů tu padlo hodně, lidi mají zájem pomoci s organizací, vlastně se nikdo nebrání kompromisu, takže TO JE DOBRÁ ZPRÁVA a už to dál TADY neřešte, člověk se akorát pak vytočí, jak se tady rýpáme ve slovíčkaření, opravdu mě to už nebaví číst, když by to nevedlo k závěru a třeba změně, zlepšení.. Berte si z příspěvků přeci to "podstatný" a nechytejte se za slovíčka sakra už.. :-)

Zdar novým nápadům na Simca srazy :-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Klocák píše:Michale : promiň, ale fakt si to všechno přeči ještě jednou :!:
Většina příspěvků v téhle větvi se po srazu přiklonila k tomu, že "chceme" změnu a většina lidí se chce i aktivně podílet :!: Ikdyž možná tvůj nápad jet "spanilku" přes Václavák a nábřeží není díky množství semaforů úplně reálný :o
No proto jsem to taky napsal jako mojí představu a nikomu jsem to nenutil, naopak jsem předem napsal, že vím, že se tohle většině líbit nebude, asi musím napsat po lopatě, že to nebyl návrh k jednání, ale pouze nástin toho, čemu já říkám aktivně strávený víkend!
Prostě ty příspěvky jsou o tom, že "přlžímě ruku k dílu" A jeslti to chápu jinak, tak mi to prosím Tě vysvětli :shock:
Čtu si moje příspěky pořád dokola nechápu jak si přišel na to, že Tě chci nasrat , naopak tvoje příspěvky jsou dost "konfrontační" :!:
Sám si šáhni so svědomí, co si napsal a co si tim chtěl říct . . .
Asi máš problém se čtením nebo s chápáním, protože já jsem psal jen to, že moje představy jsou jiné, ale že uznávám, že většina to chce jinak a že teda už nebudu do toho kecat a nechám to tak jak to chce většina, viz. můj příspěvek pod fotkami, nevím proč bych si měl šahat do svědomí.
A cose týče "kritizování a čecháčkovství", tak jsem to myslel jen ve vztahu k tomuhle srazu - a promiň, když čtu tvoje příspevky, tak si za tim stojim pořád! Co si pro tenhle sraz udělal, že máš právo kritizovaat a ostatním nadávat do "zahnípanců" když 100%ně nesouhlasí s tvýmy nápady ?
Zkopíruj sem datum a čas příspěvku, kde někomu nadávám do zahnípanců, nebo se omluv, protože jsi mě nařknul z nadávání naprosto nepodloženě, já jsem naopak psal, že vím, že moje nápady nejsou v souladu s přáním většiny, takže už je nehodlám prosazovat
K tomu co bylo dřív (nejsem oprávněn to hodnotit, nebyl jsem v Simca clubu).
No a to je právě to, nevíš nic o tom, jak vše začínalo, kdo u čeho byl a kdo co pro klub udělal nebo dělá, byl jsi na pár srazech, ale hodnotíš mě a meleš kraviny, radši se běž zase věnovat tomu hrabání listí nebo sekání trávy, čtení a chápání Ti moc nejde...

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

TAK DOST

nenuťte mne využívat administrátorské možnosti. Vím, že obrazovka snese vše, ale stejně se na srazu sejdete u piva, tak jsou podobné věci zbytečné!!!

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

simcaklub píše:TAK DOST

nenuťte mne využívat administrátorské možnosti. Vím, že obrazovka snese vše, ale stejně se na srazu sejdete u piva, tak jsou podobné věci zbytečné!!!
To je fakt, tam si budete moct dát rovnou po čuni, takhle je to zbytečně upovídaný. ;)
Tam uděláme "valnou hromadu" v pravom slova smyslu. :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nevím proč je zde tolik hysterie a pro nic za nic! Sraz je o tom ,abychom se sešli a pokecali a vyměnili si zážitky a našich Simcách,udělali spanilou jízdu apod. Zkazilo nám to počasí ale já jsem rád,že jsme se sešli ;) Ahoj všem Jirka

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pro Buráka :!: Honzo ja normálně mimo obec jezdim stovkou,max 110km . :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jo, ale to máš hodně optimistickej tachometr :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Už jsem tady něco čet o nesmyslech, který tachometry třináctsejedniček ukazujou, ale mě na radaru při 50ce ukazuje přibližně 55-57(kmitá) a když jsme to porovnávali s Passatem, tak tam byl rozdíl 3km při 80ce. To neni tak hrozný vzhledem k tomu, že mam na ní gumy 175/70, který maji menší průměr než originály. Skoro bych řek, že na těch originálech by byl přesnější, než na tom Passatu.
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Prosím, dodržujte též topicy. Děkuji

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Tak to přehoď než se rozvine diskuze (pokud se rozvine) :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michale :lol: jsi nepochopil, že Pája se pokusil elegantně změnit téma? 8-)

Pájo, všechny auta kecaj min. o 4%, některý nový až o 7%, u těch našich to bývá obvykle kolem 10%. Třeba ta Oktávka ukazuje 225km/h při 208km/h GPS, což je asi 7,5% a počítám, že u Passata to bude stejný, takže jak píšeš o tom rozdílu 3km/h, tak nějak na hrubo to asi sedí, že ta Simca kecá kolem 10ti%.
Jediný auta, který ukazujou přesně, nebo dokonce o malilinko míň, jsou Mureny, ale u těch zase kecá otáčkoměr :D kterej ukazuje míň asi o 10% - tak bacha na to až jí budeš posílat do plnejch :twisted:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni, :D jsem tu zase! Včera jsem napsal názor na sraz, ale po odeslání mi spadl internet a tak je v tahu! :o Takže na uklidnění vášní si snad na něco vzpomenu!? :roll: Za prvé, nám se sraz líbil, aspoň jsme si zanadávali na to za....ý počasí, v KH nepadla ani kapka! :o Líbil se hlavně( ten sraz) naší Fanynce, mojí vnučce. Výlet na Pomezky jsem komentoval v autě jako ptákovinu, ale nakonec jsem dospěl k názoru, že byl moc pěknej! :lol: A nakonec jsem vypotil návrh na něco, co nás trápí, když ne všechny, tak dost z nás, hlavně ale našeho prezidenta! :) Bojovat s kempy nemá cenu, Michal si stěžuje, jak těžké je najít atd.atd. :mrgreen: Navrhuji obeslat v lednu, nebo únoru 10 až 20 kempů po celé republice a dotázat se, zda jsou schopni splnit tato kritéria a to poslední víkend v dubnu, nebo první v září? ;) Otázka zní: máte plac pro 20až30 aut, ubytování pro 30až40 osob, místnost oddělenou od veřejného lokálu pro schůzi klubu na jeden večer, vařené jídlo a točené pivo atd. v objektu kempu?, Pak jste náš favorit a my přijedeme! Předpokládaná útrata za víkend 25 000,-Kč až 35 000,-Kč. :lol: Na závěr svého návrhu mne napadla SOBĚSLAV, tam bylo tohle všechno, tak to Michale zopakujme!! :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Ivane..konečně take někdo komu se sraz líbil. Jinak s Tebou souhlasím co jsi napsal ale ta Soběslav kde je kemp 15metru od frekventovane silnice :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Já ale nechci jezdit na stejná místa. Dokonce i to Vrchlabí se mi podruhý nezdálo
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Já ale nechci jezdit na stejná místa. Dokonce i to Vrchlabí se mi podruhý nezdálo
Čau! :lol: At´ to posoudí Michal P., je to přece jenom šéf, ne? :D Myslím si klidně 2krát a dost! :o Na diskuzi na toto téma je ovšem času dost, že! :lol: Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Já ale nechci jezdit na stejná místa. Dokonce i to Vrchlabí se mi podruhý nezdálo
Nevím, co se Ti nezdálo, když jsi tam stejně nebyl, nebo jo??? :lol: :mrgreen: I KH :D
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

S Bu a Kloccákem zvažujeme cestu Simkama příští léto. Belgie je jenom pár stovek, tak zvažujeme delší cestu. Manželky by mohly třeba letět a my jet Simkama. V cíli si dát dovču a pak zpět. Portugalsko :twisted:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Tak do toho bych asi šel, i když ... když vyjde to Rancho, tak Kristýnka pojede se mnou v přívěsu, bude tam mít pokojíček (řikala). :) Manželky můžou letět třeba na koštěti, případně pořidim sajdu. ;) Vlastně, dyť Rancho má zahrádku. :idea:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale ale ta Belgie bude ne? Ahoj Jirka

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

jo

Odpovědět