Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

rapotín-soběslav-vrchlabí-rožnov, rally berou, plzeň a beroun příbram. Značkový kluby chrustenice-třebáň. Co se ti zdá, za nestřídání. Michale, problém je v tom, že ty tomu nechceš ten víkend věnovat. Když bude sraz v Kostelci nad černými lesy, stejně tam budeš chvíli a zmizíš A ještě dřív. To už se mužem scházet fakt rovnou v hospodě :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:rapotín-soběslav-vrchlabí-rožnov, rally berou, plzeň a beroun příbram. Značkový kluby chrustenice-třebáň. Co se ti zdá, za nestřídání. Michale, problém je v tom, že ty tomu nechceš ten víkend věnovat.
Rallye a značkovej sraz není Simca sraz!
Rapotín - Soběslav - Vrchlabí - Rožnov... co z toho je ve Středočeským kraji? Takže jak říkám - nestřídáme!

Ale, o mě tady vůbec nejde. Když tomu nechci ten víkend obětovat, tak přijedu jen na sobotu, ale přijedu. Mě jde teď třeba konkrétně o tátu. Chtěl bych, aby jsme jezdili na srazy spolu, ale do Rožnova nejel, protože to bylo daleko, dneska jsem mu volal jestli pojedou do Vrchlabí a nepojedou, protože je to pro ně prostě daleko. Vy na to koukáte ze svýho pohledu, jste mladý kluci, spoustu práce na autech si uděláte v týdnu a sebrat se v půlce týdne a odjet předem na sraz vám nedělá problémy. Ani jeden z vás by v tom lese s tou motorovkou nevydržel ani jeden celej den, natož pak tejden. Jak by jste se pak rádi aspoň v sobotu trochu vyspali a odpočinuli si, kor když si představíte, že vám je 55let. Ale místo toho budíček v sobotu v 7:30 a návrat až za tmy, když ve tmě už na to řízení fakt blbě vidíte... Jsem na vás zvědavej, jak potom budete jezdit na srazy do Rožnova ;)
Táta jezdil na Simkách v době, kdy jsme všichni ještě tahali gumovýho kačera a já mám rád Simky a všechno jsem se na nich naučil jen díky němu a tak bych chtěl, aby pro něj byly srazy taky dostupný. Těžký pochopit?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

To je jasný, ale uvědom si, že takovejch lidí je víc po celý republice a proto se jim to takhle snažíme přiblížit. Proč byl teda táta v Losinách, Soběslavi i Vrchlabí? Chápu, že táta těžce maká, ale neni sám. Já taky vim, nejsem v klubu tak dlouho, ale je to Simcaklub Čr, ne Simcaklub Praha, ne?

Tak podívej. Tohle se ti zdá málo rozmanitý?
Přílohy
ADMINI~1.jpg
ADMINI~1.jpg (76.84 KiB) Zobrazeno 5698 x
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Paolo »

Michaltalbot píše:Promiň Paolo, že Tě takhle "zneužívám", ale je to dobrá náhoda, že to co píšeš, tak trochu potvrzuje co já píšu kdyby byl sraz teď o víkendu třeba v tom Týnci nad Sázavou, tak by jsi si našel čas přijet se podívat třeba aspoň na hoďku, dvě, že jo?
jo, souhlasim s tebou, kdyby to bylo blíž, bylo by to pro mě jednodušší, až kluk povyroste nebude problém ho strčit do sedačky a vyrazit někam na den na dva ;) k večeru se ozvu, díky
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Tak si dělejte srazy na václaváku, co? :P Přesně tle budou totiž řvát ostatní, co nejsou z Prahy. To vám nedochází, žene :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:To je jasný, ale uvědom si, že takovejch lidí je víc po celý republice a proto se jim to takhle snažíme přiblížit. Proč byl teda táta v Losinách, Soběslavi i Vrchlabí? Chápu, že táta těžce maká, ale neni sám. Já taky vim, nejsem v klubu tak dlouho, ale je to Simcaklub Čr, ne Simcaklub Praha, ne?

Tak podívej. Tohle se ti zdá málo rozmanitý?
To bych se ho musel zeptat, ale vzhledem k tomu, že říkal "proč to teď furt děláme tak daleko" tak myslím, že to bral tak, že nejdřív byly srazy blíž, tak se to muselo prostřídat a teď už to bylo daleko moc často, tak je na čase, aby to zas bylo blíž.

Ta mapa mi dává jen za pravdu - podívej třeba kolikrát jsme byli v Krkonoších a na Jesenicku :shock: ve Středočeským kraji byl jen první a druhej sraz a pak Mělník, ale to už je víc než 5 let!!! Od tý doby v drtivý převaze sever a Morava. Rozmanitý to možná je, ale rovnoměrně rozmístěný a spravedlivě prostřídaný vůbec ne.

Jarní sraz v roce 2010 není ještě v kalendáři napsanej, takže navrhuju něco z tohohle:

Sázavu s vyjížďkou na Český Šternberk
Týnec nad Sázavou s malou RZ (viz.níže) anebo výletem na Konopiště
Rakovník s výlety do muzea v Lánech a na Křivoklát
Prahu se spanilou jízdou přes Václavák a centrum
Mělník s rallye po Kokořínsku příp. výlet na Bezděz

k tý RZ - za Týncem, směrem na Čakovice, je krásnej úsek zatáček podél sázavy, jezdíme tam lítat s motorkama, nádhernej asfalt, žádnej provoz. Dalo by se to pomocí vysílaček zabezpečit a dát si to tam na čas :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Tak si dělejte srazy na václaváku, co? :P Přesně tle budou totiž řvát ostatní, co nejsou z Prahy. To vám nedochází, žene :(
Ale to není pravda! Nám to dochází, ale už dlouho to nebylo v okolí Prahy a protože to asi zase nedošlo vám, tak řveme my, nebo teda konkrétně já. Proč by zas jednou, po deseti letech, nemohl být sraz v Praze? Proč musí být za každou cenu někde jinde?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Tak já si taky přisadim. Pokud to bude v Tejnici (Týnec), my, co jsme tam jezdili na praxe a brigády, jsme tomu řikali "údolí práce a smrti", tak tam teda pojedu jen s největším sebezapřením a přijedu tam sám, protože rodinka se mi na to vyprdne, když to nebude spojený s vejletem. Teď třeba si uděláme krásnej vejlet, zpátky se stavíme v zoo ve Dvoře Králové a budou všichni spokojený. Po dálnici, když nechci, tak neujedu ani metr a taky po ní nepojedu, i když je to nejrychlejší, pojedu schválně tam, kde to neznam a ne furt smažit notoricky známý trasy. Já si tam jedu právě odpočinout, tzn. odpočinout i při jízdě, v klidu to pojedu 3 hodiny, což mě vůbec nezabije, kor, když si můžu udělat přestávku. Kvůli tomu mam Simku, abych si tu jízdu vychutnal. Když chci bejt někde rychle, použiju nějakej novej sráč. Je to přesně jak řiká Burák, je to o tom, jakou důležitost tomu přiřadíš a ta se, podle mě, odvíjí od toho, jak atraktivní ten sraz bude, což, si myslim, je důležitější, než poloha kempu. To je to samý s těma srazama ve Francii a pod., když se to bude dát spojit s dovčou, tak neni problem, když to bude spojený s návštěvou muzea Simky a pak prohlídkou továrny v Poissy, tak tam pojedu sám a to max. jednou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jo v tom případě musíme přesunout Rally a značkový kluby, bo někdo bude řvát, že jezdíme furt do Berouna. Já teda nevim. Tak navrhni místo, kam se pojede na jarní sraz. ;) No a aby toho nebylo málo, bavili jsme se s na jaro Michalem o Pálavě :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Tak repelenty s sebou :!: :lol:
Jo, a do Prahy :?: , to už by si asi Alča klepala na hlavu kladivem a to uznáš, nemůžu riskovat. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michaltalbot píše: Sázavu s vyjížďkou na Český Šternberk
Týnec nad Sázavou s malou RZ (viz.níže) anebo výletem na Konopiště
Rakovník s výlety do muzea v Lánech a na Křivoklát
Prahu se spanilou jízdou přes Václavák a centrum
Mělník s rallye po Kokořínsku příp. výlet na Bezděz
Dobře, Týnec a Praha padá, co ten zbytek?

Vy jako jindy než na sraz s těma autama nevyjedete? Že máte potřebu z cesty na sraz dělat vejlet? Sraz je sraz, takže jde o to, aby se sjelo co nejvíc aut k prohlídnutí s případným zpestřením nějakým programem, ale dělat z toho vejlet...?
Naposledy upravil(a) Talbot dne 04 zář 2009 14:48, celkem upraveno 1 x.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Ale jo, vyjedem. Na vejlety. ;)
Jinak ten zbytek, kromě Štamberka :) (Český Šternberk) - je od nás za lesem, je stravitelnej.
Naposledy upravil(a) paja dne 04 zář 2009 16:02, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Jo v tom případě musíme přesunout Rally a značkový kluby, bo někdo bude řvát, že jezdíme furt do Berouna. Já teda nevim. Tak navrhni místo, kam se pojede na jarní sraz. ;) No a aby toho nebylo málo, bavili jsme se s na jaro Michalem o Pálavě :lol:
Pálava? Blbost, to je moc blízko, ideální bude Jablunkov, Bohumín, Břeclav, Aš nebo Rumburk, ne? :twisted: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Břeclav, Jablunkov je v pohodě, ale dál na východ, zejména, jakmile se začne v okolí ozývat ruština, už bych byl obezřetnej.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já bych se toho nebál, jeďte třeba do... Černobylu tam se nic neozývá, tam je ticho, nebo taková Kamčatka, to je výzva! Michale, co? Až budeš mít hotový Rancho a Simcamuzeum, Honzík s Vášou vezmou děti a můžete vyrazit :P

A mezitím to přejmenujte na "Turistický oddíl Simca klub" :roll: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Super nápad, Černobyl bych teda vynechal, ale ta Kamčatka jo, kdybys to Michale stihnul tak o 10 let dřív (v 70ti už to na prdim, to už budu prdět do něčeho jineho a taky v tý době už to bude tropickej ráj s hojnými vřídelními lázněmi), to bych se s mym, rovněž čerstvě dodělanym, Ranchem připojil.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Mě zase spíš láká ten Černobyl. Akorát jsme s klukama z Mercedes fora pořád nesehnali ty kapesní dozimetry :( a taky bych asi nejel Simkou ani Talbotem, nějak mi nevadí, že v noci nesvítí uprostřed parkoviště :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Prej tam starousedlíci normálně žijou, věnujou se zemědělství (teda vhodnym kříženim za pomoci jevů na atomární úrovni se podařilo vyšlechtit bytosti, který před pluhem i za pluhem maji stejnou podobu) a maji fantastický úrody. Prej od tý doby Rusko nemusí dovážet pšenici.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

No oni tam sice žijou, ale to jsou lidi v těch vesnicích schovaných v lese. Jistá úroveň radiace tam ještě je, ale v těch místech kde žijou oni, to není na umření. Některý prvky už mají poločas rozpadu za sebou, takže už se tam nevyskytují, ovšem jiný zmizí třeba až za 500 let. Proto je potřeba mít s sebou ty dozimetry. Normálně na silnicích a v těch městech Prypjať a Černobyl, už je radiace tak nízká, že za měsíc dostaneš maximálně takovou dávku, jako normálně třeba tady v Praze za rok, tzn. zanedbatelný množství. Do města Černobyl už se zase vrací život, je tam restaurace, autobusový nádraží a policejní stanice. V Prypjati je to horší, ale když nelezeš do přírody a nedotýkáš se železných konstrukcí, tak Ti prakticky nic nehrozí.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Podle mapy, co umístil Bu, bych to viděl na Krušný Hory, Lipno nebo tak něco. Michale, já tvůj názor beru vážně. Ale jsi sám!!!
Pravidelně dělám ankety, zjišťuju a sleduju představy lidí o srazu, se spoustou lidí se bavím a jsem přesvědčenej, že to dělám správně a pro ty správný lidi. Na srazy jezdí skoro všichni aktivní členové klubu. Pokaždý to má někdo blíž a někdo dál. Až lidí s podobným názorem jako ty bude většina, klidně to udělám v Nuslích. kvůli tý většině. Ikdyž já budu nasranej, že to není sraz!

Howg, uzavírám diskuzi a jdu leštit auto a přivítat prvního dorazivšího

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já to nechci v Nuslích. Ale Střední Čechy už nebyly 5 let!

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

západní nebyly nikdy, takže třeba Karlovy Vary?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:západní nebyly nikdy, takže třeba Karlovy Vary?
Vary? Proč ne ;) vždyť je to jen 120 km a přes celou republiku to budou mít lidi z Moravy úplně stejně jako my do Rožnova 8-)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tak ve Vrchlabí už jsou k vidění Simky 1300, 1301, 1100, CH180, Murena a to sraz začíná teprve zítra.
Čenda se bohužel s Aronde pro technický problém musel otočit zpět a vzít jiné auto. Právě jsme se zničili v plážovém volejbale a večeříme :P


T Michal. Super, už jsem se bál, že se neshodneme :mrgreen:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Já jsem se právě zrušil při večeři (grrrg) a volejbal bych si dal tak v televizi. ;) :) Teda spíš fotbal. Zejtra jsou ty slováci..., myslim, že to budu mít opět ve stejném gardu.
Obrázek

Odpovědět