Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ano,a přesně tak se stane. Začátek bude v 10hod a v 10hod se začne! Kdo přijede později tak přijde o eleganci popř o schuzi a bude to pouze jeho škoda. Pokud někdo nestíhá přijet v sobotu rano tak má přijet v pátek. Harmonogram samozřejmě bude a o konání srazu členové vědí několik měsícu předem takže si muže s předstihem udělat volno v práci ,tyden dopředu nachystat auto ,den dopředu nabalit věci.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já s tím problém nemám, ale tyhle představy (nachystat si auto týden dopředu, zařídit si volno v práci, atd.) jsou dost naivní a omezený. V dnešní době, kdy si správně člověk nemá co vybírat termín dovolené a dovolenou mu má určit zaměstnavatel (je jen na dobré vůli zaměstnavatelů, že nechávají zaměstnance si vybírat), kdy spousta zaměstnavatelů prostě nařídí práci o víkendu, případně přesčas do večera, kdy v pátek večer skoro nejde za 2 hodiny přejet Prahu, natož pak dojet někam 150km daleko, k tomu když má někdo dítě/děti, který se prostě musí v danou hodinu (třeba v sedm) nakrmit, dát vykoupat a spát (třeba v osm), v kempu na recepci taky nikdo není nonstop, fakt nechápu, jak si někdo může myslet, že se dá "prostě přijet v pátek". Sorry, ale to si můžete dovolit někde na Moravě, kam se v pátek po 15:00 nedá nikam dovolat, protože máte všichni padla (a pak brečíte, že nemáte dost peněz na poplatky u doktora...), auto máte v garáži u domku, zatímco druhej ho má třeba u někoho ve stodole a musí si ho vyzvednout těsně před srazem, jinak by mu muselo stát třeba týden na ulici, což se prakticky rovná nějakýmu poškození (minimálně otřískaným nárazníkům) a sbalíte si tak maximálně trenky a kartáček na zuby, na rozdíl od milionu věcí, který si musí vzít s sebou rodina a nemůže si je sbalit předem, protože to jsou věci, který jsou denně potřeba. Znova opakuju, já s tím problém nemám a v 10h budu ready na místě, ale zkuste myslet taky trochu na okolnosti, který se můžou týkat ostatních a ne jen na sebe.

IMHO dvě stránky debaty úplně o ničem, resp. o tom, že když je začátek akce plánovanej na 10:00, že se má začít v 10:00 :roll:
Naposledy upravil(a) Talbot dne 01 pro 2011 21:18, celkem upraveno 1 x.

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,nevidím na tom nic omezené a naivní si nachystat tyden předem auto a udělat si volno na sraz a předem se domluvit se zaměstnavatelem. Neříkám,že ve vyjímečných případech to nemusí jít ale nevím proč by ostatní měli čekat na opozdilce.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko přečti si to ještě jednou a pak Ti to snad docvakne. Znám firmy, kde Ti v lednu zaměstnavatel řekne, že dovolenou budeš mít 14-27.6. pak 21-27.8. a pak 22-29.12. a tečka, v jinej termín nedostaneš ani hodinu. Nebo naopak, co se třeba stalo mě, měl jsem domluvenou dovolenou, odsouhlasenou se šéfem, všechno v pohodě, ale večer před dovolenou šéf zavolal s tím, že druhej den ráno se budou rozesílat podmínky na 2.pololetí, že mám všechno zrušit a být v 8:30 v kanclu, podobně kluci u nákladních gum, prostě jim šéf řekne, že příští sobotu pojedou do Ostravy měřit flotilu náklaďáků a NEZAJÍMÁ ho, jestli něco plánovali nebo ne. Tak tady nepiš, že si má někdo domluvit dovolenou předem, není to pro všechny tak jednoduchý jako třeba pro Tebe.
Věc druhá: příprava a parkování auta týden dopředu - nenapsal jsem to dost srozumitelně?

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Hm,je to možné, Jak jsi už psal tady na Moravě to je jinak.. :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já bych jenom chtěl, abychom se chovali jako lidi, tzn. ano začátek je v 10h, je slušné a ohleduplné k ostatním to dodržovat, ale dělat z toho vojnu a v 10:00 prostě zavelet hlava nehlava, bez ohledu a tolerance k lidem, kteří jsou třeba rádi, že to horko-těžko stihnou na 10:15, i přes to, že se na sraz opravdu těší a udělali vše pro to, aby tam byli co nejdřív, to mi přijde zbytečný. Tady budeme prosazovat nulovou toleranci a pak budeme zase čumákovat půl hodiny v kempový restauraci než nastaví omáčku... :roll:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

. . . a co bylo dříve ? Slepice nebo vejce :?: ;)

Michale,
Za sebe můžu říct, že bych takhle nevyšiloval :mrgreen: :
1. Většina z nás má časově náročnou práci a spousta z nás má taky "nesnesitelný a nechápavý" šéfy :cry: Když nás odvolají z dovolené, nebo nás budou buzerovat v pátek odpoledne, s tím nic neuděláme, stejně tak s pomalou obsluhou v restauraci . . . To jsou bohužel neovlivnitelné věci :!:
Ale ruku na srdce, není to takto ve většině případů a nestává se to pravidelně :roll:
2. A zkus se na to podívat i z druhé strany, co takhle tolerance k 20 lidem ,který to na těch 10:00 hod. stihli? :? Kdyby se to stalo mě, tak zavolám organizátorovi nebo třeba Burákovi, že nestíhám a že tu danou činnost/akci nestihnu (vždyť přece nejde o život) 8-)
Když danou akci nestíhám, tak mám třeba tyhle 2 možnosti :
- vykašlu se na to a v klidu zajedu do campu, ubytuju se, dám si pivo a počkám, až se všichni vrátíte ;)
- A nebo se zeptám, kam se jede a podle mapy vás dojedu a všichni budou spokojený :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já nevyšiluju 8-) v podstatě tak to taky doteď bylo, kdo nestíhal, tak zavolal, a když bylo zpoždění rozumné, tak se počkalo. Těch pár minut nikoho nevytrhne.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jenže to je přesně vono. Pár minut čekáme na tohohle. No a když už čekáme, za dalších pár minut snad dorazí támhleten. A hodina je v prdeli a 40 lidí čumí
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

většina se shodla, že se začne včas a tak by to asi mělo být.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Bu: naštěstí na srazech je na co čumět a i tak nějak kvůli tomu čumění tam jezdíme, ne? ;) Moc to dramatizujete 8-) kvůli čtvrthodině se honím v týdnu, ne o víkendu.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od George »

Áno, áno. Začít včas a pak více méně jet podle programu. Myslím si, že nikdo s tím nemá problém, pokud nestíhá, tak se ozvat a domluvit se, kde ostatní dožene nabo najde.
Mě se to letos stalo cestou na Spartakyádu. Někteří vědí. V sobotu ráno cestou tam se mi podařilo třikrát píchnout. Než dorazil záchranný vůz s dalšími náhradními koly, byly již všechny posádky na trati. Do místa startu jsme dojeli asi s hodinovým zpožděním. Tam na nás čekal jeden pořadatel, který nám předal pokyny a pak už jsme frčeli za ostatními na trať. Ani v nejmenším mě nenapadlo, že bych mohl chtít, aby kvůli mě všichni čekali se startem. Už jako velká vstřícnost mi přišlo, že tam počkal alespoň jeden pořadatel, který mi předal itinerář.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Michale, ale nejde ani tak o mne, ale o baby a děcka ;) Čtvrthodina neni problém, ale ono to většinou jen čtvrthodina není. Honit se nikdo nemusí, jen lépe plánovat. Podivej třeba na Čendu. Ten, když řekne v 9, že za čtvrt hodiny přijede, tak si mužeš bejt jistej, že to do třičtvrtě na 11 určitě stihne, apod. :lol: Ale já myslim, že z toho rozumnej výstup vyšel.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem se zúčastnil obecního života :lol: přišla pozvánka na výstavu lidové tvořivosti a tak jsem nabídl k vystavení svou sbírku modýlků - není to sice tvořivost, ale koníček je to také. No a mělo to úspěch, lidem se to líbilo a zase se povedlo trochu připomenout značku. Fotky z obecního webu jsou tady: http://fototehov.rajce.idnes.cz/Vystava ... 011_Tehov/

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Tak jsem se zúčastnil obecního života :lol: přišla pozvánka na výstavu lidové tvořivosti a tak jsem nabídl k vystavení svou sbírku modýlků - není to sice tvořivost, ale koníček je to také. No a mělo to úspěch, lidem se to líbilo a zase se povedlo trochu připomenout značku. Fotky z obecního webu jsou tady: http://fototehov.rajce.idnes.cz/Vystava ... 011_Tehov/
Ahoj kluci. :grin: Michale, výbornej nápad! :o Už vidím s slyším každýho kluka, jak volá: "jé mami, autíčka, honem tam pojď!". :lol: Otázky, jako " a co to byla ta Simca?", hlavně v tom krásném věku Proč?, a proč?, a proč? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět