Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Na to ti sere pes, víme? ;) To je tvuj hřeb...
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak to nechápu.....takže reprezentace na náměstí v Kyjově nebylo reprezentativní ? Byli jsme v novinách a v televizi a byla tam reklama a našem klubu ,transparenty apod . Myslím,že to vše je zlaty hřeb ....V podobném duchu bych to chtěl udělat na podzimním srazu ve Slavonicích nebo v Telči ale především záleží na starostovi jak se k tomu postaví...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jirko bylo to reprezentativní, ale trochu nuda. Ne všechny takovejhle onanismus baví. Jako ideální by bylo stihnout oboje. Jako ve Strážnici. Jak Kyjov, tak Baťuv kanál. To znamená, jak Slavonice, tak lokálku. Já bych se taky do těch Slavonic rád mrknul, pochopitelně, akorát mně nebaví tam 2 hodiny čumět a bejt jak zviřátko v zooi. Muj návrh je, dojet do Slavonic, tam si dát hodinu, pak jet na lokálku a navečer vrátit. Je dost času se domluvit a promyslet to. Třeba bude hnusně a pak co na náměstí, žeano. Neber si to osobně, Strážnine byla super zorganizovaná.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

V pohiodě, však já s tím nemám problém. ;)

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ze Slavonic bychom jeli na tu lokálku a Ty víš ,že s tím nemám problém a sám jsem řekl,že už žádny hrady,zámky a chce to změnu. Myslím,že jsme se o tom už spolu bavili nebo s Klocákem..já už nevím

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

som taky za lokálku, je super.

hned vedle Slavonic je takový malý muzeum, kde chlápek vystavuje přírodní samorosty, které jsou ve tvaru nějaké věci nebo osob. Je to docela zajímavé, dá se tam i posedět u ohně

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

No já nevim. Aby toho nebylo na jeden den moc. Víte jak to chodí, do oběda se couraj příchozí, pak hodina oběd, pak se jede na spanilku, to je tak půl hodiny řazení, pak hodina jízdy plus hodina někde na náměstí a jsou 4 nebo 5 hodin. A kde je čas na nějaký soutěže apod.? Na lokálku se můžu podivat v neděli cestou a sám a můžu si na ní dát čas tak jak se mi bude líbit, to nepotřebuju zhlídnout organizovaně. Plus samozřejmě jiný zajímavosti, kterejch je všude mraky a který si pak můžu vybrat sám a nevázat se na ostatní.
Jinak to náměstí je zlatej hřeb i pro mě, to se se zaparkovanejma autama před muzeem nedá srovnat. A když nechci bejt jak zvířátko v zooi, tak na co pak vůbec jezdit spanilku?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Organizaci podzimního srazu mám na starosti já a udělám vše , aby to bylo dokonalé. Nicméně lokálku není možné stihnout v sobotu protože mám představu,že od 11hod do 12hod bude schuze ,potom oběd do 13.30h Od 14hod do 15hod na naměstí a cestou spanilá jízda a potom nějakou sotěž nebo jízdu zručnosti a to bude trvat tak do 17hod a potom návrat do kempu . Lokálku zařídím na neděli v 10 nebo v 11hod. V jednom dni se vše fakt neda stihnout ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

A Strážnice, tam se to nestihlo? ;) Vono totiž, oběd by se dal spojit s tou onanií na náměstí, třeba. :grin: Ale jsem i pro neděli, přinejhoršim. Hoši, uvědomte si, že ty naše baby a děcka taky potřebujou mít něco, aby je to bavilo, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

A proč nemůže být schůze v pátek navečer?

Nebo v v sobotu ríáno, třrba od 9.00 hod?
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,sorry ale to náměstí neni onanie ale hřeb celého srazu. Já nechápu proč se k tomu tak stavíš? Podle mě je je to nejhezčí co muže byt ukázat své Simky lidem na náměstí s tranparentem a reklamou do novin !!!

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,schuze v pátek navečer být nemuže z duvodu toho,že v pátek na sraz přijede málo členu a v sobotu v 9h ještě nejsme všichni ,bohužel...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Ano, pro mně je to onanie. Já se Simkama rád jezdim, ale za těch let, co ty auta dělám, už mi občas přílišný zájem obtěžuje. Ano, do těch Slavonic se moc rád podívám, už jsem tam chtěl jet dávno, ale stát někde 3 hodiny jak čurák, aby se někdo podíval - stejně to nějakej extra zájem nepřitáhne. Promiň, tohle pro mně neni hřeb, ale otrava. A neber si to zle. Každej má nějaký priority.
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

No můj názor je ten, že když děláme ročně 2 srazy a jen na jednom je členská schůze, tak kdo má zájem o dění v klubu, tak přijede klidně v pátek :!: Kdo zájem nemá, tak nepřijede, nebo přijede později.
Nic ve zlym, ale schůze, která byla na posledních srazech (kde se vlastně řeší jen místo konání srazu) je zbytečná - to se podle mě nechá vyřešit tady na fóru kdykoli během roku.
Srazy děláme pro sebe, všichni si je chceme užít, něco vidět, pochlubit se autama . . . ale ruku na srdce Jirko, strávit celou sobotu dopoledne na louce s leštěnkou v ruce a "onanovat" jak píše Burák, pak rychlá schůze, oběd ve spěchu, přejezd na náměstí, pak 2 hodiny "onanovat" už bez leštěnky . . . to podle mě opravdu není "zrovna akční" program :(
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Já bych řekl, že máte pravdu vlastně oba. :twisted: Schůze musí být tehdy, kdy je možná co největší účast. :roll:
"Onanie" na náměstí může být hodinová, to musí stačit. V Kyjově mělo být náměstí 2 hodiny a taky stačila hodina. :o A to jsem já např. vykládal o Simce mladejm klukům, který ty auta v životě neviděli. :mrgreen: Jirko, vzbudit zájem lidí bych navrhoval, dojednat se starostou, že nám dá tak měsíc před srazem do skřínky Měst. Úřadu plakátek s informací a datem srazu. To si myslím, že by mohlo přilákat i majitele Simek z regionu, viz. Běšiny. Tam přijelo pár majitelů z okolí, ani jsme to nečekali, že! :o A mašinky v neděli dopoledne taky není špatnej nápad, si myslím. Zdá se, že těch Simek je v zapadlých koutech naší zemičky je ještě dost a dost. Většinou majitelé ani o klubu nevědí, hlavně starší lidé, dlouhodobí Simkaři. I do toho kempu bych dal s předstihem info o srazu. Vždy se dá mnohé dojednat při dobré vůli. Spousta lidí, hlavně starších prostě internet nemá, je třeba s tím taky počítat. Pravdu má Jirka, že klub je třeba zviditelňovat vždy a všude. Transparenty byly moc pěkný, účinek zaručen! :lol: Jsme pouze okrajový klub, samozřejmě, že na př. Škoda klub je větší, ale i pro lidi jsou auta známější atd.
Proto je třeba udělat vše pro to, aby účast na srazech byla co největší! :roll: tak ahoj Ivan ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Co furt máte s tou onanií? To chápu, když absolvuješ 15 akcí do roka a je to pro tebe furt stejný, ale kolik takovejch lidí je? Pro mě, kterej se účastní s vypětím všech sil akorát těch našejch srazů, je to slavnost, spíš něco jako pouť, takže já nějaký hektický tempo, abych stihnul todle a tamhleto, nemusim. Náměstí jsou většinou nejhezčí částí obce a kdybych tam jel sám, tak se na to náměstí stejně podivam a abych to tam celý obešel, tak je ta hodina tak akorát. Jenže když si tam dáš oběd, tak na něj půl hodiny čekáš, pak půl hodiny jíš, pak čtvrt hodiny čekáš na placení... Aha ty myslíš Bu, že bysme tam nechali auta pro čumily a mezitim se najedli ... no ale stejně po obědě malá procházka se zmrzlinou neuškodí, nemusim dělat stafáž u auta...
Ale, celkově vzato, jedu si tam vorazit a potkat se s lidma, pro mě je tohle ten goal a nemusim to ředit dalšíma vejletama, navíc, když už mluvíš o dětech a o manželkách, moje dcerka radši skáče po různejch trampolínách a lanovkách v kempu, než že by musela někam jezdit a lokomotývy má upřímně v paži.
Mimochodem, co takhle udělat nějakej "burnout" na tom jarním akčnějším, mam tušení, že pár aut tam k tomu bude... ;) To je jen takovej nápad... 8-) :)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pokud nechcete být na naměsti a je to pro některy na hovno tak na to kašlu ,dobra. Zařídím pouze kemp a ostatní at si udělá kdo chce a já se podřídím. Podle mě je onanie na náměstí hřeb celého srazu a reprezentace klubu a našich Simek obyvatelum dotyčného města.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jo, urazit se, to je ta nejlepší cesta. Ale já jsem přesně proto, co řekl Pája. Udělat schuzi třeba v 10, to prostě musej bejt lidi na místě, v 11 je pozdě a naruší to hodně celej den. Pak jet na náměstí, nechat auta čumilum, najíst se, projít, to jsi ve dvě hotovej, pak přejezd třeba na tu mašinu, ve 3 jedeš, za hodinku a pul jsi zpět a pulhodina do kempu. To je pul 6, v klidu poklábosit, najíst se atd. Co je na tom špatnýho a hektickýho? No Pájo, jak víš, já sám děti nemám, ale např. Primákovic kluci vláčky milujou a takovýho Míšu Kloce takovýhle věci taky bavěj, například. Jak řikám po stý. Ve Strážnici se tohle stihlo krásně a ubec jsem neměl pocit nějaký hektiky.
¨
A ještě jedna věc. Ukažte mi, kurva, kde je ten Škoda klub o kterým furt mluvíte, já ho NEZNÁM :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Pokud nechcete být na naměsti a je to pro některy na hovno tak na to kašlu ,dobra. Zařídím pouze kemp a ostatní at si udělá kdo chce a já se podřídím. Podle mě je onanie na náměstí hřeb celého srazu a reprezentace klubu a našich Simek obyvatelum dotyčného města.
Ale Jirko, neblázni a zařiď vše potřebné! :twisted: Vždyť je to celé dobrovolné setkání Simkařů a kdo nechce ukazovat auto na náměstí, tak tam holt nepojede! :o A co se stane, nic, jen tam těch Simek bude o jednu, nebo dvě méně! :lol: Hezky to zajisti, až bude organizovat sraz Burák, tak bude prostě program podle jeho gusta! :lol: Proto je nyní to, že každý sraz má na starosti někdo jiný, aby nebyly všechny srazy stejné. A schůze s fyzickou účastí členů jsme zavedli po dlouhých diskuzích, pokud se pamatuji. :roll: Jak píšu jinde, je faktem, že každý internet nemá a schůze neřeší jen místa srazů, ale spoustu dalších věcí, ke kterým má člen právo se vyjádřit. Schůze 1krát do roka je dána stanovami a je nejvyšším orgánem klubu, jestli se nemýlím! :o ahoj Ivan
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Já si myslím,že prezentace našich vozů na náměstí je nedílnou součástí srazů.To bych nevypouštěl rozhodně (na tom se shodneme jistě všichni).To,že se ale nikdy nedohodneme na konceptu programu jednomyslně je jasné.Potvrdilo se to třeba ve skanzenu v Kouřimi,kdy několik lidí zůstalo dole a vůbec ho neprošli.A nikdo je k tomu nemůže nutit.Jednoho baví akčnější způsob a druhý preferuje klid a pohodu.Já bych byl pro,vyřešit to tak,že kdo chce jet na výlet,ať jede a kdo ne.ať zůstane.Pak se opět sejdeme a dojmy si můžeme vyměnit! ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Burák píše: ¨
A ještě jedna věc. Ukažte mi, kurva, kde je ten Škoda klub o kterým furt mluvíte, já ho NEZNÁM :grin:
To se asi myslí těch 40% čehůnů co maj škodule, my všichni jsme tak trochu škodaklub. ;) :?
Jirka Prochazka píše:.....Já bych byl pro, vyřešit to tak, že kdo chce jet na výlet, ať jede a kdo ne, ať zůstane. Pak se opět sejdeme a dojmy si můžeme vyměnit! ;)
Přesně tak... Jirko, diskutujeme, dyť nikde neni daný, že to musí bejt podle Bu nebo podle mě, každej si řekne svoje a uvidí se... Zatim jsem z toho vyrozumněl, že to náměstí jo, ale ne tak dlouho... Todle jsou jen náměty, ale nakonec jak to zorganizuješ, tak to bude, jde o to, aby bylo co nejvíc lidí spokojenejch a ty z toho pak měl dobrej pocit a zadostiučinění tak jako posledně. ;)
Jinak v 10.00 schůze znamená vyjet v půl 8 nejdýl, aby tam člověk v půl 10. byl - 2 hodiny cesta, nějaký to ubytování a vybalení, tzn. v půl 7. vstávačka a to v případě, že mam sbaleno v pátek, jinak v 6... V sobotu... No mně se stihnout schůzi podařilo akorát jednou, ale to je jedno, stejně se všechno potřebný dovim.
Naposledy upravil(a) paja dne 27 lis 2011 17:09, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

No, abych se připojil k diskuzi :mrgreen:

Srazy děláme především pro sebe. Zájem cizích lidí je fajn, ale nepřizpůsobuji tomu program. Pokud chceme přehlídku na náměstí, děláme je opět především pro sebe.

Já chci na jarním srazu udělat přehlídku opačně. Dopoledne jsou auta min. 2hodiny vystavena v campu. Ať se lidi přijdou podívat tam. Pokud bude dobrá místní prezentace, nemusíme si my kvůli tomu bourat program. Ještě nemám komplet program jako takový, ale nechci sklouznout do stereotypu, kdy je vždy to samé. Což neznamená, že se dobré nemůže zopakovat.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Tak já taky nevim, jestli máme zapotřebí se nějak vehementně ukazovat, ale propagace pro místňáky je relativně naprd, kolik jich asi tak do kempu přijde? Spíš je dobrý upoutat na místě, stejně to nakonec nejvíc okukujou turisti nebo lidi, co se tam náhodně vyskytnou a těch je obyčejně nejvíc na náměstí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. Tak nevím, Bu, proč se tak čílíš, :twisted: víme, že jsi v několika klubech, a že Tě berou Škodovky :roll: , tak jsem si naivně myslel, že tak jako my máme Simca Klub, tak, že ti, co fandí značce Škoda, mají prostě Škoda Klub! :o Jestli tomu tak není, sorry, neznám názvy všech autoklubů v ČR, a je mi to šumák! :roll: Tak se nečil a dej přednost klidné diskuzi! :| V podstatě je shoda v tom, že klub i srazy fungují na základě dobrovolnosti a také dohody, ne? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Bohuzel mam do zitra notebook v oprave, takze musim datlovat z mobilu, ale neda mi to a musim k tomu taky neco napsat. Vsichni vite, ze jsem spis akcneji zalozenej clovek, ale masinky bych rozhodne nechal na nedeli. Schuze je potrebna, na forum chodi desetina clenu klubu, rozhodovat tady o srazech neni fer k tem kdo nemaji net nebo cas na nem sedet a ani se to moc neosvedcilo, protoze se pak vsechno toci v uzkem kruhu par lidi, kteri jsou tady. Naproti tomu, na schuzich se to tyka vice lidi, je to osobnejsi a nikdo se nemuze citit odstrceny. Navic pokud by nekdo mel potrebu neco resit, prave tam ma prostor.
Dalsi vec je vystava na namesti - jsem rozhodne PRO! Prezentovat Simky siroke verejnosti je dulezite jak pro klub, tak pro znacku, vzdycky to pro nas bylo zasadni, tak nevim jak to muzes Bu nazyvat onanii...? Otazkou je jaka bude moznost obeda v kempu, pokud se bude jist tam, tak prezentace na namesti na hodinu staci, pokud ne, tak jsou dve hodiny skoro malo. Ono se to teoreticky planuje snadno, ale v realu je treba vzdy pocitat s rezervou. V deset je zahajeni srazu, ale vime, ze to neznamena, ze v 10:01 sraz opravdu zacne. Aby bylo jasno - nepisu to kvuli sobe, my jsme i se dvema detma akcni dost a neni problem se behem peti minut sbalit a nekam presunout, ale pro vetsinu lidi je to proste hekticky a nechteji to tak, to jsou prece i vase slova, Michale, Bu a Michale K, ne? Dal bych sem smajlika co mrka, aby to zas nekdo nevzal ve zlym, ale nevim jak z mobilu... Takze realne - zacatek srazu v 11h, do 13ti h obed, ve 14h jsme na namesti, v 15h se zacneme sbirat a radit, takze v 15:30 odjezd spanilkou do kempu, kde jsme v 16:30 coz je tak akorat k nejaky soutezi, trocha volnyho casu a jde se na veceri, plus vyhlaseni soutezi. Kazdopadne sraz organizuje JIRKA, je to jen a jen jeho zodpovednost za vysledek, takze at sam uzna za vhodne jak to udela, v tom je to kouzlo, ze se organizatori meni, tak mu do toho prosim nekecejme, kazdej ma sanci se priste prihlasit a udelat to podle svyho. Nicmene vzdycky je treba drzet se urcitych nezbytnych bodu programu, na kterych jsme se dohodli - pokud se na clenske schuzi nedohodneme jinak.
V kazdem miste, kde se srazy konaji, je urcite spousta dalsich a dalsich zajimavych veci k videni, vsechno se stejne stihnout neda a kazdej preferuje neco jinyho, takze debata o tom, jestli jet tam nebo tam, nema sanci dospet k vseobecne shode, proto to nechme na organizatorovi.

Odpovědět