Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Pavel1308GT »

Ahoj,tento termín bohužel nemůžu,je svátek a děti mají prázdniny.Budeme mimo Prahu.Škoda dlouho už jsem nebyl,tak holt příště. Tak alespoň Všechny zdravím Pavel

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

Pavel1308GT píše:Ahoj,tento termín bohužel nemůžu,je svátek a děti mají prázdniny.Budeme mimo Prahu.Škoda dlouho už jsem nebyl,tak holt příště. Tak alespoň Všechny zdravím Pavel
Asi tak nějak i u mě . . .
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

No, já nevim, je fakt, že hodně aktivních členů nedorazí. Nepřesuneme ty stanovy na příští schuzi?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jsem klidně pro, vždyť takhle tam budeme s Michalem sedět sami... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Ale zase je fakt, že kdyby tam někdo dorazil na základě informace v kalendáři, tak by nevěděl co se děje a proč tam nikdo není.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak nakonec jsme se sešli ve skromném počtu - Vlastík Štěpánek, Honza Varvařovský a já s rodinou :)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Tak nakonec jsme se sešli ve skromném počtu - Vlastík Štěpánek, Honza Varvařovský a já s rodinou :)
Ahoj kluci. :grin: Teda nic moc, ale co se dalo ve svátek a v prodlouženém víkendu asi tak očekávat? :roll: Tak snad příště, je třeba začít něco dělat, že? :o A co místo? :evil: Na pokec je to daleko, ale jak pro koho! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já jsem stále pro Radotín, včera jsem si cestou tam vymyslel, že mám chuť na směs masa na nudličky s pórkem na smetaně, ale v nabídce to neměli, přesto mi to ale uvařili podle mého chabého popisu a bylo to vynikající - tak se pozná dobrá restaurace Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

chtěl jsem přijet, ale fakt to nešlo. A budu mimo asi ještě tejden, bo ty stereoidy, co mi doktorka dala mne spíš přizabily než pomohly :evil:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

jinak dávám návrh na výlet. Muzeum Škoda MB. Mají poměrně dost prototypů a expozice je výrazně rozšířená. Možná Bu má čerstvější info...?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Nemá, byl tam asi před 5 lety naposled. Vono výlet, výlet. Teoreticky už by se mělo na zimních gumách a ty asi na Simce má málokdo. A plasťákama se mi upe nechce jakože.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Pokud budou ještě teploty trvale nad 5°C není se čeho bát, to je přesně ten případ, kdy není třeba předpokládat námrazu, sníh nebo led na vozovce. A proto je ten novej zákon dobrej (i když na něj samozřejmě všichni trumberové nadávají - jako vždy a na všechno), protože když bude v lednu 10°C (jako že to pamatuju asi před 4mi lety), tak můžeme klidně projet veterány na letních ;) Moderní Škodovkou do Škoda muzea, to by byl teda Simca výlet jako prase :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Další Simca akce

Příspěvek od paja »

Čekam co na to Ivan... :lol:
Koukam zapřísáhlejch antiškodovkářů ubejvá, ale já se k nim zase asi naopak přidam. V rajchu, protože jsem čech, tak si každej myslí, že jsem automaticky fanda škodule a už mě to začíná sr.at... :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Mi je to vcelku fuk, klidně pojedu i do muzea Trabantu.
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

asi tak

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:jinak dávám návrh na výlet. Muzeum Škoda MB. Mají poměrně dost prototypů a expozice je výrazně rozšířená. Možná Bu má čerstvější info...?
Ale tento výlet patří na stránky klubu Škoda. Tady je Simca klub :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Tak za prvé, žádnej klub škoda neznám. Za druhý, nevim, proč by se Simcaklub nemohl podívat do muzea Škoda, když jsme byli např na traktorech v Čáslavi, na zámku v loučni apod. Jako, to, že jsme Simcaklub nevim, proč by mělo znamenat, že se nemuže jeto podivat do muzea jiný značky. To, že tebe nezajímá nic z toho, neni náš problém, ausgerechnet, když stejně nepojedeš, jak tě znám. Naposled si mlhavě pamatuju, že ti Čenda musel koupit lístek, aby tě dostal do muzea. Když je někdo z Prahy, taky nemusí znamenat, že fandí Spartě. Kurva, už mi Jirko s tle kecama fakt neser :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: No, já do toho vosího hnízda radši nebudu šťourat :twisted: a pojedu na ryby! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Jo, pač tady nejde vubec o muzeoum škoda, ale o trapárnu a potřebu furt se hádat. Pojedem jinam, mi tle debilní kecy neba :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Bu, tak to není, klídek 8-) Myslím, že všichni jsme především motoristi, motoristi ve skutečným slova smyslu, ne jako dnešní uživatelé, kteří když píchnou, tak si volají asistenci Obrázek
A to proto, že nás zajímá technika, jakákoliv, ať už má logo Simca, Mercedes nebo Škoda. Je sice pravda, že někteří z nás, většinou z důvodu působení tupců v okolí (známe to asi všichni: "Co to máš za starej pekáč? Já mám novou škodovku a ta je mnohem lepší než ta Tvoje stará Simca."), mají averzi na určité značky, ale nakonec i ti nejzatvrzelejší z nás, dokážeme uznale ohodnotit technická řešení jakéhokoliv konstruktéra. Proto si myslím, že se klidně můžeme jet podívat do muzea Škodovky ;) akorát když už teda výprava Simca klubu zavítá mezi škodovkáře, tak by to mělo být se Simkama! Věřím tomu, že i zaměstnanci Škoda muzea se rádi podívají na ty naše plechovky ;)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Přesně takhle by to Michale mělo být. Mělo

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

Michal píše:Přesně takhle by to Michale mělo být. Mělo
Talbot píše:Bu, tak to není, klídek 8-) Myslím, že všichni jsme především motoristi, motoristi ve skutečným slova smyslu, ne jako dnešní uživatelé, kteří když píchnou, tak si volají asistenci Obrázek
A to proto, že nás zajímá technika, jakákoliv, ať už má logo Simca, Mercedes nebo Škoda. Je sice pravda, že někteří z nás, většinou z důvodu působení tupců v okolí (známe to asi všichni: "Co to máš za starej pekáč? Já mám novou škodovku a ta je mnohem lepší než ta Tvoje stará Simca."), mají averzi na určité značky, ale nakonec i ti nejzatvrzelejší z nás, dokážeme uznale ohodnotit technická řešení jakéhokoliv konstruktéra. Proto si myslím, že se klidně můžeme jet podívat do muzea Škodovky ;) akorát když už teda výprava Simca klubu zavítá mezi škodovkáře, tak by to mělo být se Simkama! Věřím tomu, že i zaměstnanci Škoda muzea se rádi podívají na ty naše plechovky ;)
Tak s tím co napsali ve svých příspěvcích Michal V. a Michal P. "stoprocentně" souhlasím i já - Michal K. ;)

Sakra, co je to za "férový" kluky s tak suprovym jménem :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Příští sobotu, 12.11. se v případě, že nenapadne sníh, koná simčí výlet, jako ukončení sezony. Sraz je v 9.h benzinová pumpa Globus Praha 9 Čakovice, Kostelecká ul. na začátku dálnice směr Teplice. Pojedeme po staré silnici

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

připomínám těm, kdož byli vybráni pro přípravy klubových akcí příští rok, že do konce listopadu potřebujeme mít jasné místa konání

jarní sraz východní Čechy- já
rallye - Bu
podzimní sraz okolí Telče či tam někde - Jirka Lefner

Na srazu značkových klubů jsme se shodli na konání ve stejném campu jako letos

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Tak Rallye. Start bude někde u Hradce, místo ještě upřesním. ALe víc nepovím :lol:
Obrázek

Odpovědět