Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:20.srpna se koná oslava 120.let Petřínské rozhledny. Protože Petřínská je kopie Eiffelovky, celá oslava se ponese v duchu Francie. Dostali jsme pozvání k prezentaci vozů Simca. Zajištěn bude volný vjezd (možnost zajímavých fotek u rozhledny) a nějaké vouchery pro stánky s francouzskými potravinami či co. Účastnit se budou i veteráni ostatních francouzských značek. Akce se koná ve spolupráci s Magistrátem.
Já pravděpodobně pojedu s některou Simkou, kdo se přidá?
Ahoj. :grin: My bychom jeli buď Simkou 1300 GL, nebo 1501 GL. :o Je nutno se závazně přihlásit? :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

To zní fakt zajímavě ! TeĎ už jen jestli máme jet "patnáctkou" nebo nebo Speciálem :shock:
Možná by stálo za to, vzít tam od každého modelu 1 max. 2 vozy a udělat tam průřez výrobním programem, co vy na to? -Mohla by to být dobrá prezentace klubu :!:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

20 srpna je to v prd...i :?
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

přihlášky u mne ;)

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Paolo »

Proč všechny zajímavý akce jsou v době kdy nemůžu... No tak vám aspoň zamávám z vrcholku Atomia.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:přihlášky u mne ;)
Ahoj. :grin: Tak nás přihlašuju. :roll: Ivan
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ahoj Michale,já se taky přihlašuju s Chryslerem 180 ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Klocák »

My už jsme si to taky napsali do diáře - asi pojedu Simkou 1500 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Čenda »

Já s Ájou asi Arondou. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a děvčata! :grin: Kde bude sraz a kdy? :roll: Je sice dost času, ale bylo by dobré to vědět včas! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Classic car weekend, Bystřice nad Pernštejnem 2011

http://pimpabu.rajce.idnes.cz/CCW_2011_ ... ernstejnem
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :) Bu, díky za pěkný fotky! :mrgreen: Čendovi a Klocákovi za reprezentaci vozů značky Simca, :grin: tu béžovou 1301 neznám, kdo to je? :roll: Jinak asi dobrej sraz, :roll: zřejmě dobrej oddíl!? :o ahoj Ivan
Obrázek

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

chudej příbuznej plážovýho..... :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Ta bílá 1301 je kamaráda, Bořka z Brna. Už jí má docela dlouho. Mimo jiné, byl s ní v Táboře, ale pač měli těsně před porodem, tak tam jeli jen na čumendu do kempu a pak byli i na náměstí. Ale on neni klubovej typ.

Jinak Ivane, já vim, že nebudeš rád. Ale kdekoliv jsme zastavili, tak největší chumel byl u mý GLS. Až mi to dost překvapovalo. ;)

Michale, samozřejmě tenhle popisek vymyslel Arnie :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Já měl tenhle víkend jinou "akci" :roll: :)

Praha - Hlavní nádraží, sobota 10.9.11, čas 18:31 - na kolej č.7 přijíždí mezinárodní rychlík do Amsterdamu, jede přes Děčín, Berlín, Dortmund, atd. V Dortmundu vystupuju já.
Celkem dobrodrůžo, vlakem jsem jel naposled snad před 15ti lety. Mám místenku v lůžkovém vagóně, ale co a jak bude, netuším. V Dortmundu budu v 4:51, pak ještě musím zjistit co jede do Ahlenu, kde mám kupovat auto. Času je dost, prodávající je lékař a službu končí až v 9:15. S sebou mám pouze kartáček na zuby, náhradní ponožky, trenky a tričko, vše v malinký taštičce s popruhem přes rameno, v ruce zabalený převozní značky.
Cesta utíká docela rychle, zatím jsem v šestilůžkovém kupé sám, koukám z okna, míjíme Kralupy, Ústí, v Děčíně nastupuje celkem sympatická Holanďanka, v Berlíně starší Němka a dva Němci. Jsme tam jak sardinky, kupé má tak 1,80 x 1,80m, na bočních stěnách jsou nad sebou vždy tři lehátka. V Dortmundu ve 4:51 vystupuju a jdu dolů do prostor nádraží. Chtěl jsem si dojít na záchod, sníst svačinu od Marušky a dát si kafe a cigáro, ale z toho co jsem na tom nádraží viděl, jsem byl totálně šokován. Ve vestibulu nádraží, po chodbách, před nádražím a přilehlých ulicích se potácely desítky, nebo stovky ožralých a sfetovaných turko-němců, kteří vylezli z klubů a šli si na nádraží koupit jídlo. Veškeré obaly, včetně plastových lahví, pytlíků od McDonaldu, kelímků od kafe, atd. házeli na zem, prostě jim to odpadlo od ruky a tam to zůstalo. Různě na sebe hulákali, strkali se, holky lezly po zábradlích, válely se po zemi, všichni kluci byli hubení a neduživí, na hlavách účesy stylu "strčím hlavu do záchodu, spláchnu a natužím to". Holky byly tlustý, ošklivý, špeky jim lezly zpod triček a byly ožralý, ani na jednu z nich bych nešáhl ani klackem. Tohle je Německo? Pánové, cítil jsem se jako v opravdovém pekle. Byla ještě tma, celkem teplo, všude byla taková špína a hnus, že mi z toho nebylo vůbec dobře. Koupil jsem si u stánku kafe a šel ven z nádraží, pak přes ulici a u autobusovýho nádraží, kde bylo i pár normálních lidí, jsem si konečně zapálil cigáro. Když se kousek opodál skupinka tří turků vydala směrem ke mě a procházeli velmi blízko, už už jsem se připravoval na bitku, abych uchránil šrajtofli. Když jsem se vrátil na nádraží, abych si koupil lístek do Ahlenu, šel jsem ještě na záchod. Humus je slabý slovo, i u nás je to snad lepší, nakonec jsem musel na dámský, všude buď nablito, nebo sraček plná mísa i okolí. Tohle už není Německo, to je reálný peklo na zemi, aneb "kultura" dálného východu už dorazila do Evropy :? A nepochybuju, že bude hůř...
Do Ahlenu jsem chtěl jet až kolem osmý a mezitím se podívat po Dortmundu, ale nakonec jsem už v 5:55 seděl ve vlaku na Ahlen, kde jsem byl zhruba za půl hodiny. Místní nádraží je taky z těch špinavějších, ale aspoň bylo všude liduprázdno. Došel jsem pěšky asi 1,5km na adresu bydliště prodávajícího a náhodou viděl i auto, pro které jsem jel - Chrysler GTS Shelby 2,2 Turbo. Naštěstí byla v místě nemocnice, tam jsem si sednul do haly a čekal do 10:15, než dorazil majitel vozu.
Cesta zpátky už byla "klasická" - po vlastní ose. Neumím si představit jak to bude cvičit s Horizonem, kterej má 1010kg, když takhle to má 1340kg a jede to brutálně. Už se na to těším :twisted:
Naposledy upravil(a) Talbot dne 12 zář 2011 10:44, celkem upraveno 6 x.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

nekecej, že jsi neudělal ani jednu fotku :!:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:nekecej, že jsi neudělal ani jednu fotku :!:
Neměl jsem s sebou foťák, ale dneska večer pojedu na myčku, tak to nafotím ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Bu! :grin: Já nejsem naštvanej, :roll: naopak Ti přeju ty pocity štěstí, když se takhle relativně o.....é auto stane terčem pozornosti! :lol: To my Simkaři zažíváme dnes a denně na ulicích měst a obcí ČR a také Francie!!! :lol: ahoj, Tvůj kámoš Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Na Michalovo vyprávění, :o věřím mu to! :shock: Na to lze říci jen " jdu blít, velebnosti"! :lol: A dodat, že to mají Němci splátku za ten MultiKulti! :mrgreen: Že jo, paní Merkelová? :lol: A Unie začíná kopírovat "Turecký hospodářství" ! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Ivane, Ty si z toho děláš prdel, ale podívej se do velkých měst ve Francii, v Německu, v Anglii je to tuším podobný, ale třeba o Holandsku nemá ani cenu mluvit. Evropa pomalu končí, naše civilizace, určitá úroveň chování mizí a je vytlačována touhle svoločí bez vychování a základních hygienických a společenských návyků, ať už z Východu nebo od Jihu. Je mi docela smutno z toho, v čem budou žít naše děti...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Podivej, kolik civilizací už skončilo, tje normální :?

Ivane, no, ošklivé, znám podstatně ošklivější, třeba i Simcy, ale tje otázka vkusu. Ne, mně to ale vážně překvapilo. Tohle jsem ani nečekal a myslim, že žádný mý auto nikdy nevzbuzovalo takovej zájem. Jako jo, lidi se podívaj, pozdravěj, zatrouběj, ale s tle kdekoli zastavim, je halo. Je to asi o tom, že bližší košile, než kabát. Prostě 120 zná tady každej, vč mladý generace a za bolševiků ji moc lidí chtělo. Byl to dasažitelnější cíl, než Simca/Saab/Fiat nebo dokonce MB. A že bych někdyve Francii vzbuzoval tohle se Simcou, to si nepamatuju, to už spíč tady v čr.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Podle mě, to o.....é mělo být spíš obyčejné, než ošklivé, ale přikláněl bych se k tomu, aby to Ivan psal nevytečkovaný, aby "bylo jasno" ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! Tak Michale, já si z toho prdel nedělám, to ani náhodou! :roll: V květnu jsme byli s Vlastou v Londýně, měli jsme hotel v Peckhamu a tam teď před měsícem byly ty nepokoje jedny z nejhorších! :mrgreen: A tam je to černý od nádraží až do.. prostě všude. Africký trhy, smrad z ryb, a to mám ryby rád, mouchy na mase, no jiná kultura! :o Jak říkáš Ty, je to problém a bude čím dál větší! :twisted: A Bu, nic proti tomu, vždyť je to sranda ,ne? :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Alenka »

Ahojky, o víkendu jsme byli na úžasném sraze veteránů. Přikládáme foto :mrgreen:
Přílohy
DSCF6187čb+.JPG

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

To vypadá, že už je pár víkendů zpátky :lol:

Odpovědět