ISM 2016 - Holandsko

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Talbot »

Další mezinárodní sraz proběhne v termínu 5 - 8. května 2016 v Holandsku v areálu okruhu Raceway Venray: https://www.google.com/maps/place/Racew ... f?hl=cs-CZ

Podle oficiálního letáku níže, bude na srazu probíhat burza modýlků a náhradních dílů, testování jízdních dovedností na okruhu, spanilá jízda, výlety v délce 50 a 100km, bude tam živá hudba a speciální program pro děti.
12038446_610701632403714_2212632490870224449_n.jpg

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Mezinarodni sraz Simca Holandsko 2016

Příspěvek od Burák »

Tak uz bezi registrace. Da se to prepnout i do cestiny, ale je to vcelku usmevne. Treba "program nafukovaci deti" me zajima :lol: bylo by fajn, trumfnout Nemecko, kde nas bylo 23 posadek ;)

http://sim2016.blogspot.nl
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni sraz Simca Holandsko 2016

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Bu a všichni. :grin: Co se týče účasti, tak pokud budeme zdrávi, jedeme. :roll: Psal jsem na holandský Simca klub a poslali mi jen obecnou informaci, žádnou registraci, asi není potřeba? Takže na místě. :roll: No a ubytování? Nejbližší hotely jsou ve Venray, asi 10 km od místa srazu. :lol: Já mám rezervaci od www.booking.com , nic platit dopředu, vše až na místě, takže pohoda. No a s tou účastí? V Německu byl i Primák , Mirko Kopernický a další, takže asi o překonání počtu posádek nebude možno ani spekulovat. :o Hlavně abychom všichni dobře dojeli a aby si mezitím nenakoupili Simky davy "muslimáků", to by se nám asi moc nelíbilo, že? :lol: Já si myslím, že si o tom pokecáme na jarním srazu v Sedmihorkách. ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni sraz Simca Holandsko 2016

Příspěvek od Burák »

Nahodou, ja mam simci privesek z Yemenu :lol: primak je jen -2 auta, nemyslim si, ze by kdokoliv dalsi nejel kvuli nemu na sraz 8-) my asi budeme v kempu, mozna si povezu domecek ssebou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni sraz Simca Holandsko 2016

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Nahodou, ja mam simci privesek z Yemenu :lol: primak je jen -2 auta, nemyslim si, ze by kdokoliv dalsi nejel kvuli nemu na sraz 8-) my asi budeme v kempu, mozna si povezu domecek ssebou.
Bu, já nemyslím, že by někdo kvůli němu nejel, ale nebude tam, bude o to méně, nic víc. :lol: No a k tomu ubytování, dneska jsem mluvil se Sibylou a říkala, že 5. května bude v Holandsku 5cm sněhu a -3. Když jsem ji seřval, tak obrátila a že prý bude + 15 a slunečno! :roll: Tak si vyberte a my budeme radši v hotelu. :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

No, fakt je, že v Belgii mrzlo :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Talbot »

Tak zase by mohlo jet pár jiných lidí, Německo už je 4 roky za námi a od té doby přibylo nemálo pěkných aut a k tomu se navíc někteří bývalí členové vracejí zpět na akce ;) Taky je to tentokrát opravdu blízko.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Kecat nemá cenu, chtělo by to napsat, kdo opravdu jede. :roll: Moc aut to asi tentokrát nebude, že ne? :o My razíme v úterý večer, kdo ještě dorazí do Venray? :mrgreen: Já vím asi o čtyřech autech + my, takže žádná sláva!? :lol: No uvidíme! ahoj Ivan a Vlasta ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Co já vím, tak: Ivan, Já, Čenda, Veselých, Kosíci, Kosecovi, Liibor Dalihod, dál netušim
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Od minulyho tejdne si pisu se sekretarkou, menil jsem nejak rezervace, ale super, nemecky, komunikace bez problemu, fakt parada, vyhoveli mi s prodlouzenim terminu platby a tak. Vi, ze mame misto na stan s el. pripojkou. No a vcera jsme si psali, ze dnes vecer dorazime. Prijeli jsme na misto, neni to kemp, je to u nejaky lokalni zavodni drahy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Pred branou se krcily 4 karavany. Nikde nikdo. Tak jsme vjeli dovnitr a objeli to a furt nic. Pak jsme zahlidli jednoho z poradatelu, kterej nam ale sdelil, ze je zavrino, ze to je dnes jen pro holandskej klub. Asi jsme se tvaril dost divne. Ja jsem mu rikal, ale ze jsme s tim nepocitali a ze nemame jiny ubytovani, tak se zeptal tedy kolik jsme jeli km a jak dlouho jsme jeli. Tak jsme mu rekl, ze 10hod a 800km. Tak ze je to jasny a mame zustat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Jenze bez zachodu, sprchy atd. Zaplatpambu za booking. Takze ted jsme sice asi 30km daleko, ale v teply vane. A nejvic mi s..e, oni to tu maj na salamu, bude to pohodicka, lehka organizace. Jenze tu ma bejt krasne. My se pretrhneme, budeme mit 15 zaloznich planu, ale v Besinech nam za 4 roky proprsi a hadejte, kdo bude za blbce?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Rancho-SO »

Pěkný, pěkný, pěkný ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všem členům klubu. :grin: Fakt pěkný, jak píše Rancho. Ale přátelé, musím zde zmínit ještě něco důležitého, a byl jsem u toho! :roll: Tentokrát jsem se na žádost předsedy zúčastnil schůze presidentů klubů, ač sám jsem jen řadový člen. Šlo o to, potvrdit platnost naší nominace na ISM v roce 2020. A když Belgičané vybalili letáky na ISM v roce 2018 v Libranomtu, šokoval všechny zúčastněné náš předseda Bu když vybalil a rozdal naše letáky na sraz v r. 2020! :o Potlesk všech a potvrzení nominace samozřejmě potěšilo nejen mě. Musím a chci tady Honzu pochválit a uznat za takovou předvídavost. 8-) Promluvil jsem k tématu dalších plánů, zdá se, že se o slovo bude hlásit Skandinávie. Taky jsem si nepřipadal jako "hloupý, zbytečný trouba k smíchu", jak mne nedávno nazval jeden z členů vedení klubu. :lol: Myslím si, že jsme v Nizozemí neudělali ostudu ani našemu Simca klubu, ani naší zemi obecně! Na závěr chci všem účastníkům poděkovat za to, že jsme drželi pohromadě a ze nás bylo vidět! :) Ivan a Vlasta Karlovských, Kutná Hora ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Talbot »

To je dobře že Bu nakonec někoho k překladu z AJ sehnal.
Akorát opravdu jen "chytrý" člověk si myslí, že za jakymkoliv dílem stojí pouze ta osoba, která jej prezentuje :roll: Přivézt sumarizaci ke srazu ISM v ČR byl společný nápad vedení klubu, protože pro tom, co nám to minule odložili a Dobeš zpochybňoval naší připravenost, jsme chtěli dát jasne najevo, že máme vše pod kontrolou a nedovolit, aby ISM v ČR zase posunuli.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

No presne, na zacatku to byl Michaluv napad, ze bychom meli neco takoveho pripravit. Pro jistotu. Ovsem komicke je, ze situace byl tentokrat zcela opacna a dal nikdo zajem neprojevil. Brali to jako fakt a nekteri byli i prekvapeni, ze nas Belgie predbehla (vecer jsme si to s nimi vyrikali u piva). Jinak Ivan mi dost pomohlbs tou anglictinou, pac to je jazyk, kterym nevladnu natolik, abych dokazal srozumitelne prezentovat nas sraz. Mam do 2020 co delat.
Vznika take klub v Norsku, ale tam by asi malokdo jel. Ale Dansko se jevi jako zajimavy kompromis, i kdyz se na to Danove zatim uplne netvarili.i kdyz, nam je to jedno, ve Skandinavii jsem jeste nebyl :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Talbot »

Jak to vlastně dopadlo s tím termínem? Naťukli jste jeho posunutí? Aby bylo hezký počasí a navíc pokud SRT + nějakej ten region dělají srazy schválně v termínu ISM, tak je to beztak jedno a těch Francouzů nakonec přijede míň...

PS: Norsko je krásný, ale trajekt stojí hodně peněz, což by se mohlo podepsat na účasti, a taky si myslím, že tam by nějakej sraz byl hlavně legislativně dost obtížnej.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

Nikdo neprotestoval proti 20.5. Vysvetlili jsme, ze je to pod horama a ze zacatek kvetna bejva hnusne.

Norsko by se mi libilo, ale fakt je, ze je to komplikovany. Ale to Dansko by schudne bylo, pro nas uplne v pohode.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Talbot »

No tak to je super :)

David-Jurnicek
Příspěvky: 6
Registrován: 12 bře 2016 16:29

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od David-Jurnicek »

Ahoj všem, tak my jsme v neděli taky dorazili domů bez problémů, až na jednu maličkost a to že v Německu na dálnici byla najednou kolona, tak jsme si mysleli, že se stala bouračka, hodinu jsme popojížděli až k zůžení do jednoho pruhu, tam stál policajt a vybíral auta které pusti dál a které odkloní na parkoviště, nás jak jinak poslal na parkoviště, stalo tam cca 30 policistů, jeden se samopalem se postavil před chryslera, otevřeli všechny dveře aby na nás viděli, no a pak doklady od všech, odkuď kam jedem, když to bylo hotové, tak řekli ať jedem, jenže chrysler měl tak teplý motor z kolony, že nechtěl naskočit, tak Martin a Standa Červený museli ven a zatlačit, pak nahodil a vyrazili jsme, no prima zážitek :-D

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od Burák »

:lol: To byla ta u Kasselu? Tam my sjeli z dálnice a celý Kassel objeli horem šouskama.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od paja »

To vis auto plny chlapu z Vychodu, to nevesti nic dobreho... ;) :lol:
Jeste ze jsi nemel v kufru kytu masa... :lol:
Jinak, hosi, diky za reportaz, parada :!:
No ja nakonec nejel, bylo by to vsechno ve stresu a na to uz jsem starej... :roll: Navic bych tam prijel ve ctvrtek kolem pulnoci a to bych asi nocoval pred branou... :lol:
Obrázek

David-Jurnicek
Příspěvky: 6
Registrován: 12 bře 2016 16:29

Re: ISM 2016 - Holandsko

Příspěvek od David-Jurnicek »

;) tak kýtu jsme už naštěstí neměli, protože jsme vše stačili sníst.jj bylo to u toho Kasselu, celkově byl ten Kassel nějaký prokletý, protože když jsme ve čtvrtek jeli tam, tak u tohoto města bylo odpočívadlo s názvem hercules blick, no a protože jsme dlouho nestali, tak jsem tam odbočil, to jsem ale asi neměl dělat, protože jakmile jsme vylezli z auta tak jsme spozorovali že je tam skupinka tři totalne nalitych Němců, kteří se fotili nejdříve jen v trenýrkach a potom si fotili i nahe zadky, to se ovšem nelíbilo jednomu černochovi co tam byl s dětmi, tak jim něco řekl a rvačka byla na světě, bylo to docela drsné, pěsti, kopance a roztrženy trička .....raději jsme skočili do aut a jeli dál. Jinak k tomu Dánsku .....taky jsem tam nikdy nebyl a řád se tam podivam, ale po pravdě by se mi líbilo, kdyby ten sraz byl někde např Řecko, Chorvatsko apod tam přece tech našich aut bylo dost, ale asi tam nejsou kluby

Odpovědět