Legendy - motoristická slavnost

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Legendy superko! :P Všechno klaplo jak mělo!Děkujeme Honzovi za organizaci a zůčastněným za pěknou atmosféru. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Ja dekuju vsem zucastnenym za poskytnuti aut a pomocne ruky , tedy konkretne Jardovi Myskovi a Davidovi, klukum Werthaimum, vsem Veselym, Cendovi, Havlikovi a hlavne Jirkovi a Pajovi, kteri tam bylo fakt celou dobu a hlidali, zakryvali, odkryvali, utirali a tak. Ale uplne Kazdy prilozil ruku k dilu jak mohl. To, co ja uz jsem zorganizovat nezvladl. Bylo to fakt skvela akce, skvela auta a super lidi. Ac nemam vystavy rad, nebylo 10 minut, kdy bych se nudil. Furt bylo s kym mluvit, co delat, na co koukat. Klub jsme odprezentovali vic, nez dobre a ja jsem jednoznacne pro, zopakovat si to pristi rok znovu.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Jj, rádo se stalo, ale makali hlavně Jirka s manželkou. ;)
Byla to parádní akce a tobě, stejně jako jako všem ostatním, velký DÍK. :!: Jediný, co mě mrzí je, že na první obchůzku jsem si zapomněl foťák v autě a druhej den doma, takže nemam skoro žádný fotky. :roll:
Prosim teda všechny, šoupněte sem všechno, co máte! Díky!
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Je prostě vidět,že jsme dokonalej Simca team! :P Ještě jednou DÍKY!!!!! ;)
Tak a tady něco "málo" speciálně pro Páju (když nefotil) a samozřejmě i ostatní! :P
http://www.auto-mania.cz/legendy-2015-d ... 525x-foto/ -Mozila Firefox

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Burák »

Náš stánek ;) Akce byla tak asi o 1000% lepší, než tehdejší Retroprague.
Přílohy
DSCN1097.JPG
DSCN1096.JPG
DSCN1095.JPG
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Burák píše:Náš stánek ;) Akce byla tak asi o 1000% lepší, než tehdejší Retroprague.
Ta návštěvnost u našeho stánku byla opravdu neskutečná! :o ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Talbot »

Super ;) Obrázek a měli jste tam nějakej stánek se suvenýrama a časopisama? Objevili se nějací noví Simkaři?

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Talbot píše:Super ;) Obrázek a měli jste tam nějakej stánek se suvenýrama a časopisama? Objevili se nějací noví Simkaři?
Stánek přímo ne,ale časáky a vlaječky Honza vzal. ;) Jak už jsem psal,naší "sekci" navštívilo neskutečný množství lidí.Ale né způsobem,že by to jenom prošli.Opravdu se zájmem vozy důkladně prohlíželi,detailně fotili a mockrát se mě na naše auta ptali.Jinde by to bylo docela normální,ale tady bylo neskutečný množství exponátů a kdyby se chtěl člověk zastavit a nafotit to takhle v každém stánku,ani by to nestačil za ty dva dny projít!Z toho je vidět,že je Simca opravdu legenda (a tahák) a lidi na ní strašně rádi vzpomínají,protože byli ochotný strávit čas u nás,za cenu toho,že třeba oželí návštěvu sekce s mnohem dražšíma auťákama.U Chryslerů bylo stále slyšet: "To séém měéél"....."To měl známej a já mu to záviděl"....."To se děti prodávalo v Tuzexu."atd.atd.U Simek obdobný komenty a nadšený výkřiky! :lol: Sám jsem byl fakt strašně překvapenej a mile potěšenej!Tohle se povedlo naprosto dokonale.Je to samozřejmě nejen značkou,ale taky super místem,který Honza sehnal a vynaloženým usilím kolem toho.Ale stálo to fakt za to!!!!! ;) Tohle byla prezentace klubu a Simek na jedničku s velkou hvězdou!!! :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Talbot »

Hezky jsi to napsal, úplně si to představuju a muselo to bejt krásný. A přesně tak - prezentace klubu ideální!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od Burák »

Ano, bylo to super. Rozdali jsme vsechny stare vlajecky a stare casopis, kterych tu bylo od nekterych cisel vyslovene mraky. Lidi si je brali rozumne a mne to prislo lepsi, nez je skladovat, nebo dat do sberu, alespon poslouzily dobre veci.
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy - motoristická slavnost

Příspěvek od havlik »

http://havlik1000mb.rajce.idnes.cz/Legendy_2015/ pár fotek asi nic moc pro Simkaře no.
Obrázek

Odpovědět