Vítejte na foru

Moderátor: Burák

Michal

Re: První téma!!!

Příspěvek od Michal »

Nemám celý forum, ale mám nějaké fotky (stejně jako vy po mém upozornění). Odkazy většinou známe a tak

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Burák »

Koukám, začíná se to tu hezky plnit lidma, Zatim většina známejch. Myslim, že se forum povedlo. Teď by to chtělo už jen doladit ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

Forum se rozhodně povedlo a když sem budou chodit všichni jako teď, tak věřím tomu, že se budou přidávat další. Internet má dneska už kdejaká důchodkyně... že jo Čendo :lol:

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: První téma!!!

Příspěvek od Amelie »

mě se tohle forum taky líbí a hlavně oproti "jinému" foru na které chodim, mám pocit že tady mají "uživatelé" a fandové téhle značky co psát a je to takové přátelské prostředí ve kterým je mi dobře, už se těším na srazy s vámi všemi:-) PS: nějaký další sraz zase musíme dělat v dobových kostýmech, chci další trofej:-D

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Burák »

To jakože parohy? to nechtěj :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

No my se občas umíme taky pěkně dohadovat, ale protože jsme normální, tak nad tím pak umíme mávnout rukou, zakoulíme očima a jede se dál ;)

Jinak by možná nebylo špatný udělat kostýmy podle aut. Ne podle roku výroby, ale jako typově. Třeba my pojedeme nejspíš Horizonem Sherlock, takže bych musel sehnat kostým Sherlocka a Ty bys byla můj Watson. Burák by zase mohl přijet kombíkem jako nějakej farmář, montérky, kostkovanou košili, placatou čepici, fajfku a proutěnej koš s vajíčkama :lol: Michal by přijel Tagorou jako byznysman s kravatou a všude by chodil s diplomatkou :lol: Čenda Chryslerem a mohl by se přestrojit za řezníka, zelináře nebo pumpaře a nabízet podpultový jatýrka zabalený v papíru jak to bejvalo, banány, nebo poukázky na odběr benzinu :) Michalova Dana přijede Horizonem, tak by mohla být jako v tom klipu "It takes two". Atd...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

Ale kostýmy už tady byly, spousta z nich by se mohla podobat nebo opakovat. Já bych byl pro tu soutěž v nakládaných hermelínech, na tom si aspoň všichni pochutnáme. Anebo obecně, ať každá posádka něco uvaří a přiveze k ochutnání :P

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Grave1501 »

Jakože třeba zapečený špagety?
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

Cokoliv. Každej kdo se bude chtít soutěže zúčastnit prostě přiveze hrnec něčeho, třeba v 11:00 se to vyloží na stůl na talíře, každej účastník srazu potom bude mít svojí vidličku, nebo talířek na kterej si kousek nandá a zapíše na papír hodnocení vzorku (ty budou mít čísla). Když se talířek vyprázdní, tak se z toho hrnce zase doplní dokud se to nesní. Pak se to vyhodnotí a je to. A rovnou tím odpadnou starosti s obědem, uvidíte jakej to bude mít úspěch :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Burák »

Ty se taky nudíš, co? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: První téma!!!

Příspěvek od Amelie »

ty kostymy jsou bezva napad!!! jidlo taky ale v teple ty hermeliny nevydrzej, takze na leto neco po cem nedostanem otravu :-)

Watson ;-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

Tak jo, my jsme domluvený, kdo chce ať se přidá. A hlavně pozor, na všechno přijdeme a neuklouzne nám ani myš, že ano milý Watsone ;) S úctou Váš Sherlock Holmes.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Burák »

To jsou zase kidy. Tzn, ty Michale, zase budeš nejlepší, nejchtřejší... :lol: To jsou teda hry...
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od George »

Pane, ty vaše hry jsou pěkně vypečený. :D
Ale s tím jídlem by to asi šlo.
Všechno se dá pěkně na stůl a až se řekne tři, tak se na to všichni vrhnou. A komu bude nejmíň špatně tak vyhrál. :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od George »

Michaltalbot píše: Jinak by možná nebylo špatný udělat kostýmy podle aut.
A když pojedeš Matrou, tak to budeš Matra Hari?
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: První téma!!!

Příspěvek od Amelie »

jasně Sherlocku :-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: První téma!!!

Příspěvek od Talbot »

George píše:
Michaltalbot píše: Jinak by možná nebylo špatný udělat kostýmy podle aut.
A když pojedeš Matrou, tak to budeš Matra Hari?
Matrou na 99% nepojedu, ta už byla všude ;)
Burák píše:To jsou zase kidy. Tzn, ty Michale, zase budeš nejlepší, nejchtřejší... :lol: To jsou teda hry...
Hele nemusíš se tak honem snažit mi vrátit to antiškodovkářství, počkej si na lepší příležitost ať je to taky vtipný ;)

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Grave1501 »

Pro nenasyceny rozezrance bych dal jeste zavrem soutez nr.2 aneb "my máme hlad" v pojidani houskovejch knedliku... Kdo se ucpe první - prohrál a platí útratu za večer vítězi 8-)
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: První téma!!!

Příspěvek od paja »

Teď trochu vážně, myslím, že dobový ohozy by měly bejt standard a soutěže ať se třeba obměňují, ale neškodilo by jim trochu víc lesku, noblesnosti, svátečnosti nebo jak bych to řek. Prostě třeba loni ve Vrchlabí jsem si představoval, že bude nějaká promenáda nebo tak něco a při vyhlašování třeba stupně vítězů. Připadá mi, že když se trofeje předávaj mezi stolama, že na to ani všichni pořádně neviděj, natož aby to mohli kloudně nafotit a program se vyhlašuje ze střechy auta, je to takový upatlaný a neodpovídá to tomu, co času takovýmu setkání věnují účastníci už jenom pro vyštafírování svýho miláčka, a že je pro ně takový setkání svátek, na kterém se chtějí předvést a tak tomu lesku aut by měl odpovídat i lesk soutěže. Ehm, to jsou moje představy a neber to Michale tak, že si nevážím Tvý práce, ber to jako takovou "pozitivní kritiku" :) a určitě počítej s tím, že přidám ruku k dílu, když budeš chtít.
Obrázek

Michal

Re: První téma!!!

Příspěvek od Michal »

Dobře Pajo, vyrob, nalož, přivez, postav, slož a odvez stupně vítězů. Mě se to ke kočárkům, hračkám a pod. nevejde :cry:

Nápad to je fajn, jenže to bych opravdu jezdil dodávkou

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: První téma!!!

Příspěvek od Klocák »

No tak kup dodávku 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od George »

Michale: v těch stupních to není. Pája má docela recht, že tomu celýmu srazu něco chybí. Ale to se už řešilo na starým fóru a asi by zas byli někteří jiní nespokojení. Ale pravda je, že taková určitá noblesa a důstojnost by sraz určitě pozvedla.
Obrázek

Michal

Re: První téma!!!

Příspěvek od Michal »

Dodávka sice bude příští měsíc, ale já chci na sraz jezdit taky Simkou :evil:

Michal

Re: První téma!!!

Příspěvek od Michal »

Já jsem určitě všema deseti pro. Jenže sám to všechno opravdu nezvládnu. Dejte návrh, co by jste si představovali, dohodneme se a podělíme o realizaci.

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: První téma!!!

Příspěvek od Marcel »

[quote="Michaltalbot"]
Jinak by možná nebylo špatný udělat kostýmy podle aut. Ne podle roku výroby, ale jako typově. Třeba my pojedeme nejspíš Horizonem Sherlock, takže bych musel sehnat kostým Sherlocka a Ty bys byla můj Watson. ...[quote]

Pro tyto řádky lituji že nejsem plnohodnotným členem Simca klubu. Protože to musí být mazec.
Nebo pro mě máš Michale taky nějakou roli s nějakým lvem?

Hermelíny jsou dobrý, to jsi odkoukl od P-C ne? :lol:
Ale zrealizovat to je paráda, zejména ta degustace a umístění na stupních vítězů dle chutě, vzhledu apod.
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Odpovědět