Rady, pomoc atd.

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Ale Fána, pokud se nepletu, shání právě volant do Horizona ;)

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jirka Prochazka »

To je jasný,to chápu,ale z nějakýho důvodu se na tu shodu s Peugeotem ptal (asi chce koupit volant z Peugeota a neví,jestli tam pasuje) :) No dobře,už mlčím! ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

306, resp ze Citroen zx se mi doma válí
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Jj, chce tam zkusit pežotí, protože orig. na Horizona, nebo sportovní Talbotí, nemůže sehnat. Sehnat sportovní volant na Peugeota bude jednodušší a tak zjišťuje, jestli je to stejný. Já se do členský sekce francouzskýho Simca klubu nedostanu, protože už dávno nemám to heslo, ale jestli to tam Ivan vidí, tak to rovnou může Fánovi zařídit ;)

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »


Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Ahoj a díky všem za rady. Na vysvětlenou: Chci do Horizona pěknej sportovní volant, existuje možnost koupit krásnej retro sportovní volant a nábu na P309. Pokud jste si jistý, že to pasuje, tak by to bylo super. Ale asi to stejně nejdřív vyzkouším(mám doma volant z P308). Děkuju Jirkovi Procházkovi, ten co našel na leboncoin se mi zdá moc moderní. Ještě jednou všem díky :) :) :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Fáno, prohledal jsem mailbox a našel heslo na stránky CSF, jestli ten originál Talbotí volant chceš, tak já Ti ho zkusím dohnat. Je jako novej a cena jen 15,- Eur, foto:
prntscrn002.jpg

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Proč Fánovi nutíte dokola obyčejnej volant do Horizona? :roll: Ten tam asi má,ale od začátku je jasný,že ho chce vyměnit za nějakej sportovní! :lol:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Díky Michale, ale chci tam dát sportovní retro volant, vypadá super, bude se přes něj krásně koukat na cestu :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Protože Fána mluvil celej večer na posledním setkání o tom, že ten jeho volant má zničenej od sluníčka a že ho nechá potáhnout kůží, protože originál volant nemůže sehnat. No když si to rozmyslel, tak já už to neřeším, ať si tam dá třeba řídítka z koloběžky... :lol: :roll: 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) :lol: :lol: :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »

Fana píše:Díky Michale, ale chci tam dát sportovní retro volant, vypadá super, bude se přes něj krásně koukat na cestu :grin:
Ahoj , ten super retro sportovní volant si kup , nábu ti vyrobím - je k tomu ale potřeba volant , který se přitom zničí :o Nába z P 309 může mít stejný drážky , ale určitě nebude pasovat výškově , ono záleží na celkový výšce náby a jak hluboko jsou drážky v ní ;) A ten volant co máš z P 308 a chceš ho vyzkoušet zase bude uplně jiný :lol:

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Čauves klucí,přesně tak!To,že pasujou drážky,nezaručuje,že tam volant (nába) půjde.Může to mít spoustu úskalí.Nebude Ti vracet blinkry,nebo bude moc utopená a bude drhnout,taky jí vůbec nemusíš dostat do průměru otvoru v plastu pod volantem apod.............Jedno již tmíněný řešení je tedy vyrobit jí ze starýho volantu,nebo http://speedpro-classic.eu/interier-c-501.html

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Ahoj strojservis, díky za nabídku, jakmile budu mít volant doma, ohlásím se. Ono to totiž vyjde ve finále levnějc, než potažení kůží a bude to líp vypadat ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Ale tak nába se dá udělat, duležitý jsou ty drážky. Dělal jsem si to do škodovky a ten samý volant jsem si pak upravil do 306 PEugeota s použitím volantu z Citroena ZX. Jediný co, tak jsem k té nábě měl tu harmoniku, co ji kryje, líp to vypadá.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Dostali jsme do mailu dopis s dotazem na čelní sklo na Murenu 2,2. Dá se někde sehnat?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Bez problémů, v Pilkingtonu. Je třeba vědět jestli čirý nebo bronzový, dodání cca 6 týdnů. Naposledy jsem to sháněl pro Jurgenovýho kamaráda před cca rokem, cena za čirý 5616,-Kč bez DPH, za bronzový 6220,-Kč bez DPH. Kontaktní osoba p.Otruba, mobil: +420 720 149 413, email: Jakub.Otruba@cz.nsg.com
Těch skel na Murenu jsem přes Pilkington sehnal lidem z Německa, Dánska a Holandska asi tak na 12 aut a bez problému, akorát ta cena šla za těch cca 10 let nahoru jednou tolik. Dále umí, nebo uměli, čelní skla i na Horizona, to jsem pomáhal dodat Frantovi Fričovi z Chrysler klubu.
Pokud to budeš objednávat pro někoho, tak si nech poslat peníze předem, protože jak to objednáš, tak to budeš muset zaplatit.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Ahoj, ne, já předám kontakt. Toho pána neznám. Děkuju moc.

Pán děkuje moc, až dodělá, prý přijede na sraz.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Mám dotaz, kontaktovala nás jedna paní z Polska, shání kompletní podvozek na Simcu 1300/1500. Rekonstruují auto po otci a v Polsku je to uplně bez šance. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Klocák »

Zdarec všem,
pro kamaráda, který renovuje 1301čku sháním (samozřejmně za peníze) Simku k "zvrakování" nebo alespoň možnost vyříznout si "část torpéda" - prostě ten kus plechu co je mezi sklem a kapotou - viz obrázek !
Díky moc za info, kámoš prý (lahvinkou) odmění i jen informaci, která povede k sehnání tohoto dílu :-)
Přílohy
trorpeda2.jpg
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Tvl z tohohle to neřezejte! Ta červená se prej blbě přelakovává :lol:

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »

Klocák píše:Zdarec všem,
pro kamaráda, který renovuje 1301čku sháním (samozřejmně za peníze) Simku k "zvrakování" nebo alespoň možnost vyříznout si "část torpéda" - prostě ten kus plechu co je mezi sklem a kapotou - viz obrázek !
Díky moc za info, kámoš prý (lahvinkou) odmění i jen informaci, která povede k sehnání tohoto dílu :-)
Ahoj , když to neseženeš , nabízím opravu původního ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Klocák »

2: Strojservis - díky moc za nabídku, ale už jsme sehnali "vrak" jako dárce ještě s kupou dalších použitelných ND 8-) Ale neboj, určiutě se ozvu, se Simcama je pořád coi "kutit" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »

Klocák píše:2: Strojservis - díky moc za nabídku, ale už jsme sehnali "vrak" jako dárce ještě s kupou dalších použitelných ND 8-) Ale neboj, určiutě se ozvu, se Simcama je pořád coi "kutit" :mrgreen:
Já se nebojím a na značce nezáleží , jen mě Burák před nějakým časem osočil ,že jenom prudím a s ničím nepomůžu :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

:lol: :lol: :lol:
Obrázek

Odpovědět