Rady, pomoc atd.

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

No, neboj, nejsi v tom sám :lol:

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Takže pro všechny - nebudu jmenovat, ale oni vědí - volat někomu, nebo psát smsky po 22:00 hodině, je neslušný a krajně nevhodný! Pokud budete akutně potřebovat pomoc, volejte třeba o půlnoci, ale nevolejte mi a nepište po desátý večer, když to počká do druhýho dne. Respektovat soukromí druhých po 22:00 a před 8:00 by snad kurva mělo bejt automatický! Díky za pochopení.

PS: když si sousedi o dvě patra vejš pořádali mejdlo a o půlnoci dali volume na max. tak jsem vyletěl nahoru tak nasranej, že se báli otevřít (a to tam byli min.3 "chlapi"), tak jsem jim vypnul na chodbě hlavní jistič a byl klid, ale přece si nebudu každou noc vypínat telefon - co kdyby někdo fakt něco potřeboval...
Reagoval jsem na tvoji sms, která přišla o minutu předtím!!! ve snaze vyhovět ti a odpovědět na tvůj dotaz. Ale jak se v tomhle blbým kraji říká " za každý dobrý skutek po zásluze....) :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Tu smsku jsem odeslal ve 14:33 :shock: tak jestli sis večer zapnul telefon a pak Ti přišla sms, neznamená to, že jí někdo takhle pozdě poslal.
Ale psal jsem to obecně, den předtím mi dorazila smska ve 23:45 od někoho jinýho, pár dní předtím od Ivana ve 22:30 atd. už jsem toho měl prostě dost :?

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

holt T-mobile, já měl telefon zaplej :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

No jo, tak už se nemrač, psal jsem to kvůli více lidem... ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Michale :lol: Jak nemrač se, :o i když myslíš někoho jiného, že, tak se mračím! :evil: Jediná omluva je pro Tvé pohoršení, :lol: že zatímco já Ti píšu SMS, Ty pracuješ na záchraně tohoto národa! :D Tisíceré díky a omluvy jsou součástí tohoto skromného příspěvku!
čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od tagorarichard »

Michaltalbot píše:Tak když tady máme ten topic "...informace..." tak vás teda všechny chceme s Maruškou informovat, že čekáme miminko! Je na začátku 4.měsíce a vše je zatím v pořádku. Dneska jsme na něj zase koukali na ultrazvuku a je pěkně živý a už má přes 9cm (měřeno bez nožiček) a skoro 10dkg :)
GRATULUJEME !!!
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Díky ;) ve středu už by jsme teoreticky mohli vědět co to bude - kluk nebo holčička?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »


Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Děkuju

SAKRA. Ale jsem blbej, úplně. Já ho neoříznul, takže je obrovskej :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Michal už šel spát, a mě se nepovedlo kvůli chybě na mém swebu pověsit někam tuto fotku, abych si ji mohl dát do podpisu. Ach jo.
:oops:
Přílohy
podpis___.jpg
podpis___.jpg (48.13 KiB) Zobrazeno 7721 x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Já jsem taky trubka, ani jsem to nezkontroloval - hýr by to mělo být ;)

http://michaltalbot.sweb.cz//apodpis___.jpg

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

ups, děkuju..jsi zlatíčko :P :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

nenene, božínku... :oops: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :lol: To se mi líbí, :D nedávno mne Michal P. seřval, že mám velkej podpis :lol: (dělal mi ho mimochodem Michal V.) :? A mám-li se dnes vyjádřit k tomu Michalovu "bazaru" :roll: šrotištěm bych si to nazvat nedovolil!, :o to teda ne! :lol: Plocha asi tak dvojnásobná, ale proti gustu žádnej dišputát, že! :o
Tak čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Jaký šrotiště? Kromě mé půlky Monaca jsou všechny "výstavní". :lol:

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od tagorarichard »

proto tady raději fotky nemám :oops:
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Technický dotaz, hlavně na oba Michaly. Přesto, že mám chytrou knihu - originál dílenskou příručku v jazyce mi srozumitelném, prostě tam chybí jedna zásadní informace. Vím, například, jakým momentem se utahuje vnitřní plech do olejové vany, či jakým momentem utáhnout airbox, mám celou stránku utahovacích momentů, ale kua, neni tam napsaný, jakým momentem utáhnout HLAVU!!! Mrkněte, prosím, do literatury. Asi to bude o něco víc, jak na 1000, či 1307. Nejpodobnější je ten motor TIčku. Prosim, prosim, smutně koukám, nechce se mi zas ta hlava sundavat a vyndavat urvaný šrouby... :(
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

co je v knížce nevím, ale udělal bych to 4-6-8. To by mělo stačit. Ale mrknu doma do literatůůůůry

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

1501 má psáno 11 kilo a to má menší kompresi. ZAse silnější šrouby. Kupé má psanou kompresi 10,5:1 a vzhledem k tomu, že je ten motor vlastně RallyeII, tak to bude stejné. Na 8 se dělá 120 škodovka
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Čoveče Buráku, já myslím, že 11 kilo je šíleně moc. U Mureny 1,6 píšou 7 kilo a když jsem dělal Marušce hlavu, tak jsem to dělal myslím jak píše Michal: 4 - 6 - 8. Hlavně znova připomínám: závity šroubů musí být dokonale čisté a namazané čistým olejem, ze závitů v bloku je vhodné odsát zbytky oleje, nebo dotahovat velmi opatrně a s přestávkami.

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Já takhle dělal 1.6 na Solaře a měl jsem to od Dobeše. Jenom Tagora měla o číslo větší

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od George »

Tak jsem si dnes pročítal nové číslo Motor Journalu a co to nevidím. Manželé Karlovští byli se Simcou na cestách. A jaký máš Ivane hezký pohár. :) Krátká zprávička, ale potěší to.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

George píše:Tak jsem si dnes pročítal nové číslo Motor Journalu a co to nevidím. Manželé Karlovští byli se Simcou na cestách. A jaký máš Ivane hezký pohár. :) Krátká zprávička, ale potěší to.
Ahoj Georgi a všichni! :D No to jsi mne potěšil! :lol: Mluvil jsem po návratu telef. s Honzou Martofem z MJ a pochlubil jsem se, no a on mne vyzval, abych se nafotil a s krátkou zprávou poslal, že to dá do MJ. :lol: Jediným mým cílem bylo zviditelnit náš klub Simca, odebírali jsme s Ivo Tarnaiem MJ (dost drahý, že) ale protože tito hoši (mimo Honzy Martofa asi ) naše auta jako veterány moc neberou, tak jsem to zrušil a vyčetl jim nezájem! :o Napsal jsem jim, že když se sjede v Poděbradech 60 embéček, píšou o tom celostátní deníky :roll: , ale když se sjede v Chrustenicích 200 Simek z celé Evropy, nenapíše o tom s vyjímkou okresních novin KO, KH a BE nikdo :o ! A těm okresním jsem to zavolal já!, protože pro KH deník píšu reportáže z cest! :lol: Dále jsem jim vyčetl, že (předválečné veterány mne moc neberou, pamatuji je běžně v ulicích) Trabant a další mr...y jsou veteráni jako noha, ale Simca Aronde r.v.1958 je jim moc mladá a další nesmysly! :lol: Takže mám radost a to jsem to číslo ještě nedostal, tak uvidím! :lol: A s tím pohárem je to tak, že naše česká výprava, jako nejpočetnější a nej, nej zahraniční prostě dostala pohár! :lol: A moje Simkovské děti rozhodly, že Kutná Hora leží od Pyrenejí dále než Praha nebo Beroun a že pohár patří Ivanovi a Vlastě Karlovských neboť ujeli na místo srazu 2400km! :D A tak z toho mám velkou radost a chci se o ni podělit i c Tebou a ostatními členy klubu! :lol: Georgi napiš mi, jak jste daleko s Michalem co se týče časopisu na podzimní sraz! :roll:
Zatím ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Jen pro info: kupte si časopis AutoOjetiny č.6 - je tam reportáž o nějaký červený Mureně 2,2 S :twisted:

Odpovědět