Rady, pomoc atd.

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

.
Naposledy upravil(a) Talbot dne 09 zář 2011 08:14, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Kristovanoho!!! To je vul!!! No, to je moje :evil: Platil to kamoš a a si tam nezměnil adresu. To znamená, že ještě dostane těsnění pod hlavu na Murenu. To je hezký. Tak to se mu velice omlouvám a budu se mu muset nějak revanžovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Tak věc se má následovně. Ten debil z anglie to prostě neposlal na adresu, kterou měl v potvrzení platby, ale na adresu, kterou mám v profilu. No a ta byla ještě od posledka nepřenastavená Jeanova. Můžeš mu, prosím, napsat, že se mu velmi omluvám, a zda by to nemohl přeposlat, poštovné samo uhradím. Já bych se picnul :(

Shipping Information


Shipping Info: Forte Beroun spol, s.r.o.
Jan Vorisek
Pod hajem 324
Kraluv Dvur
267 01
Czech Republic

Address status: Unconfirmed

--------------------------------------------------------------------------------
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Chystáme se první víkend v březnu do Krkonoš na lyže, snowboard apod. Má někdi zájem se přidat? Mohli bychom udělat miniSimca weekend bez Simek :)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Jak to souvisí s tou knihou? ;)

Bych i jel, ale moje finanční situace mi nedovoleuje jet ani na chatu...
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

S knihou nijak. Ale když výzvy.... 8-)

Jinak náklady 590,- skipas na den, pár stovek na ubytování a palivo. Sumasumárum 3000,- na hlavu

Jiří Lefner

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale jak jsem uz psal poslal jsem Ti člensky prispevek 250kč ale neuvedl jsem VS ktere neznam ani klubove čislo.. tak se prosim podivej at si potom nemyslis,že jsem se na to vykaslal. Diky Jirka a hezky den...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci,tedˇtady byl Michal Vítek a říkal,že jsem tady málo,tak to napravím!Buráku,ten manuál beru,kejve se mi regál,tak to podložím,co Ty na to?Ale vážně,je-li v angličtině,mám totéž v němčině a ještě ve francouzštině,tak bych to vyměnil za některý z nich.,Co na to říkáš?
Dále chci upřesnit,že s tím důchodcem jste vedle,jak ta jedle.Systém jsem budoval asi před čtyřmi nebo i více lety a průběžně to doplnˇuju a tak dále! Taky se mi podařilo získat člověka,který se mi bude starat o stránky,takže v krátké době by se tam měly objevit nějaké novinky!
Také bych chtěl poznat nové kluky z fora,je tam někdo z Dobrušky,Benátek n./Jiz. a ještě snad někdo nový,koho neznám,tak snad v Rožnově??Zatím čau a SimcAmicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

No Ivane, bohužel, ta knížka má od zyčátku svýho majitele. Ale to problém, že je ve francii, neřeší :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od George »

Zdravím Ivane
Tak musím se připomenout, že se už vlastně známe. Sice jsme se potkali jen jednou, ale já si to pamatuju. Byli jsme vloni na chvilku mrknout v Losinách a tam jsi hned diagnostikoval závadu na mojí 1501, přestože jsem jen neuměle popsal chvění a bouchání kardanky.
V Rožnově se určitě uvidíme a možná i dřív. Chystám se, jakmile zmizne ten pitomej sníh, zkusit zprovoznit tu červenou a tak určitě budu shánět nějaký díly. ;) Jirka
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Georgi,čau Jirko!Sklerozu mám po paltestu,jak vidíš,pracuje skvěle.Jasně že se pamatuju,tak nějak mlhavě.No nic,to se poddá!Cha cha!Jinak co se týče ND,od příštího týdne budu mít renovované stránky,tak se tam podívej a sepiš si to,co by jsi asi potřeboval a domluvíme se!
Adresu znáš?Když tak mi zavolej na 736 687 797.Nebo pošli tel.č. na pevnou já Ti zavolám,mám to gratis!zatím čau a SimcAmicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

simcaklub píše:Chystáme se první víkend v březnu do Krkonoš na lyže, snowboard apod. Má někdi zájem se přidat? Mohli bychom udělat miniSimca weekend bez Simek :)
V pátek ráno dělám rezervaci ubytování. Takže nikdo se nepřidá? :?:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Jó jasně, já mám plný zuby zimy a sněhu tady v Praze a okolí a ještě pojedu dobrovolně někam, kde je sněhu a zimy ještě víc, copak jsem blázen? :smajlíkcosiťukánačelo:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Ty jsi prd svazák. To já bych jel hned, kdyby to šlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Brrr fuuuj zima neee, sníh neee fuuuuuj :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Burák »

Lemro ;)
Obrázek

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

Když Michal umí jen na bobech a nechce se shodit před Maruškou :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Náhodou ještě umím na igelitce :lol:

Ale sníh a zimu prostě nesnáším, vůbeeeec!!! Od listopadu do března hybernuju a přežívám jen díky vzpomínkám na krásné slunečné jarní a letní dny. Ale abych jel dobrovolně do ještě větší zimy, to ani omylem, to bych musel být blázen! :roll:

Michal

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Michal »

No, alespoň můžeš uklidit, vyprat, vyžehlit, umýt okna apod, než se Maruška vrátí z hor 8-) :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Ivane, Michale - nemáte někde mail na Erica Lebihana? Nevím kde to hledat... Dík!

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Michale! Na Tvůj dotaz je velmi jednoduchá odpověď ! Nech na chvíli Marušku na pokoji a otevři Flash Info č.56, které jsi obdržel v Poissy a na druhé stránce najdeš to, co hledáš!! Čau a Simcamicalement Ivan.
Nevím,jak se vkládají ti smajlíci a pak ještě od Tebe budu potřebovat pomoc, jak dát na forum logo Simcartrade a tři obrázky mých kámošek!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

Smajlíky máš vlevo vedle textového pole, když píšeš odpověď - stačí na vybranej ksichtík kliknout myší a on se sám vloží.
Pokud bys tam smajlíky neměl, znamená to, že máš nastavenej jinej vzhled fóra, kterej smajlíky neumožňuje. V tom případě klikni vpravo nahoře na "Uživatelský panel" - otevře se Ti okno s vlastním uživatelským panelem, tam najdeš vlevo seznam odkazů, tak klikni na "Nastavení" a až se Ti to otevře, tak si to prohlídni a zhruba uprostřed najdeš "Vzhled fóra:" vpravo od tohoto nápisu je malý okýnko a v něm bys měl mít napsáno "subsilver2" pokud ne, tak tam budeš mít RedSilver nebo SkyBlue nebo prosilver - to jsou ty špatný vzhledy. Takže pokud tam máš některý z těch špatných, tak vpravo v tom malým okýnku co je to napsaný, je i malá šipka, na ní když klikneš, tak se Ti objeví seznam všech čtyřech vzhledů. Myší si vybereš "subsilver2" a klikneš na to. Pak dole klikneš na "Odeslat" a je to.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Smajlíky máš vlevo vedle textového pole, když píšeš odpověď - stačí na vybranej ksichtík kliknout myší a on se sám vloží.
Pokud bys tam smajlíky neměl, znamená to, že máš nastavenej jinej vzhled fóra, kterej smajlíky neumožňuje. V tom případě klikni vpravo nahoře na "Uživatelský panel" - otevře se Ti okno s vlastním uživatelským panelem, tam najdeš vlevo seznam odkazů, tak klikni na "Nastavení" a až se Ti to otevře, tak si to prohlídni a zhruba uprostřed najdeš "Vzhled fóra:" vpravo od tohoto nápisu je malý okýnko a v něm bys měl mít napsáno "subsilver2" pokud ne, tak tam budeš mít RedSilver nebo SkyBlue nebo prosilver - to jsou ty špatný vzhledy. Takže pokud tam máš některý z těch špatných, tak vpravo v tom malým okýnku co je to napsaný, je i malá šipka, na ní když klikneš, tak se Ti objeví seznam všech čtyřech vzhledů. Myší si vybereš "subsilver2" a klikneš na to. Pak dole klikneš na "Odeslat" a je to.
Ahoj Michale, smajlíky tam mám, ale když na něj kliknu, tak se mi tam objeví nějakaj symbol, jako tečky čárky a tak, tak to skusím. Našel jsi toho Erka? Tak :lol: Simcamicalement Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Talbot »

No to je v pořádku ;)

Ne nenašel, nehledal jsem to, časopis mám uklizenej ve skříňce, musel bych ho vyhrabat, napsat si to a zase časopis uklidit. Ráno jedu do Varů, tak buď mi to mezitím napíšeš sem, nebo se na to podívám v pátek...

Jiří Lefner

Re: Dotazy, výzvy, informace - obecné

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale dival jsi se na i-veteran? Je tam Simca Aronde r58 Grand dvoudverova a chlap za ní chce 95tis!! Neni to moc?

Odpovědět