Sraz značkových klubů

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Ahoj všem,

rok zase utekl jako voda a opět tu máme sraz značkových klubů. Letos to vychází na sobotu 27.9.2014, opět v kempu Sázavský ostrov. Náplň většina z vás zná, ale čtou to tady i další lidi, takže nějaké malé info:
tradičně je to příjemná akce, kde se sjedou auta různých značek od Volhy, přes Simky, Mercedesy, až po třeba Porsche. Ročníkově se to pohybuje od zhruba 60.let po druhou polovinu 80.let, ale když přijede zajímavý vůz i z první pol.90.let, tak ho rozhodně nikdo vyhazovat nebude. Zájem není pouze o vozidla s výrazným optickým tuningem.

Vstupné se neplatí. Program je zhruba následující:
od 9:00 příjezd vozidel
11:00 zahájení srazu
do 13:00 oběd v kempu
následuje spanilá jízda
cca v 18:00 vyhlášení soutěže elegance
Odkaz na kemp je: http://www.sazavskyostrov.cz/

Kdo se budete chtít přijet zúčastnit dejte vědět, kdo se pohybujete na dalších fórech, posouvejte prosím info dál, díky.

Vloni to bylo naprosto fantastický, vyšlo počasí, bylo hodně aut, prosím všechny kdo vloni zvali kamarády a známé, aby tak učinili i letos, fotky z loňska jsou např. tady: https://plus.google.com/photos/10355681 ... banner=pwa
Naposledy upravil(a) Talbot dne 12 úno 2015 11:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Rancho-SO »

Budu se snažit, aby mi to vyšlo - abych vás letos jěště viděl Simkaři 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Burák »

A Simcou ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Rancho-SO »

No, to bych si taky nechal líbit..... :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Tak abych taky dodal info ;) spanilá jízda nás letos zavede na zámek Konopiště, kde máme zajištěno exkluzívní parkování přímo u zámku na příjezdové cestě.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Kdo zná trilogii Mad Max? :twisted:
120920141880m.JPG

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od paja »

Tak vypada to, ze pocasi opet vyjde... ;)
By mohly vylitnout i stihacky... :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Do stíhačky byl včera namontován Boost Controller, což je taková chujovinka za pár stovek, která dokáže přidat hodně koní, uvidíme, co motor snese. teď to fouká max. 1 bar, originál motor snese 1,2 baru, což by mělo znamenat nárůst výkonu až o 40 koní, ale to je jen co říkají Amíci, rozhodující bude měření na brzdě, to ale zítra nestihnu. Zítra aspoň obujeme nové pneu...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Info ohledně srazu: byl jsem dneska na Konopišti, dojednat všechno s kastelánkou. Parkovat budeme moct na příjezdové cestě k zámku, kdo to tam zná tak konkrétně na cestě podél Staré myslivny až skoro ke vchodu do zámku. Dalších 20 aut bude stát na pískové cestě přímo před zámkem z druhé strany a pak asi 4 auta u medvědího výběhu, což je hned na konci pískové cesty. Tohle budeme muset vybrat ještě než vyrazíme z kempu a podle toho auta seřadit.
Na vstup do zámku dostaneme 10% slevu, udělal jsem rezervaci na 15:00 pro 25 lidí na 1.okruh a 25 lidí na 2.okruh. To pro sichr, nevím kolik lidí přijede, kolik se jich bude chtít do zámku podívat a taky si myslím, že ve 14:00 tam nebudeme a než se zaparkuje a lidi se zorientujou, tak ať není nějaký spěch. Kdo nebude chtít na zámek, nebo už bude mít po prohlídce, tak dole pod Myslivnou je motocyklové muzeum a bude otevřené, plus je tam Růžová zahrada se skleníky a exotickými rostlinami, která prý také stojí za vidění.
Jinak v Benešově je nějaká uzavírka, ale to nevadí, aspoň nebudeme muset přes světelnou křižovatku, dole pod Benešovem podržíme jednu křižovatku, pojedeme vlevo jako na Vlašim a pak hned vpravo do Bene, pak stále po hlavní, podržíme jeden malej kruháč, kolem nádraží po hlavní, přes most a na výpadovku na Konopiště, to by mělo být bez problémů. Ještě čekám na potvrzení z benešovské MP, aby nám tam nenasázeli botičky, protože ta cesta k zámku je samozřejmě pod zákazem vjezdu, ale už jsem s nima mluvil po telefonu a neměl by být problém.
Hlavně aby vyšlo počasí...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od paja »

Nemusime jet pres Benesov (stejne bysme nejeli nejak atraktivni casti), muzeme v Sobehrdech uhnout na Cercany (je tam peknej asfalt) a tam najet na 'pripojku' smer Tabor a pak kolem Benesova a sjet z ni primo do Konopiste.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

A pak přes Mrač? To by asi šlo. Sice ta kolona na tý státovce nebude žádná prdel, byť nájezd na ní je jednodušší díky tomu, že je tam dvouproudovka, ale pak na tom zúžení se tam budou cpát normání auta... no to můžeme ještě probrat během dopoledne.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od paja »

V sobotu odpoledne uz to nebude takova tragedie.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Tak konečně doma... těším se na fotky, já neměl vůbec čas nic fotit. Díky všem za účast, nakonec dorazilo 67 aut. Vydali jsme 66 pořadových čísel plus na Konopiště ještě dorazil červenej Rapid Kuby od mercedesářů. Takže rekord padnul, byť to ještě před desátou, také vzhledem k počasí, nevypadalo ani na 40. Akorát na spanilku příště udělám mapu s vyznačenou trasou... :)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Tak nám se ten letošní sraz moc líbil! :o V KH mrholilo a tak jsme vyráželi docela "nic moc". :roll: V Sázavě sluníčko a bylo po problému, že! Účast parádní, po Týnci asi rekord, ale nějak se nevyplňují chmurné prognózy M.P. ! :lol: Jo, skoro jsem se lekl, že přijel Jirka Lefner s Murénou! :twisted: Pak jsem poznal nového majitele a bylo vše jasné! Toš tak! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

No já se nelekl, přijel jsem do kempu, vidím Murenu a říkám si: "Hele, Jirka, no to je dobře, že dorazil, pokecáme a bude zase pohoda..." a ono houbeles... :?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od paja »

Nojo, taky jsem doufal...
Ale sraz super, krasny auta, nektery jsem videl prvne v zivote, pocasi jako dycky, jen me trochu prekvapilo, ze se skoro niko nevracel do kempu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mustang88
Příspěvky: 2
Registrován: 27 zář 2014 21:08

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Mustang88 »

Zdravím ve spolek, pěkný sraz to byl a tady bych si dovolil... pár fotek 8-)
http://mustang88.rajce.idnes.cz/11._sra ... ._9._2014/
Renault Avantime V6 3.0 http://www.r21club.com/obrazky/3779.jpg Prostě masáž :-D
Renault Laguna 1.6 16V RXE http://r21club.com/obrazky/3390.jpg Daily car
Renault 21 1.8 8V TSE http://www.r21club.com/obrazky/3668.jpg Dědek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Burák »

Super. Dekujeme!
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Mustang88 píše:Zdravím ve spolek, pěkný sraz to byl a tady bych si dovolil... pár fotek 8-)
http://mustang88.rajce.idnes.cz/11._sra ... ._9._2014/
Moc hezký, díky ;)

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Pavel V »

Tak jsem se včera v pořádku vrátil domů. Byl to opět krásný den :) Ráno v Kolíně trochu pršelo, jen co jsem vyjel z garáže a jel natankovat benzín, tak jsem ještě trošku zmokl a cesta do Sázavy byla také ještě mokrá, ale dopoledne se již sluníčko začalo ukazovat a odpoledne bylo již opravdu krásně :) Jsem velice rád,že byl i pokořen Rekord v počtu vozidel, kdy po prognóze předpovědi počasí a sobotním ránu,kdy účast se jevila,že bude slabá, tak se vše obrátilo a počet 67 vozidel byl velkým příjemným překvapením :)
Děkuji všem, kteří jste přijeli, bylo mě s vámi opět velice dobře a alespoň jeden den jsem se odreagoval :) Tak snad zase za rok v Sázavě přátelé a kamarádi 8-)

zde je odkaz na moje fotky :arrow: https://plus.google.com/photos/10355681 ... 3189317905

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Rancho-SO »

Já jsem si sraz nadmíru užil - počasí vyšlo, krásný auta a navíc jsem si ho prodloužil díky Pájovi a jeho rodině až do neděle(jěště jednou dík) a po přenocování jsem si po čtyřech letech opět zajezdil s RANCHEM.Bylo to bezva. Vím,vím, o důvod víc s tím mým pohnout, :oops: ale člověk míní a život mění.

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Moc hezký sraz s hojnou účastí.I to počasí opět vyšlo! :P Fotografům děkujeme za krásnou dokumentaci! ;) Super!


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 11. Sraz značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Krásný, díky!

Odpovědět