NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já teda mluvím o nápisu na kupé,které jsi chtěl po Pájovi . Nebo jsi odbočil??? :lol: :lol: :lol: Nevidím...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No právě, nápis na kupé - sakra teď mě ale něco napadlo :shock:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

Pájo díky za nabídku, ale "tz" peníze :(
Ivane, zavolám příští týden a stavim se 8-)
MK
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak já jsem měl na mysli to, co poptával Petr Sedláček, řečený PeS! :mrgreen: Nápis Ariane a taky ten nápis Simca, který hledá Klocák! Ten je plochej, dostupnej právě ze Simek 1300. Ale na Arianě, tuším, že je na přední kapotě, ale zalomenej podle ní do tvaru jakési šipky! :mrgreen: A tyhle nápisy já jsem na různých srazech viděl, aspoň si to myslím. :o Ale chce to pomáhat si i na tom srazu! Já jsem v Bastogne sháněl zrcátka pro p. Bednáře ze Zlína a sehnal jsem je za šílenou cenu, se kterou byl dotyčný srozuměn, i mi na to dal Éčka . A pak jedno vytasil Honza Karczmarek a povídá, že za něj dal € 15,-, což je cena libová! :lol: Prostě jeden tu malou věc v té záplavě stánků a věci na nich přehlédne a druhý na to narazí náhodou a to je pak radosti! :lol: Chce to počkat a hlavně si napsat co a pro koho chci! :roll: Ale ten nápis pro Bu jsem na mysli neměl, protože mi Honza před časem vysvětlil, že prostě sehnat nejde! :twisted: tak si to přeberte! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Ten zalomený nápis na kapotu mám a kupodivu i docela slušnej, ale myslel jsem nápisy Ariane na zadní blatníky... Ale myslím si, že ty se asi opravdu ve Fr. seženou, jen se tam někdy vydat ;) No ale teď by se mi šikly spíš trochu větší drobnosti jako např. přední blatníky :grin: A co třeba takové nápisy Oceáne nebo Plein Ciél, ty budou asi stejně nedostatkový, jako 1200S, co... :roll:
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

i Oceane a Plein Ciel se výjimečně objeví, stejně jako Monaco či užitkové verze. Sleduj i Ebay ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Jj, je to tak, Ivane. Já už ten nápis shánim 3 roky. Prostě to sehnat nejde :? Ne, že by bylo to poslední, co tomu autu chybí, ale je to to věc, co je dost vidět. Mimo jiné, na tom autě neni žádnej jinej znak Simca. Jen na čumáku, ale ten je tak složitej, že je to blbě čitenlý.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Když bude někde k vidění originál, třeba v muzeu a pustěji mě tam se scanerem, tak je to otázka 20 min. a je to sejmutý. To sejmutí se dá udělat v pohodě na 0,1mm a v týhle přesnosti bude pak i ta kopie.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

PeS píše:Ten zalomený nápis na kapotu mám a kupodivu i docela slušnej, ale myslel jsem nápisy Ariane na zadní blatníky... Ale myslím si, že ty se asi opravdu ve Fr. seženou, jen se tam někdy vydat ;) No ale teď by se mi šikly spíš trochu větší drobnosti jako např. přední blatníky :grin: A co třeba takové nápisy Oceáne nebo Plein Ciél, ty budou asi stejně nedostatkový, jako 1200S, co... :roll:
Petře, co se týče blatníků Ariane, jsem skeptickej, to jsou obrovský kusy a já jsem je nikde neviděl! :mrgreen: A co se tý Francie týče, nemusíš jezdit na sraz, když na to nejsi vychystanej, další obrovská příležitost je v říjnu Automédon v Paříži.Já jsem tam byl dvakrát, kluci jezdí každej rok. Domluv si to s některým z kluků, vyjde to levněji, přispěješ na náklady, palivo, hotel atd., pokud bude místo v autě! :o Tam je mimo halu obrovskej bazar stánků, všeho možnýho "šrotu" na veterány včetně Simek, ale nejen jich, a tam se dá prohrabat v bednách a opravdu zázraky najít! V roce 2004 jsem stál vedle Jardy Nového( kde je mu konec?) a čuměl jsem jak mi před očima vyzobnul zrcátko Special na pravou stranu a za hubičku! :mrgreen: Já je později získal od Fonnyho obě asi za € 60,-! Ale dnes samotný pravý neseženeš ani za 100 Éček, tak letí ceny nahoru! Proto doporučuju neodkládat shánění právě těchto drobných věcí, za pár let nemusí být co hledat ani ve Francii! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Ale jo, ty jsem, myslim už na burze viděl. Ta Ariana by nemusela bejt tak zlá, bylo to docela běžný auto.

Jinak s Jardou jsem minulej tejden mluvil. Strašně se těší do Běšin.
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

jj, na Arianu asi díly budou. To s tim Automédonem jsem chtěl udělat už loni, ale bohužel jsem to nějak prošvih :? Navíc nevim, jak by se asi spolucestující tvářili, kdybychom jeli normálním osobákem a já po burze přišel s blatníkama v každý ruce jeden a nadšeně bych jásal - kluci, já je sehnal! Domů bych jel asi vlakem... :lol: Michaltalbot mi už i nějaký objevil na netu a za pár éček, ale jak takovej kus plechu dostat do ČR, aby to jeho cenu nezdvacetinásobilo... :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

PeS: já letos samozřejmě pojedu zase. Jelikož to bude po sezóně (takže budu mít s Talbotama naježdíno), pojedu nejspíš zase Oktávkou. Ideální je jet ve třech. Možná pojede se mnou zase Pavel Kraus (Milan "Gordini" asi letos už ne, po té, co se posledně cestou dozvěděl, že zpátky bude řídit, protože já si povezu Tagoru DT, která 7 let stála :lol: - když jsem mu to řekl, tak málem omdlel) a tak by bylo jedno místo volný. Pokud se pojede ve třech, tak je to cca 70,-E na naftu + 2x12,-E na hotel/osoba.
A blatníky na Arianu by se někam dozadu určitě vešly 8-) Ideální by bylo se předem domluvit přes Ivana, jestli je třeba nemá E.Mouton.

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

a to já zase pojedu Simkou 8-) , bo naježdíno nemám nikdy dostatečně :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Jasně, všechno se dá domluvit! V Saint Aubin bude Mouton, budou tam další, dá se objednat na ten Automédon a už s tím počítat, když to někdo slíbí, že to v říjnu bude. :o Jak jsem psal, drobnosti můžu koupit, ale blatníky to ne, to si musí Petr vyzvednout sám, to je jasný! :mrgreen: Petře, do Běšin si přivez seznam, udělá se odhad,co by to mohlo obnášet a dáš na to Éčka + - a já Ti můžu slíbit, že co bude Ti koupím. Ale vytluč si z hlavy, že když nebudeš nikam jezdit, ostrojíš celou Ariane a za hubičky! :mrgreen: Když se podíváš ve Slavkově, nebo v Chotusicích na to, jak tam fandové přehazujou haldy šrotu jménem Praga, Tatra a Aero, tak si buď jist, že za nějakejch 10 let tohle budete dělat s věcma na Simky, kterejm je dneska 50let! :lol: A pak bude Mistr světa ten, co má nasyslíno, říkejte si, co chcete! Dám malej příklad. Ivo Tarnai mi dal hl. brzd. válec ze Simky Aronde 1958, vyrezlej jak mrcha. Já ho dal Milanovi Dobešovi. Proběhla renovace přes Jablonec a finiš dělal Milan. Vyšlo to Ivu na Kč 2000,- a minulej tejden mu to tam kámoš namontoval a prohnal to bez problémů STK. Nový gumičky ze Španěl a věřím, že si toho 20let nebude muset všimnout! A starý válce nevyhazovat, renovace se dá udělat vždycky, otázka je co bude stát v budoucnu, žejo? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

starou hydrauliku, bloky motoru, hlavy, startéry, altíky, ojnice, ventily, a další díly schraňujeme a SIMCAMUZEUM se zabývá i renovacemi těchto dílů a v budoucnu budou výměnným způsobem na skladě ;) více info v Běšinách

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:starou hydrauliku, bloky motoru, hlavy, startéry, altíky, ojnice, ventily, a další díly schraňujeme a SIMCAMUZEUM se zabývá i renovacemi těchto dílů a v budoucnu budou výměnným způsobem na skladě ;) více info v Běšinách
A se zárukou 5let? :lol:

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

se zárukou, samozřejmě ;)

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Paolo píše:Dál se chci zeptat jestli se dá sehnat do 1301 něco na odkládání věcí na podlahu mezi řidiče a spolujezdce, nemám kam dávat věci, když někam jedu.
Asi se to zamluvilo ale jak to řešíte ten prostřední panýlek? Ivane, J.D., Čendo? Asi se něco dřív prodávalo. Nebo se to to nechávalo dělat na zakázku?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ne, prodávala se taková přihrádka, nevlastní děda to měl ve všech Simkách, ale kde těm už je konec...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Paolo píše:
Paolo píše:Dál se chci zeptat jestli se dá sehnat do 1301 něco na odkládání věcí na podlahu mezi řidiče a spolujezdce, nemám kam dávat věci, když někam jedu.
Asi se to zamluvilo ale jak to řešíte ten prostřední panýlek? Ivane, J.D., Čendo? Asi se něco dřív prodávalo. Nebo se to to nechávalo dělat na zakázku?
Ahoj Paolo! :grin: Taky jsi se mohl zmínit v pátek, že jó! :twisted: Tak kdysi jsme to dělali z překližky, polepili molitanem a obalili koženkou, sešroubovali a bylo to efektní, leč pracné. Ještě se tam namontovalo rádio s přehrávačem kazet a byl jsem mistr světa! :lol: Já jsem v Chrustenicích od Fonny Van Vlieta koupil 2 šuplíky specielně na tunel 1301/1501 a mám je v obou Simkách s řazením pod volantem. Loni mi v Bastogne Fonny prodal poslední dva za asi € 15, nebo tak nějak. Ale viděl jsem to tam taky za 35,-! :o Už jsou dávno pryč! :mrgreen: Uvidíme v Saint Aubin, zda se něco objeví! Pamatuju se, že se to tady dokonce prodávalo v Tuzexu, výlisek z plastu asi 3 přihrádky a dno polepené tapetou jako dřevo. Velmi praktické! :) ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Jo jo, něco takovýho jsem myslel,stylovka, aby to tam sedělo, no kdo si počká ten se (možná) dočká! :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

A bylo jich víc variant tvarů a v hnědé a černé
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jo to je přesně ta, co si pamatuju - s tou dřevěnou tapetou. A na přední straně to mělo takový jako imitace tlačítek :)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Jo tu mam - na 1301S, na razeni na podlaze vcetne prachovky a davat to tam nebudu, takze je k mani. Je to i s reprakem. Jako dobovka to je, ale stylovka moc ne, muj nazor.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:Jo tu mam - na 1301S, na razeni na podlaze vcetne prachovky a davat to tam nebudu, takze je k mani. Je to i s reprakem. Jako dobovka to je, ale stylovka moc ne, muj nazor.
Ahoj kluci! :grin: Pájo, to jsi někde jinde, tenhle šuplík je úplně jinej! :mrgreen: Od r.1971 Speciál s řazením na podlaze má jinej tunel a tudíž od r. 1973 montovanej zmíněný šuplík s repro, manžetou okolo šaltpáky atd. Do té doby, s řazením pod volantem byl tunel nízký, užší a hlavně kulatý a pokrytý gumovým kobercem od prahu až naproti zase k prahu atd. Ty modely 1971 a výše měly pokrytí podlahy textilními, sešívanými koberci, upevnění takovými špunty. A to ať tam šuplík byl, nebo nebyl. :o Já ten šuplík na speciála taky jeden mám, ale nenabízel jsem ho, protože by se asi musel nějak zmrvit, aby tam seděl. Ale sedne tam, kam je určen perfektně, má speciální uchycení a je perfektní a moc praktickej. :lol: Zrovna tak jako ten dokoupenej kulatej, ale ten se musí přilepit aby nepadal. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět