NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Ahoj, nemá někdo repasní sadu na spodní spojkovej válec na speciála? Nebo celej válec? Začínám totiž kupovat sám sobě dárky k Vánocům.
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Fana »

No jenže já místo na Sázavě byl v nemocnici a ta zasr..... postel ne a ne jezdit (asi proto, že nemá volant :lol: :lol: :lol: ). Tak snad teď to vyjde ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Kluci, Jürgen shání prsa na speciálový motor, nemáte?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Kluci, Jürgen shání prsa na speciálový motor, nemáte?
Ahoj Bu. :grin: Nevím, možná mám, ale musím se podívat. :roll: Ale nebude to hned, nevím, kdy budu schopen slídit v krabicích. :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Nemáte náhodou někdo dobrou masku a napis Chrysler na přední kapotu na 1307? Mám nápis Talbot na 1510 i Horizona - vyměním, nebo koupím
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Pavel V »

Jeden pán z Ostravy nabízí prodej zbytku dílů na Solaru, kontakt přímo na něj je 724 200 588

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od strojservis »

Talbot píše:Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)
Máš li vzorek zkus tohle http://www.liberec-info.cz/firma/pruziny/ , vždy mi vše bez problémů vyrobili i třeba čtyři kusy , né jako jiní , že dělaj pouze velký série . Hlavně před montáží nazinkovat at z toho za chvilku netečou rezavý čůrky .

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

strojservis píše:
Talbot píše:Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)
Máš li vzorek zkus tohle http://www.liberec-info.cz/firma/pruziny/ , vždy mi vše bez problémů vyrobili i třeba čtyři kusy , né jako jiní , že dělaj pouze velký série . Hlavně před montáží nazinkovat at z toho za chvilku netečou rezavý čůrky .
Tak to je paráda! Díky moc! Obrázek Obrázek Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od strojservis »

Talbot píše:
strojservis píše:
Talbot píše:Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)
Máš li vzorek zkus tohle http://www.liberec-info.cz/firma/pruziny/ , vždy mi vše bez problémů vyrobili i třeba čtyři kusy , né jako jiní , že dělaj pouze velký série . Hlavně před montáží nazinkovat at z toho za chvilku netečou rezavý čůrky .
Tak to je paráda! Díky moc! Obrázek Obrázek Obrázek
Hlavně at se to podaří ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak jsem si myslel, že inzerce je mrtvá, :roll: ale "movcik" mne vyvedl z omylu! :o Vím, že se jmenuje Ovčík, ale má tam napsáno "movcik". Byl v Novém Mestě nad Váhom, pamatuju si na něho. :lol: Bohužel nabízí jen použité ND. :twisted: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Čauves,máš Ivane pravdu,je to Ovčík. ;) Jmenuje se Michal,tak to píše dohromady.Na srazu byl s bílým Chryslerem.Teď to polil a má to zelený. :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

strojservis píše:
Talbot píše:Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)
Máš li vzorek zkus tohle http://www.liberec-info.cz/firma/pruziny/ , vždy mi vše bez problémů vyrobili i třeba čtyři kusy , né jako jiní , že dělaj pouze velký série . Hlavně před montáží nazinkovat at z toho za chvilku netečou rezavý čůrky .
Tak mě to velice mrzí, ale tuto firmu ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Volal jsem tam asi před třemi týdny, pan majitel celkem ochotný, říkal jsem mu o co jde, on že teda to bude muset být kusová výroba (50ks menších příchytek na boční lišty a 30ks těch větších na prahové lišty), ale ať to pošlu v obálce, že to udělají a pak se ozvou. To jsem udělal cca před 14ti dny, minulý týden jsem tam volal, co a jak a nějaká slečna mi řekla, že to má šéf na stole, ale ještě to neotevřel. Dneska mi pan šéf volal a řekl mi, že je toho málo, doslova řekl, že se s tím patlat nebudou! Ještě jsem se snažil říct, že mi nejde o cenu, stihl jsem říct, že i kdyby to bylo za víc peněz, tak s tím nemám problém, on mi ale skočil do řeči a celkem hrubě zvýšeným hlasem řekl: "Prostě to dělat nebudeme!" a zavěsil. Sorry, ale takovýhle jednání, v dnešní době? Teď třeba mají dost zakázek, ale až je mít nebudou, tak ať si pak takovej člověk nestěžuje, že nemá co jíst a že za všechno může stát... :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Takovejhle kreténů je bohužel všude spousty :x
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Přitom, kdyby řekl třeba 5tis za ty příchytky, tak sice zakoulím očima, ale dám mu je, né pán je asi zvyklej na idioty, kteří mu tam brečí kvůli padesátikoruně, tak vyfakuje i solventního klienta. No, nevydělá, dobře mu tak a já mu teda reference taky nevylepším...
Podobně tak s internetem, chci tady rychlej internet, Jarda Nový mi tady vyčmuchal Kostnet, před třema týdny jsem tam volal a slíbili, že se do týdne ozvou a přijedou to zapojit, nic. Fakt ať takovýhle lemplové chcípnou hlady :(

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od strojservis »

Talbot píše:
strojservis píše:
Talbot píše:Sháním drátěný příchytky na vnější boční lišty na Grand Large, jde o takový ty drátky, který tvoří čtvercovou základnu širokou zhruba 10 - 12 mm a kolmo vyčnívají dvě "nožičky", který díky předpružení a prohnutí drží v dírce v blatníku. Zn. spěchá :)
Máš li vzorek zkus tohle http://www.liberec-info.cz/firma/pruziny/ , vždy mi vše bez problémů vyrobili i třeba čtyři kusy , né jako jiní , že dělaj pouze velký série . Hlavně před montáží nazinkovat at z toho za chvilku netečou rezavý čůrky .
Tak mě to velice mrzí, ale tuto firmu ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Volal jsem tam asi před třemi týdny, pan majitel celkem ochotný, říkal jsem mu o co jde, on že teda to bude muset být kusová výroba (50ks menších příchytek na boční lišty a 30ks těch větších na prahové lišty), ale ať to pošlu v obálce, že to udělají a pak se ozvou. To jsem udělal cca před 14ti dny, minulý týden jsem tam volal, co a jak a nějaká slečna mi řekla, že to má šéf na stole, ale ještě to neotevřel. Dneska mi pan šéf volal a řekl mi, že je toho málo, doslova řekl, že se s tím patlat nebudou! Ještě jsem se snažil říct, že mi nejde o cenu, stihl jsem říct, že i kdyby to bylo za víc peněz, tak s tím nemám problém, on mi ale skočil do řeči a celkem hrubě zvýšeným hlasem řekl: "Prostě to dělat nebudeme!" a zavěsil. Sorry, ale takovýhle jednání, v dnešní době? Teď třeba mají dost zakázek, ale až je mít nebudou, tak ať si pak takovej člověk nestěžuje, že nemá co jíst a že za všechno může stát... :evil: :evil: :evil:
To teda čumím jak umím , nikdy s ním nebyl problém , tož teda sorry za doporučení . :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ne, ne, to je v pohodě. Já tomu i věřím, že s nima mohla být dobrá spolupráce, když měli "volněji", při prvním jednání bylo vše v pohodě. Akorát dneska jsem stihl akorát pozdravit a víc nic. Evidentně ten člověk neumí pracovat pod stresem :) teď tam toho má moc, tak všechny ostatní posílá k šípku, což minimálně není úplně rozumný, když už ne slušný. Ale to je jedno, svět se nezboří, poradím si jinak ;) jen si takovýhle lidi a firmy škrtám ze svýho povědomí.

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Ne, ne, to je v pohodě. Já tomu i věřím, že s nima mohla být dobrá spolupráce, když měli "volněji", při prvním jednání bylo vše v pohodě. Akorát dneska jsem stihl akorát pozdravit a víc nic. Evidentně ten člověk neumí pracovat pod stresem :) teď tam toho má moc, tak všechny ostatní posílá k šípku, což minimálně není úplně rozumný, když už ne slušný. Ale to je jedno, svět se nezboří, poradím si jinak ;) jen si takovýhle lidi a firmy škrtám ze svýho povědomí.
Nejléte takovemu kokotovi napsat negativni recenzi co je to za prase a pěkne veřejne!! Ja jsem na takove debily silne alergicky

rendlvaclav
Příspěvky: 6
Registrován: 24 srp 2010 22:10

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od rendlvaclav »

Dobrý den chtěl bych se zeptat, scháním přední čelo na simcu 1501 NEMÁ NĚKDO??
byl bych strašně vděčen Rendl :roll:

lilola
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009 13:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od lilola »

Jsem koukal v garáži - jsem sehnal akorát ty hliníkové lišty okolo mlhovek (nové)..

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »


paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Ja uz jeden mam... uz se na nem usadily pavuciny... :roll: Spis bych potreboval nekoho, kdo ho namontuje... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Právě když na naší inzerci je pusto, :roll: náš kolega ze Slovenska, Michal Ovčík vždy naplní inzerci novým materiálem. :o Z věcí pro Simky typu 1301/1501 je tam tentokrát dost zajímavých položek. Jen je třeba si povšimnout cen! :o Chci tím říct, že cena vždy vypovídá o dostupnosti, :roll: popř. nedostupnosti ND! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Sháníme horní a spodní spojkový válec na Simcu 1501.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Rozhodl jsem se zrušit zásoby ND na řadu Simca Aronde. :( Není toho moc, něco už je pryč,ale seznam je dost dlouhý. Než to dám do inzerce, zájemcům z klubu zašlu seznam a ceny na požádání mailem též mailem. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět