NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

To nevadí Jirko, já Ti to dám jako sponzorskej dar ;) ale chci mít přes celou kapotu Tvojí Mureny nápis "Sponsored by Michaltalbot" :lol: :lol: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Tak mi na něj pošli kontakt, sím, třeba se s Dobešem dohodnu, beztak to ložisko ještě nemá a zrovna bych mu nechal udělat i ten samosvor na Rancho. ;)
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Zajímavý, ne? http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0615065677
Michal: Ta na Chambordu se Ti nezdála perfektní, tahle vypadá, že je, nechcete ji? Pak bych nejspíš věděl o zájemci o tu ne úplně perfektní... 8-)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Pomalu připravuju garáž na stěhování.
Nabízím motor na Simku 1300 - točí se, víc o něm nevím. I s hlavou. Cena 800,-. Než to dám na aukro

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Přepíšu sem krátkou poznámku, kterou jsem chtěl původně přečíst na Seči, ale pro nepříznivé okolnosti( hejno slepic, štěbetajících uprostřed hospody a pod.) se tak nestalo. :lol:
Vážení přátelé, připravil jsem si malou poznámku k ND, jejich dostupnosti, možnostem a hlavně k předpokládanému vývoji cen v budoucnu!
ND, vyhledávání, porovnávání a také obchodu s nimi se věnuji několik let. Kupuji a archivuji katalogy ND,manuály, návody k obsluze a podob-
nou literaturu.
Hlavně při cestách na srazy v zahraničí sleduji vývoj jak dostupnosti různých ND, tak i vývoj jejich cen. A zkušenosti z poslední doby nejsou příliš optimistické, právě naopak! Ti Simkaři, kteří byli někde na srazu, kde je větší počet prodejců, si jistě trendu ve vývoji cen povšimli. Další fakt je to, že na jaře t.r. někteří z nás utěšovali, že to, co nemohou sehnat tady, koupí lehce v Belgii. Opak však byl pravdou a např. na Aronde nebylo v Bastogne vlastně nic, co se týče nových věcí na motor, spojku a podobně!
Ať se nám to líbí, nebo ne, ceny pouze stoupají! A nelze čekat žádný obrat k lepšímu.
Proto vás chci vyzvat k tomu, abyste kupovali dle svých možností veškeré nové ND, které vám kdokoli nabídne ke koupi! Nejste-li si jisti cenou, stavem ND, ale i osobou, která věci nabízí, kontaktujte mne, nebo Michala Vítka, Primáka, Bu a další členy klubu, kteří vám mohou poradit podle typu Simky, Matry nebo Talbota o jehož ND se konkrétně jedná. Jde totiž o to, že mnozí bývalí majitelé Simek a pod., nenajdou-li kupce na nepotřebné věci, vyhodí je do popelnice! Bohužel.
Že ceny letí nahoru, nebo nejsou vůbec, vědí všichni, kdo byli v květnu v Bastogne. Ceny dílů, jako jsou například různé typy zrcátek, poklice kol a dalších doplňků vyskočily za poslední 4 roky tak, že to přestává být únosné.
Je třeba opět lovit v domácích vodách a jsem přesvědčen, že po půdách a stodolách je u nás ještě hodně co objevit a získat. Pokud by se stalo, že nemáte momentálně peníze,předejte info někomu z klubu, kdo věci koupí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Pokračování.
...kdo věci koupí a tak je zachrání pro sebe, nebo ostatní Simkaře.
Na závěr své poznámky zdůrazňuji, že si tímto nedělám raklamu, ani nic nenabízím, neb na to máme fórum a burzu na stránkách klubu.
Pomoc nebo radu ale nikomu neodmítnu, neboť sám také často potřebuji poradit! :mrgreen:
zdravím všechny Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Michal: Jest ještě k mání onen moteur?:-)
Obrázek


paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Objednával jsem si ňáký díly na e-cat.cz a prý jim tam zustaly zadní kotouče Delphi Lockheed na Murenu 1.6. Chtěji se jich zbavit a nabízeji je za 1250Kč kus. Já nevim jestli je to málo nebo moc, ale kdyby někdo potřeboval a zdálo se mu to za dobrou...
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Našel jsem doma a nabízím:
- starší přední blatník na 1301 - 1000,-Kč
- práh 1301 - 300,-Kč
- nový první díl výfuku na S1300 - 1000,-Kč
- nová klika 1308 - 5000,-Kč

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

Michal píše:Našel jsem doma a nabízím:
- starší přední blatník na 1301 - 1000,-Kč
- práh 1301 - 300,-Kč
- nový první díl výfuku 1300,-Kč
- nová klika 1308 - 5000,-Kč
Preisdente :roll:
- blatník pravý nebo levý?
práh - pravý nebo levý?
první díl výfuku na jaký typ?

8-) MK
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:
Michal píše:Našel jsem doma a nabízím:
- starší přední blatník na 1301 - 1000,-Kč
- práh 1301 - 300,-Kč
- nový první díl výfuku 1300,-Kč
- nová klika 1308 - 5000,-Kč
Preisdente :roll:
- blatník pravý nebo levý?
práh - pravý nebo levý?
první díl výfuku na jaký typ?

8-) MK
Ahoj! :grin: Dobré otázky do kvízu! :lol: ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

prahy jsou oba stejné, výfuk mi nějak vypadl, doplnil jsem, blatník nevím, musím se podívat :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:prahy jsou oba stejné, výfuk mi nějak vypadl, doplnil jsem, blatník nevím, musím se podívat :mrgreen:
Ahoj! :grin: Prahy :o nejsou stejné :lol: , kupodivu.Levý č. kat. 28 909 E a pravý č. kat. 28 884 M. :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. Rozdíl je ve vlysu pro sloupek dveří. Ten je víc dozadu, zaměníš-li to budeš mít ten vlys ve dveřích. A zahnutí prahu musí být vzadu. :o
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Díky, to jsem si neuvědomil, takže doplňuji...práh i blatrník jsou pravé

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ivan Simca KH píše:
Michal píše:prahy jsou oba stejné, výfuk mi nějak vypadl, doplnil jsem, blatník nevím, musím se podívat :mrgreen:
Ahoj! :grin: Prahy :o nejsou stejné :lol: , kupodivu.Levý č. kat. 28 909 E a pravý č. kat. 28 884 M. :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. Rozdíl je ve vlysu pro sloupek dveří. Ten je víc dozadu, zaměníš-li to budeš mít ten vlys ve dveřích. A zahnutí prahu musí být vzadu. :o
Ivane! :shock: jak jsi přišel na vlys??? Já myslel, že je to od slova lisovat... :twisted:

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od George »

Je vidět, že ještě nemáš dítě školou povinné. :lol:
Jinak bys totiž znal vyjmenovaná slova po L. ;)
Ale za našeho mládí jsme se taky vlys neučili.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: K Michalově poznámce dodávám, že slovo vlys je odvozeno od výrazu vlys třeba na fasádě domu. :o Pokud by bylo od slova lisovat, samozřejmě by mělo měkké i. :mrgreen: Ale já si pamatuji ze školy, že v tomto slově píšeme tvrdé y! Nová pravidla ČJ neznám, čerpám z toho, co si pamatuji ze školy, tu základní jsem opustil právě před 50ti lety! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

My se nehádáme ;) ale o vlysu, coby vyjmenovaném slově, slyším poprvé... v tom případě se Ivanovi omlouvám za popíchnutí. A co to vlastně je ten vlys na baráku?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:My se nehádáme ;) ale o vlysu, coby vyjmenovaném slově, slyším poprvé... v tom případě se Ivanovi omlouvám za popíchnutí. A co to vlastně je ten vlys na baráku?
Ahoj! Michale neomlouvej se je to prkotina, ale asi nás to baví, že? :lol: No vlys je štukatérská práce, kdy je na fasádě domu nějaký motiv, jako obličej, obloučky a různé ozdoby. Na př. secesní závěsy a podobné věci. Secese na to byla velmi štědrá, zhlédli se v tom soudruzi v SSSR a začali tam mastit motivy budovatelů a horníků atd.! :mrgreen: Dojeď se juknout do Havířova, kde na první zástavbě z let 50. na cihlových činžácích je vlysů jako v oněch letech Simek v Poissy! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

No a na prahu je to spíš prolis a tam je to jesné :lol: ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:No a na prahu je to spíš prolis a tam je to jesné :lol: ;)
:lol: PRAVDA PRAVDOUCÍ! :lol: I.K.
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Mám ještě několik zbývajících dílů na Simku 1300-1500 na prodej. VŠE NOVÉ

-komplet nový motor na 1500. Složeno z nových dílů (blok, klika, vačka, písty, rozvody, vany, setrvačník, lamela, přítlačák, AC pumpa, rozdělovač, vodní pumpa, těsnění, komplet nová hlava, karburátor Weber, dynamo, svody). Pouze díly mne stály 40 000,- + hodiny práce. Nabízím komplet za 30tis.

Protože ho mám již dlouho a docela překáží, nabízím ho i jednotlivě:
- ostrojený blok ( blok, písty, klika, vačka, rozvody, vodní pumpa, nové vany) Cena 20 000,-Kč
- hlava 1500 kompletní nová (žádná repase) 6000,-
- setrvačník 2000,-
- lamela + přítlačák 3500,-
- AC pumpa 1500,-
- rozdělovač 2000,-
- karburátor Weber 4500,-
- svody nové + šopování 1000,-

Dále
- první díl výfuku S1300 - 1000,-
- poslední díl - 2000,-
- 6xsametky k oknům - refabrikace - 12E kus (dovoz z F)
- 3xvzduchový filtr - 500,-
- reostat topení či co - 250,-
- horní čep - 800,-
- spodní čep - 800,-
- rozvodová kola bez řetězu - 1000,-

použité lišty na typ 1501GLS kolem oken - 500,-

Kdo dřív přijde.....

Talbot Samba
- použité třetí dveře - 1000,-
- př.nárazník - 1500,-

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Nabídka Michala Primáka má několik aspektů! Rozebrat a rozprodal už sesazený motor je opravdu ne-li tragedie, tak přinejmenším politováníhodná věc! :mrgreen: Nic na věci nemění skutečnost, že všechny součástky je velmi těžké sehnat. :o Ale kdo má v šuplíku 30, ne-li 40litrů? Snadno sehnat lze dnes tak akorát rozvodová kola s řetězem za €50,-. Spojka, t.j. grafitový kroužek a lamela podražily a obnáší bez přítlačáku více než €100,-. Tak vemte rozum do hrsti a kupte někdo ten motor, neb zítra bude pozdě! :mrgreen:
Obrázek

Odpovědět