NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

:grin: Jak je ctěná libost! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Hale Ivane, já tě rád podpořim, jsem celkem patriot, ale tohle je volnej trh. Já vim, že jsi ochotnej, máš ve věcech pořádek, a mraky nedostatkovejch věcí máš, ale snad uznáš, že když ty máš vodní pumpu za 2500, Vlaďa za 1500 a Milan Dobeš za litr, že je to vcelku nepoměr. Až ji nebude mít ani Vlada a p. Dobeš (pač ti je asi prodaji dřív, jak ty), tak si ji od tebe rád koupim. A taknějak podobně to cítí Klocák. Ty bys taky nekoupil dražší věc, abys předtim nekoukl, esi nemá někdo levněji.
No,asi tak nějak ! Ivane,mě je to jedno a je to Tvá věc ale já jako obchodník bych raději prodal ty pumpy 3 za nižší cenu a přinese mi to vyšší zisk než za jednu předraženou ale s tím,že ten potenciální zákazník se mi znovu vrátí a to je další zisk ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Hale Ivane, já tě rád podpořim, jsem celkem patriot, ale tohle je volnej trh. Já vim, že jsi ochotnej, máš ve věcech pořádek, a mraky nedostatkovejch věcí máš, ale snad uznáš, že když ty máš vodní pumpu za 2500, Vlaďa za 1500 a Milan Dobeš za litr, že je to vcelku nepoměr. Až ji nebude mít ani Vlada a p. Dobeš (pač ti je asi prodaji dřív, jak ty), tak si ji od tebe rád koupim. A taknějak podobně to cítí Klocák. Ty bys taky nekoupil dražší věc, abys předtim nekoukl, esi nemá někdo levněji.
No,asi tak nějak ! Ivane,mě je to jedno a je to Tvá věc ale já jako obchodník bych raději prodal ty pumpy 3 za nižší cenu a přinese mi to vyšší zisk než za jednu předraženou ale s tím,že ten potenciální zákazník se mi znovu vrátí a to je další zisk ;)
Ahoj kluci! :grin: Jo,jo, mám jednu poslední, tak vo co jde? :mrgreen: V Bastogne jsem ji viděl za 100Éček, Dobeš už nemá ani jednu, :lol: Ale o pumpě tady nebyla řeč, to sem přitáh Bu! :lol: Na závěr, já nikomu nic nenutím, jasný! :o To, že je to volný trh je svatá pravda! :grin: A navíc jsem ten vzkaz psal Klocákovi, ne? :roll:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,ale Honza reagoval pouze na to jak jsi napsal Michalovi ,že jestli nemá Láda levnější ....... Na to Ti napsal o té pumpě. Pokud někdo ji prodával v Belgii za 100E tak je debil a neprodal nic. Jak jsem již psal tak raději prodám 3-5 pump s nižším ziskem než jednu ;)Pumpy mají kurs mezi 1200-1600 kč víc ne a pokud někdo chce 2500kč tak nemuže prodat.A to mi věř,že loni jsem ji koupil za litr. To je jak kdybych já měl v obchodě mléko za 25kč tak mě lidi pošlou do prdele :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Ano, Dobeš už nemá ani jednu, pač obě prodal naráz. Na ebay jsem ji ted koupil za 45€. V Bastogne byly ceny nesmyslný u 80% dílů. Ale jako jo, ono na ni dojde. To byl jen jeden konkretní příklad.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ivane,ale Honza reagoval pouze na to jak jsi napsal Michalovi ,že jestli nemá Láda levnější ....... Na to Ti napsal o té pumpě. Pokud někdo ji prodával v Belgii za 100E tak je debil a neprodal nic. Jak jsem již psal tak raději prodám 3-5 pump s nižším ziskem než jednu ;)Pumpy mají kurs mezi 1200-1600 kč víc ne a pokud někdo chce 2500kč tak nemuže prodat.A to mi věř,že loni jsem ji koupil za litr. To je jak kdybych já měl v obchodě mléko za 25kč tak mě lidi pošlou do prdele :lol:
Ahoj! :grin: Jirko, Ty o koze, já o voze! :grin: Někdy holt jsou věci trošku složitější, než se zdají na první pohled! :mrgreen: Vodní pumpa pro pevnou vrtuli, ať už plechovou, nebo plastovou(č. kat.25 640 G), Simca 1300/1500/1301/1501.To je ta, kterou Ty myslíš. A pumpa pro Speciála(č.kat. 35 574 L) je malilinko jiná! :mrgreen: A ten rozdíl to je ono, co si musíš vyhledat, když chceš někoho školit, za kolik má prodávat mlíko a podobně! :lol: ! Tvůj příměr sedí, zkus prodávat litr smetany za cenu litru mlíka a pak mi povíš, kdo koho poslal a kam! :lol: Ty první pumpy měla loni v nabídce Auto Kelly za 1500,.Kč a zmizely okamžitě. Vyrobila je firma GRAF. Tu druhou nikdo nevyrábí a je jich málo, protože těch Speciálů asi jezdí dnes víc, než těch druhých Simek! :? A ten "debil" v Belgii asi ví, proč chce tolik, ne? Ale to je mi fuk, rád si tu poslední nechám! :lol:
tak ahoj Ivan
Obrázek


Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane zde je vodní pumpa na Murenu,ktera je dražší než na 1301 a mám ještě 25% slevu takže 700kč by to jistilo :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Já se pochopitelně bavil o Speciálových. Ale to je jeden příklad za všechny. Končim s debatou. Od začátku se mně to netýkalo. At se ozve Klocák.

Jirko, omyl. Vodní pumpa na Murenu je dnes levnější a to podstatně. Ale nevěřil bych uplně katalogu auto kelly. Mají tam kdeco na Simcu, ale máloco z toho opravdu na Simcu je. Vlastní zkušenost.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Co se týká katalogu Auto kelly tak je pravda,že některé ND nesedí . Spálil jsem se několikrát a mnohokrát jsem díly vracel nebo měnil. přikladen je např.,že mají v nabídce na 1301 svíčky s dlouhým závitem.Já to samozřejmě vím ale pokud je někdo koupí podle katalogu tak si rozbije motor :o U té pumpy jsem si myslel,že Murena má přibližně stejnou cenu jako na 1301. :(

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

No to se to zase zvrtlo :?
Jen jsem se zeptal "kamarádů na fóru", jestli mi někdo nemůže pomoct . . . .
Nakonec se ale musím připojit k debatě, když jsem ji vlastně začal 8-)
1. Vodní pumpa na Speciála - potvrzuju cenu, kterou uváděl Burák a potvrzuji, že jsem 2ks u p. Dobeše za tuto cenu koupil, jednu pro sebe "na sklad" a druhou pro kamaráda z klubu, který ji potřeboval pro zprovoznění své Simcy !
2. Ivanova nabídka spojená s rýpnutím, zda nemá někdo (Vláďa z Rapotína) požadovaný ND (zátku k diferáku) levněji mě trochu mrzí ! Jak píše Burák, je to volný "trh" (což je podle mě v naší situaci dost silný slovo), takže já si můžu zjišťovat ceny ND kde chci a následně nakupovat ND kde chci, podle toho, kde je to pro mě nejvýhodnější !
3. Jen pro příklad uvádím, Ivan má silentblok pod převodovku za 500 Kč (který nakonec zlevnil na 400 kč), ale Vláďa mi ho nabídl za 250 Kč ! Což je pro mě pořád o cca 100 Kč zajímavější nabídka (ikdyž mi ho pošle doporučeně domu) než ta Ivanova ! U Vládi kupuju ND několik let a ikdyž mi je jasný, že Vláďa prodává ND za účelem nějakého zisku, tak jeho nabídka je pro mě vždy zajímavá a daří se mi moje Simcy jak udržovat v provozu, tak se i pouštět do náročnější renvoace a přitom vím, že "finančně nevykrvácím" 8-)
4. Je každýho věc, za kolik prodává svoje ND, ale IVane, kdyby si možná jen tušil, co všechno jsem u Vládi pro see nebo moje kamarády koupil, tak by si svoje názory na cenotvorbu "Simcadílů" pravděpodobně přehodnotil . . . . :shock:
5. Nakonec i to, že jsi mi prodal převodovku naSimcu 1500 po (údajně) kompletní GO (synchrony, ložiska, simeringy) a po roce mi řekneš, že jsem vlastně koupil "zajíce v pytli", že tu převodovku si negenerálkoval Ty, že ji dělal nějaký tvůj příbuzný a že mi za to neručíš, Ti opravdu na dobré jménu nepřidá :?
To je vše, co jsem k tomuto tématu chtěl říct a zátku k diferáku si nechám vyrobit u známého nástrojaře, aby aby jsem potpořil výrobu v ČR :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od strojservis »

Koukám,že je veselo i bez mýho kousání :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

A dokonce i bez myho :lol:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,vy dva radši nic nepište :lol: :lol: :lol:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tady je otázka KDO a za kolik co nakoupí za učelem dalšího prodeje. Já nechci tady psát za ostatní ale jsem rad,že jsou zde členové ,kteří se zde zabývají touto činností a tím zajištují prodej a dostupnost ND. Jenže, když když blbě nakoupím tak těžko prodám . Jinými slovy nemohu koupit od nějakého debila pumpu za 100E a chtít ji v česku se ziskem prodat. Takže jediná možnost je kupovat levně ale zase nedávat na to 200% zisk . Dám příklad. Ja ve kšeftě beru zboží ze čtyř VO a snažím se ze všech nabídek nakoupit nejlevněji a hlavně akce ale ne za cenu kvality . Např mléko Tatra má jeden VO za 10.35kč ,druhý za 11kč a třetí 12.70kč ,takže to vezmu za 10.35h ,abych udržel cenu 13.90kč a tím jsou lidi spokojeni. Kdybych byl blbec a bral bych pouze z jednoho VO tak mlíko bude stát 16.90 a ostatní všehen sortiment by byl dražší a měl bych polovinu zakazníku . A to je to samé s ND na Simky .

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jirko, tahle matematika je jasná snad každýmu, to je asi zbytečný psát... Jenže s dílama je to o dost složitější, někdy je nějakej díl naprosto nedostatkovej a tak jeho cena vyletí nahoru, někdo jako třeba Ivan, nebo Dobeš, koupí aspoň pár ks na sklad s myšlenkou na zajištění aspoň minimální zásoby na dobu, kdy ty věci zmizí úplně. Jenže pak se najednou objeví nějakej zapomenutej sklad nebo to někdo nechá vyrobit a rázem cena sletí dolů. Vím, že je to riziko podnikání, ale nikdo přece nemůže nutit prodejce, aby kvůli tomu prodal pod cenou. Prostě se počká až se ty levný věci vyprodají a pak dojde řada i na dražší. Podstatný ale je, že existuje někdo, kdo je ochoten do toho nacpat svoje peníze, čekat až se mu vrátí, skladovat to někde, poskytnout k tomu poradenství (protože např. u tý pumpy, když jeden člověk neví, že je víc druhů pump, tak koupí na netu nějakou pumpu a pak zjistí, že je mu k ničemu, zatímco druhej třeba zavolá prodejci, ten mu vysvětlí jaký tam jsou rozdíly a prodá mu tu správnou) a riskovat případný propady cen, držet ležáky, který "se možná jednou budou někomu hodit", atd.
Mě třeba neskutečně štve móda nakupovat všechno přes e-shopy. Každej študent, kterej má díru do prdele si v dnešní době otevře e-shop, skladem nemá nic, jen tu objednávku přepošle dodavateli a následně přepošle zboží. Nemá sklady ani zaměstnance, takže náklady pouze na reklamu, který odepíše, takže odvody do státní kasy minimální. Díky tomu mu stačí velmi malý zisk a ceny má tak nižší než kamenný obchody. Jenže kam to dospěje? Kamenný krámy krachnou a člověk si nebude moct normálně vybrat, vyzkoušet a koupit zboží. Vybereme si něco na netu a když se nám to nebude líbit, máme právo to vrátit, tzn. na svý náklady poslat zpět prodejci, ten nám následně vrátí peníze (v tom lepším případě), měsíc v háji a můžeme s chutí jít na net a celý to absolvovat znova v jiným e-shopu. Dokonce poslední dobou už jsou lidi tak vychcaný, že jdou do kamennýho krámu, tam si všechno nechají vysvětlit, vyzkouší si to a pak si to jdou koupit na e-shop, to bych blil. A vůbec bych se nedivil, kdyby prodavači chtěli zálohu na poradenství vratnou jen v případě uskutečnění prodeje.

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,ale tady zde nikdo nikoho nenutí,aby něco prodával pod cenu . Bylo zde jen napsáno kolik kdo za co prodává. Ivan prodává pumpu za 2500kč a Vláda za polovic a to je každého věc . Potom ja ale jasné,že všichni si pumpu koupí od Ládě. Co se týče nakupování přes net např.elektroniku máš naprostou pravdu ,že tím se likvidují již skoro neexistujicí kamenné obchody a stát z toho má hovno. Nepočítám řetězce Datart,Euronics ...kteří daně neplatí v ČR.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Michale, to je pravda, co píšeš. Já jsem rád, že se tim Ivan zabývá, že do toho peníze investuje, má rozhodně nejrozsáhlejší sortiment dílů. Taky jsem napsal, že ono na tu jeho pumpu rozhodně dojde. Až nebude jiná možnost. Jenže prostě dnes se stále dají sehnat pumpy okolo 1500. Takže prostě je to o tom, bud snížit cenu, nebo být trpělivý. Ale je fakt, zaplaťpámbu, že tu je Ivan, Vláďa, p.Dobeš (zoufalce typu Novotný, Prejza nezmiňuju).
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

No me ted Ivan docela pomoh, od Dobese jsem mel spojkovou lamelu za 2500 a Ivan mi ji nechal za 1500. Od Ladi jsem ji mel sice pred rokem za 800, ale ten uz ma ted jen pouzity. Takze jak rika MichalT, staci si pockat... :) Navic mi jeste k drzackum brzdovejch hadicek za hubicku pridal darek - novy krytky brzdovejch desticek. Takze Ivane, diky. ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:No me ted Ivan docela pomoh, od Dobese jsem mel spojkovou lamelu za 2500 a Ivan mi ji nechal za 1500. Od Ladi jsem ji mel sice pred rokem za 800, ale ten uz ma ted jen pouzity. Takze jak rika MichalT, staci si pockat... :) Navic mi jeste k drzackum brzdovejch hadicek za hubicku pridal darek - novy krytky brzdovejch desticek. Takze Ivane, diky. ;)
Pajo ,Láda nyní prodává spojkovou lamelu za litr ale to je jedno.Vím to protože to říkal na srazu a Ivan mu vytýkal,že se spojky prodávají za 2500kč. Každopadně jak jsem již psal je dobře ,že jsou zde takoví jako Ivan a Vláda ,kteří prodávají ND a za kolik a za co ,je každého věc. Jde o to a jestli se vyplatí prodat jednu spojku s vyšším rabaten než čtyři spojky s nižším rabatem .Myslím,že to druhé je lepší. A nemluvě o tom,že ten kupující se vrátí ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No Jirko, ta odpověď není tak jednoznačná. Trochu to přeženu ale pro příklad: jeden prodá za rok 1000 aut se ziskem 1,-Kč a druhej 1 auto se ziskem 1000,-Kč, oba jsou na tom stejně ale ten první se nadře o dost víc ;-)

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:No Jirko, ta odpověď není tak jednoznačná. Trochu to přeženu ale pro příklad: jeden prodá za rok 1000 aut se ziskem 1,-Kč a druhej 1 auto se ziskem 1000,-Kč, oba jsou na tom stejně ale ten první se nadře o dost víc ;-)
Michale ,tak to asi nebude. Zisky na ND jdou do stovek korun tzn,že když nakoupím spojky za 600kč a prodávám za litr tak mám 400 za kus a když prodám 10kusu mám 4litry čistého. V druhám připadě za jednu prodanou spojku za 2500kč mám zisk 1900kč což je méně než 4litry. ;) Ja se s tím potýkám denně a sám vím co je v obchodě pro mě dobrý a špatný.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

No v podstatě máte všichni pravdu, co se tady napsalo 8-)
Ale já měl na mysli spíš to, že když si zavolám o cenu konkrétního ND ke třem "potencionálním dodavatelům", tak si samozřejmně vyberu tu nabídku, která je pro mě nejvýhodnější - to by udělal každý z nás! A kdo říká, že ne, tak lže :roll: Podle mě je hlavní problém v tom, že ten "kontakt", kde si ND nekoupím by neměl pak říkat, že ten, kde jsem si ND koupil mu zkazil kšeft, to je podle mě špatně . . . .
Jak píše Burák, i já jsem rád, že pan Dobeš, Ivan i Vláďa tady pro nás jsou, nemám problém, že mají na prodeji nějaký zisk - to je v pořádku :!: Ale "roubovat" do Čech ceny ND, za který se obchoduje na mezinárodním srazu je nesmysl, vždyŤ jer nás tady jen "několik" :(
Ale stejně jako je právo prodejce určovat si "prodejní ceny", tak právo kupujícího je "nakupovat tam, kde je to pro něho výhodnější" . . . a já za sebe musím říct, že ceny, který mám u Vládi jsou pro mě dost zajímavý ;) Ikdyž jsem si je zasloužil "opakovaným nákupem", tak je fakt, že i přesto musím někdy Vláďovi říct, že některá nabídková cena je pro mě neakceptovatelná a je už jen na nás, jestli máme chuť se domluvit :mrgreen:
Stejně jako u p. Dobeše - i když nejsem pravidelný zákazník, tak jsem byl mile překvapen, jakým způsobem jsme se na ceně ND domluvili :!:
A "narovinu", kolik je členů klubu? Kolik je v klubu Simek? Kolik je Simek mimo klub, který jejich majitelé udržují pro běžný provoz? Podle mě čím dál míň ! Podstatný je to, kolik z nás ty Simcy renovuje - my jsme potencionálními zájemci o ND :!: Podle mě by jsme se mohli spočítat na prstech ;) A měli by jsme být rádi, že se renovace povede a že se Simcaklub může pochlubit dalším autem, za který se opravdu nemusí stydět ani na mezinárodním srazu :P
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,hezky napsaný a není co k tomu dodat!

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Myslím si, že na závěr tohoto zbytečnýho hašteření můžu říci něco i já! :mrgreen: Původce malého dloubnutí kvůli jednomu šroubku! Za prvé děkuji za podporu MichaloviT, ví která bije a potom taky Pájovi, Pája opravdu nemaže nikomu med okolo huby! :mrgreen: Rád
bych upozornil, že bychom mohli věci mezi sebou řešit přímo, nebo mailem a ne tahat naše žabomyší spory na toto fórum! Hlavně vytahovat ve formě výčitek drobné rozpory, staré i několik měsíců, vytržené ze souvislostí a vrhající špatné světlo na někoho, kdo se tomu může jen těžko bránit! To sem prostě nepatří a já prohlašuju, že když si u mne někdo něco koupí a nebude to mít ty vlastnosti, které to mít má, bez řečí věc vyměním, nebo vrátím peníze! :mrgreen: Elementární právo koupit nebo nekoupit nikdo nikomu neupírá, nemusíme se snad školit jako na ZŠ, ne? :mrgreen: Je velmi úsměvné, že ten, kdo toto vlastně spustil( Bu) nakonec napíše, že se ho to netýká a korunu tomu nasadí tím, že je rád, že já existuju! :o Takový Bu je a já to tak beru. Ale jsou věci, které lze řešit jinak, než to tahat sem! :mrgreen: Jirka Lefner žije ve své sámošce, všechno převádí na ceny běžných nesmyslů, to prostě nemůžu komentovat. :lol: Jedno jste ale všichni až na vyjímky opoměli, že se totiž bavíme o náhradních dílech na auta stará asi tak 35 až 47 let! :mrgreen: To není ani Peugeot 307, ani Seat ani Ford či Fiat, nebo AUDI r.v. 2004, nebo 2008! A jestli sada na spojku dnešního auta stojí tu 5000,-, tu 7000,-, v lepším případě 3500,-, tak sada spojky na Simku (lamela+ grafit. kroužek) stojí dnes 3000,-Kč! :o A jestli jich Jirka L. prodá 10, tak má pohár úspěšného prodejce! :mrgreen: Já prodám tak jednu ročně! :lol: Nebudu to již pitvat, kdo máte něco ke mně, napište mi mail a tím bych rád tuto debatu považoval za uzavřenou! :grin:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Odpovědět