NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pan Ovčík je kšeftař a vykupuje šrot ,který rozdělává a prodává. Ceny má mimo realitu ale jinak má slušné jednání.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Jasný, jak řikám, mně ani neodepsal, což je jehjo problém, ne muj ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Nový polomotor na Simku 1500/1501 (blok, klika, písty, vany, vačka, rozvody, vodní pumpa). Cena 15 000,- Kč (překáží mi v garáži). Dále nový karburátor Weber na S1500 za 3900,-, setrvačník 2000,-, hlava 4000,- zdvihátka 1000,-

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Tady to vypadá, že by to snad šlo i objednat :twisted:

http://echappementcollect.free.fr/aronde/index.html

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Ty výfuky, to je pěkný a cena není vůbec špatná. Má někdo zkušenost, jak to vypadá in natura? Znám repliky výfuků na jiná auta, který stojej ranec, originálu se nepodobaj ani trochu, nepasujou a ještě k tomu nemaj ani ty vlastnosti... A to mám konkrétně na mysli výfuk na zveitakt, kde na tom docela záleží. Tady to asi tak podstatný neni, spíš jde o to, jestli to pasuje a jestli jsou dobře udělaný sváry? Kupoval to už někdo?

Mmch, nějak se mi doma hromaděj motory Rush Super a už je pomalu nemám kam dávat, tak by byl k mání motor 312T, kterej jsem loni koupil od Michala jakože do foroty :grin: Teď už jsou ale do foroty ty pravý motory, tak nepotřebuju tuten. Stav neznámý, jen jsem to přivez a ani jsem na to nešáh. Hejbat s nim jde. Cena od Michala 700, cena nyní 705 - abych na tom něco vydělal :grin: Neni problém ho dovalit do Prahy, či po dohodě i jinam.

A ještě mě napadlo, je v ČR ještě nějakej další blázen jako já, kterej dává dohromady Arianu? Asi ne, co. A třeba na Slovensku...? Ví někdo o někom?
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

My už máme v zásobě také slušné množství motorů. Šetříme je v depozitu SIMCAMUZEA. 2xRush super, 1x1301s, 1x944, 1x1118, 2x1294, 2x1442, 1x159nevim kolik, 1xTagora 2,2. 3x1360. Naštěstí se jedná o starší motory na repase, takže tolik místa nezabírají :mrgreen: Naopak bych užil min. jeden Flash

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

nepotřebuje někdo nový pravý blatník na Simku 1307/8/9 /1010/Solara, kliku a vačku na 1442? Vše nové

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Ta klika a vacka je stejna i na 1,6, ze jo? Jestli jo, tak beru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

paja píše:To asi nejsou originaly, ze?
http://www.leboncoin.fr/equipement_auto ... tm?ca=12_s
Myslím, že ne, originály mají mřížku vodorovně x svisle a ne takhle šikmo, koukni na google obrázky ;)

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Pájo není to stejné

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Fakt? Chapu, ze vacka muze bejt jina, ale zdvih je stejnej, ne?
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

pokud si dobře vzpomínám :roll: , tak jsem to porovnával kus s kusem ze Solary a bylo to jiné

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Zajimavy... :shock:, co vim urcite, tak setrvak z 1,6 a z 1,5 ma stejnou dosedacku, remenice z druhy strany jsou stejny, bloky jsou, az na vrtani, umisteni jednoho sroubu na prirube spojky a prumeru zavitu pro konzoli zaveseni, taky stejny, tak mi nedochazi, proc by mely bejt ty klikovky ruzny. Ledaze by byla z automatu...
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

já se podívám :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:Zajimavy... :shock:, co vim urcite, tak setrvak z 1,6 a z 1,5 ma stejnou dosedacku, remenice z druhy strany jsou stejny, bloky jsou, az na vrtani, umisteni jednoho sroubu na prirube spojky a prumeru zavitu pro konzoli zaveseni, taky stejny, tak mi nedochazi, proc by mely bejt ty klikovky ruzny. Ledaze by byla z automatu...
Ahoj Pájo. :grin: Vložím se vám do debaty. Rozdíl mezi motory 342 a 345 je "JEN" ve vrtání 74, respektive 75, čili jiné písty, ale rozdíl v objemu ( 1290 proti 1475) je hupem na klice a to 8mm, tudíž blok naprosto stejnej a klika každá jiná! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

To je jako u motoru 2 Litres a 2,2 (Tagora, Murena) - vyšší obsah byl dosažen vyšším zdvihem na klice. Ale u motorů 1442 a 1597 ccm to tak není, tam je jiný vrtání.

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak jsem dnes dovezl Elysee -paštiku s plnym kufrenm dalších ND ,která nebrzdila . Jako to jste měli vidět tu jízdu Brnem . Jedna Toyota ji táhla na laně a za Elýzou byla druhá Toyota ,která měla lano spojené se zadní nápravou Elysee ,kterou brzdila když jela s kopce ,aby nenarazila do Toyoty v předu. :lol: No to byla prdel a vypadali jsme jako pi.. :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Tak to musela být pěkná souprava, to jsem teda ještě neviděl. Chytit vás benga, tak vám seberou i rodný listy :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Proboha Jirko, to si děláš prdel, ne?
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Jako jednou jsme táhli s tátou auto, který sice jelo ale nebrzdilo, tak, že to nebrzdící bylo vepředu a táhlo auto, který bylo v pořádku a brzdilo to první... už tak jsem si připadal jako totální magor:-) Já byl vpředu a kdybych se utrh, např. při dojíždění do křižovatky, tak jsem byl totálně v pr... Ale takovejhle vláček, to je teda meganářez, to by nenapadlo ani mě :shock: :lol: Myslim, že policajti, kdyby to viděli, asi by se v tom šoku ani nezmohli na to, zvednout tu plácačku (to už jsem jednou taky zažil) :lol:

A co budeš Jirko, s tou paštikou dělat? Namažeš si jí na chleba? :grin: Anebo bude za pár měsíců v 1A stavu? :shock: ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

myslím, že Michal, bu a já máme za sebou lecos, ale ty jsi nás trumfnul :lol:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

tohle se snad už ani trumfnout nedá :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Proboha Jirko, to si děláš prdel, ne?
Ne,mám fotky... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No tak sem s nima :grin: nebo pokud neumíš, tak do mailu a já je vložím.

Odpovědět