NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj. Podle mého názoru moc pěkný, v dobrém stavu i cena dobrá. Ty zadky z tenkého lplechu dost hnijou, takže doporučuji. Pro toho,kdo chce mít ve žraloku mlhovky je to dobré. Já mám ve žraloku dálkový jódovky a mlhovky mám v hlavních světlech se žlutými žárovkami. Ale i Francouzi to mají každý jinak! ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Von ten popis je blbej. Píše tam mlhovky dálková světla. Tohle jsou samozřejmě dálková světla, co patří do 1100 TI, bo special atd. Mlhovky maj jiný skla
Přílohy
175.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Von ten popis je blbej. Píše tam mlhovky dálková světla. Tohle jsou samozřejmě dálková světla, co patří do 1100 TI, bo special atd. Mlhovky maj jiný skla
Ahoj Bu! :grin: To jo, vždyť píšu, že to mají Francouzi každej jinak. Ale ta světla za tu cenu, ať mají jakákoli skla, jsou velmi pěkná, si myslím! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ahoj všem. Pro tátu na jeho 1301 sháním přední světla Ducelier, předem díky, pokud o něčem víte ;)

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Zrovna se mi jedno válí v kufru u... škodovky:-) Takže nevím, jestli ho budeš chtít, když je poskvrněné a zohavené slepicí :grin: Ale jinak vypadá docela OK.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Hmmm, to se nějak domluvíme. Taky už se mi sešly na hromadu ty věci k vyleštění, tak bysme se měli potkat tak jako tak ;) Pohybuješ se nějak po Praze nebo mám někam zajet? Mám ty věci v garáži v Nuslích...

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Zdravim, potřeboval bych sadu kabelů na 1301 EL od rozdělovače ke svíčkám, pokud vím tak jsou uhlíkové a měděné, a já mám uhlíkové a zdá se že to na jednom válci vynechává. Má někdo? Taky jedno dvě nová prasátka do brzd bych docela bral.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Paolo píše:Zdravim, potřeboval bych sadu kabelů na 1301 EL od rozdělovače ke svíčkám, pokud vím tak jsou uhlíkové a měděné, a já mám uhlíkové a zdá se že to na jednom válci vynechává. Má někdo? Taky jedno dvě nová prasátka do brzd bych docela bral.
Ahoj Paolo! :grin: Zavolej mi na tel. 736 687 797 a já Ti řeknu co a jak, tady by to bylo na moc psaní. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Maddogg
Příspěvky: 2
Registrován: 14 čer 2011 21:07

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Maddogg »

Zdravím, sháním přední kotouče na Simcu 1300. Co jsem zde zjistil tak by to měly být kotouče s průměrem 255mm. Tzn ty co se dají najít na netu (ferodo nebo brembo s průměrem 238mm), mi jsou k ničemu... Pokud máte tip kde je sehnat, popřípadě zda jdou použít z jiného auta dejte vědet. Díky

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Maddogg píše:Zdravím, sháním přední kotouče na Simcu 1300. Co jsem zde zjistil tak by to měly být kotouče s průměrem 255mm. Tzn ty co se dají najít na netu (ferodo nebo brembo s průměrem 238mm), mi jsou k ničemu... Pokud máte tip kde je sehnat, popřípadě zda jdou použít z jiného auta dejte vědet. Díky
Ahoj kluci a Maddoggu! :grin: Na model Simca 1300 jdou kotouče o průměru 255mm, jak správně píšeš, je to č. katalogu 27 679 D. Pozor, nezaměnit s kotouči č. kat.26 443 Q, pro Simku 1500! Tyto jsou pro brzdy Girling, správné, pro všechny ostatní typy a ročníky jsou pro brzdy ATE. Mají jinou hloubku klobouku a tudíž jsou pro jiný brzdič. Lze zaměnit pouze s použitím speciální podložky, která rozdíl vyrovná. Ty kotouče, které sháníš už nejsou k mání ani ve Francii. Poslední výroba Peugeot/Talbot je nenávratně pryč! :mrgreen: Jediný prodejce, který je snad ještě má je Clément, v Bastogne je měl, pár za bratru € 390,-! :twisted: Jinak je možno mít stočené na 8,5mm, nový má 10,5mm sílu. Dále mám k dispozici právě ty na Simku 1500, skoro nové i s těmi podložkami. :? Hlavně Tě ale varuji před koupí kotoučů od Kelly a dalších, za dobrou cenu Kč 700,-! Jsou to kotouče pro Simku 1307/1308 a jsou Ti k h...., však asi víš! A tvrdí, že je to na Simku 1301! To je asi vše co Ti mohu sdělit. Poslední nové za dobrou cenu jsem přivezl z Francie asi před 3ma lety. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Sundal jsem jednou ze Spéciala kotouče, který měly 4mm a taky fungovaly... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Sundal jsem jednou ze Spéciala kotouče, který měly 4mm a taky fungovaly... :lol:
Bu, tak takovýhle žiletky, to je opravdu o hubu! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Maddogg
Příspěvky: 2
Registrován: 14 čer 2011 21:07

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Maddogg »

Ivan Simca KH píše: Dále mám k dispozici právě ty na Simku 1500, skoro nové i s těmi podložkami. :?
No pokud tam pasujou a nebudu mít problém na technické tak bych o ně měl zájem. Pokud jsou tedy k prodeji?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Maddogg píše:
Ivan Simca KH píše: Dále mám k dispozici právě ty na Simku 1500, skoro nové i s těmi podložkami. :?
No pokud tam pasujou a nebudu mít problém na technické tak bych o ně měl zájem. Pokud jsou tedy k prodeji?
Ahoj, zavolej mi na č. tel. 736 687 797 a domluvíme se. ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Pavel1308GT »

Ahoj všichni.Nemáte někdo páky na" Tago Richarda " v Běšinách jsem mu dopředu zaplatil zadní pásy na svojí Simku 1308GT , že je hned pošle a ani po urgenci je dodnes nemám. Řekl bych,že je to dost nefér. Díky

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

deset let fungoval bez problémů, nevím co se nyní děje. Taky jsem s ním byl na něčem domluvený :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Asi má moc práce, pokud vím, dělá u vojáků = není asi moc často doma. Určitě pásy dodá.

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

mám tu novou hlavu na Simku 1500/1501, kdyby někdo potřeboval - cena 4500,-
nový PP blatník Talbot Solara/1307/1308/1510 - 2000,-

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Kluci! :grin: Chci tady nabídnout oba konce zadního nárazníku pro Simku 1301/1501 LS. Velmi dobrý stav, chrom jako novej. Nezaměnit se
stejným dílem pro Simku 1300. :mrgreen: Ale ty jsou tady taky a pěkný. :roll: Koupil jsem v Saint Aubin ten dlouhej GL/GLS, levej starší dobrej za € 15,- :twisted: Novej pravej € 30,-! :mrgreen: Už jsou na autě! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Ivan Simca KH píše:Ahoj Paolo! Zavolej mi na tel. 736 687 797 a já Ti řeknu co a jak, tady by to bylo na moc psaní. ahoj Ivan
Ahoj Ivane, díky za informaci, ono toho možná bude víc, ale zavolám ti před nějakým srazem na který pojedeš a domluvíme se. Mám problém že mi za tepla chcípe motor a zároveň nestartuje což pro pražský provoz ne zrovna šťastná kombinace (za studena O.K. :lol: :lol: :lol: !), takže se v tom pohrabu, odzkoušim a potom se ozvu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Paolo píše:
Ivan Simca KH píše:Ahoj Paolo! Zavolej mi na tel. 736 687 797 a já Ti řeknu co a jak, tady by to bylo na moc psaní. ahoj Ivan
Ahoj Ivane, díky za informaci, ono toho možná bude víc, ale zavolám ti před nějakým srazem na který pojedeš a domluvíme se. Mám problém že mi za tepla chcípe motor a zároveň nestartuje což pro pražský provoz ne zrovna šťastná kombinace (za studena O.K. :lol: :lol: :lol: !), takže se v tom pohrabu, odzkoušim a potom se ozvu.
Ahoj Paolo! :grin: Pokud se pamatuju, psal jsem Ti 14. abys zavolal. :twisted: Než se v tom pohrabeš, zavolej mi radši, možná to bude lepší před než po. :roll: Hlavně se taky podívej, co tam máš za karbec. Předpokládám, že je to Simca 1301, čili mot. 312 a jednoduchej buď solex, nebo Weber. :shock: Taky se upamatuj, kolik mají svíčky! :mrgreen: A pak mi zavolej a něco s tím provedeme, na sraz už to musíš mít O.K., si myslím. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jj, blbý svíčky dokážou pěkně potrápit... :roll:

georgo
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2011 10:51

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od georgo »

Dobrý den Simcaři.
Mám na Vás otázku ohledně prodeje Simcy a věcí kolem.
Budu nabízet k prodeje Simcu 1301, která má rok propadlou STK. Protože sám mám doma tři mladé vetrány má otázka zní takto.
Je znatelně lepší, když na autě udělám STK a nebo ne? Samozřejmě vím, že lepší je platná STK, ale zajímá mě spíš cenový rozdíl. Jde o to že nemám moc času a ani se mi nechce vynakládat jakékoli finance pro nutnou výměnu výfuku. Simcu jsem v podstatě získal za účelem zachránění od jisté katastrofy nového majitele. Mám už doma tři mladé veterány do kterých musím investovat a nemohu si dovolit držet další.
Děkuji za odpovědi

Jiří Klimeš

A abych nebyl uplně mimo téma mohu nabídnou nějaké díly.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Nevim jestli na to někdo odpovídal, dle mě se starým výfukem bez STK je nutné od ceny auta odečíst aspoň 6000 což je cena za výměnu výfuku a STK.
A co ekodaň?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Takže ještě neznáme cenu auta, ale už teď je to -16.000 Kč :lol:

Odpovědět