NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ahoj Ivane,nemáš náhodou lavici na 1301? Je to černošedá kombinace ;)
Ahoj Jirko! :grin: Tak to teda opravdu nemám! :o Musel bych mít sklad jako hrom, abych mohl držet takovéto zásoby. :mrgreen: Mám ten modrý komplet, co jsem nabídl Pavlovi a pak je tady komplet sedadel Special v černé kožence + pepita látka, toť vše! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Ivane,no nedá se nic dělat. Pokud by někdo věděl o nějaké Simce na ND s lavicí v dobrem stavu tak nějak do 5tis tak mi dejte vědět. Potřebuji ta sedadla. Simku dám tomu co mi ji dohodil. Jde mi jen o sedadla. Shánět látku jsem totálně vzdal. Posílal jsem vzorky několika fabrikám ,které pletou látky a nic. Nechápu...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ahoj Ivane,no nedá se nic dělat. Pokud by někdo věděl o nějaké Simce na ND s lavicí v dobrem stavu tak nějak do 5tis tak mi dejte vědět. Potřebuji ta sedadla. Simku dám tomu co mi ji dohodil. Jde mi jen o sedadla. Shánět látku jsem totálně vzdal. Posílal jsem vzorky několika fabrikám ,které pletou látky a nic. Nechápu...
Ahoj Jirko! Ještě mne napadlo, že jsem kdysi u Novotného v Újezdě nad Lesy u Prahy hledal nějaké sedačky a on měl v baráku místnost, plnou všelijakých sedadel, polstrů a různého haraburdí. Já s ním od Chrustenic nekomunikuju, je to č...k a podvodník :twisted: . Dlouho jsem se ho zastával, ale už to nedělám. Skus ho, ukradl název Simcaservis, takže pod tímto heslem ho na netu najdeš. Nezmiňuj se o mně, nepřeju si to! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:
Jiří Lefner píše:Ahoj Ivane,no nedá se nic dělat. Pokud by někdo věděl o nějaké Simce na ND s lavicí v dobrem stavu tak nějak do 5tis tak mi dejte vědět. Potřebuji ta sedadla. Simku dám tomu co mi ji dohodil. Jde mi jen o sedadla. Shánět látku jsem totálně vzdal. Posílal jsem vzorky několika fabrikám ,které pletou látky a nic. Nechápu...
Ahoj Jirko! Ještě mne napadlo, že jsem kdysi u Novotného v Újezdě nad Lesy u Prahy hledal nějaké sedačky a on měl v baráku místnost, plnou všelijakých sedadel, polstrů a různého haraburdí. Já s ním od Chrustenic nekomunikuju, je to č...k a podvodník :twisted: . Dlouho jsem se ho zastával, ale už to nedělám. Skus ho, ukradl název Simcaservis, takže pod tímto heslem ho na netu najdeš. Nezmiňuj se o mně, nepřeju si to! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Ivane,děkuji ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Jirko! :grin: Ani ses nepochlubil, jak jsi dopadl u toho Novotného. :roll: A pak už se to jen zvrtlo, ale to už je pryč. :) Jestli jsi tam nepochodil, vezmi s sebou vzorek té látky v pátek na setkání! :idea: Ještě mne něco napadlo. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj Jirko! :grin: Ani ses nepochlubil, jak jsi dopadl u toho Novotného. :roll: A pak už se to jen zvrtlo, ale to už je pryč. :) Jestli jsi tam nepochodil, vezmi s sebou vzorek té látky v pátek na setkání! :idea: Ještě mne něco napadlo. :lol: ahoj Ivan ;)
Ahoj Ivane,několikrát jsem si s ním psal a taková sedadla nemá a slíbil mi,že mi pošle tel na čalouníka,ktery vozí látky z Itálie tak uvidím. Pokud v pátek pojedu na setkání tak vzorek vezmu. Děkuji ;)

lilola
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009 13:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od lilola »

Něco podobného jsem také řešil ... U Novotného nic.. a čalouník z itálie... no ...pro šrouby jezdí do Globusu ;) Našel jsem pak toto http://www.latky-dusek.cz/ je tam opravdu výběr a s majitelkou jsme našli to nejpodobnější. Za zkoušku to stojí.

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Děkuji za snahu ale tato látka tam není. ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Čenda »

Jirko, když jsem byl na automedonu v Paříži tak
tam měli spoustu dobových látek na veterány.
Možná by stálo chvilku počkat a podívat se tam,
nebo aspoň zkusit získat kontakt. :geek:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Čendo, na Automedonu jsme to už sháněli a nic... jako podobnej vzorek tam byl, ale Jirka to chce přesně jako origo ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

Ahoj Simkaři, prosím o pomoc - sháním nový nebo velice zachovalý nápis SIMCA na zadní kapotu pro model Simca 1300/1500. Pomozte prosím 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

To nemam, ale vzhledem k tomu, že děláme prototyping a v současný době nemáme problem vyrobit skoro cokoliv, můžu to udělat. Nicméně cenovky nejsou zrovna příznivý, tohle by vyšlo tak na 2-3.000.-.
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

bohužel nemám, mám jen nový nápis 1500

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:Ahoj Simkaři, prosím o pomoc - sháním nový nebo velice zachovalý nápis SIMCA na zadní kapotu pro model Simca 1300/1500. Pomozte prosím 8-)
Ahoj Michale! :grin: Je to čirá náhoda, ale jeden nově nachromovanej by tu byl! :o Tak se stav, až budeš mít chvilku času! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Pájo a to řikáš jen tak? :shock: Co nápis na kupé?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Dej nějakej vzor a neni problem.
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PeS »

Hmmm, zajímavá zpráva, že se dají vyrobit repliky ;) Jenže s těma vzorama může být někdy dost problém, já bych potřeboval nápisy Ariane, nebo Ariane4, ale nemám vůbec nic jako vzor a ani nevim o nikom, kdo by ho měl... :cry: Nebo snad někdo doma tenhle nápis má ve vitrínce??? :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Mám akorát fotku :?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

No, když by bylo těch fotek víc, tak se skutečnej rozměr a tvar dá zjistit poměrně přesně, ale dokonalá replika originálu se z toho asi trefit nedá.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Uvidim, co se dá dělat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Nejlepší by bylo někde na srazu, kde bude skutečný auto udělat frotáž na papír, z toho se dá narýsovat přesný tvar 1:1.
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Sháním, kdyby měl někdo 4 pokličky na lité disky na Solaru - "ploché kruhy se čtyřmi dírami". Dál se chci zeptat jestli se dá sehnat do 1301 něco na odkládání věcí na podlahu mezi řidiče a spolujezdce, nemám kam dávat věci, když někam jedu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Paolo píše:Nejlepší by bylo někde na srazu, kde bude skutečný auto udělat frotáž na papír, z toho se dá narýsovat přesný tvar 1:1.
Ahoj kluci! :grin: Jak to tady sleduju, tu debatu, tak jasná věc je, že pokud podle Paola je nejlepší někde na srazu udělat frotáž atd, tak na srazu, kde je dost prodejců, je nejlepší koupit originál nápis! :lol: A sraz, kde je dostatek prodejců, kteří takovéto detaily mají a prodávají je, je National v La Ferté Saint Aubin ve Francii! :roll: Získal jsem dojem, že právě na těch národních srazech, kde není takovej frmol, vytahují Francouzi právě ty nejvzácnější drobnosti a podobný sortiment. :) Jen je třeba se domluvit, sepsat to a proslídit všechny stánky, kdo tam kdy byl, ví o čem mluvím! :lol: Protože já si myslím, že složitě něco fotit a potom dělat kopii za x peněz vyjde nakonec dráž, než ten originál, pokud bude k mání! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:
Paolo píše:Nejlepší by bylo někde na srazu, kde bude skutečný auto udělat frotáž na papír, z toho se dá narýsovat přesný tvar 1:1.
Ahoj kluci! :grin: Jak to tady sleduju, tu debatu, tak jasná věc je, že pokud podle Paola je nejlepší někde na srazu udělat frotáž atd, tak na srazu, kde je dost prodejců, je nejlepší koupit originál nápis! :lol: A sraz, kde je dostatek prodejců, kteří takovéto detaily mají a prodávají je, je National v La Ferté Saint Aubin ve Francii! :roll: Získal jsem dojem, že právě na těch národních srazech, kde není takovej frmol, vytahují Francouzi právě ty nejvzácnější drobnosti a podobný sortiment. :) Jen je třeba se domluvit, sepsat to a proslídit všechny stánky, kdo tam kdy byl, ví o čem mluvím! :lol: Protože já si myslím, že složitě něco fotit a potom dělat kopii za x peněz vyjde nakonec dráž, než ten originál, pokud bude k mání! :lol: ahoj Ivan ;)
Ivan,má pravdu . Honzo ,počkej ještě 2 měsíce na Francii ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vubec nevíte, o čem mluvíte
Obrázek

Odpovědět