NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Kamarád na to má kanál z Francie, dnes řikal, že už to prodal asi na 50 aut a že mu v pondělí přišla nová dodávka. Já jedny taky měl, ale poslal jsem je dál, teď je mám objednané. Akorát, že ten kamarád bydlí vBrně a Jirka to má jaksi za rohem, a chce si je dát do GT, stejně, jako já do Julie. Takže to utopie zas až tak neni ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Kamarád na to má kanál z Francie, dnes řikal, že už to prodal asi na 50 aut a že mu v pondělí přišla nová dodávka. Já jedny taky měl, ale poslal jsem je dál, teď je mám objednané. Akorát, že ten kamarád bydlí vBrně a Jirka to má jaksi za rohem, a chce si je dát do GT, stejně, jako já do Julie. Takže to utopie zas až tak neni ;)
Přesně tak. A bude to paráda!!

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Ale já se nehádám, možný je všechno, jen mi to přišlo dost levný, no. :mrgreen: Já nemám ani jednu Simku s alternátorem, takže se mě to netýká, ale přeju vám to, to je jasný! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Bu: Julie? :lol: Hezká přezdívka, lepší než "krabice" 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Bu: Julie? :lol: Hezká přezdívka, lepší než "krabice" 8-)
Ahoj! :grin: Michale, na tom není nic divného pojmenovat si auto dívčím jménem. :o Já mám Lízinku, Gertrudu a Vendulku. :mrgreen: A tak je omyl vyloučen! :mrgreen: Už se těším na sraz, kde bude Simkař X volat na Simkaře Y : Jardo, popojeď s Jaruškou, abych mohl zaparkovat Anču vedle Frantový Helči, aby tato nepřekážela Jindrovýmu Kleofášovi, atd! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

by mi za chvíli nestačil kalendář :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:by mi za chvíli nestačil kalendář :mrgreen:
Tak na to se všichni těšíme! :lol: :lol: :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ivan Simca KH píše:
Michaltalbot píše:Bu: Julie? :lol: Hezká přezdívka, lepší než "krabice" 8-)
Ahoj! :grin: Michale, na tom není nic divného pojmenovat si auto dívčím jménem. :o Já mám Lízinku, Gertrudu a Vendulku. :mrgreen: A tak je omyl vyloučen! :mrgreen: Už se těším na sraz, kde bude Simkař X volat na Simkaře Y : Jardo, popojeď s Jaruškou, abych mohl zaparkovat Anču vedle Frantový Helči, aby tato nepřekážela Jindrovýmu Kleofášovi, atd! :lol: ahoj Ivan ;)
Dosti úchylná představa :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:
Ivan Simca KH píše:
Michaltalbot píše:Bu: Julie? :lol: Hezká přezdívka, lepší než "krabice" 8-)
Ahoj! Michale, na tom není nic divného pojmenovat si auto dívčím jménem. Já mám Lízinku, Gertrudu a Vendulku. A tak je omyl vyloučen! Už se těším na sraz, kde bude Simkař X volat na Simkaře Y : Jardo, popojeď s Jaruškou, abych mohl zaparkovat Anču vedle Frantový Helči, aby tato nepřekážela Jindrovýmu Kleofášovi, atd! :lol: ahoj Ivan

Dosti úchylná představa :lol:
Ahoj kluci! :grin: Michale, na tom není nic úchylnýho! :mrgreen: Akorát že Ty by jsi v tom případě měl asi 5, nebo snad 6 Marušek, no! :lol: ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ivan Simca KH píše:Ahoj Simkaři! :grin: Nabízím další dosti neobvyklé vybavení. Sadu pro montáž couvacích světel pro řadu Simca 1301/1501, které tím nejsou vybaveny. Pokud to namontujeme na vozy do r.v. 1970, budou couvačky svítit oranžově. :mrgreen: Sada, č. kat. 30 684 S, obsahuje spínač do převodovky+kabeláž od spínače až k oběma žárovkám v koncových světlech+vložky do prázdných objímek. Vše nové, nepoužité! Podmínkou úspěšné montáže je existence otvoru v zadním víku převodovky, uzavřeného mosaznou zátkou. Cena € 30,-, nebo ekvivalent. :roll: ahoj Ivan ;)
Ahoj kluci! Tak jsem tu sadu namontoval( na prodej mám ještě jednu, tu inzerovanou) na Simku 1501 r.v. 1967. Okolo žárovek jsem dal podklad z Al folie a zapojil. Moc pěkně to svítí a ani ta oranžová tam nevadí, je při couvání perfektně vidět dozadu! Fakt dobrý! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ivane, jasně, eSiXu bych říkal třeba Cecilka, Mureně Mařenka a Simce 8 třeba Otýlie... :roll: :lol: jako Julie na základě zkratky z Jubilée to chápu, je to vtipný a chytrý, ale upřímně řečeno ať už má např. Gertruda jakejkoliv důvod, k Simce se to nehodí, stejně tak jako jakýkoliv jiný lidský jméno - tím spíš, že je to jméno vepřounský ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, jasně, eSiXu bych říkal třeba Cecilka, Mureně Mařenka a Simce 8 třeba Otýlie... :roll: :lol: jako Julie na základě zkratky z Jubilée to chápu, je to vtipný a chytrý, ale upřímně řečeno ať už má např. Gertruda jakejkoliv důvod, k Simce se to nehodí, stejně tak jako jakýkoliv jiný lidský jméno - tím spíš, že je to jméno vepřounský ;)
Ahoj kluci! Michale mýlíš se v tom, že lidé dávají jména autům odjakživa! :mrgreen: V každé rodině, ať už měli jakoukoli paštiku, vždy to byl Pepa, Lojzík, nebo třeba Barča! :lol: Ty svoje jsi pojmenoval vtipně, to se mi líbí. A na Gertrudu mi nešahej, už jsem to popisoval několikrát! :roll: Paní Gertruda Maxová se narodila v Istanbul, Turecko roku 1905! V r. 1967 koupila Simku v Tuzexu jako důchodkyně, 62 let. :roll: Zemřela 1995, věk 90 let! A teď to auto pojmenuj jinak! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No nevím, já teda, kromě Tebe, neznám nikoho, kdo by auta pojmenovával jmény. U nás to tak nebylo, ani u strejdy, ani nikdo ze známých, nevím jestli Čenda, Michal, Burák (kromě Jubilée), Klocák, Jirka a další, kteří mají více aut, jim dávají jména, pokud ano, tak jsem to nikdy nezaregistroval, ale fakt si nevybavuju nikoho, kdo by autům dával lidský jména. Barča se říkalo náklaďáku Š706, to vím, ale jinak... fakt ne. Maximálně se dávají jména podle něčeho, co je na tom autě typický, anebo to vychází z jejich označení: Praga RN = Erena, V3S = vétřieska, potažmo vejtřaska, nákladní Š MTS = mates, Š1000 MB = embéčko, Honda CBR = cébro, hodně častý je to u Mercedesů, např. W123 = piáno, W126 = číňan, R129 = žehla, W210 = masařka, W140 = mamut, atd.
Gertruda Maxová je prostě předchozí majitelka, to je celý, její vysoký věk v době pořízení je sice zajímavý, ale určitě v tom teda důvod k pojmenování auta nevidím. Je to prostě Simca nebo "třináctsetjednička" a hotovo ;)

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Bu má pojmenovaný všechny. Já měl ze začátku taky všechny pojmenovaný, ale asi u dvacátýho auta mi došla fantazie :-) a nebyly to jména ale přezdívky. Teď mám jen Krtečka :mrgreen:

Mimpochodem, třeba české vlaky mají přezdívky všechny

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Bu má pojmenovaný všechny. Já měl ze začátku taky všechny pojmenovaný, ale asi u dvacátýho auta mi došla fantazie :-) a nebyly to jména ale přezdívky. Teď mám jen Krtečka :mrgreen:

Mimpochodem, třeba české vlaky mají přezdívky všechny
Tak, tak , kluci! Michale, tím pojmenováváním jsem myslel lidi, kteří měli k autu nějaký hlubší vztah! :grin: Jinak už bych to nechal s tím, ať si každej říká svýmu autu jak chce, ne? :o Ale to jsme zaběhli, začalo to tím, že mi u Gertrudy krásně svítěj oranžový couvačky! :mrgreen: Tu jednu origo sadu na prodej mám, pokud by byl větší zájem, musela by se udělat kopie kabeláže. Je to naměřený akorát, natahat a zapojit! :lol: Spínačů mám víc. ahoj a hezkej víkend se Simkami přeje Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Moje Simky nikdy žádná jména neměla . Připadá mi to divný. A vztah k nim mám dosti vřelý . ;)

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od 1300 TB »

Zdravím a mám dotaz. Nemáte někdo slušnou, neprosezenou přední nedělenou lavici (nejlépe světle modrou) pro mou simcu 1300?
Sedím už na podlaze... Díky. Petr

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od 1300 TB »

Tedy, mám to jako seriál. Ještě bychom měli s Matějem zájem o 4 ks žlutých žárovek.
Petr

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

1300 TB píše:Zdravím a mám dotaz. Nemáte někdo slušnou, neprosezenou přední nedělenou lavici (nejlépe světle modrou) pro mou simcu 1300?
Sedím už na podlaze... Díky. Petr
Ahoj Petře! :grin: Co se týče sedadla lavice pro verzi Simca 1300 L, mám v modré barvě komplet sestavu na celé auto. Je to z auta, které ujelo 45 000km, čili i látka luxusní. :o Do likvidace vozu v r. asi 2004 byla Simca 20 let ve stodole, čili i barva je velmi zachovalá. :o Pokud bys nechtěl platit slušnou cenu za tyto sedadla, mám radu, jak stávající, prosezená vylepšit! Kup si u Ťamťamů skákací balon pro děti, obal ho molitanem, abys ho nepíchl o hrany kolejniček a nafoukni si ho tak hodně, jak Ti to bude vyhovovat! :mrgreen: Já to mám ve všech Simkách a je to bezva finta! :lol: Pokud bys chtěl něco upřesnit, zavolej mi na č. 739 687 797. ahoj Ivan Simca KH ;)
Obrázek

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od 1300 TB »

Ivane, díky, ozvu se. Petr

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

anebo k ťamanskýmu balonu přidělej kolečka :lol: :lol: :lol:

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od 1300 TB »

Filiálka, kde se vyráběla sedadla z míčů. :)
Přílohy
3089710459_f658cfef66_o.jpg
3089710459_f658cfef66_o.jpg (47.6 KiB) Zobrazeno 5226 x

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

1300 TB píše:Filiálka, kde se vyráběla sedadla z míčů. :)
Ahoj kluci! :grin: Zdá se, že jste to pochopili blbě, ale to se stává. :mrgreen: A kdo se díval na Top Gear tento týden ví, že se píše Viet-Nam, :o když už to má být vtipné! :lol: :lol: No nevím, nevím, kolik Simek jezdilo ve Vietnamu(počeštěle), když tam Francouzi vedli v 50.letech válku a předtím jej okupovali! :ugeek: ahoj Ivan :twisted:
Obrázek

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od 1300 TB »

To je pravda, že se to tak píše. Ale i juice je dnes bohužel u nás džus.
Měli tam šéfa zastoupení Čecha. Asi...:) Místo srandiček bych měl raději
dělat něco pořádného, co, Ivane? Ale fakt děkuji za nabídku. Petr

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Ivane,nemáš náhodou lavici na 1301? Je to černošedá kombinace ;)

Odpovědět