NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Klocák »

2 MichalTalbot : necheš vyměnit "gumy" za "volejničky"? TAkhle rychle vyprázdnit sklady :roll: Máme v "Šélu" místo :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

SZ
Naposledy upravil(a) Talbot dne 17 říj 2011 15:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Pavel1308GT »

Nemáte někdo originál zpětné zrcátko na dveře SIMCA 1307,1308 na pravou stranu ? Na levou má nová p.Bureš,ale na pravou to nejde přehodit.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Pavel1308GT píše:Nemáte někdo originál zpětné zrcátko na dveře SIMCA 1307,1308 na pravou stranu ? Na levou má nová p.Bureš,ale na pravou to nejde přehodit.
Ahoj Pavle! ;) Doporučuji počkat do srazu ve Francii, pravá už nejsou ani v Anglii! :mrgreen: Na srazu se vždy sežene nejvíce, loni v Bastogne jsem koupil dva páry zrcátek pro Simky 1301/1501. Ta jsou otočná a tak je můžeš použít na libovolnou stranu. Ne tak ovšem tzv. Speciálová, která takto otočit nejdou. :o Čekat a hledat a ptát se. A taky se připravit ne cenu nejméně € 50,- za kus! Na schůzce koncem měsíce dáme řeč, pokud to do té doby neseženeš. ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Měl bych jednu poptávku! Potřebuju sehnat zadní levou dlouhou "ploutev" nárazníku na Simku 1300/1500 GL a GLS. :o Pravé mám dvě, ale levou ani jednu. Levá je č. katalogu 26 299 Y. Pozor, nezaměnit s novějším provedením Special, nebo na 1501. Jsou jiné a nejdou zaměnit. :o Ty, co sháním levou, nemají dole ten prolis! Pokud by byla v horším stavu chromu, nevadí, i tu pravou budu muset řešit s chromem! :mrgreen: Díky za snahu, ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

prosím nemá někdo přebytečný PZ sklo do dveří na CH180?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

To jako Milan Dobeš nemá? :shock:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:prosím nemá někdo přebytečný PZ sklo do dveří na CH180?
Ahoj! :grin: V pátek Ti ho přivezu od pana Nohejla z Krakovan(CH180 Automatique) :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Já to sklo mám Michale taky.Kdybys potřeboval ještě něco,řekni,mám skoro všechno. :grin:Napiš mi třeba na facebook,nebo email. jirka.p.406@seznam.cz ;)

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

Děkuju kluci. Dobeš má, ale cena je totál mimo. Stačí mi jedno. Mám tady jednu 180ku na SIMCABAZAR, potřebuje okno nějaké drobnosti, pak bude na prodej

J.R.
Příspěvky: 24
Registrován: 14 kvě 2010 01:15
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od J.R. »

Copak?Ta červená je tedy nakonec na prodej?Majitel zůstává na Slovensku a nveme si ji tam?Jinak on oni fakt pečoval,ale ten poslední rok chudák trpěla.Já už tehdy vtom servise nechával kontakt na Dobeše,ale je jasný,že pokud chtěl za to dardu,tak se nedohodli.držím autu palce at se dostane do dobrých rukou,kdyby se rozhoupal na v létě,tak jsem ji koupil,ale vtu dobu ještě nevěděl co sní.
Tedy pokud se jedná otu ,kterou myslím.

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

je to možný. Až bude připravena, dám sem fotky

Uživatelský avatar
PermonDenny
Příspěvky: 8
Registrován: 25 říj 2010 21:22

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od PermonDenny »

Zdravím všechny
potřebuji jednu radu a nevím do kterého z témat to napsat tak to píšu sem.
Renovuji celou zadní nápravu na svém Ranchu a potřebuju obě nové brzdové hadičky. Ptal jsem se v našem obchodě a našli by mi tam náhradu ale cena je za jednu hadičku 700 kč. nevíte prosím o nějaké levnější náhradě z čeho by to mohlo sedět?

ještě se chci zeptat na jednu vec: potřebuju i nové brzdové obložení, nevíte jestli někde poblíž brna nějaká firma provádí výměnu? nebo je nutné koupit nové brzdové obložení ( byla by udajně k mání náhrada za nějaké 2000 kč )

děkuji za odpověď Denny

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Ahoj, koukni na Elit.cz, vlez do Ecatu a zadej auto. Sada čelistí je od 852,-Kč a SUPERKIT (pakny, prasátka, příslušenství) za 1477,-Kč a jestli máš nějakýho známýho, kterej má u Elitu registraci, tak bude mít určitě ještě slevu. Počítám, že obdobný to bude u Auto Kelly, Štangla, APM, Autobenex, atd. - koukni na jejich weby ;)
Hadičky - Talboty mají stejný závity jako Favorit, jestli chceš opravdu levný řešení, tak hadička na Fávo stojí asi 90,-Kč. Je tam drobnej detail, že koncovka má obráceně konus - vnitřní x vnější, ale to se dá řešit. Anebo potom si někde půjčit katalog hydrauliky (u Štangla, Elitu, apod.) a vzadu jsou vždycky všechny hadičky vyobrazený, vč. tech.dat. Takhle jsem třeba našel tátovi hadičky na Hillmana, který patří na nějakýho Rovera ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od paja »

Ivan Simca KH píše:Ahoj kluci! :grin: Měl bych jednu poptávku! Potřebuju sehnat zadní levou dlouhou "ploutev" nárazníku na Simku 1300/1500 GL a GLS. :o Pravé mám dvě, ale levou ani jednu. Levá je č. katalogu 26 299 Y. Pozor, nezaměnit s novějším provedením Special, nebo na 1501. Jsou jiné a nejdou zaměnit. :o Ty, co sháním levou, nemají dole ten prolis! Pokud by byla v horším stavu chromu, nevadí, i tu pravou budu muset řešit s chromem! :mrgreen: Díky za snahu, ahoj Ivan ;)
Ivane, myslíš tohle?
http://www.leboncoin.fr/equipement_auto ... tm?ca=12_s
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:
Ivan Simca KH píše:Ahoj kluci! Měl bych jednu poptávku! Potřebuju sehnat zadní levou dlouhou "ploutev" nárazníku na Simku 1300/1500 GL a GLS. :o Pravé mám dvě, ale levou ani jednu. Levá je č. katalogu 26 299 Y. Pozor, nezaměnit s novějším provedením Special, nebo na 1501. Jsou jiné a nejdou zaměnit. Ty, co sháním levou, nemají dole ten prolis! Pokud by byla v horším stavu chromu, nevadí, i tu pravou budu muset řešit s chromem! Díky za snahu, ahoj Ivan ;)
Ivane, myslíš tohle?
http://www.leboncoin.fr/equipement_auto ... tm?ca=12_s
Ahoj Pájo! :grin: Díky za snahu pomoci, ale bohužel Frantíci občas míchají jedničky s nulama, myslí si, že je to stejné! :mrgreen: Nevím, jestli už jsi byl včera přítomen, když jsme o tom mluvili, mimo jiného profilu je hlavně rozdíl ve vnitřním rádiusu , protože oblouk zadního blatníku Simky 1300/1500 a 1301/1501 je prostě jinej. :o Každopádně díky za snahu, cena 20 éček je libová, ale když sjedeš dolů, už tam Frantík píše Simca 1301 Spécial! :mrgreen: A těch je poměrně dost! :lol: ahoj a dík Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Michaltalbot píše: Takhle jsem třeba našel tátovi hadičky na Hillmana, který patří na nějakýho Rovera ;)
¨
Tak zrovna anglický auta mívaj hodně společnšjch komponent. Všechny ostrovní firmy spolu vždycky hodně spolupracovaly
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:
Michaltalbot píše: Takhle jsem třeba našel tátovi hadičky na Hillmana, který patří na nějakýho Rovera ;)
¨
Tak zrovna anglický auta mívaj hodně společnšjch komponent. Všechny ostrovní firmy spolu vždycky hodně spolupracovaly
Ahoj kluci! :grin: Já se jen zapojím do debaty. Jasně, že firmy spolupracujou, třeba u nás PAL dělal všechny volanty, přepínače atd. Potom přepínač blinkrů byl bílej stejnej ve V3S, S5T, trambusu, Tatře 138,148 atd. A v tý Francii taky. :o Na př. zámky dveří ze Speciála byl i v Renaultu 14, což jsem čuměl! :lol: A třeba pro Simku ( řada která mě zajímá) brzdy dělala německá ATE, ale částečně i britský Bendix a tak máme na trubkách závity Whitworth, což je neslučitelné se Škodováckejma metrickejma, až na malé vyjímky! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jenže Talboty už mají normální metrický závity, takže to pasuje bez problémů - vyzkoušeno ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Extra Arondářům nabízím docela raritu! :mrgreen: Jedná se o kufřík, vyrobený ze štípaného bambusu, komplet včetně pantů a přezky. Ptáte se, jak to souvisí se Simkami? :roll: Pokud má Francouz na Arondě nosič na střeše, nebo na víku kufru, často tam vozí právě takovýto kufřík, volně položený, asi pro parádu. :o Na poslední schůzi v Poissy zrovna jeden takovej byl! :o Ten můj je velmi zachovalý, leč docela malý, pouhých 35krát 25krát 15 cm. :( Nabízím to pouze členům Simca klubu, nikoli mimo klub! :roll: Jak píšou Frantíci na Lebocoin, očekávám "faire offre"! :lol: ahoj Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

"fér ofr" je sice fajn, ale dokud nenapíšeš jasně cenu, nemá to význam. Co budeš dělat s tím flash motorem?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Simkaři! :grin: Nabízím další dosti neobvyklé vybavení. Sadu pro montáž couvacích světel pro řadu Simca 1301/1501, které tím nejsou vybaveny. Pokud to namontujeme na vozy do r.v. 1970, budou couvačky svítit oranžově. :mrgreen: Sada, č. kat. 30 684 S, obsahuje spínač do převodovky+kabeláž od spínače až k oběma žárovkám v koncových světlech+vložky do prázdných objímek. Vše nové, nepoužité! Podmínkou úspěšné montáže je existence otvoru v zadním víku převodovky, uzavřeného mosaznou zátkou. Cena € 30,-, nebo ekvivalent. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Tak mi tak napadlo, kdyby někdo chtěl žluté halogenové žárovky H4, tak dejte vědět urychleně Jirkovi Lefnerovi. Bude je teď pořizovat. Cena je asi 140kč/ks. Nejedná se o duhové tuningové, ale o žárovky se žlutou baňkou - dovoz Francie. Mám takové, original Philips, v kombiku.
Obrázek

Michal

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Michal »

ale jo, takovejch šest kousků by mejm simkám slušelo :-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Tak mi tak napadlo, kdyby někdo chtěl žluté halogenové žárovky H4, tak dejte vědět urychleně Jirkovi Lefnerovi. Bude je teď pořizovat. Cena je asi 140kč/ks. Nejedná se o duhové tuningové, ale o žárovky se žlutou baňkou - dovoz Francie. Mám takové, original Philips, v kombiku.
Ahoj všichni! :grin: No H4 za Kč 140,- mi připadá jako čirá utopie, jak známo, já měl klasické asymetry, Made in EC, žádná Čína a taky se zdály někomu drahý za Kč 110,-! :mrgreen: Většina Simkařů je ale brala bez řečí, vědoma si té vzácnosti. :o Jinak H4 žluté jsem ve Francii zkoušel koupit u pumpy! Ani náhodou a to čirá tam stojí mezi € 10,- až 15,-! :mrgreen: Tak se nechme překvapit! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Odpovědět