PF 2014

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Konec mého rekreačního pobytu v Nemocnici Kolín se blíží. :roll: Proto vás všechny chci pozdravit a popřát, viz obr. :lol: ahoj Ivan
Přílohy
P.F.2014.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

PF 2014

Příspěvek od Burák »

Štastné a veselé všem :!:
Přílohy
PF 2014 copy.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Burák »

Veselé vánoce(
Přílohy
PF2014ja copy.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: PF 2014

Příspěvek od Rancho-SO »

Přeji všem členům Simca klubu a jejich blízkým krásné vanoce,veselého silvestra a hodně stěstí a zdraví v celém příštím roce 2014 :) ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PF 2014

Příspěvek od Talbot »

Taky se přidám s přáním poklidných vánočních svátků, hodně radosti pod stromečkem (platí dvojnásob u těch kolegů, kteří mají doma malý děti ;) ) a do novýho roku ať se vám všem daří všechno co plánujete, jste zdraví, netrpíte hmotnou nouzí :) a klub ať šlape ;)

Michal + Maruška + Natálka + Martin

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Pavel V »

Přeji příjemné prožití svátků vánočních a hlavně hodně pohody,klidu a spokojenosti přeje Pavel Vypler :)
Přílohy
Kopie - PF2014 .JPG

Koudy
Příspěvky: 19
Registrován: 21 dub 2010 19:51

Re: PF 2014

Příspěvek od Koudy »

Šťastné a spokojené svátky vánoční, mnoho štěstí a pevné zdraví v novém roce 2014, přeje Fan klub FIAT Tábor

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: PF 2014

Příspěvek od Fana »

Všem, všem, všem jen a jen to nejlepší nejen během svátků, ale i v dalších letech. Ať nám naše krásná auta dělají jen a jen radost. Fána :grin: :grin: :grin:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: PF 2014

Příspěvek od Čenda »

Všem našim přátelům přejeme krásné a pohodové prožití
vánočních svátků a vše nej do nového roku. 8-)
Dále, ať se nám rozrůstá ta naše simkařská rodina a naše vergle
jezdí a dělají nám radost! ;)

Čenda a Ája :)
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od George »

Tak vánoční svátky jsme všichni snad v pohodě absolvovali ;) a teď již jen všechno to nejlepší do roku 2014. :grin:
Přílohy
Simc14.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Albert CCK
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2013 07:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Albert CCK »

Jménem svým, i jménem Classic Car Króžku Brno, přeji Vám všem v novém roce hodně zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a mnoho bezpečně najetých kilometrů.

Albert
Přílohy
PF_2014.jpg

Jiří Lefner

Re: PF 2014

Příspěvek od Jiří Lefner »

Přeji všem členum hezke svatky a štastny Novy rok a hlavně at se ve zdravi všichni zase uvidime ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Tak je 3.ledna a je třeba podtrhnout a sečíst. Udělal jsem si takovou menší statistiku letošních PF 2014 přáníček. :roll: Podobně, jako vloni, rozeslal jsem je česky 130X, anglicky 12X a francouzsky 18X. :o Celkem asi tak 160X přání všeho, co se obvykle v tuto dobu přeje. Dnes jsem udělal uzávěrku a zjistil jsem, že mi mí přátelé, známí, partneři a Simkaři odepsali mailem, nebo SMSkou 40X česky(33%),4X anglicky(33%) a 9X(50%) francouzsky! :o Což mne docela překvapilo! :o Přes 50 lidí opětovalo mé přání do roku 2014! :shock: Přátelé, udělali jste mi velkou radost! :lol: ahoj Ivan ;)
P.S. Těm, co zapomněli, nebo nechtěli už jsem odpustil! :lol: IK
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PF 2014

Příspěvek od Talbot »

No, někteří si holt na hromadné maily resp. smsky nepotrpí... Naštěstí už prakticky ustalo takový to přeposílání rádobyvtipných básniček, která dřív člověku přišla během svátků třeba 5x :roll:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Burák »

Ivane, to je normalni, leckomu to mohl pobrat spam filtr a obece, lidi jsou letos li i, malokdo se delal s PFkou,
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PF 2014

Příspěvek od Talbot »

Tak ono je to taky každej rok furt to samý ty PFka, už mi prostě přišlo otřepaný použít zase fotku auta a sebe nebo rodiny... tím se nechci nikoho dotknout, osobně mi vůbec celý svátky lezou na nervy. Vánoce pro děti, O.K., ale na co slavit začátek novýho roku, vždyť je to stále dokola rok co rok stejný. Lidi, který mám rád, těm vnitřně přeju tak nějak po celej rok, kdykoliv si na ně vzpomenu, aby se měli co nejlíp, na to nepotřebuju "povel" v kalendáři a s přibejvajícíma létama už nemám pocit, že by se měl novej rok nějak slavit, proč taky, beztak to zase bude stát všechno za hovno, přístup tohohle státu k občanovi, přístup výrobců většiny věcí k zákazníkům, primitivní program v TV a rádiích, snaha o vyjebávání s člověkem ze všech stran, opruz na silnicích způsobenej tragickou kvalitou 90% řidičů a buzerací státu i to počasí zase bude na hovno - do konce dubna zima, pak déšť, pak možná chvíli hezky, pak zase déšť a zima, možná hezký babí léto a pak zase zima, je to poslední 3 roky furt stejný, kde jsou ty časy, kdy bylo slunečný a krásný jaro od března do května, pak hezky teplo až do září, barevnej podzim a zima se sněhem od prosince do konce února, tahle planeta je už totálně v prdeli...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PF 2014

Příspěvek od Burák »

Ty jsi depkař ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PF 2014

Příspěvek od Talbot »

Optimista je jen člověk s nedostatkem informací ;) :grin:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: PF 2014

Příspěvek od Paolo »

Zdravim všechny v novym roce,
Michale, nesmíš být takovej pesimista. Planeta jde do háje, to je jasný ale slyšel jsem, že se chystá nějaká výprava na Mars (bez návratu) v roce 2024. Myslím, že za náš klub by se měl vyslat jeden dobrovolník, protože ta kosmická loď co tam poletí bude prej mít motor Rush a karburátor Solex. A když má člověk zkušenosti, může tak zachránit celou posádku, nikdy nevíte kdy se co vy.e.e!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PF 2014

Příspěvek od Talbot »

Jj, to jsem taky zaznamenal, to je dobrej úlet, něco jako prodávání pozemků na měsíci :lol:

Odpovědět