Narozeninová RALLYE

Moderátor: Burák

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Vážení přátelé narozeninové rallye,

již známe místo ubytování, takže ti z Vás,kteří svou účast myslí vážně, si mohou již rezervovat 2-4 lůžkové chatky na páteční a sobotní noc - 26. - 28.7.2013.
Kontakt:
MOTOREST KRUMLOV - http://motorest.krumlov.sweb.cz/index.html
pan Cihla : 607 256 064


Těšíme se na Vaši účast !
Organizátoři Rallye

Podrobnosti budeme stále doplňovat...... :grin:
Naposledy upravil(a) Vesely_Chrysler dne 25 čer 2013 21:09, celkem upraveno 1 x.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Předpokládaný program narozeninové RALLYE 2013 :

1) Pátek - 26.7.
- příjezd nedočkavců do kempu - 12:00 - 18:00 hodin
- opékání špekáčků a naražení prvního sudu piva ANTOŠ LEŽÁK ( do vyčerpání zásob )

2) Sobota - 27.7.
- 9:00 - kontinentální snídaně a přesun na místo STARTU

3) Sobota - 27.7.
- 10:00 - START na utajovaném místě a průjezd RALLYE s dosažením cíle na 12. hodinu !

Podrobnosti později.... Těšíme se na Vaši účast !

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Došlo k nedorozumění !
Ubytováni budeme v motorestu Krumlov - spojení na pana Cihlu : 607 256 064.
Tento motorest má k ubytování 6 x 4 lůžkovou chatku ! Takže kdo dřív přijde, ten dřív bydlí !

Prosím proveďte změnu ubytování, pokud jste si rezervovali u paní Jakešové nebo v Kempu Paradijs !
Provádějte rezervace jen v motorestu Krumlov přes pana Cihlu.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

PROGRAM NAROZENINOVÉ RALLYE
( program pro účastníky zájezdu)

Pátek ( 26.7. ) :
- příjezd prvních účastníků,nedočkavců do kempu ( MOTOREST KRUMLOV )
rezervace ubytování : pan Cihla – 607 256 064
- naražení prvního sudu piva ANTOŠ , sehnání otopného dřeva na oheň, opékání špekáčků, relaxace

Sobota ( 27.7. ) : 9:00 SRAZ ÚČASTNÍKŮ
- místo srazu : náměstí Zachariáše z Hradce v Telči
- vyhledej pořadatele, obdržíš parkovací kartu a další instrukce
- doporučení : využij malebné kavárny či restaurace na náměstí k romantické snídani s výhledem na domy s benátskou renesancí a barokními průčelími; ti kteří neřídí mohou snídani či brunch zakončit např. sklenkou sektu……………………….. 
- 11:00 – společný odjezd z náměstí formou spanilé jízdy do Českého Krumlova ( dále „ČK“)
- spanilá jízda bude přerušena pouze jednou, a to na vyhlídce spolu s kávou, koláčkem či dortíkem ( do vyčerpání zásob)
- 13:00 – příjezd na náměstí Svornosti v centru ČK
- !!! Na náměstí může parkovat max. 20 vozů z důvodu omezeného prostoru. Potřebujeme tedy znát počet všech účastníků předem, potvrďte svoji účast e-mailem : P.Salaba@seznam.cz či telefonicky : 603 505 319. !!!
- Po zaparkování obdržíš parkovací kartu a jízdní itinerář pro následnou krátkou Rallye.
- Pokud se sjede více jak 20 aut , budeme operativně před příjezdem na náměstí směřovat průjezd na místo, kde část vozidel odstavíme a sesedneme do 20 vozidel. Místo k případnému odstavení upřesníme později, aby se návštěva ČK mohli zúčastnit i případní opozdilci.
- K parkování na náměstí v ČK upřednostníme ty, kteří se přihlásili jako první a přijeli v koloně z Telče !

- 13:00 – 16:00 hodin : prohlídka města, oběd, osobní volno …………
- 16:00 – odjezd z náměstí formou rallye končící v kempu MOTOREST KRUMLOV . ( Trasa povede přes místo, kde budou možná odstaveny nějaké vozy.)
- Cca 17:00 hodin : příjezd do kempu, naražení sudu piva ANTOŠ, grilování šunky na kosti, křen, hranolky, víno, nealko, srnčí hřbet. Vše do vyčerpání zásob.

Neděle (28.7.)
- snídaně : káva, čerstvé pečivo ( zajistí motospojka Péťa), Lefnerovy jemné párečky do vyčerpání zásob.

Doporučení – podpora akce : pokud je pro Vás možné, přivezte si svůj vlastní půlitr na pivo a šálek na kávu , přivezte si skládací kempingové židle a stolky ( mohou posloužit Vám , do rautu a ostatním).


TĚŠÍME SE NA VAŠÍ ÚČAST !
František & Dáša & Péťa

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Vyhlášení cen a předání pohárů bude v sobotu večer. Kategorie budou následující :

1) Nejvzdálenější účastník
2) Nejmladší účastník
3) Nejstarší účastník
4) Nejlepší kostým 60. let
5) Nejlepší fotografie Girls Krumlova
6) Nejlepší fotografie Boys Krumlova
Naposledy upravil(a) Vesely_Chrysler dne 07 črc 2013 12:36, celkem upraveno 1 x.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Takže dneska jsme mluvili s panem Cihlou.
V chatce má poslední 2 volná místa u někoho z Vás, který mu říkal, že by klidně někoho k sobě přibral.
Hlásí se nám D.Jurníček,můžete nám tedy prosím sdělit kdo je ten, který by vzal 2 lidi k sobě do chatky ?

Jinak místa pro stany je neomezeně :grin: ...........................

Děkujeme za odpověď.

Jinak potvrzená účast je zatím od : D.Jurníček, F.Batysta, M. Vítek, J. Voříšek.......... ( 4 z 20 )

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Talbot »

Ahoj Fando, já nakonec jedu sám, takže pokud jste pro mě rezervovali chatku, jak jsme se bavili, může se uvolnit pro další zájemce a já si zase vystačím se stanem (každopádně děkuju a za případný komplikace se omlouvám). Docela mě to stanování začalo zase bavit, akorát to má trošku vedlejší účinky v podobě menší zodpovědnosti v konzumaci alkoholu, ale co... vloni byl rok cestovací, letos chlastací, no... :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

Nevim, esi jsem to nebyl ja. Stejme mu budu volat. Zjistim.

Jinak Cenda jede taky .
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Zatím máme 12 účastníků !!! :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Talbot »

Volal mi Franta, že se uvolnil jeden pokoj v penzionu, pokud někdo nemáte ubytování, volejte Frantovi!!! ;)
Telefon v prvním příspěvku tohoto topicu...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

To jsem chtěl taky říct, ale oproti plánu jsem sem dosedl až teď
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

Františkovi, Petrovi Dáše a celému teamu patří obrovský dík, akce byla super, včetně skvělého cateringu.

Ujeli jsme s Koumesem 520 km v nesnesitelném​ vedru. spotřeba nádherných 9,2l,
4x jsme odvzdušnovali​ chlazení, 2x z toho nám voda vylítala (1km od Telče a na kraji Berouna :lol: ). Na vině muže být vadné těsní pod hlavou, ale chová se to opravdu divně, před zimní opravou elektroinstalace to fungovalo bez problémů :cry:
Při výjezdu z ČK nám svítilo dobíjení, zakoupili jsme pro jistou nekřesťansky drahou novou baterii, protože jsme opravdu nestáli o to, čekat v 11 večer na krajnici na odtah. Dobíjení nevykazovalo funkci, ale po vypnutí větráku topení (který před repasí elektriky zapálil auto) kontrolka téměř pohasla aujeli jsme 180km s plnými světly a větrákem chlazení, takže závada nemusí být v alternátoru.

Ale, jsme doma to je hlavní :lol:

http://pimpabu.rajce.idnes.cz/Simca_Rallye_2013
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Talbot »

Moc pěkná akce, přestože byla rallye tentokrát pojata zcela netradičně ;) Nádherná Telč, asi nejdelší spanilá jízda jakou jsme zatím společně absolvovali v takovým počtu aut, fantastický umístění aut na náměstí v centru Krumlova (teď budou fotky našich aut křižovat mailový schránky v půlce Japonska :lol: ) a nakonec bezkonkurenční "žranice" v kempu. Fando, Dášo a Petře, DÍKY :!:

Bu: hezký fotky a jsem rád, že jste dobře dojeli. Já ujel celkem 500km a dotankoval jsem 28l, úplně je mi to trapný počítat 8-) a ty okna budu asi mýt častěji, jízda v noci s dokonale čistým sklem, to je prostě paráda. Akorát jsem nepochopil ten provoz, kolem půlnoci provoz jak ve dne a od Benešova už jsem jel v koloně 60km/h až do Mirošovic, kde jsem odbočoval a dokonce až do tý naší zadele jsme jeli skoro celou cestu 4 auta společně, děs.

Jiří Lefner

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jak píše Michal ,rallye byla super a děkujeme Frantovi,Petovi a Daši jak vše super nachystali a Frantovi jak se o nas staral . Dekujeme :!:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Tak já se chci taky připojit k chvále tria F+D+P. :roll: Opravdu to bylo vydařené, o rallye nic nevím, neb toto počasí není pro lidi mého věku to pravé ořechové. :o Moc pěkné posezení a snídaně I. A. :lol: Byl jsem doma v půl dvanácté a živ a zdráv. :roll: 200 kiláků v tomhle pařáku je až dost! :!: Díky všem, ahoj Ivan ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Fotky z Telče a Českého Krumlova zde :
http://veselychrysler.rajce.idnes.cz/Na ... _27.7.2013

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

Letošní narozeninová Rallye bude startovat v Berouně 26.7.2014.

http://mapy.cz/zakladni?x=14.0629889&y= ... &id=448932

Příjezd účastníků 9.00. Trasa asi 130km, ubytování zařízené. Kdo bude mít zájem, nahlašte se Čendovi (Honza Karczmarek) 603149134.

Připravili jsme pro vás skutečně zajímavou trasu!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Talbot »

Hm, tak to jsem out, v sobotu 26.7. máme oslavu babičky narozenin a tátova svátku... :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

Vem je ssebou 8-)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od paja »

Já se letos asi konečně zúčastním.... :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Burák »

Tak to už máme 3 účastníky :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Tak to už máme 3 účastníky :lol:
Ahoj kluci. :grin: Tak to jsou místa na bedně jistá, že? :roll: Ale aby to neměli tak snadný, já dám hádanky, :o že by to nevěděl ani Michal Vítek! :lol: :lol: :lol: ahoj Ivan
P.S. Bude to v angličtině! IK
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od paja »

Já myslim, že v tom případě bude nejlepší rozdat ceny ještě na benzínce... Jestli k tomu Čenda přistoupí stejně jako Ivan, by se taky mohlo stát, že se vidíme naposled... :lol:
A nebo lepší nápad - ceny necháme na příště a pudem se projet, ne? A někde v hospůdce se pobavíme Ivanovejma rébusama... :twisted: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od George »

Tak ten Pájův návrh se mi docela líbí. A ceny vlastně nejsou vůbec potřeba. Já doufám, že přijedu a to jen kvůli tomu, abych se se všemi potkal, pokecal a trochu se povozil. A jestli nějakou otázku budu vědět nebo ne je mi v podstatě šumák :grin: .
Jen je to tradičně takový blbý termín :x . Jestli přijedem, tak to vidím na večerní návrat domů, abychom v neděli byli již od rána v Dobrušce.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová RALLYE

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:Já myslim, že v tom případě bude nejlepší rozdat ceny ještě na benzínce... Jestli k tomu Čenda přistoupí stejně jako Ivan, by se taky mohlo stát, že se vidíme naposled... :lol:
A nebo lepší nápad - ceny necháme na příště a pudem se projet, ne? A někde v hospůdce se pobavíme Ivanovejma rébusama... :twisted: :lol:
Ahoj kluci. :grin: Pájo, to byl jen vtip, :roll: závěry jsou předčasný. :lol: A taky doufám, že přijede víc než tři posádky! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět