28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Talbot »

Ahoj všem,

posílám zprávu od Libora Dalihoda, který organizuje náš podzimní sraz:

Sraz se bude konat 6 - 8.9.13 v kempu Kajlovec poblíž Opavy - http://www.kajlovec.cz/

Ubytování je předběžně domluveno s paní Jarešovou, tel. 777 044 303. Cena za chatku s WC bude 240,-Kč za osobu a den, chatka bez WC za 160,-Kč. Dítě od 6 do 12 let se slevou 20%. Ubytování si rezervuje každý sám.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Burák »

No, trochu na prd, je to, ze je to v terminu chrysler srazu. Blbe jsme se dohodli :? Priste bude lip. Menit uz to nebudeme.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Talbot »

Koukal jsem na weatheronline, pátek a sobota příštího víkendu by mělo být krásně, neděle horší... no uvidíme ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Koukal jsem na weatheronline, pátek a sobota příštího víkendu by mělo být krásně, neděle horší... no uvidíme ;)
Ahoj kluci a holky. :grin: Už se těšíme, :roll: doufejme, že se "Weatheronline" netrefí tak, jako byla předpověď na toto léto! Deštivé a studené! :lol: Tak nashle v Kajlovci! :!: Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Burák »

Pánové, užijte si to, já bohužel nejedu, neb má táta oslavu šedesátin. Co se týká časopisů, testací a suvenýrů, to zařídí Michal Vítek, finanční zprávu Jirka Lefner. Mrzí mi to, těšil sem se, ale s tim moc nenadělám.
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Ahoj , nevíte jakej bude zhruba program srazu ?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Talbot »

Předpokládám, podle toho jak jsem mluvil s Liborem, že to bude zhruba následující:

pátek a sobota dopoledne příjezd účastníků, cca od 11:00 svoláme krátkou členskou schůzi k nastavení srazů na příští rok, prezentaci finanční správy a dalších bodů. Po obědě se plánuje nějaká výstava aut na náměstí blízkého města (jméno si nepamatuju) a pak se pojede do nějakýho muzea s motoristickou tématikou. V neděli dopoledne je myslím v programu nějaký hrad s vyhlídkou.

Takhle si to zhruba pamatuju z tel.hovoru zhruba měsíc zpět, takže brát s rezervou ;)

Jiří Lefner

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Jiří Lefner »

Takže po dohode s Liborem ,ktery sraz pořada zde napišu rozvrh srazu.
pátek 6.9 příjezd učastniku,ubytovani,zábava ....

sobota 7.9 od 9 h- elegance -listky se odevzdaji na naměsti v Krnově Liborovi
10h-11h schuze
11h-12h obed
12.15 odjed z kempu na namesti Krnov
13-14h přehlidka na naměsti
14h odjezd z namesti na rozhlednu kde budeme cca do 15.30h
15.30 odjezd do kemu kde bude vyhodnoceni elegance a volna zabava v kempu
nedele 8.9
10hod navšteva statniho zamku Hradec nad Moravici kde je prohlidka starožitnych motocyklu

Takže jmenem Simca klubu se těšime ;)

Jiří Lefner

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak uz jsme doma. Sraz byl moc hezky ,atmosfera vynikajicí ,no bylo to super. Hezky den přeji všem ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Talbot »

Taky jsme už dorazili, cestou zpět jsme se ještě stavili v Mladečských jeskyních, na které nás navedla cedule na dálnici mezi Olomoucí a Mohelnicí. Kančí guláš a Srnčí + Zaječí "halali" bylo dokonalou tečkou za skvělým víkendem. Počasí se nám povedlo, poznali jsme zase nová místa a užili krásnou atmosféru. V centru Krnova, na rozhledně i na zámku v Hradci n.M. se nám moc líbilo, rádi jsme vás zase všechny viděli ;) Díky všem!

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od paja »

Závidim...
Tak snad vyjde aspoň ta Sázava. :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Tak my jsme dorazili domů v sedm večer. :roll: Vzali jsme to přes Karlovu Studánku,(byl jsem tam loni v listopadu v lázních) a natankovali jsme asi 40 litrů minerální(výborné) vody! :o Poté jsme si dali obídek na Studené Loučce a přes Slatiňany(Helenu V. jsme tam teda nehledali) jsme dorazili v poho domů. :lol: 680km v pohodě, drobné laškování Simky se startováním už se neopakovalo, počasí nádherné, silnice v této části naší zemičky opravdu perfektní, (asi akutní nedostatek kamionů) :lol: . Sraz se opravdu vydařil, škoda, že nebyla realizována návštěva muzea asi 50ti veteránů u pana Vůjtka v Klimkovicích. :mrgreen: Dnes mi volal, že by věděl ještě o jednom muzeu kdesi u Opavy, 60 veteránů včetně Bugatti a pod.! :o Máme se tedy příště v tomto regionu na co těšit! :o Díky všem za krásnej weekend a nashle v Sázavě! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:Závidim...
Tak snad vyjde aspoň ta Sázava. :roll:
Ahoj Pájo! :grin: Netřeba závidět :mrgreen: , stačí přijet! :lol: ahoj Ivan ;)
P.S. Já vím, důchodci se maj! :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Talbot »

Pájo! Jaký snad? Máš to za barákem, tak Ty to máš povinně! :twisted:

Jinak zapomněl jsem poškádlit "benzíňáky" - najeli jsme 770km a z nádrže zmizelo pouhých 47 litrů, tzn. průměr 6,1 l/100km 8-) Možná kdybych se cestou tam neplácal přes ty hory a zatáčky cestou přes Šumperk, tak jsem se dostal na obvyklých 5,8 :lol: :twisted: ;)

A abych navázal, jak na odstavec výše, tak na moje slova ze srazu - co třeba takovej Horizon 1,9 D? Nebo Solara/1510 s pětikvaltem taky umí jezdit za málo, o Sambě nemluvě... Tyhle auta úplně zmizely a nejezdilo jich tady málo, na srazech ale k vidění nejsou :(

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od paja »

Jo, Sázava vyjde, i kdybych měl přijet na kole...
Jo, mimochodem v neděli jsme jeli kolem tebe, Ivane, na motorkách, bylo právě okolo tý 7. Ale trošičku nás strašil déšť a tma, tak jsme jen projeli.
Ale jak vidim, bych stejně přijel akorát do vybalování... ;) :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: 28. národní sraz vozů Simca - Kajlovec

Příspěvek od Paolo »

Talbot píše:Pájo! Jaký snad? Máš to za barákem, tak Ty to máš povinně! :twisted:

A abych navázal, jak na odstavec výše, tak na moje slova ze srazu - co třeba takovej Horizon 1,9 D? Nebo Solara/1510 s pětikvaltem taky umí jezdit za málo, o Sambě nemluvě... Tyhle auta úplně zmizely a nejezdilo jich tady málo, na srazech ale k vidění nejsou :(
Jezdí za málo ale hlavně díky tomu že hnijou tak rychle vymizely. Teď jsme byli ve Francii, na týden, nikde jsem nenarazil na Talbota ani na vesnici v kopřivách a když se o Talbotu člověk zmíní, tak se místní akorát smějou (ti starší 40ti let...mladší netuší), že tim by mohli jezdit akorát důchodci, co nemaj peníze, no prostě čas ocenění teprve přijde. Malou útěchou mi byly Simca 1100VF a krásná 1301 Speciál - obě jedoucí v rušném městském provozu.
Obrázek



Odpovědět