Zimní setkávání

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Dávám tady k zamyšlení lokalitu, kde se budeme setkávat. Je spousta nespokojenců a proto tohle téma dávám k veřejné diskusi.

Dříve to byly Chabry v hospodě s dost děsnou obsluhou a kvalitou jídla.

Poté jsme byli jednou na Spořilově, žel bohu v době jakéhosi zápasu v televizi a nebylo tam k hnutí. Další nevýhodou je špatné parkování.

Peugeot klub na Zahradním městě. Klidná restaurace s dobrým jídlem a nám blízkým prostředím, nevýhodou je jistá zastrčenost a nicmoc parkováné

Nyní je to Radotín. Bohužel se stalo pravidlem, že se tam v pátek pořádají firemní akce a je tam kravál. Výhodou je dobrá dostupnost dálnice (ale jz okraj Prahy, tedy z východu daleko). Je tam nám blízké prostředí, dobré parkování a jídlo.

Fanta Veselý navrhuje restauraci na nábřeží nedaleko Mánesa.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Tak a teď muj názor. Mně osobně Raotín vyhovuje z hlediska dostupnosti, parkování, jídla, vyžití atd, ale chápu, že pro mnohé to je nevyhovující. Já osobně se klidně přizpůsobím. Ideální by bylo najít restauraci někde kolem Černého Mostu, Štěrbohol, Dolních Počernic atd. Tam je přístup pro všechny dobrý. Vůbec se nebráním ani tomu Peugeot klubu. Musím říct, že ale ač pro mně je to k Mánesu nez problémů, moc tomuto nefandím.
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Fana »

Restaurace Orlík u Mánesa bývala výborná, byla z těch dražších, ale výborné jídlo, dobrá obsluha, teď nevím, delší dobu jsme tam nebyli, stojí to za vyzkoušení, ale pozor! příjezd autem a parkování průser i pro mě(invalida - ZTP karta), takže dojezd, odjezd sockou a parkovat asi na Smíchově :roll: :roll:
Peugeot hospoda na Zahradním městě by nám asi opravdu byla bližší(nesouvisí to s tím, že mám P307), ale zaměření hospody na auta je nám asi opravdu příjemnější, a příjezd a odjezd po Jižní spojce a z ní napojení na D1 - 5 bez problémů :) ;) Přimlouvám se za vyzkoušení :oops:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Talbot »

Naproti Mánesu Franta bydlí ne? A parkování tam je někde nějaký? Tak já navrhuju Mukařov :twisted: Ne, ale teď vážně, hlasuju pro Peugeot restaurant, prostředí, obsluha, kuchyně, klid - všechno na výbornou, parkování řekněme na 3 ;)

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Nenavrhovali jsme jen restauraci Orlík , jak tady Fana psal. Stále dobrá restaurace se stejným majitelem.
Parkování je možné za rohem na hodinách , kde jsou parkovací hodiny , ale např. v patek po 18.hodině se neplatí. Okolo je také mnoho invalidních míst.
Dále jsme navrhovali restauraci U Bansethu v Nuslích , Haskova pivnice. Tam není žádná modra zóna , ale pokud se nelíbí , tak se bude hledat dále .....

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Fana »

U Bansethů v Nuslích velmi dobrá hopsoda, rozumné ceny, dobrý jídlo, parkování v pohodě, dálnice na dosah, dost dobrý ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Pokud mám vyjádřit svůj názor, tak bych zkusil ty Nusle. Pokud by tam bylo parkování bez problémů, jsem pro. Ale potřebuju vědět ulici, abych to našel s pomocí navigace. :roll: Jinak, já vždy přijedu z Rachotína a jsem ochraptělej :o , a to je co říct! :lol: Toš tak! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Se nedivim, kdyz se furt s Fanou prervavate :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Talbot »

Jo, když se dva přeřvávají v Radotíně, tak jsou pak jejich manželky spokojený, že maj doma klid :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Ivan Simca KH »

No, já si myslím, že když to sem dal Bu "k veřejný diskuzi", měli bychom diskutovat a ne dělat něco jinýho, ne? :roll: Já, pokud budu moci 22.2. řídit auto, přijedu někam, protože potřebuju mluvit s Bu. Jinak do Rachotína už nepojedu, proč, už tady píšu rok! :o A říkejte si co chcete! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Fana »

Ahoj všichni, jsem pro Peugeot klub, a když se to nebude líbit, tak příště u Banzethů :P

Jiří Lefner

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem jednoznačně pro Radotín, Mám to hned z dalnice. Jedu za vami 250km tak bych si zasloužil nebloudit ještě hodinu po Praze. ;) Ještě dodam,že by se mělo hledět na ty,kteří dojíždějí z daleka,aby to měli jednodušši v Praze a proto Radotin. Kdyby byla setkání v Brně tak mně by bylo upně jedno jestli to bude v Bohunich,Slatině nebo v Židenicích protože pro mě je to malina... :lol: ale pro ostatní je to problém. Já rad ujedu 250km,abych vas viděl ale moje nervy nejsou na to,abych se hodinu drbal Prahou ;)
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 10 úno 2013 11:22, celkem upraveno 8 x.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

V restauraci U Bansethů by se dal zarezervovat i salonek pokud by nás bylo dost....
Jejich web. stránky : http://www.ubansethu.cz/cz/

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Fana »

Ahoj Juro
na Zahradní město do Peugeot klubu to máš trochu z ruky, ale U Banzethů to je skoro u sjezdu z D1 a taky budeš mít trochu dobrodružství ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Nevim, lepší příjezd mi přijde do toho Peugeot klubu
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Zdravím vás chlapci, zde Fanta právě sedící U Bansethu. Vynikající svíčková jen za 118,mandlové rizecky za 99 ,Plzeň z tanku, zkratka paráda. Sjede se z dálnice výjezd na Nusle cca 1km a jste na Táborská 49 parkování v pohodě .....salonek tak 25 míst :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

No dobře, zkusíme Nusle, Jirku tam zavedu. Franto, zamluvíš to?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Tak domluveno, příští pátek od 17.00 U Bansethů v Praze - Nuslích Tle
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak kdo dorazí ?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Když kdo dorazí, tak kde zaparkuje? ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Restaurace se nachází naproti radnici městské části Praha 4.
Parkování je možné hned za rohem v ulici Sezimova, kde není žádná modrá zóna ! Nebo 100 m od restaurace je parkoviště v zatáčce (před domem Táborská 41 ) , také žádná modrá zóna ..........
Dále pro parkování s invalidní kartou je možné využít 2 parkovacích míst , které se nachází před domem Táborská 60 , který je 50 m vedle Nuselské radnice.
Při využití MHD je nejlepší zastávka Nuselská radnice - Tram č.18 ; Bus č. 193 ............

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Talbot »

To je dobrý, tak já půl života bydlím v Nuslích a jezdím na setkání někam do dža přes celou Prahu a teď, když se odstěhuju, tak je setkání v Nuslích, no není to jak naschvál? :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Burák »

Tve, já čekal, kdy to řekneš :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Fana »

Já s Kristinou přijedu stopro. Dlouho jsme U Banzetů nebyli a na vás se těšíme ;)

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Zimní setkávání

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Již zítra ! Kdo všechno dorazí ?

Odpovědět