10. Sraz značkových klubů - Sázava

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Tak přes menší problémy s termínem, máme potvrzenou rezervaci oblíbeného kempu na sázavském ostrově pro 10. sraz značkových klubů na sobotu 28.9.2013, zároveň máme rezervovány 3 stoly v místní restauraci ;)
Prosím všechny, kdo se pohybují i na dalších fórech, aby tuto informaci "poslali dál", aby se tam sjelo zase co nejvíce všech možných značek a typů veteránů a youngtimerů, neopovrhujeme žádnou značkou ani modelem!
Odkaz na kemp: http://www.sazavskyostrov.cz/

Jinak jak jsme se tam vloni "potkali" s další akcí veteránů v blízkém Ondřejově, tak jsem našel, že to pořádá Posázavský klub veteránů http://www.pkhv.cz/_cz/main.html a letos to mají 5.10.2013.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Opraveno - jedná se již o 10.sraz značkových klubů, ne o devátý, ten byl totiž vloni (2012) :) Prosím o úpravu na stránkách klubu v sekci Kalendář akcí, díky.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Tak se nám to blíží, kdo se pohybujete na dalších fórech, tak prosím sdílejte, ať je to tam co nejrozmanitější ;) Text můžete použít třeba tenhle (abyste se s tím nemuseli psát ;) ):

Ahoj všem, v sobotu 28.9.2013 se bude konnat už 10.sraz značkových klubů v kempu Sázavský ostrov. Tradičně je to příjemná akce, kde se sjedou auta různých značek od Volhy, přes Simky, Mercedesy, až po třeba Porsche. Ročníkově se to pohybuje od zhruba 60.let po druhou polovinu 80.let, ale když přijede nějakej zajímavej kousek i z první pol.90.let, tak ho rozhodně nikdo vyhazovat nebude.
Vstupný se neplatí, program je takovej, že dopoledne se sjedeme, oběd je v kempu, pak se jede společně spanilkou někam v okolí (byli jsme třeba ve skanzenu, nebo jen tak se projet po okolí), vyhlásí se soutěž elegance v mladších a starších autech, posedí se a večer se to rozpustí. Link na kemp a případný ubytování (kdyby si to tam chtěl někdo protáhnout) je tady: http://www.sazavskyostrov.cz/

Kdo se budete chtít přijet zúčastnit dejte vědět, kdo se pohybujete na dalších fórech, posouvejte prosím info dál, díky.

Jiří Lefner

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Jiří Lefner »

Takže tam mohu dojet s Audi z roku 92 ? ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Můžeš, ale proč bys to dělal? Vždyť máš přece spoustu hezčích a lepších aut :twisted:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Fana »

Ahoj všichni, už se mi konečně povedlo přihlásit, sláha a hosana :grin: :grin: na Sázavu letos Horizonem, protože tam ještě se mnou nebyl :lol:
P.S. Michale, připomínám nápis na Bagheeru

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Díky Fáno, já už na to koukal, ale stránky rakouskýho Matra klubu nemůžu otevřít... no ještě se uvidí, "přinejhorším" na Automedonu určitě zase bude Club Matra Passion a tam to určo budou mít ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky! :grin: Tímto chci poděkovat všem organizátorům a taky účastníkům tohoto krásného srazu! :lol: Kemp, množství účastníků s auty a také počasí, to všechno nám dnes pomohlo udělat krásnou akci na závěr sezony! :o Díky, díky, díky!!! Ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Pavel V »

Dnes se nám ta sobota opravdu vydařila :) Krásné počasí, nádherné auta a super lidi :) Rád bych poděkoval všem pořadatelům a účastníkům, že přijeli. Opravdu jsem měl radost :) Již nyní se těším, že opět příští rok na tento sraz do Sázavy přijedu :grin:

fotogalerie :arrow: https://plus.google.com/photos/10355681 ... banner=pwa

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Burák »

Všem děkuju za účast. Michalovi za perfektní organizaci. Sraz byl, aspoň podle me, naprosto luxusní a minimálně za 5 posledních 5 let naprosto nejlepší. Přes 60 aut je super účast (oproti loňským 28) příjemná atmosféra, prostě paráda.

Akorát v kopci u Chocerad se moje pomsta z Trnavy zastavila a nejela. Odešla měsíc stará AC pumpa. Vše jsme vyřešili pomocí hadičky k ostřikovačům, Hanze a kanystru od vody :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Pavle, díky za fotky a taky za účast "renolťáků" ;)

Bu, díky za pomoc a všem co přijeli za to, že společně utvořili nádhernou atmosféru, byla to paráda!

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Pavle krásný fotky,děkujeme!Michale děkuji za skvělou organizaci a zároveň přijmi mé blahopřání k dnešním jmeninám! :P A ještě jednou chci poděkovat Honzovi (Bu).Byl to opravdu parádní sraz s hojnou účastí a opět krásným počasím! :) Nádhera! ;)Moc se těším na další setkání! :P


Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Moc hezký fotky! ;) Děkujeme!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Jirko díky za gratulaci a i za fotky :)

Havlik: taky díky za fotky, jsou parádní ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od paja »

Taky díky za sraz, jak to děláte s tim počasím?
Se omlouvam, že jsme vypadli tak brzo, ale na vejlet jsem si netroufnul, přece jen jsme auto poskládali narychlo (abych zase neprijechal s Fábkou nebo na kole jak jsem sliboval), brzdy ještě neseděly a nechtěl jsem riskovat nějakej polibek. Ale aspoň jsem zas něco udělal... ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem,děkuji Michalovi za perfektni organizaci srazu ,ktery byl fakt super a jak píše Honza tolik aut ja si nepamatuji . Take jsem rad ,že dojel Pavel se svou posádkou Renaultu ,kteé dělali parádu francouzskych vozu a dodávaly lesk srazu. Bylo to fakt super :!:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Burák »

Pájo, čeče, nevim jak, ale na tle sraz NIKDY nebylo ošklivo. Super, že jste přijeli, jen mne mrzí, že jsem ti to ani nestačil pomluvit :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Albert CCK
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2013 07:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Albert CCK »

Zdravím.

Jel jsem, viděl jsem, nelitoval jsem. :mrgreen:

Díky moc všem organizátorům za velmi podařenou akci. Byť jsem to neměl zrovna u huby, rozhodně cesty nelituju. Počasí vyšlo téměř dokonale, bylo se na co koukat a panovala velmi pohodová atmosféra. Moc jsem si sraz užil. Nejvíc asi proto, že byl letos úplně první, kde jsem nemusel vůbec nic organizovat. :lol: Malou výpomoc s uzavírkou křižovatky nepočítám. To bylo jen tak, abych nevyšel ze cviku. :grin:

Tož ať se nadále daří a nejpozději příští rok zase na nějaké akci Ahoj. ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Ahoj, vítej na fóru a díky za účast :)

To, jak jsi vytasil tu plácačku na tom mostě, bylo tak profesionální, že vůbec nevadilo, že jsi na sobě neměl uniformu :twisted: díky za pomoc Tobě i kolegům od VB! ;)

Michal

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Talbot »

Další várka fotek od majitele Audi V8: http://aldaalan.rajce.idnes.cz/Sraz_zna ... azava_2013

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Čenda »

No co dodat sraz byl více než parádní, hlavně počasí.
Doufám, že se udrží trend zvyšujících se účastníků a pěkného počasí !
Díky všem organizátorům a jsem rád, že se mi investice do benzínu
vyplatila! 8-) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Burák »

A tos chtěl jet tou popelnicí od Laďy... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Mám dotaz, jakou popelnici od Laďi má Čenda? :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. Sraz značkových klubů - Sázava

Příspěvek od Burák »

Podivej do vozů členů ;)
Obrázek

Odpovědět