27. národní sraz vozů Simca

Moderátor: Burák

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Fana »

Beru speciál kapesní karbidku s dálkovým ovládáním :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Fana píše:Beru speciál kapesní karbidku s dálkovým ovládáním :lol: :lol: :lol:
Ahoj kluci. :grin: Fáno, beru Tě za slovo! :roll: Já mám ptrolejky připravený. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Předpověď počasí vypadá nadějně :roll: , tak snad to vyjde! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Talbot »

Určitě, musí :P jinak těm předpovědím našich šarlatánů se už jen směju. Minulý víkend, předpověď: v pátek a v sobotu zataženo, v neděli jasno a teplo. Realita: v sobotu azzuro a teplo, v neděli zataženo, chladno, dokonce kolem poledne i pár kapek spadlo. Tento víkend, předpověď: v sobotu déšť na celém území, v neděli polojasno. Realita: v sobotu sice polojasno až zataženo, ale kromě drobnýho deštíku ráno kolem sedmý nespadla celej den ani kapka, dneska azzuro, teplo. A to jsem se pohyboval po SČ a celou sobotu strávil v Kolíně na Mercedes srazu. Takže ať se ty mantáci trefí šipkou do terče jakkoliv, stejně se uvidí až v sobotu ráno jak asi přes den bude a když řeknu, že myslím, že bude hezky, tak to má asi stejnou váhu, jako ty jejich "odborný" předpovědi ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od paja »

Nazdar hoší, moje účast je ohrožená, rád bych jel, ale Rancho se nestihne (ještě chybí koberec a zasklít) a já nemam čím jet. Ňákym novodobym sráčem se mi moc nechce, tak se chci zeptat, jestli někdo nechce dopravit svoji chloubu na sraz a nemá kdo by mu jí řídil? Že bych se toho jako se vší zodpovědností ujal. :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Burák »

Chceš-li, mohu ti zapujčit kombika
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Paolo »

Ahoj Pájo, kdybys chtěl, můžeš jet se mnou z Prahy, klidně se můžem střídat v řízení.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Rancho-SO »

paja píše:Nazdar hoší, moje účast je ohrožená, rád bych jel, ale Rancho se nestihne (ještě chybí koberec a zasklít) a já nemam čím jet. Ňákym novodobym sráčem se mi moc nechce, tak se chci zeptat, jestli někdo nechce dopravit svoji chloubu na sraz a nemá kdo by mu jí řídil? Že bych se toho jako se vší zodpovědností ujal. :roll:
Ahojky,to já bych zase jel i třeba sráčem,ale začali nám zateplovat barák a přes víkend musim být doma,takže ať vám vyjde počasí a užijte si to ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Fana »

Takže zase ještě neuvidím Rancho ve skutečnosti? :cry: ach jo. No snad se někdy dočkám :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Fana píše:Takže zase ještě neuvidím Rancho ve skutečnosti? :cry: ach jo. No snad se někdy dočkám :roll:
Ahoj kluci. :grin: Fáno, stačí sebrat všechny € , odvahu a jet na sraz do Francie! :roll: Tam teprve uvidíš věci! :lol: Jo a do Rumburku přijedeš už v pátek, nebo až v sobotu? :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Ještě chci dodat, že pokud by někdo z členů klubu něco ode mne potřeboval :roll:, co se týče ND na Simky 1300/1500 a 1301/1501, stačí zavolat, nebo napsat mail. :o Pokud nikdo nic nepotřebuje, nemá cenu, abych s sebou vozil objemnější věci a zase je vezl domů. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Fana »

Ahoj Ivane, přijedu už v pátek odpoledne, a jet do Francie to by potřebovalo v mým ne ještě úplně dobrým stavu fakt hóóódně odvahy, budu rád, když se podaří Slovensko ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Burák »

No, uplně všude píšou, že počasí blbé :( :( :(
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,klíídek :lol: mam počasi ve složce a rano psali něco jineho jak nyni . Oni sami nevi ,takže uvidime zítra co nam napíší. ;)


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Burák »

Já wěřím tomuhle a je to dost spolehlivé http://www.weather.com/weather/weekend/ ... X1992:1:EZ
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak to jo... ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Fana »

Teda, jestli bude na cestu pršet, tak se pos..u velebnosti, auto se mi leskne, jak psí láska :grin:

Jiří Lefner

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fano,tak to je jasny když jsi pouzil Turttle Wax :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od paja »

Kluci, díky za nabídky, dohodnul jsem se s Bu, tak doufam, že se deska uvidíme. Fakt už se těšim.
Btw. Před chvílí jsem se dozvěděl, že Rancho je očalouněný, ale zasklít už to nestihnu. Sakra, že to nebylo o tejden dřív... :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Talbot »

Pájo, včera jsem si vzpomněl a zabalil jsem s sebou ty díly co jsme domlouvali už kdysi dávno (přítlačák, vod.pumpu a čidlo oleje), beru to s sebou, připrav si 1100,- Kč ;)

A co ty látky, dorazily už?

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Čauves všichni,tak my už máme "dróču" pod střechou.Byl to opět moc hezkej sraz,jen to počasí nám mohlo přát víc. :cry: Jinak bez chybičky§ ;) Účast vzhledem k tý kose hojná,dokonce byly vidět nový vozy a další noví členové! :P Supér! ;) Prostě paráda! :P MOC DĚKUJEME a už se velice těšíme na další sraz! ;)

P.S.:Fotky sem nedávám (už ani nijak přehnaně nefotím),protože tu jsou o móóc větší odborníci a fajnšmekři,kteří umí vytvořit daleko zdařilejší dílka a těm já je naopak ukradnu :lol: (s jejich předešlým svolením! ;) )!Díky,díky,díky........... ;)

Jiří Lefner

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jak zde píše Jirka ,sraz byl na jedničku!!! Musime poděkovat Davidovi ,Míši a Jardovi,kteří vše výtečně připravili :!: Jinak Jirko fotit je zbytečné :lol: Aja vyfotí upně vše precizně a na jedničku ;)

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Naprosto s Tebou Jiří souhlasím!!!! ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: 27. národní sraz vozů Simca

Příspěvek od Fana »

Ahoj Simkaři, taky se připojuju, sraz byl suprovej :grin: , díky Míše, Jardovi, Davidovi - pěkně to zařídili, bylo to moc hezký setkání po zimě, už aby bylo další :P :P :P

Odpovědět