0. Sraz klubu na Slovensku

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak se čas srazu blíží a my se těšíme čím dál víc! :o Aj počasí zdá se, bude dobré, tak přijeďte všici! :lol: Simcamicalement a ahoj Ivan :)
P.S. Pozdě bycha honit, já taky dnes lituju, že jsem nejel do Tábora! :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

Táta jede taky, myslím, že budeme zase solidní banda :)

Jak to teda bude s tím odjezdem z Prahy, resp. okolí? Já nenavrhuju nic, mám v pátek volno, takže jsem ready celej den ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Burák »

Pepík Malý jede taky
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

No a nějaký návrhy? Třeba v 15:00 na D1 km 26,5 na odpočívadle jak je Motorest Poddubí - aby to měli bez komplikací lidi co jedou z Prahy, i z Berouna a okolí... Co vy na to? Nebo dřív? Nebo jinde? :)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Burák »

No, Čenda dělá do 3 a kdy vyjedu já, to je ve hvězdách, takže se na mne nevažte
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

Tak to dáme na čtvrtou? Mě to v těch kolonách baví, sám tak nízkou spotřebu nedosahuju :lol:

Jiří Lefner

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,tak to vas čekám v Brně u IKEY kolem 18hod pod sjezdem na D2 směr Bratislava... ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Čenda »

Já s Ájou vyrážíme v 15 hodin z práce v Modřanech,tak uvidíme
jak budou lufťáci bourat,až pojedou na chaty. :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jiří Lefner »

ted jsme přijeli domu a chci zde napsat své dojmy ze Slovenska. Mirka chválím za krásnou atmosféru a super udělaný sraz. Bylo to pro něj spoustu práce a zařizování!! Klobouk dolu. Co se mi velmi nelíbilo byl bordel v noci !! Celou noc až do 3hod byla muzika ,vlastně to nebyla muzika ale silné ducání a to tak až se nadzvedávala chata !! V tom mohl usnout pouze opilec !! Dnes ve 3 ráno jsem se nasral a šel jsem na recepci a začal jsem tam řvát at to okamžitě zastaví jinak volám POLICII a potom se ke mě připojila paní ze Slovenska a začala po nich křičet,že dělají Slovensku ostudu a to proto,že také v pátek odcestovala rodina z Prahy a tím myslela Michala Vítka . Ten blbec na to odpověděl,že co má jako dělat. Já mu řekl,že ta rodina patřila k nám a jeli sem 400km na to,aby jeli za 2hodiny zpět jen kvuli tomu,že tady je BORDEL a nedodržuje se zde noční klid tak jako ve všech kempech!!! Ten majitel musi být pěkný hajzl když ubytuje plno lidí a vubec neupozornil Mira na to,že se nevyspíme ,že tady bude TECHNO a tím pádem je takový kemp k hovnu!! Za sebe prohlašuji,že mě tam nikdy už nikdo nedostane!!! Já jsem zvyklý bydlet mezi klidnymi a slušnými lidmi a ne mezi opicemi a fetáky!! A aby toho nebylo málo tak řvali až do 5 hod. S tím jsem se v životě nesetkal a budu se snažit,aby se to neopakovalo a to tím ,že se hned sbalím a pojedu pryč! Ráno jsme jeli se Zdenkem a jeho ženou a Ti vubec neusnuli. Hezky den

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Burák »

No jako jo, to byl děs, ale Jirko nehysterči.Já teda byl tak utahanej, že jsem oba dny padnul do pelechu a vytuhl. Ale sraz byl vskutku podařenej, téměř 30 aut, až na to vedro. I já se přimlouvám, aby byl sraz příště jinde, ale spíš proto, abychom poznali líp Slovensko.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

Já se omlouvám všem za odjezd bez rozloučení, ale prostě to nešlo. Poslední dva dny před srazem jsme měli problém se spaním obou dětí, kdy prostě nechtěly přes den spát, pak byly přetažený a ráno nám vstávaly ve 4h ráno :roll: takže v pátek už jsme měli (hlavně Maruška) fakt dost. Když jsme přijeli do kempu, já vybalil věci a šel na večeři a pivo do hospody před kempem, v půl desátý mi psala Maruška, že děti ještě nespí, v deset mi psala, že konečně usnuly, ale že jí z toho kraválu může prasknout hlava. Tak jsem jí napsal, že jestli chce jet domu, tak s tím nemám problém. V hospodě mi to tak nepřišlo, když jsem se pak venku bavil s Mirkem a ostatníma, tak to taky nebylo takový, ale jak jsem vlezl do tý ztichlý chatky, kde se ozývalo jen tuc tuc tuc, tak jsem věděl, že to bych taky neusnul a i vzteky, že s tím nemůžu nic dělat a chudák Maruška se taky nevyspí. Takže jsme to sbalili a jeli, Mirek ještě volal do nějakýho hotelu kousek od kempu, ale tam to bylo slyšet taky a hlavně, sbalit všechny věci, naložit děti, pak hledat nějakej hotel, tam zase vybalovat, uspat děti... prostě jsme to natáhli a za dvě a půl hodinky byli doma.
Mrzí mě, že jsme se neúčastnili, Mirek si s tím dal určitě spoustu práce, ale mluvil jsem s Burákem, prý se to povedlo, tak paráda! Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od havlik »

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Tak jsme v pohodě a hicu dojeli okolo 5. hodiny domů. :) Vlastní sraz byl, díky Mirkovi a dalším obětavým lidem moc a moc pěknej! Ale chybami se člověk učí, příště v případě takto velkého kempu se musí Mirko zeptat, zda tam není něco podobného v době srazu atd.
Prostě lidi, když se baví, nekoukají na hodinky a na ostatní včetně dětí, prostě dlabou! :o S malými dětmi je práce a starost a ještě hluk dlouho do noci? :roll: Kdo nezažil, nechápe, no, tak to prostě chodí! :twisted: Příště to určitě v tomto směru dopadne lépe, Slovensko je nádherná zemička, lidé jsou velmi milí a přátelští a tak se těšme na sraz č. 1 ! Mirko, tri razy díky, díky, díky! :lol: ahoj Ivan a Vlasta ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni. :grin: Tak jsme v pohodě a hicu dojeli okolo 5. hodiny domů. :) Vlastní sraz byl, díky Mirkovi a dalším obětavým lidem moc a moc pěknej! Ale chybami se člověk učí, příště v případě takto velkého kempu se musí Mirko zeptat, zda tam není něco podobného v době srazu atd.
Prostě lidi, když se baví, nekoukají na hodinky a na ostatní včetně dětí, prostě dlabou! :o S malými dětmi je práce a starost a ještě hluk dlouho do noci? :roll: Kdo nezažil, nechápe, no, tak to prostě chodí! :twisted: Příště to určitě v tomto směru dopadne lépe, Slovensko je nádherná zemička, lidé jsou velmi milí a přátelští a tak se těšme na sraz č. 1 ! Mirko, tri razy díky, díky, díky! :lol: ahoj Ivan a Vlasta ;)
Jde o to jak muže někdo povolit technoparty v kempu!! Ten kemp byl nepoužitelny jenže panu majiteli je to uplně u prdele,že se jeho zákazníci nevyspí a že někteři mají děcka. Když si člověk zaplatí za ubytování tak má byt v noci klid..Ale už to neřešme ....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

Moc hezký, koukám, že byla i slušná účast domácích (SK) aut, taky Vlastík s tisícovkou vyrazil takhle daleko, Čenda jakej je model :lol: pěkný Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ahój,moc hezký sraz a tímto Mirovi velice děkujeme!Opravdu jedinou vadou na kráse byl noční hluk,kvůli kterému jsme taky museli odjet. :oops: Jinak krása,super bombá! :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Burák »

To máte z toho, že málo pijete :lol: Jo, ta diskoteka byla blbá, víme pro příště, no.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Talbot »

Poučení pro příště - dojet až ráno a případně odjet v sobotu večer? Trochu škoda kvůli pár bezohledným hovadům... Fakt nechápu, nechápu jak někdo může tohle povolit. Jako podraz považuju to, že to neřekli Mirkovi, ani nám, když jsme se ubytovávali. Majitel kempu je asi totální kretén, když ho nenapadne, že se u něj taky můžou ubytovat malý děti, který v tomhle fakt nemůžou spát a pro který je dobrej spánek maximálně důležitej. Majitel kempu je asi takový hovado, že vůbec neřeší to, že ne každej je vypatlanej idiot, co jediným jeho koníčkem je vylejt si hlavu každej pátek a sobotu a svíjet se v rytmu trubka trubka tyč tyč, trubka trubka tyč tyč... Mě to mrzí, já se na sraz těšil a chtěl jsem zase po delší době, aby si to taky užila Maruška i s dětma, chtěl jsem aby se zase viděla s Mirkovou Monikou, protože když jsme u nich vloni byli, tak si docela sedly, no tak se nepovedlo, kvůli debilnímu a bezohlednýmu majiteli kempu. V pátek v noci už jsem to nechtěl řešit, chtěl jsem aby moje rodina byla co nejdřív v klidu doma, ale majiteli jsem napsal. Nemyslím, že odpoví, konec konců je mi to jedno, ale reference na tenhle kemp se objeví všude na netu kde jsem aktivní...!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Burák »

Pár fotek s popisky jsem umístil na klubové stránky.
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

V tomto případě se nevyplatí volat policii, protože pokud někdo něco takového organizuje tak na to má povolení. Prý někdo z campu volal policii. Poté přijela a zjistila že prý měli povolení cca do 04:00 hodin ráno.
Jinak sraz se moc povedl, díky Miro ! Ubytování v campu bylo moc pěkné, ale chatka v noci také "dunila".

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Čenda »

Talbot píše:
Moc hezký, koukám, že byla i slušná účast domácích (SK) aut, taky Vlastík s tisícovkou vyrazil takhle daleko, Čenda jakej je model :lol: pěkný Obrázek


Michale, já jsem model už prostě od přírody! :lol:
Jinak sraz byl báječný, s Ájou jsme si ho užili. Sice s malým problémem ohledně dobíjení,
ale Bagheera si nakonec dala říct a dovezla nás v klidu domů, takže pašák. 8-)
Proto Mirovi velký DÍK, ale i všem, kteří mu pomáhali a snažili se nám zpříjemnit
pobyt na sraze. :P
Co se týče nočního klidu, tak toho tady bylo napsáno už dost. :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jiří Lefner »

Vesely_Chrysler píše:V tomto případě se nevyplatí volat policii, protože pokud někdo něco takového organizuje tak na to má povolení. Prý někdo z campu volal policii. Poté přijela a zjistila že prý měli povolení cca do 04:00 hodin ráno.
Jinak sraz se moc povedl, díky Miro ! Ubytování v campu bylo moc pěkné, ale chatka v noci také "dunila".
Pokud nějaky blbec dá povolení na techno párty tak slušnost majitele měla byt ,že Mirovi měli oznámit,že se nevyspíme . Jenže ten hajzl potřeboval zkasírovat všechny a zalézt do nory a je mu uplně u prdele ,že se nevyspíme!Takovýmu člověku nezáleží na zákazníkovi.

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od havlik »

Tak dost keců prostě jsme se nevyspali a blbejma kecama už to stejně nikdo nezmění.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Jiří Lefner »

havlik píše:Tak dost keců prostě jsme se nevyspali a blbejma kecama už to stejně nikdo nezmění.
No,to nejsou blbý kecy ale fakta . :evil: A mě tady nebude nikdo okřikovat . Budu si psat co chci a pokud Ti to vadi tak to nečti :evil:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: 1 Sraz klubu na Slovensku

Příspěvek od Čenda »

Jirko,
máš sice pravdu, ale je zbytečný to rozmazávat pořád dokola.
Každý má určitě na to svůj názor. :|
Obrázek

Odpovědět