pomoc s MURENOU

Moderátor: Burák

Odpovědět
shrek189
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2009 12:20

pomoc s MURENOU

Příspěvek od shrek189 »

Zdravím všechny podobně postižené, pořídil jsem si ke dvěma Bagheerám ještě Murenu 2.2 mr1982 a snažím se ji dostat na "bílé" značky. Byl by někdo ochoten mi poslat kopii Emisního protokolu popř. kopii zadní strany TP? Bojujeme s typem motou a s hodnotami na emise. Můj email: 189@seznam.cz Předem děkuji pomoc.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: pomoc s MURENOU

Příspěvek od Talbot »

Typ motoru je 9N2 a číslo je na štítku nanejtovaným na bloku motoru zhruba pod karburátorem u nálitků, kam se na motor 2,2 šroubovaly silentbloky, když byl usazenej v Tagoře, ovšem docela pochybuju, že to na tom motoru najdete. Zespoda tam není vidět přes vanu, protože je motor skloněnej dozadu, přes stabilizátor, kryt podvozku, atd. Zeshora zase vadí sání, karburátor, termostat...
Kdo řeší emisní normy na 30 let starým motoru???
Jinak já měl všechny Mureny na veteránských značkách (a ani nechápu proč to tak neřešíš taky), takže opisem TP nemůžu sloužit...

shrek189
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2009 12:20

Re: pomoc s MURENOU

Příspěvek od shrek189 »

Dík za radu, nalezeno, vyraženo, změřeno, 10.07.2012 dovozová STK.....
Samozřejmě, že jsem uvažoval i o veteránských číslech ale ty až když by toto nevyšlo......

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: pomoc s MURENOU

Příspěvek od Talbot »

Tak super, to jste šikovný ;) tak ať to dobře dopadne a doufám, že vás brzy uvidíme na nějakým srazu ;)

shrek189
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2009 12:20

Re: pomoc s MURENOU

Příspěvek od shrek189 »

a je na bílých..............

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s MURENOU

Příspěvek od Burák »

Super!
Obrázek

Odpovědět