Černá hodinka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Černá hodinka

Příspěvek od Talbot »

Tenhle topic tady možná trochu chybí. V minulosti už bylo navrhováno, aby se vytvořilo nějaké "smetiště", kam by se např. přesouvaly příspěvky, které se "zvrhnou", apod. Černá hodinka v dřívějších dobách sloužila k tomu, že se třeba rodina sešla večer u jednoho stolu a každý mohl říct co ho trápí, jaký má problém a s kým.

A rovnou teda začnu: dneska mi psal Michal P. s tím, že prý ho v poslední době "několik členů" požádalo o zrušení členství v klubu, kvůli mojí osobě. Zajímavé řešení, jen co je pravda - někdo mě štve, tak jemu konkrétně nic neřeknu, ale radši uteču z klubu...? Nebo je celý mail jen polopravdou a nemá reálný základ? Opravdu, pokud někdo má nějaký problém se mnou, prosím aby se tedy ozval a jako chlap si to taky se mnou vyříkal, na tom snad není nic těžkého, nebo jo? Všichni mají můj telefon, mail, dá se napsat soukromá zpráva přes forum... nic takovýho jsem ale nezaznamenal.
Uznávám, že někdy svoje názory hájím "do posledního dechu" :) ale to prostě jen proto, že to myslím dobře a moje řešení mi vychází jako správné, pokud mě někdo přesvědčí o opaku, nemám nejmenší problém ustoupit. Stejně jako, pokud jsem se někoho dotkl, upřímně se omluvím, ovšem musí se dotčená osoba ozvat mě přímo a ne brečet na rameni někoho jiného ;)

Odpovědět