Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Ivane, na paměť je dobrej Lecithin :lol: Ty už si nepamatuješ kolik nás tam bylo na jarních setkáních? ;)
Ahoj kluci. :grin: No, já si pamatuju dost, ale tolik, jako do Chaber už nás nejezdí ani náhodou! :mrgreen: A Jablonec? Myšky jezdily skoro vždy a Petr Svoboda jakbysmet. A teď prostě nejezděj, :roll: já nevím proč! :o Nebudu dělat vlny, mám na to svůj názor, :twisted: nechám si ho pro sebe. :lol: Radši. ahoj Ivan ;)
P.S. Lecithin si Michale schovej, určitě ho budeš taky potřebovat! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ivane, já si pamatuju na jarním setkání dva plný stoly. Možná kluci o akci neví, protože nechodí na forum, tak jim zavolej a pozvi je, ať máš taky "nějakou zásluhu" :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Ivane, já si pamatuju na jarním setkání dva plný stoly. Možná kluci o akci neví, protože nechodí na forum, tak jim zavolej a pozvi je, ať máš taky "nějakou zásluhu" :twisted: :lol:
O.K., zavolám Jablonec, na Svobodu nemám číslo. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Závodní rukavice ssebou :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. S Jardou jsem mluvil, slíbil, že přijede! :lol: ahoj Ivan :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No vida, tak super ;)

Kua já na tom neseděl od naší poslední bitvy - vloni na podzim :shock:

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Takže setkání 25.11. od 17h opět v restaurai Cart-centrum v Praze 5 Radotíně. Ještě zítra zamluvím stůl. Jinak připomínám Jirkovi, Bu a sobě, že v pátek bychom měli dát dohromady kalendář akcí na příští rok ;)

Pokud někdo chce nějaké suvenýry, ať se včas přihlásí.

Jo a na jarní sraz plánuju vzít stan s náhradními díly a opět suvenýry.
Já nevím jestli v pátek přijedu. Mám ted starosti s podzimnim srazem a tim pádem v sobotu jedu do kempu to okouknout popř. domluvit a vše zajistit...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Michale, Bu: prošel jsem ty stanovy, mám k tomu nějaký dotazy, víceméně upřesňujícího a doplňujícího charakteru, bude ještě letos příležitost to prodebatit?

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

určitě

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

jasně
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. Michale, co je to za fotku na titulní straně? :twisted: Kde jsi to vyšašil? :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ariane se simčími přípravky ;-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Co znamená "národní svaz ochryny automobilů" ? viz úvodní fotka
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

nevím :)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:nevím :)
Ahoj kluci. :grin: Požádejte o překlad, nebo vysvětlení smyslu Michala Vítka. :roll: Já tam vidím auta všech hlavních výrobců francouzských aut a tak si myslím, že to bude akce odborářů proti kapitalistům a vykořisťování! :o Rád bych viděl soudruha odboráře, nebo člena Fr. komunistické strany po dvou hodinách rozpažení s transparentem! :lol: Doufám, že jsem se netrefil příliš daleko od středu terče! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Já tomu taky prd rozumím, překlad je jedna věc (navíc na tohle stačí google překladač) ale jaký hodnoty to sdružení skutečně zastupovalo, to teda fakt nevím, to spíš to někde vygůglit, jestli to vůbec bude někde zanesený...?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Já tomu taky prd rozumím, překlad je jedna věc (navíc na tohle stačí google překladač) ale jaký hodnoty to sdružení skutečně zastupovalo, to teda fakt nevím, to spíš to někde vygůglit, jestli to vůbec bude někde zanesený...?
Napsal jsem dotaz Jendovi Varvařovskému. Ten asi zná francouzskou realitu z nás nejlépe, tak uvidíme! ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Mám dotaz k vedení klubu. :roll: Kdy budou na stránkách v sekci Kalendář akcí, uvedena data konání klubových setkání v lednu, únoru a březnu a alespoň jarního srazu? :roll: díky Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Na novej rok ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

jakmile bude kalendář zkompletován. Ještě něco chybí

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak jsem si udělal asi poslední letošní výlet se Simkou, beze soli. :lol: Sice jen asi 25km, ale po suché silnici. :lol: Loni touhle dobou už bylo vyblito soli na silnicích tuny a Simky v chlívečku! :lol: Nevěští to ale nic dobrého, zima bude ještě v dubnu! :o Fuj, už aby bylo jaro! :P ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

já si byl alespoň posedět v Simkách a nadejchat se jejich vůní. Ze 1301 jsem se nemohl dokopat odejít :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jo Michale, mě když bylo 16 a měl jsem čerstvě svojí první Simku 1000, koupenou nepojízdnou na vrakovišti, tak jsem v ní takhle sedával každej víkend večer a představoval si jak s ní někam jedu. Kolikrát pro mě pak máma musela dojít, když náhodou zjistila, že ještě třeba ve dvě ráno nejsem v pelechu a promrzlýho mě dokopala, abych si šel normálně lehnout :lol:

Ivane, třeba ne ;) nedávno jsem slyšel nějakou pranostiku, že snad jak je na svatou Kateřinu, tak má být i v březnu, nebo tak něco. No a to by teda mělo být krásně. Vždycky jednou za 4 roky je mírná zima a v roce 2007 jsem uprostřed zimy dával motor do Mureny - bylo 14°C ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Michale, možný to je a kéž by to tak bylo. :lol: Ano, jsou roky, kdy je zima mírná a zase roky, kdy jí jako by nebylo dost.
:mrgreen: Já se pamatuju na rok 1974, to se v létě narodila moje dcera. V ČSSR a to včetně hor, a Slovenska, nebyl vůbec žádnej sníh! :lol: Nikde! A přežili jsme to. Ale zase v dubnu rozkvetly stromy, hlavně třešně a přišel mráz -5° a bylo vymalováno, nebyla ani pecka, natož třešeň! :twisted: Taky mám rád zimu, na horách sníh a tady mráz a pohoda, ale věř tomu! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To je fakt, 2007 jsme jeli za našima do Prahy na vánoce Simcou. Bylo teplo. Já jsem o tom tuhle přemejšlel, esi by mi bavilo bejt třeba v řecku a defacto blbnout s autama celoročně a došel jsem k závěru, že asi ne. Že človéku to v zimě chybí a tim pádem se těší na jaro a má motivaci. Já jsem vždycky na podzim děsně přesrazovanej a ten "zimní spánek" je pro mně potřeba.
Obrázek

Odpovědět