Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

To Michal T.díky,že jsi vytáhl famílii na výlet :) Bylo opravdu potěšení pozorovat se zájmem si prohlížející starší generaci pamětníků simek,přišla ke mě asi 35letá mamina s kočárkem s manželem a povídá jé vy máte taky Chryslera z tuzexu :grin: táta ho měl a byl pohodlnější než manželova fábie :grin: potěšilo to.

To Burák:nezapoměl simka-CH je srdcovka učil jsem se s 1301 v 18 jezdit.Trošku jenom nestíhám dělal jsem barák + srazy s motorkama + wranglerem + ještě sekat trávu na chalupě :( .,ale cháčko je stále naleštěný pod plachtou.

Rád přijedu zase mezi Vás na sraz. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já jen, že nemáš zaplacený daně, uhlíři :lol: :lol: :lol:

Jinak 2000 8-)
Obrázek

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

To Burák:no nevím jak to máte s evidencí,ale platil jsem příspěvky na jaře 2011 Michalovi P.včetně testace u globusu v čakovicích Mr.Talbot je mě svědkem stál vedle :grin:

Pokud se něco změnilo přibyly nějaké extra poplatky rád se spojím s náčelníkem Michalem P. a obratem zašlu na účet.

Pošlu nové fotky mého CH 2L a prosím je dát do galerie členů.

Hezký den všem

Bob

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Tímto se Vám naše firma omlouvá, tento politováníhodný omyl se stana maximálně jednou za 10 let 8-) Soukromou zprávou ti posílám svou adresu, pošli mi fotku, hned ji tam dám.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bob píše:To Burák:no nevím jak to máte s evidencí,ale platil jsem příspěvky na jaře 2011 Michalovi P.včetně testace u globusu v čakovicích Mr.Talbot je mě svědkem stál vedle :grin:
Michale, to už je druhá reklamace - ještě jednou a budeme muset zvolit nějakýho zodpovědnějšího pokladníka klubu :twisted:

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

To jsem rád,že je to vysvětleno :)

Bob

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jinak Bobe, i my, když jsme pro něco šli do auta, jsme občas zaslechli věty typu: "Jé hele Simca, to už jsem tak stará, že tohle auto normálně pamatuju?" :lol: A jinak samozřejmě klasika: "Jé co to je? Matra? Ty vole, to je pro tři! Nekecej, no jó, vono to má tři sedadla!" :grin: Tipuju, že těch lidí, kteří si tam auta prohlíželi byly stovky, neustále tam bylo narváno, naštěstí k žádný újmě na laku nedošlo ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

No boože, já už bych to s pokladníkem nekomplikoval, skutečně ne. Tle decentralizace moci bude mít za následek jen to, že se vyřídí pulka věcí, co doposud. Fakt to znám z jinejch organizací. Bobovi samozřejmě dám fotku, hned, jak mi nějakou pošle a je vyřešeno, ne? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Taky nemusíš brát všechno hned smrtelně vážně 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Od tebe to sedí ;) :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Proč ode mě? :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Talbot píše:Proč ode mě? :evil:
To byl vtip ;) :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já nejsem ten, kdo obvykle startuje na první :lol: To jsou tady jiní experti. Dyk já to taky beru jako vtip, v poho :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Bob píše:To jsem rád,že je to vysvětleno :)

Bob

Bobe, je to v pohodě, i v seznamu členů jsi zaveden jako řádně platící http://simcaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=76
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

1) jsem mimo ČR, jak jsem avizoval už u pozvánky, s tím, že se neúčastním a dával jsem kontakt, na kterém jsem se já bez problémů komunikoval

2) Bob je řádným členem, jak je uvedeno v seznamu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jinak teda co se týká následujících akcí:

1) sraz klubů - organizaci přebírá Burák a já. Michale, prosím o info jestli jsi tam již s někým jednal, jestli o akci vědí, jestli jsi rozesílal pozvánky ostatním klubům, apod. Pokud ne, dej prosím vědět co nejdřív, ať to začneme řešit, je na to vlastně jen necelý měsíc! Sázavu mám kousek, můžu tam zajet.

2) jarní sraz - Východní Čechy (Pardubicko? Dvůr Králové + místní známá ZOO?, nebo třeba zopakovat Heřmaňák?)
- organizace George (?), nebo já a Michal P.

3) ISM Německo - všechny informace tady: http://simcaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=209 resp. tady: http://www.club-simca.de/ism2012.htm

4) narozeninová rallye - severní část Východních Čech
- organizace Burák

5) podzimní sraz - Jižní Čechy (Telč?, Jindřichův Hradec?)
- organizace Jirka Lefner a Burák nebo já (?)

Co vy na to? ;)
Naposledy upravil(a) Talbot dne 06 zář 2011 11:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Narozeninová Rallye - Severní část východních čech. Organizace já
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

O.K. doplněno ;)

Jak s termíny? Co třeba takhle:

ad 1) 1.10.11

ad 2) 27 - 29.4.12

ad 3) 17 - 20.5.12

ad 4) 28 - 29.7.12

ad 5) 30.8. - 2.9.12

:?: :?: :?:

Že bysme už jako mohli připravit program na rok 2012 ;)

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

souhlas

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Pěkně se nám doplňují fotky ve vozech členů. Jen jsem tak koukal, proč je u toho Chamborda stále jako majitel psanej M. Primák, když všichni víme, že už prošla Simcabazarem a změnila majitele. Ale on asi ten nový majitel není členem klubu. To by tam asi byla i ta druhá Simka co už měl před tím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Taknějak, čeká se jen, až novej majitel počle přihlášku ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

ta druhá se teď nedá nafotit, bo je před lakem v garáži a starou fotku sežral trojan :evil:

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Jinak teda co se týká následujících akcí:

1) sraz klubů - organizaci přebírá Burák a já. Michale, prosím o info jestli jsi tam již s někým jednal, jestli o akci vědí, jestli jsi rozesílal pozvánky ostatním klubům, apod. Pokud ne, dej prosím vědět co nejdřív, ať to začneme řešit, je na to vlastně jen necelý měsíc! Sázavu mám kousek, můžu tam zajet.

2) jarní sraz - Východní Čechy (Pardubicko? Dvůr Králové + místní známá ZOO?, nebo třeba zopakovat Heřmaňák?)
- organizace George (?), nebo já a Michal P.

3) ISM Německo - všechny informace tady: http://simcaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=209 resp. tady: http://www.club-simca.de/ism2012.htm

4) narozeninová rallye - severní část Východních Čech
- organizace Burák

5) podzimní sraz - Jižní Čechy (Telč?, Jindřichův Hradec?)
- organizace Jirka Lefner a Burák nebo já (?)

Co vy na to? ;)
No,pokud si pamatuji tak podzimní sraz mám na starosti já. Ale pokud někdo z vás má o to zájem tak uvolním místo...

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

v klidu Jirko, podzimní máš ty, jarní já. ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Už dlouho přemýšlím jak spestřit srazy Simca klubu a tím přilákat více lidí na srazy. Co se týče elegance tak bych rozdělil kategorie takto, Simca 1301-1501 Simca 1307-1309, Chrysler , Talbot-Matra , Aronde-Elysee . Při každe této kategorii bych dal za první 2místa pohár a za třetí místo DIPLOM . At mě nikdo zde nepíše,že nemáme na 10ks poháru. Zvýši se tím soutěživost a přitáhne to více lidí. Další věc co bych udělal je to,že při příjezdu by každy člen obdržel startovní číslo ,které by bylo zapsáno v listině pod jménem a nemusely by se při eleganci psát SPZ ale pouze startovní číslo!! Nakonec pro toho kdo bude vyhodnocovat výsledky soutěže elegance to bude přehlednější a rychlejší. Co vy na to?

Odpovědět