Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Rancho-SO píše:Roman měl, no a já se jdu umejt :grin:
Hlavne at se to neřeši tyden.. :lol:

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Končíme :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Nezapomeňte na zítřejší testace!
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Paolo »

Burák píše:Trošku nevim, jak se k tomu postavit. Ale Michal Primák provádí na facebooku dražbu simcovejch věcí. No a mezi nabídkou jsou i časopisy " Die Schwalbe" Jedná se o časopis německého klubu, který chodí bezplatně do našeho klubu. Ty časopisy tedy nejsou Primáka, ale klubu. Co s tím?
No tak origo SPZ, kterou jsem před časem věnoval Michalovi Primákovi se teď draží na Aukru. Dal jsem mu jí, přetože sliboval, že bude viset v muzeu. No tak teď mám možnost si jí zpátky koupit :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

To je zoufalost... Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jojo, tady je názorně vidět, co je to za ksindl :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jojo, tady je názorně vidět, co je to za ksindl :(
Ahoj kluci. :grin: Bu, nepsal jsem něco na toto téma o té ročence ISM 2006 Chrustenice? :lol: Ahoj a Veselé Velikonoce všem členům klubu! :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jojo přesně to mo napadlo
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Horší je, že neustále využívá databázi členů klubu a testací. Ve čtvrtek jsem byl v jednom servisu a náhodou tam stálo jedno auto, který jsme testovali, tak jsem mluvil s majitelkou jestli přijede na přetestování a ona nevěděla co přesně mám na mysli, jestli to je něco z toho Simcacentra, že jí odtamtud furt chodí nějaký otravný maily, oznámení a informace, který jí nezajímají, takže už to ani neotvírá a tak možná ani neotevřela tu pozvánku od nás :?

Možná bychom měli lidi obeslat s upozorněním, že maily od Simcacentra nemají nic společného se Simca klubem :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Horší je, že neustále využívá databázi členů klubu a testací. Ve čtvrtek jsem byl v jednom servisu a náhodou tam stálo jedno auto, který jsme testovali, tak jsem mluvil s majitelkou jestli přijede na přetestování a ona nevěděla co přesně mám na mysli, jestli to je něco z toho Simcacentra, že jí odtamtud furt chodí nějaký otravný maily, oznámení a informace, který jí nezajímají, takže už to ani neotvírá a tak možná ani neotevřela tu pozvánku od nás :?

Možná bychom měli lidi obeslat s upozorněním, že maily od Simcacentra nemají nic společného se Simca klubem :roll:
Ahoj kluci. :grin: S tím bych se já ztotožnil a dodal, že t.zv. Simcacentrum je nesmysl, kdysi vymyšlený bývalým "prezidentem" + plné jméno, Simca klubu Česká Republika. Hlavní rozdíl je: Simca Klub je občanské sdružení a "Simca centrum" je pseudopodnikatelský subjekt!
Formulovat to můžete jinak, ale smysl by měl být, že atd. atd. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Bu, je nějakej bordel ve členech na fóru. :roll: Píše se tam, že členů je 140, ale poslední "kosík+" má č. 130. A deset jmen se někam ztratilo! :o Něco se tam asi podělalo, si myslím. :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Podivam, diky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Pánové. Poslední dobou jsem na tom bídně s časem. A tak se ptám. Nenašel by se někdo, kdo by si vzal na sebe distribuci klubového časopisu? Není to složité. Jen 2x ročně převzít časáky, rozdat na srazu a pak poslat těm, kdo na srazu nebyli...
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Teda, ne že bych se nějak vnucoval, ale když o tom tak přemýšlím, tak to bych mohl obstarat, když teda nebude jinej zájemce ;) . Zatím je snad času dosti, tak to ještě někde probereme.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Dnes jsem poštou obdržel zvláštní vydání Flash Info, časopisu Club Simca France. :) Druhého listopadu uplyne 80 let od založení společnosti S.I.M.C.A., naší oblíbené značky! :o Vychází to na neděli, na Dušičky, ale my bychom měli vzpomenout nejen na naše zesnulé, ale také na zakladatele značky Simca, pana H.T. Pigozziho. U zrodu značky bylo ale více osobností, jak to nedávno v našem klubovém časopise popsal Michal Vítek. Celé zvláštní číslo Flash Info je sestaveno z dobových reálií a z výtahů z knih, které se naší oblíbené Simce věnují. Bohužel před nějakými třiceti lety značka zanikla a tak na ni můžeme i v tomto duchu vzpomenout! :shock: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Zítra setkání

31.10.2014 od 18.00

CLUB Restaurant PEUGEOT

Café Bar PALADINE
Hvozdíkova 1306/21
106 00 Praha 10 – Zahradní město
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Paolo »

Ahoj, zastavim se
ještě dotaz, nemáte někdo jehlovej ventil do karburátoru (dvoukomorovýho Solex) na Speciála?
P.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Já tentokrát nebudu :?

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Já taky ne...školní sraz. :( ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Moc nás tam nebylo. Veselých, Ivan, F. Nedvěd, Jarda Nový, Paolo a já.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Ahoj kluci, možná, že nevolím správný topic, ale dneska se mi dostal do ruky Svět motorů č.45 a jsem z toho "volaaký zmetěný", hlavně co se týče toho depozita a zániku vozidla po 1.1.2015 !? Vždyť takovejch jako já bude víc, co maj auto rozdělaný a v depozitu víc jak 18 měsíců, co jako teď s tim ???? :o :o :o

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Už vím :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No, tak se poděl, taky mě to zajímá ;)

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Tak jestli jsem to správně pochopil, tak do konce roku zajdu na registr vozidel, kde doplatím depozit za uplynulé období - v mým případě necelý tři roky. No a podle novely zákona zažádám k 1.1.2015 o tzv. trvalé vyřazení, neboť termín dočasné už nebude. Trvalé vyřazení má platnost 12 měsíců a uvádí se i kde to auto stojí a účel vyřazení. Může dojít snad i na fyzické kontroly ze strany úřadu. Po uplynutí 12 měsíců se to bude opakovat, při opomenuti pak hrozí tzv. zánik vozidla ze strany úřadu a to je konečná. Ostatní snad je stejný - po STK a pov.ručení normálně vydají RZ a doklady. Je tam víc novinek, co se týče převodů a samozřejmě změny poplatků, ale to by chtělo plnou verzi zákona resp.nějaký prováděcí předpis.podle kterého budou úředníci jednat.
Co neprošlo je, že byl návrh na dlouhý depozit omezen na 5 let, měla by existovat i možnost za nějakých podmínek auto vyřadit a i bez EKO dokladu si ho ponechat. Ale tak dopodrobna to naštudovaný nemám a snad se v tom důležitým nemýlím. Tak. :?: :!:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak jsem se vrátil k tomu "Numéro Spécial", které vydal Club Simca France. Našel jsem tam informaci, o které si myslím, že o ní dosud věděl málokdo z nás! :o V roce 1958 bylo možné na objednávku namontovat do vozů Simca Vedette Versailes, Régence, Beaulieu, Marly a Chambord motor Diesel Indenor TMD 85 ! Motor prý 100% francouzské výroby! :lol: Myslím, že to mohlo i dobře a levně jezdit! Teda tehdy! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět