Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

A víme aspoň kam zmizela?
No, těch zajímavých kousků, které byly nakoupeny pro klub ve jménu SIMCAMUZEA, které bylo s velkou slávou představeno již před čtyřmi lety, a následně rozprodány kdoví kam, těch bylo jaksi víc... Simca Chambord ze stejnojmenného zámku, jejíž prodej pro klub dojednal Ivan, zelená S 1301 s nájezdem 000133 km, kterou pro muzeum našel Burák, ojedinělý Chrysler 160 GT, který jsem ve Francii vyčmuchal já (ten je naštěstí "v kontaktu"), šedá Tagora, která měla v době, kdy jsem ji přivezl z Německa, najeto 18 tisíc km a ještě samolepky na výfuku (a dnes už je z ní obyčejné auto s nájezdem někde kolem 70 tkm), atd. :|
C'est la vie...
Naposledy upravil(a) Talbot dne 14 led 2013 11:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Někam na Prahu 5. Uvidí se, esi se majitel přihlásí do klubu
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Kdyžjsem od Michala P. kupoval Talbotka, první, co udělal, bylo, že mně přihlásil do klubu. :grin: Tak proč by to nebylo i s novým majitelem Mesageere? :? Vždyť je stále člen klubu a milovník značky Simca, což prezentuje i na stránkách Simcacentrum! Nevěřím, že najednou by otočil o 180%. :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Tak jistě, tak to nemyslim, spíš jen to, že záleží na novým majiteli. Simca Intendante a ta nová 1301 jsou kdesi v Ostravě a majitel je v klubu? Není :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Nikdo neříká, že by otočil a neměl rád Simky, ale výprodej absolutně všeho (včetně Tagory a ještě nedokončeného Rancha) je jasnej signál, že žádný Simcamuzeum nebude. To je prostě holej fakt.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Že by to někdo koupil na kšeft? :? (dát to do super stavu a poslat dál?). Nevím, nevím - tahle Simca podle mýho skromnýho odhadu potřebuje tak 100 000.- aby byla super.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ale jo, ale to, že si někdo koupí Simcu pro sebe, neznamená, že bude v klubu, ne? ;-)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Pro Michal Talbot
To, že rozprodává všechny auta Simca, a má je tak rád, mi takyhlava nebere :? Jo, kromě Simca 1000 Rallye2!

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Jo a ještě pro Buráka: myslím, že je lepší se sejít na srazu Simcaklubu a pokoukat, pokecat, pochlubit se atd. než sedět doma a mít Simcu jen sám pro sebe. To přece nemůže bavit nikoho, zvlášť po zimě(ku..a, už aby bylo jaro) :( :( :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ale jsou lidi, který maj auto jako investici anebo jsou v jiném klubu, maj různé typy aut a líbí se jim k tomu Simca. A jsou i jiní, kteří maj jen auto k tomu, že ho mají a chodí si do garáže ukájet ego :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

To jo, a taky jsou lidi, kteří nechtějí na srazech poslouchat nejapný poznámky a mají auto jen pro svoje potěšení a letní vejletování.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Na http://www.simcaklub.cz klubu majdete některé potřebné dokmenty, jako je přihláška, stanovy atd
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Obávám se, že tam zítra zas je nějaká akce, dráha je od 6-8 zadaná, tzn. zítra to vydržíme a pčíště změníme lokál :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Njn. tak uvidíme...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Při odchodu Michala Primáka byla zvolena nová testační komise ve složení: Ondřej Vodrlind - předseda tel. 775 354 106, Jan Voříšek 604 284 372, Jan Karczmarek, Michal Vítek a Petr Havel.
Obrázek

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

Ahoj kolegové,
dlouho jsem zde nebyl tak se omlouvám,že jsem nevěděl o místní defenestraci Michala Primáka,nevím a není mě souzeno hodnotit jeho práci to víte nejlépe vy co jste s ním spolupracovali,včera tady byl ještě jeho příspěvek o vystoupení z klubu tak jsem to vše přečetl a byl jsem z toho smutný,nebot si myslím,že Michal stejně jako ostatní simkou opravdu žil,každému pomohl,no škoda asi víte co bude pro klub nejlepší a přeju Vám hodně úspěchů.

Prosím pouze o info ke klubové testaci,bude opět u Globusu v čakovicích?
bude možno zde platit jako minule příspěvky?

Děkuji za info a těším se na jaro jak se s Váma a simkama opět setkám.

Bob-Chrysler 2l automatique ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ahoj Bobe,

testace budou určitě zase v Čakovicích, je to už tradiční místo, přesný termín dáme včas vědět všem.

Příspěvek můžeš zaplatit převodem na klubovej účet ;)

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

ok dík za info.

Bob

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Nooo, asi v Čakovicích, nooo
Obrázek

Kozzel
Příspěvky: 10
Registrován: 25 čer 2012 11:01

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Kozzel »

nebo na Zličíně?? Kolik lidu je více ze západní než z východní části Prahy? Můžete se tu vyjádřit? co by se vám zamlouvalo víc?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Otestováno je cca 400 vozidel, z nich sem asi nechodí ani desetina ;) já neříkám, že to musí být v Čakovicích, ale dělá se to tam od začátku a umím si představit situaci, že když to uděláme jinde, budou nám někteří volat, že nás u toho Globusu jako každý rok, nemůžou najít :twisted:
Na druhou stranu, pokud to obešleme poštou a ne mailem a náležitě se to tam zdůrazní, věřím tomu, že by se mohli všichni "trefit" 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jako v poho, me je to fuk, je to z pohodlnosti. Jedno dopoledne v Cakovicich vydrzim : 8-)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Ahoj všichni, co odjíždíte na zasedání Simcaklubu do Francie. Hezky si to užijte, hlavně doufám, že přivezete hodně fotomateriálu, abysme si mohli užít i my. Šťastnou cestu, žádný průsery cestou a hlavně šťastný návrat :) ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Fana píše:Ahoj všichni, co odjíždíte na zasedání Simcaklubu do Francie. Hezky si to užijte, hlavně doufám, že přivezete hodně fotomateriálu, abysme si mohli užít i my. Šťastnou cestu, žádný průsery cestou a hlavně šťastný návrat :) ;)
Ahoj kluci. :) V jednu hodinu mi volal Bu a všechno O.K., tak snad všichni dojedou v pořádku domů :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Kozzel
Příspěvky: 10
Registrován: 25 čer 2012 11:01

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Kozzel »

My zase zpět ze školení testačních komisařů. Nic převratného se neudálo, o pár novinkách ohledně testací vás seznámíme na dalším sezení Simca Klubu :)

Odpovědět