Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Věci pro jürgena. Ale setkání je za týden... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Koukám, že na stránkách klubu se objevil nový termín k zaplacení do konce února. No tak doufám, že toto nové nařízení, které doposud nebylo nikde prezentováno a ve stanovách není, bude taky zodpovědně rozesláno všem členům klubu, kteří na net nechodí. Ono je taky vlastně fakt, co psal George, že ti co nemají internet se ani o nějakém smazání fotky nedozví a až zaplatí, třeba na jarním sraze, nic se pro ně vlastně nezmění, no ale když to takhle někoho baví, mě osobně to vlastně může být jedno 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ano. Vono možná, kdybys to nechal doběhnout do srazu, až se schválí nový stanovy, tak by to bylo dobré a neprudit měsíc, nebo dva před koncem. Totéž platí pro Jirku Lefnera. Michalovi P. to napíšu osobně. Nevymejšlejte nikdo žádný termíny, dokud nebudou nový stanovy. Je v tom takhle zmatek a ještě ho v tom děláme větší. Takže klídek.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ja se akorat snazim vysvetlit nazor, ktery sdilime s Georgem, ze rusit clenstvi kvuli pozdnimu zaplaceni je blbost, ktera prinasi zbytecny komplikace. Ale nebyl jsem to prece ja, kdo tady horekoval nad tim, ze pocatkem unora, jeste pulka lidi nema zaplaceno... ;)
Rozhodne budu jenom rad, kdyz se vymysli nejaky jiny - funkcni system.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Nám skromný dotaz. :roll: Plosím, plosím, kdy bude upřesněno, kde se koná pozítří, v pátek 24. 2. setkání Simca klubu? :roll:
děkuji Ivan KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Mám dotaz, ačkoli na můj minulý nikdo neodpověděl. :o Nemá náhodou počítadlo návštěv stránek poruchu? :roll: Ráno tam bylo v půl deváté asi 55 a teď je tam 917, což tam ještě nikdy za jeden den nebylo! :lol: Že bychom stáli o nějakej rekord? Moc se mi to nezdá, je to asi ptákovina, ne? :shock: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To muže bejt tim, že se snaží o atak nějakej spamovej robot a snaží se prolomit ochranu.

Ty povídej, jaký máš práce, že jsi schopen sledovat ještě i takovýhle věci :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:To muže bejt tim, že se snaží o atak nějakej spamovej robot a snaží se prolomit ochranu.

Ty povídej, jaký máš práce, že jsi schopen sledovat ještě i takovýhle věci :lol:
Ahoj Bu, no sleduju stále, :twisted: asi tak jako Ty. :o Já ráno, Ty ráno, já po obědě, Ty po obědě, :o já v důchodu, Ty v práci, :o Já v důchodu, Ty opět v práci! :lol: Tož tak, no! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

No, ale nesleduju počty návštěv, jen mrknu, popř odpovim :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

POZOR ZMĚNA

Setkání tento pátek 30.3.2012 od 17hod. tentokráte v CLUB Restaurant PEUGEOT, Hvozdíkova 1306/21, Praha 10

http://www.restaurace-peugeot.cz/
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. Zjistil jsem, že se nelze připojit na stránky, vypadá to zavirovaný. Může s tím někdo něco udělat? ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ivan Simca KH píše:Ahoj kluci. Zjistil jsem, že se nelze připojit na stránky, vypadá to zavirovaný. Může s tím někdo něco udělat? ahoj Ivan
Ahoj kluci. :grin: Tak už to funguje, hurá! :lol: Buď jsem blbnul já, nebo můj comp, no, nevím. Hlavně, že je to O.K. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Restaurant Peugeot se osvědčil, škoda, že tohle už bylo poslední setkání, na podzim určitě horkej favorit Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Super prostředí, maximálně vstřícná obsluha, superkuchyň. Akorát trochu zastrčený a horší parkování.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Restaurant Peugeot se osvědčil, škoda, že tohle už bylo poslední setkání, na podzim určitě horkej favorit Obrázek
Ahoj kluci. :grin: Mě se to tam taky líbilo. Ale proč poslední setkání? :roll: V květnu a červnu se určitě budeme chtít sejít ne? A na tý zahrádce to bude určitě fajn! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Neodpustím si komentář k fotce na úvodní straně. :twisted: Nezapomenutelné muzeum MATRA ve městě Romorantin-Lantenay, nezapomenutelná expozice motorů Matra, se kterými vozy Matra-Simca vyhrávaly závod v Le Mans, nezapomenutelný zvuk tohoto 12tiválce! :o Doporučuji každému Simkaři! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Přišla mi pozvánka na sraz s programem, chci se zeptat - mám pocit, že když jsme debatili o náplni srazu, byla řeč o nějaké projížďce v parním vláčku, je to tak, nebo si to pletu? :)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Plateš, to je až na podzim ve Slavonicích ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

O.K. díky za info ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak dnes mi pošta přinesla časopis "Flash Info" francouzského klubu Simca. :lol: Jednak je na titulní straně Simca Vedette Presidence generála De Gaulle, prezidenta Francie, jednak jsou mezi novými členy klubu uvedeni další dva Češi! :o A sice Michal Kloc a Michal Kořínek! :o Zdá se, že Čechů v Club Simca France rychle přibývá! :lol: K Simce generála De Gaulle mne váže vzpomínka na rok 2005, kdy jsme "Muzeum aut hlav států" s Vlastou navštívili a stáli jsme u tohoto nádherného auta a já jsem si to vše vyfotil! :) Dnes je již toto muzeum zrušeno a exponáty rozprodány v dražbě! :shock: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Nevím, kam to zařadit, snad by topic literatura a prospekty neuškodil. Takže, dnes jsem úplně náhodou získal luxusně zachovalý tovární časopis Les Échos SIMCA- jaro 1965 č.144. Nádhera, na titulu Simca 1300 mezi květinami a uvnitř hodně o Simce 1000 a mnoho dalšího. Časopis je určen zaměstnancům závodů Simca. Mám další parádní kousek do své sbírky. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ivane, to je dobrej úlovek, taky jedno číslo mám. Topic tady na to je, jmenuje se Dobové kuriozity a zajímavosti, nebo tak nějak ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Ten obrázek na titulu, to je teda bomba! :o Tak Enzo zobal u Henri Theodora? :roll: No to je mi novina, hned mám lepší náladu! :lol: Simcamicalement Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Kua, nestrašte ještě se zimou! :shock: :grin:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

:lol: :lol: :lol:
Obrázek

Odpovědět