Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Hmmm, tak my se podíváme jindy... :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ja asi bohuzel nebudu
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Mno, mne by se to taky hodilo az pristi patek, docela nerad bych si to nechal ujit. A taky musime nak domluvit tu Murenu. ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Už je to déle nahlášený. Setkání bude tento pátek. Kdyžtak se můžem sejít i kdykoli jindy

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale uz jsem Ti psal na mobil a bez odpovedi tak píšu i sem a chci se zeptat jak to vypada s tou látkou na tu mou Simcu. Pokud neni možno ji sehnat tak si tam necham našít tu bordo barvu jak ma Jarda a samozrejme se stejnym střihem . Jde o toze to moc trva a chci to mit uz od toho čalounika udelane at nejezdim jak trhan. Diky Jirka

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ahoj Jirko. Dva týdny jsem byl mimo republiku. :x . Příští týden se u něj stavím. Jenom si nemysli, že on šáhne do šuplínu a vyndá kilometr přesně toho co potřebuješ. Shání ji. Buď vydrž, nebo si tam dej něco jiného. Na 40 let starý auto to není zase taková legrace.

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dobre dekuji vydržím jeste nejakou dobu a vim ze jsi byl mimo republiku vždyt jsem vam všem psal . Jinak díky Jirka

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Simca klub získal Talbot Solara SX v původním stavu. Zajímavá výbava - kromě výbavy verze SX (pal.počítač, semišový interiér, el.okna, tón.skla), má tento vůz navíc posilovač řízení, tempomat, automat a co je asi nejzajímavější - originál střešní okno. V dokladech k vozu je serviska, návod a vizitka prodejce z Frankfurtu.
Vůz potřebuje renovaci techniky na podvozku, seřídit motor, vyvařit dvě dirky, opravit šíbr a vyleštit. Bude z něj pěkný exponát SIMCAMUZEA. Foto dodám v nejbližších dnech

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Grave1501 »

SOS OMLOUVAM SE, JE TO UPLNE MIMOMISU, PROSIM, OZVETE SE MI KDOKOLIV NEJLEPE IHNED NA MUJ MOBIL 606 650 109, PROZVONIT, ZPRAVU NEBO SOUKROMKU S VASIM CISLEM, PRISEL JSEM O TELEFON I SE SEZNAMEM A POTREBOVAL BYCH NUTNE NECO ZARIDIT.
KLIDNE PAK TENHLE PRISPEVEK SMAZ-U/TE ...
DEKUJU MOC, KAMARADI...
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Obsazeno...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Tak jak to dopadlo?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! Děkuji všem simkařům, kteří vzpoměli na Oldu Trýba, který opustil naše řady v dubnu t.r.! Ani řádek na tomto fóru mu nebyl věnován! Děkuji za něho všem! Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ivane, než začneš zase prudit, tak se příště podívej taky na stránky Simca klubu - tam to je hned na úvodní stránce...
PS: a už jsem Tě jednou prosil, abys mi nepsal smsky večer po osmé hodině, díky ;)

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Simca klub má stého člena klubu :P

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, než začneš zase prudit, tak se příště podívej taky na stránky Simca klubu - tam to je hned na úvodní stránce...
PS: a už jsem Tě jednou prosil, abys mi nepsal smsky večer po osmé hodině, díky ;)
Ahoj všichni a Michale extra! :D SMSky už Ti nebudu posílat vůbec! :lol: Nevím za co mne máš, když na fórum nelze jít jinak než přes klubové stránky!? :o A to oznámení je můj e-mail , který jsem poslal Michalovi. :roll: Takže zase neprudím. :) MOje otázka byla spíš na to, zda si na něj někdo vzpoměl, víš? Každopádně neprudím a jsem v pohodě, doufám, že Ta taky! :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ahoj všem

Připomínám, že na srazu Simca klubu ve dnech 4.-6.9.2009 ve Vrchlabí bude probíhat turnaj v nohejbale a volejbale. Začátek bude v pátek 4.9. přibližně kolem 17h. Prosím o info, kdo se zúčastní. Díky

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

simcaklub píše:Ahoj všem

Připomínám, že na srazu Simca klubu ve dnech 4.-6.9.2009 ve Vrchlabí bude probíhat turnaj v nohejbale a volejbale. Začátek bude v pátek 4.9. přibližně kolem 17h. Prosím o info, kdo se zúčastní. Díky
Ahoj všichni a Michale P. zvlášť! My přijedeme, ale sportu se vyhýbáme jak jen to jde! :lol: Rád bych tam ovšem také viděl turnaj v tenisu ,fotbalu, korfbalu, basketbalu a pokud možno též v basebalu! Americký fotbal není podmínkou, neb neznám pravidla a nic bych z toho neměl! :lol: Ahoj A Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
P.S. Těšíme se na pokec u piva atd.! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Ivane, ty jsi můj člověk. :P
Naše účast je z vážných rodinných důvodů silně ohrožená. Snad přijedeme alespoň na chvilku. Ale jestli přijedeme, tak rozhodně sportovat nebudu. :D
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,nevím jak ostatní ale ja také sportovat nebudu a myslím ,že se málokdo najde kdo se bude honit po place za míčem :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Náhodou minule jsme hráli poměrně dost, nohec i volejbal. Ovšem pitomý to bylo za tmy, to ten míč je fakt blbě vidět :lol: Neřikám důchodce Ivan, ale vy ostatní byste se hnout mohli ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo takže budeš asi hrát jen s Michalem :lol: :lol:

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Jste lemouni. Zatím je nás pět. Pepa Malý, Čenda, Daniela, já, Hanička

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jen aby se Ti ten počet nesnížil :lol: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Sport a žížeň jsou spojité nádoby, kdo to neví. :roll: Jestli to teda v pátek stihnem, tak hlásim 3 kousky, ale jeden(a) je v žákovský kategorii a druhej(á) v pletení.
Naposledy upravil(a) paja dne 21 srp 2009 21:11, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

to nevadí, piva to srovnaj ;)

Odpovědět