Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! Dík Bu za info. Volal jsem tam, objednal jsem si chatku atd. Pán říkal, že ten sraz ještě není od nás potvrzen, :o tak to udělejte! Jinak nechtějí posílat žádnou zálohu. :o Už se těšíme, ahoj Ivan Simca KH :lol: Simcamicalement :grin: :grin:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Sraz je potvrzen, jenom se tam ještě musím vydat a doladit detaily srazu osobně

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Hlavně, už aby to bylo, mám absťák :lol: A asi nejen já
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Absťák se kříží s nervama - co všechno ještě na všem musím udělat :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Mi něco povídej, Aronda je 3-kvalt a kupé na špalcích
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Hlavně, už aby to bylo, mám absťák :lol: A asi nejen já
Honzo,to mi povídej . Já už denně sleduji na netu počasí,abych mohl vyjet se Simkou. Na nic poslední dobou už nemyslím :?

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Čenda »

Doufám, že už to počasí nějak vydrží. O víkendu chci dat motor do Arondy, už abych se projel aspoň okolo garáží. 8-)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

JD nabídl kontakt na firmu, vyrábějící reklamní předměty
O co by byl zájem?
http://www.predvo.cz/katalog/zbozi/kata ... =&trideni=

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Tak jo, já jsem pro škrabku na namrzlý okna s logem Talbot, pak určitě lékárničku Talbot, ta by se mi moooc líbila a nakonec, co jsem tam nějak neviděl, určitě klíčenky, klíčenky, klíčenky! ;)

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Takže jenom JD, Klocák a Michaltalbot?

Ostatní nic? Suvenýry nezajímají?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

No já uvažuju akorát o těch lekárničkách - 2x Simca a 2x Matra.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale , já bych měl zájem o 2 trička Matra a 2 trička Simca , 1lekárníčku Matra a 1 Simca , 1 klíčenku Matra i Simca . Děkuji Jirka

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

jsem pryč a připojení je dost drahý, porejpám a vyberu si příští tejden
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od JD_Simca »

Klíčenky: http://www.predvo.cz/katalog/zbozi/kata ... =&trideni= stačí si vybrat ;)
Jsem pro klíčenky, lékárničku a docela se mi líbily stínítka do auta :twisted:
Mít klubové tričko, nebo bundu by bylo podle mě dost stylové, vystoupit všichni v jednom týmovém oblečení by podle mě bylo pěkné.
Musíme si uvědomit, že potisk pár kusů bude šíleně drahý! http://www.predvo.cz/config/user_pages/page1.asp
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo ,já bych navrhoval ,kdybychom všichni měli trička s logem Simca a takhle všichni přijeli na sraz!! Co vy ostatní na to ?????

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

No, jak jsem už telefonicky sděloval Michalovi, já jsem pro trička a mikiny. klidně bych udělal různý barvy - trička (červený, modrý, bílý) - mikiny (modrý, černý). to už nám to neprodraží, ale preferoval bych místo potisku výšivku ! Je to trevanlivější a hezčí ;)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:No, jak jsem už telefonicky sděloval Michalovi, já jsem pro trička a mikiny. klidně bych udělal různý barvy - trička (červený, modrý, bílý) - mikiny (modrý, černý). to už nám to neprodraží, ale preferoval bych místo potisku výšivku ! Je to trevanlivější a hezčí ;)
Já su pro ! Je třeba to ale vidět ,hlavně aby ta výšivka byla výrazná. Jde o to,aby byl zájem u většiny členu a ne u 4 nebo 5 . Dovedu si představit,že bychom to měli všichni na srazu našeho klubu. Moc by se mi to líbilo ;) Ahoj Jirka

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Hlavně abysme nevypadali jak "Tloskov" na vycházce. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Kluci neblbněte, vám chybí bílý trička, červený trenky a jarmilky? :shock: :lol: Trička a mikiny OK (rozhodně jsem pro výšivku jako Klocák, nažehlovací logo se časem opere, oloupe...), ale zase nemusíme vypadat jako motorizovanej pionýrskej tábor ;)

Klíčenky TRAFE jsou svítící, že jo? Tak ty se mi líbí :)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Kluci neblbněte, vám chybí bílý trička, červený trenky a jarmilky? :shock: :lol: Trička a mikiny OK (rozhodně jsem pro výšivku jako Klocák, nažehlovací logo se časem opere, oloupe...), ale zase nemusíme vypadat jako motorizovanej pionýrskej tábor ;)

Klíčenky TRAFE jsou svítící, že jo? Tak ty se mi líbí :)
Michale ,Ty vole :lol: já jsem z doby kdy jsme tak chodili ,takže jsem tím postižen :lol: .

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ale opravdu by se mi líbilo kdybychom všichni na srazu měli trička s logem SIMCA nebo MATRA popř TALBOT. Bylo by to hezké a já se osobně NEBUDU za to stydět..Ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak to pročítám, tu debatu a musím k tomu říci, že jestli může Klocák zařídit nějaké nové věci pro klub, je to velmi lákavá nabídka! :o Je třeba se v Chabrech 26. dohodnout. :grin: Někteří již trika, čepice a další věci s logem Simca nebo Talbot máme, další si pořídí nové, jak se každému bude líbit. :o Rozhodně nebudeme jako na spartakiádě ústavu, je třeba nechat na každém, co si vezme, že? :lol: A na ten sraz ve Slavkově v červnu přijet hromadně, tak už jen to, že každý bude mít na sobě něco, co nás identifikuje jako Simca klub, by mohla být velká šou a sranda, nemyslíte? :lol: Mikinu s logem Simca, nebo klubu budu chtít nejem já, ale i Vlasta a Fanynce ji koupíme taky! :o ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane, co se týká srazu ve Slavkově tak to už také Michal V psal ,že bychom tam měli přijet hromadně jako klub SIMCA a to v tričkách ,mikinách a kšiltovkách s logem SIMCA, MATRA ,aby lidi viděli,že nějaky klub a nějaká SIMCA existuje!!

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Hoši, tak do toho mě netahejte - aby jste tam nebyli jak od kolotočů :!: Nezapomeňte, že někdy je "méně více" 8-)
Za sebe můžu říct, že já chci jít v tričku Simca nebo v mikině, když na to budu mít náladu a ne proto, aby jsem se někam zařadil :roll:
Zkuste zavzpomínat, jak to vypadá na srazech v zahraničí - žádná "potěmkiáda", spíš nedbalá elegance nebo decentní logo ;)
A když vzpomenu na Škoda srazy (MichalTalbot promine ;) ), tak tam taky každej není v tričku a bekovce se "slepicí" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Odpovědět