Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni! :grin: Jirko myslím si, že nemáš pravdu, znám několik Simkařů, jsou to dědci jako já a internet je pro ně prostě španělská vesnice. Myslím si, že pár koresponďáků klub unese a uvidíš, že to zabere! Ty to máš z Brna asi těch 250, to je jasný, ale kolikrát jsi v Chabrech byl? :lol: A jsou tací, že přijedou vždy, ale na srazy také ne tak pravidelně! Potom jsou mezi námi další, kteří objíždějí srazy jiných značek, nebo srazy všech značek a na náš sraz kašlou, nebo nemají čas :o ! Já jsem nikdy na této směsi nebyl, tak nevím :roll: . Ani mne to moc neláká. Jedu nejradši na náš, klubovej a to vždy, jak jen to jde :grin: ! Je také pravda, že středoč. kraj je uprostřed, takže jsme zvýhodněni. Ale dosti ostrá diskuze o tomto tématu tady byla před časem, že! Vždy se snažím získat pro klub další členy, ale jak budou aktivní to já prostě nevím. :( Tak čau a ať se nás sjede vždy víc a víc! Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Ahoj Ivane v Chabrech jsem byl poprve a bylo nás tam zoufale málo . Ja jsem byl ješte v Renault clubu ale kvuli Simce klubu jsem z něj vystoupil a auto prodal protože mi Simca klub hodně přirostl k srdci a chci byt jen v Simce :!: Uvidíme jak to dopadne až Michal pošle všem pozvanky jestli na jarním srazu bude více jak 20 lidí. Ahoj Jirka

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

na jarním srazu bude přes 30 aut !

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Michale,
nezobrazuje se mi fotka na hlavní stránce - je tam nějaká? Nebo mám problém na straně "přijímače"? ;)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

přijímač ;)

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

2.Listopadu 1934 v 15h byla založena S.I.M.C.A.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

simcaklub píše:2.Listopadu 1934 v 15h byla založena S.I.M.C.A.
Ahoj všichni! :grin: A to jsme tedy zachrápali všichni, že! :o Michale nezapomeň na 18. listopadu 1964, prosím! :evil:
čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

To jsou Ti důchodci :roll:
Píšou příspěvky v 1 hodinu po půlnoci a přes den (nejlíp po obědě) aby se jim člověk bál zavolat :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:To jsou Ti důchodci :roll:
Píšou příspěvky v 1 hodinu po půlnoci a přes den (nejlíp po obědě) aby se jim člověk bál zavolat :lol:
Ahoj všichni! :grin: Hele Ty kloučku, makej ať se taky dočkáš! :o Hlavně aby sis v mém věku pamatoval, co že to ta Simca vlastně byla zač?! :lol: A nezapomeň na to, co máš za úkol! :evil:
čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: K tomu dnešnímu smutnému výročí bych rád dodal několik zajímavostí o panu H.T.Pigozzim. ;) Tento muž se narodil v Itálii, v Turíně 26.června 1898 a jmenoval se Teodoro Giuseppe Bartolomeo Pigozzi. Pocházel z početné rodiny atd.atd. Jméno Henri- v angličtině Henry převzal v době dospívání pro svůj nesmírný obdiv k Henry Fordovi! :grin: Též si vytkl za cíl být jednou jako tento muž, jež postavil Ameriku na kola! :o Že se mu to v podstatě podařilo a že své předsevzetí ještě překonal, víme my Simkaři, kteří se o dějiny naší oblíbené značky zajímáme. :o Jakoby vedením osudu byl jedním(nikoli jediným) ze zakladatelů značky Simca, později koupil po Fordovi fabriku na auta a přivedl značku k takovému rozmachu, že snad v počátku svého snažení nemohl o takovém úspěchu ani uvažovat! :o Informace jsem čerpal z několika knih o značce, které vlastním, o nějakém čtení nemůže být řeč, když neumím francouzsky, že! :lol: Vzpomeňme dnes na tohoto muže a buďme rádi, že měl úspěch " ve všem, na co sáhl"! :grin: Neodpustím si poznámku, že toto všechno by mnohem lépe napsal Michal Vítek(Talbot), který se, jak doufám jen na čas ve své publikační činnosti odmlčel! Michal na rozdíl ode mne se ve velmi krátké době naučil slušně francouzsky a tak doufejme, že jeho seriál "Velcí muži Simky" bude pokračovat!
zdravím všechny Simkaře pozdravem Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Michale! :grin: Je čas aktualizovat plán akcí Simca klubu. :o Jak to bude leden, únor březen a duben? Toť otázka. A sraz v Belgii v květnu 2010 určitě nebude v květnu 2009! :o
Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Dělám na tom. Ty campy v ČR jsou neskutečné :|

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Michale, můžeš nechat obrázek na titulu stránek přes Vánoce? :roll: 26. dávají Četníka ze St. Tropez a do Silvestra dají všechny díly :o ! I když většinu ppularity slízla díky jeptišce "kachna", Simek je tam i tak dost! A ta černá Aronda je právě na druhý Svátek vánoční- už se těším!!! :lol: :lol: :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Dám tam tu nejhezčí pééfku od Vás, tímto vyhlašuju soutěž o nejlepší PF

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Aktualizován seznam členů v prvním listu tohoto tématu. Pokud je to alespoň trochu možné, hraďte čl.příspěvky prosím převodem na bankovní účet klubu.Děkuji

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale , zapoměl jsem se Tě zeptat jestli Ti ode mne došel členský příspěvek? Posilal jse Ti to v listopadu Ahoj Jirka

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

jo, účet je bezproblémovej, díky

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Aktualizace přijatých plateb na první straně tohoto topicu

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Simca klub Česká republika najdete nově i na Facebooku

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To je ovšem blbé. Tam mne nikdo nedostane :?
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

To nemusíš, je to spíš marketingová aktivita

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Zejména díky Ivanovým článkům v tuto chvíli finišuji na dalším čísle klubového časopisu. Zbývá několik drobností a překlad jednoho velmi zajímavého článku. Časopis má v tuto chvíli přes 40 stran!!! a členům klubu bude distribuován zdarma před jarním srazem. Pro nečleny zůstane k mání samozřejmě taky, nicméně cena se zvýší.

Jakmile bude časopis dokončen, začnu připravovat jarní sraz, který je již za tři měsíce a bude LUXUSNÍ.

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Tak burza na klubových stránkách je opravená a je nainstalován nový program proti spampovým inzertním robotům.

Jo a tento pátek je setkání ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Michale: 12.2.2010 jsem Ti poslal čl.příspěvek za mne, tátu a Marušku, psal jsem Ti to i mailem - proč jsme v seznamu stále jako "neplatiči"???

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Běží již samostatný topic se seznamem členů, je to přehlednější. Vaše příspěvky jsou tam samozřejmě zohledněny. Původní seznam jsem smazal, díky za upozornění ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Bude zveřejněna nějaká informace ohledně ubytování v kempu Knížecí rybník během jarního srazu? :lol: Dík za odpověď. :o Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Odpovědět