Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalendář akcí 2012

Příspěvek od Burák »

Chce se mi z vás zvracet :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Kalendář akcí 2012

Příspěvek od Talbot »

Anebo radši nic... Řeklo se, co se říct chtělo, sem tam někomu uniká pointa, někdo se zastává někoho, přestože sám má na věc jiný názory, fajn, to je každýho věc. Jen se tady pak nikdo z diskutujících nestavte do role nestranného znechuceného pozorovatele :roll:

Jiří Lefner

Re: Kalendář akcí 2012

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,ale já jsem psal to,že když chtěl Michal odstoupit na podzim roku 2012 a to na schuzi řekl ,že měl rezignaci podat na jaře 2012 a ne letos na podzim protože to je rok byt demisi nebo jak to mám napsat je dlouho. Ale fakt je to,že opravdu Michal na schuzi sdělil,že bude funkci skládat příští rok na podzim. Nelíbí se mi vztahy jaké zde panují ,myslím,že se dá vše řešit slušně. Mám pocit,že se začína politikařit a to je na hovno. Kurva ,hoši vždyt nám jde o naše Simky ,které máme rádi a nemužeme se hádat . Vše v klidu a bez urážek!! :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Kalendář akcí 2012

Příspěvek od Talbot »

Kazdopadne by bylo vhodny vsechny tyhle prispevky, ktery se netykaji kalendare akci, presunout jinam.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Dovolte mi v tento smutný den, vyjádřit své uznání administrátorovi( Michal Primák), za úvodní foto Simca klubu ČR! :(
Z diskuze na novinkách se mi chce .....! Václav Havel byl muž, o němž lze říci: zasloužil se o stát! Co se dělo poté až dodnes, nemohl, myslím, moc ovlivnit! RIP a soustrast rodině! ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No Ivane, jak se říká, o mrtvých jen dobře... ovšem o kontrolovaném předání moci v r.89, jeho "dosazení", spolupráci s komunistama v 70.letech a následném naplnění jeho role po listopadu, proto mluvit nebudu. No a pak je tady ještě jedna věc, kvůli který jsem ho neměl rád, ale to už vůbec nebudu zmiňovat. Simca stránky byly vždycky apolitický, takže tohle spíš tak někde u piva ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:No Ivane, jak se říká, o mrtvých jen dobře... ovšem o kontrolovaném předání moci v r.89, jeho "dosazení", spolupráci s komunistama v 70.letech a následném naplnění jeho role po listopadu, proto mluvit nebudu. No a pak je tady ještě jedna věc, kvůli který jsem ho neměl rád, ale to už vůbec nebudu zmiňovat. Simca stránky byly vždycky apolitický, takže tohle spíš tak někde u piva ;)
Ahoj. S tou poslední větou souhlasím na 100%. A tak to taky uděláme! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Miluju konspirační teorie :? Nebudu tady psát, co si myslím já, jsem zásadně proti politice tu ve foru. Jen říkám, že je mi smutno :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jj, ono je nejlepší označit všechno, co jde mimo mainstream a o čem "objektivní" média neinformují, jako konspiraci ;) Ale ono stačí si vzpomenout na fakta a nepřehlížet detaily. Mě bylo v 89. jedenáct, takže si celkem dobře pamatuju, že se třeba žádnýmu komunistovi nic nestalo, všem zbyly jejich nakradený majetky a tak právě oni měli nejlepší pozici pro podnikání, s podporou bývalých komunistů a StBáků ve vládách, bankách apod. to se dobře tunelovaly státní podniky, získávaly předražený zakázky, nesplácely milionový úvěry, atd. Nebo tohle je taky konspirace, to není realita? V dokumentech na ČT2 už to dokonce pár tehdejších politiků i přiznalo, že šlo jen o předem dohodnutý řešení neudržitelnýho stavu a kdo že to byl v r.86 v Moskvě na klíčovém jednání, že by disident Havel? Jenže to se na Novinkách.cz (který mimochodem patří deníku Právo - býv.Rudé právo) nedočteme...
Nechci se bavit o politice, ale když už jsi Buráku napsal, že "miluješ" konspirační teorie, tak by mě zajímalo, jak se k těmhle faktům stavíš Ty?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Nestavim, jdu spát ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Nestavim, jdu spát ;)
Ano, i já jdu spát, :roll: bo ráno moudřejší večera! :o dobrou Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Otázka asi na Buráka: kde na stránkách klubu najdu číslo účtu?

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Nejsem sice Burák, ani jinej voříšek, ale číslo účtu tam vidím v kontaktech ;)
Třeba tady http://www.simcaklub.cz/index.php?page=kontakt
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jo díky ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Klubová rada se usnesla a od 1.1.2012 ustanovila Jirku Lefnera jakožto výběrčího daní :grin:
Jirka bude mít na starosti výběr příspěvků, takže od teď je možné platit buď na účet, popř pouze jemu, za podmínek, které budou zveřejněny. V nejbližších dnech mu Michal předá potřebnou agendu.
Takhle se na vás musí, holoto... :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Žádám všechny členy klubu o zaplacení členského příspěvku na výše uvedeny učet . Poslední termín zaplacení bude na jarním srazu .

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu: už je to tady :twisted: :lol: ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jirko, klídek. Příští pátek domluvíme přesný pravidla pro vybírání. :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jo,to ano ale myslím,že termín zaplacení členského příspěvku do jarního srazu je dost dlouhy ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu: předpokládám, že pravidelné aktualizace stránek Simca klubu je Tvoje práce - Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ty poslední 2 příspěvky ano, jinak Michal to spravuje také.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No každopádně se to poslední dobou aktualizuje často a smysluplně, což je podstatný.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Tak se mi podařilo vzpomenout si, když jsem něco platil z účtu a poslat peníze na letošní rok.
A bude tady nějaký aktualizovaný seznam členů pro letošek, abych mohl sledovat, kdo už je tlustej :P a má tedy zaplaceno.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Bude. Po setkání Michal předá agendu a hned jak bude aktuální výpis, tak se zesnam zaktualizuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu: myslím, že jsme si chtěli na setkání něco předat, ale už nevím co, jestli to bylo něco ode mě pro Tebe, tak mi to prosím včas připomeň :lol:
Jediný na co si vzpomínám a tak znovu připomínám je výroba toho nápisu Simca na kufr Aronde - určitě jich budeš dělat víc, potřebuju aspoň 2ks, dík ;)

Odpovědět