Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Všechno ok. Paris - Beroun 1030km - 7h55min čistého jízdního času, z toho 160km po státovce N3 ;) Jinak vše bylo super, schuze nedlouhá, výborný oběd, návštěva musea CAAPY, skvělá večeře s přáteli - Prostě paráda.
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Slušnej průměr, čím jste jeli, asi ne Ducatem? :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

OOOO A6 ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jj, A6 3,0 TDI, cesta celkem v klidu, hlavně ve Francii po N3 vyhlídková jízda, pak 3/4 hodiny nákup a zbytek Francie + půl Německa v dešti :roll: nejvíc jsme stáhli rychlostní průměr mezi Rozvadovem a Berounem, nechápali jsme jak může ten bavorák před námi tak letět. Když audina ve 200 podřadila, ručička mžikem přelítla číslovku 220 a bavorák mizel v dáli rozdílem třídy, říkali jsme si: "Co v tom sakra má?" Když jsme ho dojeli, nápis na kufru nám to vysvětlil - Alpina B3s Biturbo :shock: Bylo to tohle auto: http://www.autopruvodce.cz/testy/bmw_al ... urbo_coupe
Ale víc jak 240km/h nejel, takže jsme se ho drželi celou cestu, Sv.Kateřina - Beroun cca 40 minut...

Jinak kromě toho co psal Burák jedno pozitivní zjištění - ten stříbrný prototyp minivanu od Heuliezu nakonec skončil v muzeu Simky v Poissy, takže ne u nějakýho překupníka a je k dispozici fanouškům značky což je skvělý, dokonce jsem si do něj mohl i sednout :P No a když už se vytahuju, tak jsem seděl i v Tagoře Présidence, jak vpředu, tak vzadu, kde kdysi seděl i prezident Mitterrand a kde je telefon, telefax, vysílačka a televize.
Kdo tam nikdy nebyl, tak opravdu doporučuju aspoň jednou za život naší Mekku navštívit, protože jsou tam fakt velký zajímavosti, jen malá návnada: Horizon s motorem Lotus 2,2 Turbo uprostřed, Murena 2,2 co má najeto asi 300km, prototyp městského vozítka z počátku 60.let, zcela plochý motor, původně určený pro Simku 1000, dvouvačkový motor 1,8 pocházející z "patnáctistovky", Simca Aronde Bacalan (prototyp mezi 90A a P60), autentická Simca Ariane, která ujela na jeden zátah 200.000km průměrem 100km/h, model výrobní linky, různé přípravky a nástroje z fabriky, atd. atd. Není to daleko, není to nesmyslně drahé a jsou tam všechny Simky a Talboty, takže každý si přijde na své ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Pár fotek:
a260120131023.jpg
a260120131027.jpg
a260120131029.jpg

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Michale, to jsi stihnul jen tři fotky? Ale že ten Horizon je krásnej :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

To ne, ale mám jich asi jen 10 a kvůli tomu se mi nechce zakládat album na rajčeti, stejně jsou podobný jako ty, co sem nalinkoval Bu ;) Ale jestli Ti to udělá radost, můžu udělat album z muzea z fotek, který jsem nafotil v uplynulých letech. To si ale pošéfuj rychlý připojení a dovolenou tak na dva dny :twisted:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Připojení mám vod UPC, prej(jak mi píšou na faktuře) je tak rychlý, že předhoní i Chucka Norrise a ten je jak známo tak rychlej, že se většinou několikrát denně předběhne :lol: :lol: :lol: a teď v zimě máme volna(zadarmo) až,až :cry: na jaře, až stavby rozmrznou, bude hůř ;), stačí odkaz na rajče, rád se podívám, Dík :)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Čenda »

Fando, to chce vidět na živo, pak je to teprv ta pravá atmosféra!
Holt si uděláš někdy výlet. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Toho jsem se bal :lol: trochu jsem s tim ale pocital a mam teda vsechny fotky sesumirovany v jednom adresari. Moje pripojeni bohuzel neni rychly ani trochu, takze musis vydrzet az budu zase v kanclu nebo nekde na rychly wi-fi...

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Zdravím Čendo
To vím, že nejlepší je bejt na místě, to žádná fotka nenahradí, ale lepší aspoň fotky než nic nebo lopatkou přes ..... :lol: :lol: :lol: ta druhá možnost je pro mně naprosto nepřijatelná :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) Od úterý píšu jen levou rukou, jde to ztuha! :mrgreen: Ale nikam nespěchám, tak se to dá vydržet. :roll: Zdá se mi to tady takový mrtvý, tak jsem přemohl svoji přirozenou lenost, no! :o Doufám, že to zase nespustí nějaký dohady! :o :lol: Fotky z Paříže moc pěkný, v CAAPY to fakt znám, je to tam hooodně "simkovský". :lol: Tak ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

A všechno dobře dopadlo Ivane? Jinak psát levou rukou je to nejmenší, jsou jiný činnosti, kde to je s tou jednou rukou na ... :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:A všechno dobře dopadlo Ivane? Jinak psát levou rukou je to nejmenší, jsou jiný činnosti, kde to je s tou jednou rukou na ... :lol:
Ahoj kluci. :grin: U mě zatím dobrý! :roll: ahoj Ivan :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Fána: tak album jsem vytvořil, ale dám to do topiku "Stránky, které stojí za to vidět" ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Titulní stránka klubu Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

???
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal nemyslel tu fotku ale zřejmě ten odstavec pod ní.... ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Včerejší testace včetně kontroly z vedení Federace při testacích dopadly dobře, takže snad už bude klid.

Akorát cestou dom Havlikovi zas zdechla Mille a táhl jsem ho z Proseka na Vypich za dodávkou, resp. přivázanou za karavanem. Kupodivu to vcelku šlo a benga si nevšimly, takže vcelku o.k. :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Měli jste to jako v Top Gearu? Jak jeli na sraz Alfy Romeo - lano bylo pod prostředním vozidlem, aby nebylo vidět :lol:

Jinak jen dodám, že nakonec tam byla nejen Revizní komise z Federace Klubů HV, ale dokonce i prezident FKHV p.Taübel, dále část Krajské testační komise zastoupená p.Kafkou a předsedou p.Bečvářem a "náhodou" se objevil i jistý p.Košárek, jehož pověst je, řekněme, složitá a jehož případné další kroky, vedené zejména mimo oficiální cesty, by mohly také způsobit nemalé problémy. No nakonec všichni lidé z prezidia FKHV i KTK odcházeli s ujištěním, že vše je v pořádku a nezbývá než počkat na oficiální zápis, abychom to měli "černé na bílém" ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Už to bude, zanedlouho se něco stane!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Nový stránky? :twisted:

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

To jsem napnutý,co...... ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nevim co s tim je ale stěži se přihlasim a když kliknu na seznam členu a to jsem už přihlášeny tak se mě tam objevi pouze pro členy...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jirko a rozlišuješ přihlášení do fora a přihlášení na stránky?
Obrázek

Odpovědět