Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Kdysi v jednom díle zničili Marinu, napsal jim klub majitelů Marin, že jsou volové, tak v dalším díle vzali Marinu a pustili na ní klavír. Od té doby je to "napnuté". Proto dnes opět Marina 8-)

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od PeS »

A má někdo představu, kolik je Marin v ČR?
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

věděl jsem o jedný. Kdyžtak do "mimomísu" ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Krásná fotka na titulu, Michale! :grin: Jo, jo, Versailles ročník 1957! První generace Simek Vedette, moc krásný auta! :o Ještě že v červenci 1956 změnili el. instalaci ze 6V na 12V! :o Škoda, že v ČR žádná není! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

je Régence ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:je Régence ;)
:grin: Régence, jak známo, není Versailles, víme? :mrgreen:
tak pá :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jistě a tle samo Regence není
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

první generace Vedette

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Právě jsem dočetl již asi potřetí všechny dosud vydané časopisy našeho partnerského Chrysler klubu, které mi zapůjčil Milan Dobeš. :o Opravdu dobré a poučné čtení, mnohdy velmi poučné. :x Docela dost také inspirace pro náš časopis, některé články o technice a opravách by, myslím nebylo od věci převzít :roll: . Přestože mnoho Chryslerářů je současně členy našeho klubu a časopis Milana Dobeše čtou, nemyslím si, že by to pro ostatní členy Simca klubu bylo "nošení dříví do lesa"! :o Domnívám se, že je to námět na diskuzi, když nic jiného! :)
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No, přetiskávat nějakej díl techniky podle mě není úplně "košer", ale jestli chceš napsat něco podobnýho na 1301/1501, tak proč ne, majitelů těchto Simek je tady stále dost a dost ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:No, přetiskávat nějakej díl techniky podle mě není úplně "košer", ale jestli chceš napsat něco podobnýho na 1301/1501, tak proč ne, majitelů těchto Simek je tady stále dost a dost ;)
Ahoj všichni! :grin: Michalův návrh není úplně od věci. Pokud se dohodneme na formě a koncepci, mohl by to být seriál rad a různých vychytávek, které se týkají řady Simek o které je řeč! :roll: Hlavně bych tam zakomponoval diskuzní téma, neboť je spousta Simkařů, kteří o daném tématu vědí víc, než já! :mrgreen: A tak by 2krát do roka běžel seriál o Simkách a věcech okolo nich a dost lidí by čerpalo poznatky od lidí, kteří si svoje zkušenosti nehodlají nechat pro sebe! :P Je to jen na nás, jak s tím naložíme! :o Časem by mohl vzniknout také pravidelný koutek pro majitele Simek Aronde! :o A už dnes vidím seznam protagonistů! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Na úvodní straně našich stránek je výzva nakupovat pod stromeček dárky v našem butiku! :o O.K., ale rozhodl jsem, že to necháme až po Novém roce, to jsou všude slevy! :mrgreen: :lol: Jsem zvědav o kolik to bude % ! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ivane, chceš tím říct, že nakupuješ vánoční dárky až po Novým roce, abys ušetřil? No že se nestydíš! :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To mi to ani nepřekvapuje :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, chceš tím říct, že nakupuješ vánoční dárky až po Novým roce, abys ušetřil? No že se nestydíš! :lol:
Ahoj štičky! :grin: No jo, zamrzlo to, :mrgreen: na rybky nemůžu jít, tak to zkouším tady! :mrgreen: A dvě štičky skočily :lol: !
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ale mne by to fakt nepřekvapilo :lol: Teda u teba... ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Ale mne by to fakt nepřekvapilo :lol: Teda u teba... ;)
No comment! :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak je sobota, venku marast a šlichta, že bys ani Žigula nevyhnal! :mrgreen: Simky v suchu :o a bačkory na nohou :lol: ! A pěkně prohlížet fotky z letošních úspěšných i těch méně úspěšných cest, to si myslím je dobrá práce pro tento předvánoční čas, ne? :roll:
Hezkej víkend a oddech všem kamarádům, co jsou přes týden "v jednom kole"! ;)
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

jo jo, to je fajn, snad se toho taky dočkám :lol: . Ale kdyby jsi se nudil, můžeš mi přijet pomoci vykládat bedny :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:jo jo, to je fajn, snad se toho taky dočkám :lol: . Ale kdyby jsi se nudil, můžeš mi přijet pomoci vykládat bedny :lol: :lol:
Ahoj! :grin: Jasně, žě mohl :mrgreen: , ale je to trochu z ruky! :o
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: To jsem rád, že jste to vymazali, :lol: to ostatní No comment! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Jedna příjemná poznámka. Dnes jsem četl v Lidovkách článek o Číně, výhledy do budoucna, průmyslové zóny atd. atd, prostě hrůza na mne padá! :mrgreen: Prostě vyhodit všechno čínské z baráku, tak prý nám toho moc nezůstane! :mrgreen: A teď to lepší!
Jsem si jist, téměř jist, že v našich milovaných Simkách nic, ale opravdu nic "Made in China" NENÍ! :lol: Japonská ložiska KOYO, to ano, ale nic čínskýho, tak jako dnes všude a ve všem něco čínskýho je a není od toho úniku! :mrgreen: Holt v těch 60. a 70. letech v Číně neměli ani co
žrát, natož aby skupovali půlku světa a chrlili miliardy šmejdu a zaneřádili s tím svět! A to má být ještě hůř! :mrgreen: Snad jsou ty Simky
čistý a to mne hřeje, opravdu! :lol: Ale nejsem si jist s auty téhle značky z let osmdesátých! :?
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Neboj Ivane, na Talbotech se číňani taky ještě nepodepsali ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Problém je v lidech.kteří čínská svinstva kupují. Kdyby nekupovali tak by nebyla zaplavená celá Evropa. Je to jednoduché. Já si radši koupím český nebo německý šroubovák ,který budu mít spoustu let než čínsky na týden a potom ho musím vyhodit. Vrtačku Narex mám 22let a je jak nová ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Problém je v lidech.kteří čínská svinstva kupují. Kdyby nekupovali tak by nebyla zaplavená celá Evropa. Je to jednoduché. Já si radši koupím český nebo německý šroubovák ,který budu mít spoustu let než čínsky na týden a potom ho musím vyhodit. Vrtačku Narex mám 22let a je jak nová ;)
Ahoj Jirko, asi si nepřipouštíš, kolik čínských věcí máš denně v ruce, :mrgreen: na sobě atd :o . Šroubovák, to je kapka v moři a možná je taky čínskej! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět