Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

já bych byl pro zrušení, bo skutečně bude spousta lidí pryč a červnová účast byla vždy malá

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Já určitě nebudu moct dorazit...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak bude ta schůzka v pátek, nebo nebude? :roll: Jste jako Svatá dala a nevěděla komu? :lol: Myslím si, že klub pořádá, klub ruší, ne? :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Za mě: zrušit ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Myslím,že vzhledem k tomu,že víc jak polovina lidí,kteří chodí na setkáni ,bude ve Slavkově tak to nemá smysl,takže jsem pro zrušení. Ivane,dojet do Slavkova,ne? ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Myslím,že vzhledem k tomu,že víc jak polovina lidí,kteří chodí na setkáni ,bude ve Slavkově tak to nemá smysl,takže jsem pro zrušení. Ivane,dojet do Slavkova,ne? ;)
Ahoj Jirko :grin: , rád bych, ale asi ne! :o Nevím, jak na tom budu, mrzí mne, že se Chabry nekonají, ale do Slavkova nejedu! :o Abych se Ti přiznal, nikdy jsem nebyl na srazu jiném, než Simca. :o Mne to nijak neláká koukat na auta značek, které pamatuji ze silnic v normálním provozu. :roll: Já jsem si (a to neprudím) těch Trabantů, Wartburgů, Š......k, Moskvičů a Volh užil až až! :mrgreen: Nemějte mi to za zlé, ale já mám vozy značky Simca, jezdím na srazy klubů značky Simca, stýkám se a bavím se s fandy značky Simca a to mi postačuje k tomu, abych se, mimo rybařiny, dostatečně realizoval a vyžil. Jsem relativně spokojen, občas se přihodí i něco, co v plánu nebylo, ale takový je život a protože mám ty správné kamarády, kteří mne nenechají ve štychu, vždy to dopadne, nebo spíš dopadlo dobře! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jasně, v tom jsem s Tebou. Mě zajímají pouze Simky ale nás tam bude ze Simca klubu více tak proto. Jinak Slavkov je zlatý hřeb .

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

No, Ivane, minule na tom srazu bylo dost Simek třeba ze Slovenska, který člověk nezná a tak dále. A troufám si tvrdit, že tam jsou auta, který nepamatuješ ze silnice ani ty!!! :lol: Jak myslíte, tohle ale fakt za to stojí
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Přesně tak. Jde o to tam repezentovat Simku a nás klub. Já jsem také byl pozván s Murenou na sraz Renault clubu a reprezentoval jsem náš klub.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Zítra to rozeberu a pokud je to jen líznutá ojniční šála, jak si myslím, tak... ne, ne, to se nedá stihnout :lol:

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Zítra to rozeberu a pokud je to jen líznutá ojniční šála, jak si myslím, tak... ne, ne, to se nedá stihnout :lol:
Michale,tak přijet a Talbotem... ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Myslíš Tagoru? Ta je ve stodole a před ní je traktor, nedávno jsem jí tam byl uklízet a bral jsem si Murenu, nechci toho majitele tak často otravovat... :? navíc bych jí tam zase v neděli dával zpátky, protože tady jí nemám kam dát.

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

v pondělní Auto7 bude představní Simca klubu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Dobrý! Jen teď nevím, to je časopis, že jo? :oops:

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Jednám s TV o natočení reklamy, kde by se měli objevit naše Intendante, Mesagere a Chambord

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Dobrý! Jen teď nevím, to je časopis, že jo? :oops:
Asi :roll:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »


Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

tak co, kdo má? :mrgreen:

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:tak co, kdo má? :mrgreen:
Michale , už jsem si to koupil a NIC !! Ještě to projdu ale o Simce ani slovo :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Aha... tak to já si radši ještě počkám :roll:

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Tak si to projdi ještě jedno a podívej se, zda sis nekoupil z minulýho tejdne :lol: :lol: :lol: . Já ho mám ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak už jsem to našel. Je to sloupec nahoře ,nalevo. Já jsem myslel,že tam budou vyfoceny Simky apod... Ale dobře něco ;)

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od tagorarichard »

taky mi chvilí trvalo než jsem to našel už jsem si myslel že michal koupil nakladatelství a zvedá si prodej. :mrgreen:
Ale každá reklama je pro klub dobrá aspon se dostane víc do podvědomí .
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Nechal jsem udělat video z mezinárodního srazu v Chrustenicích. Vzhledem ke kvalitě podkladů to bohužel není na celovečerní film, spíše se jedná o krátký film či šestiminutovou retrospektivu. Dotovaná cena 8Euro, tedy 200,-Kč.
Kdo má zájem, piště emailem. Vezmu Vám to na rallye.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Nechal jsem udělat video z mezinárodního srazu v Chrustenicích. Vzhledem ke kvalitě podkladů to bohužel není na celovečerní film, spíše se jedná o krátký film či šestiminutovou retrospektivu. Dotovaná cena 8Euro, tedy 200,-Kč.
Kdo má zájem, piště emailem. Vezmu Vám to na rallye.
Ahoj všichni! :grin: Já si to koupím, bo 8. mezinárodní byl z těch, které nám udělaly hodně dobrého a stále na něj naši přátelé vzpomínají jako na jeden z nej! :o Samozřejmě, že dnes je nej Bastogne a taky je to pravda, ale to v Chrustenicích přece nikdo nevěděl!!! :roll: Chci, chci, chci! :lol: Kdo si to nekoupí, je srab! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Odpovědět