Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:Hoši, tak do toho mě netahejte - aby jste tam nebyli jak od kolotočů :!: Nezapomeňte, že někdy je "méně více" 8-)
Za sebe můžu říct, že já chci jít v tričku Simca nebo v mikině, když na to budu mít náladu a ne proto, aby jsem se někam zařadil :roll:
Zkuste zavzpomínat, jak to vypadá na srazech v zahraničí - žádná "potěmkiáda", spíš nedbalá elegance nebo decentní logo ;)
A když vzpomenu na Škoda srazy (MichalTalbot promine ;) ), tak tam taky každej není v tričku a bekovce se "slepicí" :mrgreen:
Michale , jasný ,že je trapný tam dojet ve stejnokroju :lol: ale každý by mohl mít mít na sobě libovolně tričko ,mikinu,kšiltovku s logem SIMCA ,Talbot nebo Matra. Jak jsem odpovídal Michalovi V.tak jsem si dělal srandu. Jen jsem chtěl upozonit lidi,že nějaky klub SIMCA existuje. Ahoj

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Ivane, co se týká srazu ve Slavkově tak to už také Michal V psal ,že bychom tam měli přijet hromadně jako klub SIMCA a to v tričkách ,mikinách a kšiltovkách s logem SIMCA, MATRA ,aby lidi viděli,že nějaky klub a nějaká SIMCA existuje!!
Jirko, já jsem říkal akorát to, že by bylo fajn tam přijet hromadně v jedný koloně, ale NIC o tom, že by jsme měli vypadat jako "Jedličkárna" :lol:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od JD_Simca »

O obleceni jsem to napsal ja, ale vzpominky na spartakiadu, kroje a podobne akce s tim jsem neprisel, to je na jinou adresu! :lol:
Nesmi se to brat tak ad absurdum, ale neprijde mi spatne, mit tricko nebo nejaky znacek s tim, ze jsme od Simcy. Napriklad vetsina cepice se znakem stejne nosi ;) !
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Čenda »

Já, bych si vzal bílé tílko a červené trencle, jako za starých časů..... :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Čendo, neprovokuj než se toho někdo chytne :twisted: asi by to bylo fakt k popukání, kdyby tam po kempu běhala banda pošahanejch "pionýrů" ve cvičebním úboru :lol:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od JD_Simca »

Čendo, tak do toho jdeme a připravíme rozcvičku :lol:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já pořád nechápu co je na tom trapnýho,abychom jako klub přijeli do Slavkova oblečeni v tričkách nebo v mikinách s logem SIMCA a TALBOT ,abychom repezentovali náš klub. Nikdy jsem nemyslel ve stejnokrojích ale každý dle vlastnho uvážení ;) Ahoj všem Jirka

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Ono už tohle shánění se po tričkách, bundách (a nejlépe igelitkách) s nápisem je hodně dobový... ;) :lol:
Ale takhle kdyby dal někdo tip na dobreho krejčího, kterej dokáže ušít pořádný dobový oblečení... My máme zatim smůlu, že nikdo si netroufá na tzv. prostřižený kapsy. Barokní kostým - v poho, ale kalhoty ?... :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ale vždyť jsem sem před časem psal, že mám krejčovou co zvládne všechno, jen je potřeba dát dohromady pořádnej vzor a jasnou poptávku. Mě ušila tuhle košili přesně tak, jak byla v nabídde v dobovém butiku Talbot:
0akošile.JPG
0akošile.JPG (64.07 KiB) Zobrazeno 5967 x
a vzor:
tshirt-talbotligier.jpg
tshirt-talbotligier.jpg (107.49 KiB) Zobrazeno 5968 x

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale to je nádhera!! : :o Kolik za to? Chci to ! Ještě to samé ale SIMCA.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Nevím už přesně kolik to bylo, někde kolem 2-3tKč, ale chce to nějakej přesnej vzor, máš nějakou dobovou fotku? Taky by se dalo udělat něco z tohohle:
IMG_1833.JPG
IMG_1833.JPG (112.48 KiB) Zobrazeno 5958 x

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ne, líbí mi to co máš na sobě a co je vyfocené! Ale 3 litry za polokošili je celkem dost? ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Tak jí kup někde levněji :twisted: :lol: ;)

PS: a dobrá košile tolik taky stojí, posledně jsem kupoval košili do práce taky asi za "dvojku". Ono dneska se dá koupit spousta věcí levně, ale pak to taky podle toho vypadá.

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

bych tu samou taky, že jo 8-)

velikost 51

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Tak jí kup někde levněji :twisted: :lol: ;)

PS: a dobrá košile tolik taky stojí, posledně jsem kupoval košili do práce taky asi za "dvojku". Ono dneska se dá koupit spousta věcí levně, ale pak to taky podle toho vypadá.
No ,zkusit jsem to musel :twisted: Beru také . Mám XXL a to musím ještě shodit břicho :lol: Děkuji

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Takže jsem volal Magdě, košile ušije, loga prý má zazálohovaná. Ale potřebuje přesné míry - obvod přes prsa, přes pupek (radši se "nadechněte" ať vás to pak netáhne :lol: ), délku zad (měřeno od 3.obratle až kam budete potřebovat podle toho, jestli jí budete nosit přes kalhoty nebo zastrčenou), délku rukávu od špičky ramene až po zápěstí (měřte po vnější straně ruky v poloze "připaženo") a obvod krku (k jamce pod ohryzkem). V nejhorším případě si změřte košili, která vám sedí a je to. Cena je 2500,-Kč. Kdo teda má vážnej zájem, pošlete mi míry buď mailem nebo přes SZ, případně, kdyby někdo chtěl jiný loga, tak je to možný, ale už to nebude originál.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Dneska mi přišel časopis Flash Info, který vydává Club Simca France a byla v něm přiložená plastová kartička člena klubu. Rozhodně si myslím, že by bylo hezký, kdyby podobný kartičky byly i pro členy Simca Klubu ČR, co vy na to?
karta.JPG
karta.JPG (45.45 KiB) Zobrazeno 5852 x
karta2.JPG
karta2.JPG (38.1 KiB) Zobrazeno 5851 x

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ahoj
Má někdo čas a chuť zajet do Tábora doladit na místě věci ohledně srazu?

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Ahoj
Má někdo čas a chuť zajet do Tábora doladit na místě věci ohledně srazu?
Michale ,když mě řekneš co je potřeba tak já tam zajedu. Jirka

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Dneska mi přišel časopis Flash Info, který vydává Club Simca France a byla v něm přiložená plastová kartička člena klubu. Rozhodně si myslím, že by bylo hezký, kdyby podobný kartičky byly i pro členy Simca Klubu ČR, co vy na to?
karta.JPG
karta2.JPG
Ahoj všichni! :grin: Já jsem rozhodně pro, snad to nebude majlant :o , co by to stálo, jsou firmy, co to vyrábějí, ne? :lol:
Myslím, že by to bylo pěkný :grin: a jestli už to nějaký klub v Česku nemá :roll: , budou to chtít všechny, to se vsadím! :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Nechával jsem je dělat kdysi do firmy a staáli snad 24,-Kč

Jestli si myslíš, Ivane, že kvůli kartičce půjde někdo do klubu :?

Podle mne je to naprostá zbytečnost

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jasně, že kvůli tomu nikdo do klubu nevstoupí, ale je to milý a hezký. Pokud to má vyjít na pár korun, tak proč ne? ;)

Jinak jsem tam objevil tohle - v úvodním slově PFka od Ivana a Milana Dobeše, a vzadu v rubrice Simca kluby ve světě je fotka našeho časopisu :)
pfka.JPG
pfka.JPG (109.03 KiB) Zobrazeno 5795 x
casaky.JPG
casaky.JPG (96.44 KiB) Zobrazeno 5792 x

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Náš je nejlepší, to je vidět na první pohled :!: ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všichni ,ty kartičky to není špatný nápad a jsem pro. Ale napadlo mě ,že by se mohly nechat udělat podložky pod SPZ se znakem SIMCA -- SIMCA KLUB ČESKÁ REPUBLIKA...Místo,aby tam byli pitomosti tak by tam mohlo být logo našeho klubu ! Co vy všichni na to?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Souhlas a přimlouval bych se ať jsou do žluta (nápisy). Tak teda za mě - lekárničky 2x matra a 2x Simca a podložky pod čísla 8x.
Obrázek

Odpovědět